PDA

View Full Version : Програми за правене на клипове и високо качество



SummerDream8
01-05-2010, 20:54
Амм моля ви се,ако някой знае добра програма за правене на даден клип с високо качество.. например да изтегля клипа от vbox7.com и после да го направя с високо качество.. много ви моля някой ако знае.. :( :) ии за другото - програма,с която да правя клип ама такъв.. как да обясня и аз незнам.. `движещ се` xD в смисъл например откъси от филм или нещо такова.. нали знаете във vbox7.com се качват клипчета със снимки само .. аз говоря за другите - части от филм или нещо такова .. за по-голямо поянение давам един клип пример(не съм го избирала просто е това,за което говоря :) ) : http://wwww.vbox7.com/play:b7de7b8e само ако може без Sony Vegas , защото не може да ми се инсталира.. благодаря много предварително ! :) :) :)

doomkillerr
01-05-2010, 21:37
Здравей "SummerDream8".

Първо - след като изтеглиш клип от сайтове за видео споделяне, като "Vbox7" или "YouTube" - НЕ Е ВЪЗМОЖНО да им подобриш качеството до така нареченото "много високо"... :? Видео файловете в тези сайтове са с много ниска резолюция във формат FLV или така наречения Flash Video с простичката цел за се зареждат колкото се може по-бързо от браузера, а не целят високо качество на картината!

Второ - жалко, че програмата "Sony Vegas" не може да ти се инсталира (на мен ми стана чудно как така?!?! :-o - това не е концерт по желание... явно не можеш да управляваш собствения си компютър или той не те слуша :-D ).
В крайна сметка можеш да опиташ с ето тази програма: Ulead DVD MovieFactory® 6 Plus (http://zamunda.net/details.php?id=103004&hit=1) :)

SummerDream8
01-06-2010, 06:54
Много благодаря !! Ще я пробвам :) :) :)

SummerDream8
01-06-2010, 19:17
ььььь

SummerDream8
01-09-2010, 06:11
Ииииии супер всичко ми стана на Sony Vegas :grin: :grin: :grin: а сега главната цел заради която я изтеглих .. не мога да се оправя :o .. ако някой знае как със Sony Vegas 9 да разпокъсам филм .. да подбера части от даден филм и да ги свържа в клипче.. да пише :) :) :)

CrAzYanDlaZy
01-09-2010, 09:58
оо тъкмо си мислих да пускам тема, ама като видях твоята :grin: и аз искам нещо точно такова, сега ще си я дръпна тази Sony Vegas и ако се оправя ще пиша ;)