PDA

View Full Version : Аутсайдер



bori96
01-06-2010, 15:23
Имам един проблем. В класа имам 2 най-добри приятелки, но когато те не са на училище имам чувството, че никой не ме забелязва..сякаш не съществувам. Наближава да се местя и в ново училище, а това е много неприятно. Някой може ли да ми каже как да се впиша и аз в компанията?

ecstazy
01-06-2010, 15:32
Знам много е гадно така ... Аз в миналия клас имах 4 приятелки и само ние си движихме ноо в последствия се скарахме и останахме само аз и една и така до края на 7ми клас..и знам какво ти е ... смисъл тя като беше болна сама си ходих насам натам и дните просто минаваха...но проблема е че нямаше свестни хора при които да отида когато нея я няма .. разкажи за класа си кои момичета ти допадат.. как да се впишеш иначе... ами просто се впиши взимай думата... открийте си общите интереси или нещо подобно :neutral: и дано да не се разболяват :-D

Utun
01-06-2010, 16:42
Споко, преди гимназия и аз бях така. Няма какво да се вписваш, харесваш си някоя тема която се обсъжда от някоя групичка, поемаш дъх и даваш акъл. Друг вариант е просто да заговориш някой, който попринцип смяташ за дружелюбен към теб. Теми много, дори за училище.
Карай така и в добър дух ще почнете и да излизате извън клас и тн.

Lucho
01-06-2010, 16:52
Напротив, кефи се, че ще се местиш. Точно там като идеш можеш да построиш всичко от начало, можеш да кажеш неща, които искаш да бъдат узнати и да скриеш такива, които не бива да се знаят. Можеш да си създадеш напълно ново амплоа :)

meganet
01-09-2010, 08:19
Така в новото училище винаги е гадно първите 2 месеца така да кажа после започни да оглеждаш хората кой какво го интресува и т.н.Попринцип всеки в нова клас си намират групичката и така си се сформират това е по някакъв инстинкт може би не знам при мен така стана.Успех в новото училище :P

Chacho
01-09-2010, 12:46
Каквото си надробиш, такова ще сърбаш. Аз в 8 клас не познавах никой от класа си и отидох и се запознах. Сега съм 12 клас и все още сме задружни и не сме се делили на "групички".