PDA

View Full Version : ВТОРИ ШАНС . . ??



Gabriellchetyy
01-06-2010, 12:08
Амии незнам откъде да започна .. за една вечер успях да си съсипя приятелството и доверието точно на хората които най-много обичам .. сега ужасно съжалявам, но не знам какво да правя. Една от най-добрите ми приятелки страшно много обичаше едно момче, но всички знаехме, че втори път тя няма да е с него, просто той нямаше желание да е с нея отново. Може би аз бях човекът, който я разбираше напълно, но на Нова Година се събрахме компания и той също беше там. Не усетих как започнахме да танцуваме с въпросното момче и той започна да ме целува .. ей така пред всички се едно приятелката ми не беше пред нас. Сега като се сетя полудявам, не знам защо съм му позволила дори да се доближи.. след това го спрях и му обясних, че ужасно много обичам това момиче и немога да я предам, но явно беше късно.. Вече всички знаеха какво е станало, а най-добрата ми приятелна неиска да ме погледне. Извиних и се над 50 пъти и всеки път тя казваше `не ти се сърдя.. ще ми мине` но усещам, че нищо не е същото ! Незнам какво да направя, че да не и е гадно .. Повечето ми приятели също не ме оправдаватт .. чух че съм билаа `няква к**ва дето не и пука за приятелите` а това съвсем не е така! Готова съм на всичко за да поправя грешката си. Изглеждам вече жалка .. всеки ден и се извинявам и ако случайно тя реши да ме отрази ще ми каже само `оставаме си същите приятелки бе`ам не е така .. :cry: Утре като се събират пак даже още се чудели дали да ме поканят за да не съм и разваляла вечерта отново .. сякаш тва че УЖАСНО съжалявам не го вижда никой. Чудя се вече дали имам право на 2ри шанс .. знам че съм виновна, но изгубих най-ценният човек за мен и незнам какво ще правя без нея . . :cry:

Unendlich
01-06-2010, 12:43
Еее, все повтаряте 2-ри шанс, 2-ри шанс.. когато нараниш 1 път човек толкова силно, ще го нараниш и 2-ри, колкото и невероятно да ти се струва, просто така се случват нещата.


Истината е, че е трябвало на момента да си мислила, а не след това .. съжаления и извинения не оправят нищо. Определено едва ли ще сте пак същите приятелки - мое мнение. Тя е пълното си право да ти се сърди, ако съм на нейно място, щеше вече да си погребана за мен. И както са казали хората - Приятелството се гради с години, но се руши за миг. Явно ти си "уползотворила" този миг.. ;х Колкото и да 'и говориш, много дълбоко си я засегнала.. Ако спре да 'и пука евентуално за момчето и преглътне тази обида, може да има напредък, за сега според мен нещата вървят към .. зле.

ivcheto0o
01-06-2010, 13:05
ако бях на мястото на приятелката ти дори нямаше и да си правя труда да те лъжа 4е вси4ко е ок.Как о4акваш да ти прости,загубиш ли довериеро веднъж няма връщане.Ти си осъзнаваш грешката няма защо да ти казвам 4е постъпката ти не е приятелска.

d3nz
01-06-2010, 13:10
ако тя ти е толкова добра приятелка колкото си мислиш ти значи трябва да ти прости, всеки има право на 2 шанс и ти си човек и ти можеш да пийнеш, да се поотпуснеш...какво толкова една целувка е било... това въпросното момче може би просто е искало твоята приятелка да изревнува...а пък ако приятелката ти не ти прости, заеби, да не е единственото момиче в тоя свят, ако тя държи на теб ще те потърси :) айде успех :-)

Gabriellchetyy
01-06-2010, 13:46
Ами не бих я наранила втори път по тоя начин.. разбрах грешката си. На мен също не ми е лесно, защото преди време тя беше постъпила по точно същия начин.. само дето аз не съм била там, когато тя е била с момчето, което обичах .. но го забравих и всичко и простих, даже никога не съм и се сърдила. Жалкото е просто че и двете момчета са глупаци и не мисля че заслужават да си развалим приятелството заради тях . . :cry:

mrtn
01-06-2010, 14:24
е тя нали ти е казала "не ти се сърдя, ще ми мине.."
ти кво искаш да те разцелува ли?
Тя ще се оправи с тебе, но няма да е същото, но след време може всичко да си е на мястото. Знаеш ли..
А сега прави това с нея, което винаги сте го правели и тогава ще видиш какво иска тя.. :)

Unendlich
01-06-2010, 14:32
Ами не бих я наранила втори път по тоя начин.. разбрах грешката си. На мен също не ми е лесно, защото преди време тя беше постъпила по точно същия начин.. само дето аз не съм била там, когато тя е била с момчето, което обичах .. но го забравих и всичко и простих, даже никога не съм и се сърдила. Жалкото е просто че и двете момчета са глупаци и не мисля че заслужават да си развалим приятелството заради тях . . :cry:


Еее, щом и тя е постъпила преди така, значи сте наравно 8-) Айде пак ставайте другарчета, пуснете си чалгичка и живучкайте щастливо ! :D

Djuff
01-06-2010, 14:49
Започни да ревеш и да се тръшкаш, падни на колене и се обясни в приятелска любов.

DoomShadow
01-06-2010, 17:36
оф ми не мога ти помогна. кажи и : ПИЯНА БЯХ„ НЕ УСЕТИХ КОГА И КВО СТАНА! ПОВЕЧЕ ОТ ТЕБ НЕ ИСКАХ ТОВА ДА СЕ СЛУЧВА.ДЪРЖА НА ТЕБ МНОГО И ИСКАМ ДА НЕ СЕ ПРОМЕНЯ НИЩО. НЕ МОГА ДА ВЪРНА ВРЕМЕТО НАЗАД. КАКТО ТИ КАЗАХ 100 ПЪТИ - УЖАСНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ.

Utun
01-06-2010, 17:42
оф ми не мога ти помогна. кажи и : ПИЯНА БЯХ„ НЕ УСЕТИХ КОГА И КВО СТАНА! ПОВЕЧЕ ОТ ТЕБ НЕ ИСКАХ ТОВА ДА СЕ СЛУЧВА.ДЪРЖА НА ТЕБ МНОГО И ИСКАМ ДА НЕ СЕ ПРОМЕНЯ НИЩО. НЕ МОГА ДА ВЪРНА ВРЕМЕТО НАЗАД. КАКТО ТИ КАЗАХ 100 ПЪТИ - УЖАСНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ.
+ 1. Добави и за това което тя е направила с твоя.

kombarka
01-06-2010, 18:42
Ем и вие сте едни.. хвърляте и се като хищници. Мамка му няма безгрешн хора, всеки е правил грешки.. Има една мисъл:
"Човешко е да се греши, божествено е да се прощава." :) :P

Gabriellchetyy
01-09-2010, 18:41
Ами сега разбирам, че никога няма да съм отново приятелка с нея. Тя просто ми го изясни .. но не знам какво да правя .. тя беше всичко, много я обичам и просто немога да повярвам, че никога няма повече да сме заедно, че няма да излизаме, да си споделяме .. Не съм очаквала, че едно момче може да развали приятелството ни, но няма да си простя, че я предадох, а сега нищо немога да направя . . :cry: :cry:

gabi_94
01-09-2010, 19:35
Много гадно се е получило, но се опитай да и обесниш отново...всеки греши...пък и все пак това момче е скъсало с нея, може да харесва теб повече, може и ти да го харесваш, ако тя ви обича и двамата би го приела някак си...Макар че ще я боли и ще и е гадно...Мисля че трябва да си поговориш добре с нея и ако тогава вече те отреже го приеми...живота е гаден, но в крайна сметка стават и такива неща и трябва да продължиш...Пък след време и тя може да ти прости, нищо не се знае...

NeverTheSame
01-09-2010, 19:48
Изключително гадна ситуация...разминават се мн гледни точки...кофти.
Иначе заслужаваш втори шанс,ако наистина това ще ти е втория шанс,защото ако тя вече е правила компромиси за други неща,то тогава определено е права ако приятеслството ви се развали x]

Gabriellchetyy
01-10-2010, 08:28
Ами не, досега не е правила компромиси за друго, просто не сме се карали досега. На момчето не му пука за никоя от двете, тя го обича, а на мен ми е съвсем безразличен. . Опитах се да говоря с нея, даже говорих и с една обща приятелка, винаги сме били ние трите заедно, но тя казва, че така съм предала и двете и че просто няма смисъл .. незнам ! :-k Сега те двете са си заедно и не им пука, а аз незнам какво ще правя без тях .. :cry: