PDA

View Full Version : ПОМОЩ!Как да надебелея ....



Jus7DreamBoy
01-06-2010, 11:26
Имам малко необичаен проблем не искам да отслабвам а да надебелявам!
Ям по адски много но пак нищо :( ! Висок съм 190 и съм 70 кг и то не да имам щкембе ,а просто съм едър!Трябва ми да надебелявам за мускулатура!Защото вече всичко стопих нямам какво да правя на мускули а трябва още! Помогнете кажете какво да правя!

BiGDoG
01-06-2010, 13:25
тъпчи се с всичко което ти видят очите .... 8-)

CrAzYanDlaZy
01-06-2010, 14:09
яж пържено, мазно, тестяно, сладко ...

galu6a
01-06-2010, 14:17
ако искаш маса отиди при някой фитнес инструктор той ще ти препише да пише някакви протиени ,с които се трупа маса :)

Jus7DreamBoy
01-06-2010, 14:17
ако сикаш маса отиди при някой фитнес инстректор той ще ти препише да пише някакви тротиени ,с които се трупа маса :) добра идея :)

graphicflower
01-06-2010, 14:20
Яж много месо. Помня когато гаджето ми правеше супер сериите и по цял ден се тъпчеше с месо. (ама чисто без жилички и мазнинки). Да не подхванеш някоя мазна пържола...

pinki
01-06-2010, 15:11
Всичко забранено ти е позволено! Набивай мазни банички с боза :P Наблягай на белтъчини - мляко(под всякаква форма:кашкавал,сирене и т.н.),мн месо,яйца, риба - това за мускулатурата!
А иначе шоколадче,количка,пържено, тестено и така :) И ограничи движенията!

sunshine955
01-06-2010, 15:33
Всичко забранено ти е позволено! Набивай мазни банички с боза :P Наблягай на белтъчини - мляко(под всякаква форма:кашкавал,сирене и т.н.),мн месо,яйца, риба - това за мускулатурата!
А иначе шоколадче,количка,пържено, тестено и така :) И ограничи движенията!

не съм много съгласна,защото от тази нездравословна храна като мазните банички,шоколада, пърженото, не вярвам да надебелее кой знае от него-ще му се получат тластинки по корема,бедрата,дупето,зави и от гена ти ..
ходи на фитнес,там ще натрупаш мускилна маса :)

play23
01-06-2010, 15:46
Въобще не се тъпчи с каквото ти падне, мен така ме съветваха така и нямаше никакъв ефект. Колкото и странно да ти прозвучи иди на диетолог, да ти изготви какво трябва да ядеш за да напълнееш, не правят само диети за остлабване :)