PDA

View Full Version : Ехх лювоб, любов



Remy
01-05-2010, 21:31
Айде и аз да попитам, гледам че доста хора го правят :P
Сега аз едно момиче харесах, ама то от харесване стана любов...Такова нещо преди не бях чувствал, та момичето на Нова Година ме прегръща постоянно и така докато не ме целуна, и после ми каза че неможе да тръгне с мен. Моят въпрос е дали да продължавам да се опитвам с нея или да я оставя (макар че те хората са го казали: бъди с човека който те обича, а не с човека който обичаш, но майната им на хората :D).

Bubamara
01-06-2010, 06:59
Щом те е отказала може би има пречина,опитаи се да я разбереш :)

Margynka
01-06-2010, 14:49
Според мен ти го е казала за да се направи на интересна и да ти привлече вниманието, но и тя те харесва т.е. трябва да опиташ пак...
Но ако случайно греша за да се подсигуриш я попитай ама все пак си мисля , че няма такова нещо ... просто се прави на интересна за да те впечатли и да те накара да се мъчиш и да се влюбиш още повече - такива са жените... логично е javascript:emoticon(':D')

aloveyou
01-10-2010, 10:02
^ Не мисля,че се прави на интересна,а на недостъпна..

По темата:Не мисля,че не те харесва..Просто се прави на недостъпна,за да я пожелаеш още повече :) Не спирай,бори се още за нея и й докажи,че наистина чувстваш нещо към нея..
Успех !! :) :)

Remy
02-07-2010, 16:07
Благодаря много смятам сега на Св.Валентин да направя нещо от рода на: появявам се с червена роза в ръка...или нещо от тоя сорт(с риск да ми се очератят 5 пръстчета на бузката :D ), което момичетата обичат :D :D . Одобрявате ли идеята ми ? :D :D

SmilezZz
02-08-2010, 10:44
Благодаря много смятам сега на Св.Валентин да направя нещо от рода на: появявам се с червена роза в ръка...или нещо от тоя сорт(с риск да ми се очератят 5 пръстчета на бузката :D ), което момичетата обичат :D :D . Одобрявате ли идеята ми ? :D :D

Да..Много романтично.. :twisted: ,не ми се вярва да очертае пръстчетата си по бузката :D

П.С - Защо слагаш всички момичета под общ знаменател. ???

igrata
02-13-2010, 12:37
И аз мисля,че има причина. :) Но и ти казвам:бори се за любовта си. :)