PDA

View Full Version : Приятелка ми е сърдита



silwinka
01-06-2010, 12:40
Най-добрата ми приятелка ми се сърди отново,щот не съм излязла понеже имах да зубря един урок..после и писах смс да излезем след около 10 мин,но тя не отговори..сега ме псува по скайп-а и вика че за мен не съществува..
попринцип най-добра приятелка ли ми е според вас?
постоянно се мъкна след нея,ея,скуби ме-за да види дали ме боли хах,дразни ме,говори ми,вика ми..заповядва ми ( леле к'во детинско звучи хах )
не знам..
кажете кво да прая?

П.П - супер детинско звучи хах , но и аз си се хиля на мене..наистина е спешно!

Utun
01-06-2010, 12:42
Никаква приятелка не ти е според мен, съжалявам. Дори хората с които не съм толкова близък приятел ми влизат в положението когато имам някаква работа.

lilincituuuu
01-06-2010, 12:49
Приятелка?! :shock: мм.. тя е права за т0ва, че тя за теб не трябва да съществува като такава :? Тя прави всичко, за да на нея да и е добре, но не мисли за теб.. Това приятелство ли е?!

Unendlich
01-06-2010, 12:50
Защо не 'и кажеш директно - К'ва приятелка си ми ти, МА ?! Само ме използваш и за най-малкото нещо се сърдиш ? Аз да не съм ти роб ? Ае чупката ;) 8)

CoNviCt
01-06-2010, 12:57
Така е,винаги по-слабите и по-глупавите се мъкнат след по-умните и по-силните! 8)

Jus7DreamBoy
01-06-2010, 13:01
Така е,винаги по-слабите и по-глупавите се мъкнат след по-умните и по-силните! 8) ;-) ;-) ;-)

silwinka
01-06-2010, 13:01
разбирам..значи съм била права!
обаче,ако не съм приятелка с нея,ще почне да говори глупости за мене и да наговаря всички..
апък ако се скарам с нея яката,няма с кого да ходя..Предложения ?

Utun
01-06-2010, 13:11
Ми все трябва да имаш по-добра приятелка от нея. Сближи се с някоя от друг клас или нещо такова, не разбирам какво има да ги наговаря срещу теб - за клюките не трябва да ти пука, днеска всички са толкова лицемерни че отношението им едва ли ще се промени.

silwinka
01-06-2010, 16:46
Ам..проблемът продължава,значи ся по скайп ми вика, че съм излезнала с една друга моя приятелка , пък аз ходих на едни уроци..и после там за една дрешка!Пък..попринцип наще не ми дават много много да излизам ,щот иам да зубря.. :D и тя вика ' слизай , излизаме ' ! Както и продължава да ме псува по скайп от рода ' наври си го отзад '
утре какво да и кажа.
предложете ми
седя с нея постоянно и навсякъде съм с нея..прекалено ли е?
или да седя кът пън на чина,и да ходя с друг..

Goddess
01-06-2010, 17:30
Много си глупава и безхарактерна. Напсувай я и ти, какво й цепиш басма...Как ще ти държи сметка и ще те нарежда така. По скайпа - а сега и казваш fuck off, блокваш я, а утре не я ебаваш за нищо. Ако ще да се трогва. Супер жалко е това, което правиш ти.

Utun
01-06-2010, 17:32
Много си глупава и безхарактерна. Напсувай я и ти, какво й цепиш басма...Как ще ти държи сметка и ще те нарежда така. По скайпа - а сега и казваш fuck off, блокваш я, а утре не я ебаваш за нищо. Ако ще да се трогва. Супер жалко е това, което правиш ти.

Ей бях се отказал да пиша, защото мисля точно като теб. Недоумявам как някой може да търпи такова отношение. Поне аз бих забил едно две коршета в такава ситуация. Тва не са приятели. Аз с враговете си се разбирам по-добре бе!

lovey0u
01-06-2010, 18:50
ох знам за какво говориш
зарежи я колкото се може по-скоро!
НЕ ти е никаква приятелка

asassinn
01-06-2010, 20:33
Омг.Не й се връзвай, рано или късно пак ще се обади.

st3f1too
01-06-2010, 20:40
Много си глупава и безхарактерна. Напсувай я и ти, какво й цепиш басма...Как ще ти държи сметка и ще те нарежда така. По скайпа - а сега и казваш fuck off, блокваш я, а утре не я ебаваш за нищо. Ако ще да се трогва. Супер жалко е това, което правиш ти.

+++

st3f1too
01-06-2010, 20:43
на колко години е тая твоя приателка и ти на колко си?Че тя да ти държи сметка за каква се мисли!

silwinka
01-07-2010, 04:03
на колко години е тая твоя приателка и ти на колко си?Че тя да ти държи сметка за каква се мисли!

9 клас сме.. :D

sunshinepp
01-07-2010, 05:50
разбирам..значи съм била права!
обаче,ако не съм приятелка с нея,ще почне да говори глупости за мене и да наговаря всички..
апък ако се скарам с нея яката,няма с кого да ходя..Предложения ?

оо колко ми е познато..
`1. и аз бях в АБСОЛЮТНО същата ситуация.. обаче рискувах и се отделих от момичето! Първо се мразехме (по- точно тя мене ) послее бяхме безразлични, асега преди няколко дена тя се извини и аз се извиних и сега пак си говорим.. и сме г/д близки..
`2. и да говори какво? нали не е вярно.. бъди над тези неща, кой какво говори.. и се абстрахирай...
`3. не, това отношение не е приятелско, след време като те загуби ще го осъзнае..
`4. ии винаги ще намериш някой с когото да.. "ходиш" .. :-)

danibebi
01-07-2010, 11:30
Защо не 'и кажеш директно - К'ва приятелка си ми ти, МА ?! Само ме използваш и за най-малкото нещо се сърдиш ? Аз да не съм ти роб ? Ае чупката ;) 8)

;);)

Marietchety
01-07-2010, 12:30
Тя е постъпила много глупаво.Изобщо не ти трябва такава "приятелка"!!!

thelideto
01-07-2010, 12:34
Явно всичко е за глупостии..
Според мен това не се нарича най-добра приятелка .. :?

silwinka
01-07-2010, 16:34
Най-добрата ми приятелка ми се сърди отново,щот не съм излязла понеже имах да зубря един урок..после и писах смс да излезем след около 10 мин,но тя не отговори..сега ме псува по скайп-а и вика че за мен не съществува..
попринцип най-добра приятелка ли ми е според вас?
постоянно се мъкна след нея,скуби ме-за да види дали ме боли хах,дразни ме,говори ми,вика ми..заповядва ми ( леле к'во детинско звучи хах )
не знам..
кажете кво да прая?

П.П - супер детинско звучи хах , но и аз си се хиля на мене..наистина е спешно!

shadow4e
Слагай описателни заглавия

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-08-2010, 20:53
Както лъжеш по форума,така очевидно лъжеш и най-добрата си фр...

elito0o0o0
01-08-2010, 21:12
:razz: :razz: :razz: Приятелка? :lol: ... Човече.. ти ме разби!