PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



Shimo
01-06-2010, 16:03
Възможно ли е момиче да свърши без да я отварям ? Само чрез стимулация :? Обяснете ми кога точно разбирате че сте свършили ? :-o

anichka12345678
01-06-2010, 16:18
Възможно ли е момиче да свърши без да я отварям ? Само чрез стимулация :? Обяснете ми кога точно разбирате че сте свършили ? :-o ми да може ,аз за първи път свърших с орална той ме лижеше с езиче и не ме е отварял.също може и чрез стимолиране на клиторчето и пак да си е девствена.А ще разбереш ,че е свършила като стане мокричка отдолу и при някой момичета и по лицето също се разбира изражение и някой стават по-зачервени по- бузките.Също и по дишането и така.Няма как да изтървеш такова нещо.

kypo
01-06-2010, 16:19
еба ли го? ако не е да и го набримча здраво за къв чеп ми е да лижа само, що за секс е тва

anichka12345678
01-06-2010, 16:21
е** ли го? ако не е да и го набримча здраво за къв чеп ми е да лижа само, що за секс е тва Не винаги момичетата са готови за съществената част да и го вкарваш ,усобедно девствена ,с езиче по-лесно се пристрашава за друго.

kypo
01-06-2010, 16:22
е** ли го? ако не е да и го набримча здраво за къв чеп ми е да лижа само, що за секс е тва Не винаги момичетата са готови за съществената част да и го вкарваш ,усобедно девствена ,с езиче по-лесно се пристрашава за друго.
аз никога не съм бил с девствена. все секънд дик ми се падат 8-)

Biskfitka
01-06-2010, 16:30
^Аз пък бях навита повече за секс,отколкото за лизане :-o 8-)

По темата-възможно е,нали все пак и девствените мастурбират и свършват... :D

Marinchety
01-06-2010, 16:41
клиторен оргазъм рлз 8-)

Shimo
01-06-2010, 16:43
Бе тфа мойто момиче не моа я разбера дал свършила или не е. И тя не знае дали свършила...
Днес поне 30 мин съм си играл със средното си пръстче в нея без да я отварям. Тя не иска да я лижа щот не се е бръснала (поне така се оправдава винаги). Обикновено спр мн пъшка и по едно време спира, предполагам тогава е свършила, аз си продължавам да си играя и по едно време пак почва да пъшка и след едно 5-10 мин пак спира, питам я дали е свършила и тя ми вика " Мисля че да, всъщност не знам. Може би съм свършила, нз ". Според мен лично е свършила, пък не знам. Вие кво мислите ? :Д
Btw, не е мастурбирала никога, за фа според мен не може да каже дал е свършила или не.. ;>

BePoHuKa
01-06-2010, 16:55
Бе тфа мойто момиче не моа я разбера дал свършила или не е. И тя не знае дали свършила...
Днес поне 30 мин съм си играл със средното си пръстче в нея без да я отварям. Тя не иска да я лижа щот не се е бръснала (поне така се оправдава винаги). Обикновено спр мн пъшка и по едно време спира, предполагам тогава е свършила, аз си продължавам да си играя и по едно време пак почва да пъшка и след едно 5-10 мин пак спира, питам я дали е свършила и тя ми вика " Мисля че да, всъщност не знам. Може би съм свършила, нз ". Според мен лично е свършила, пък не знам. Вие кво мислите ? :Д
Btw, не е мастурбирала никога, за фа според мен не може да каже дал е свършила или не.. ;>Щом не е сигурна значи не е... пък и като се оправдава така, да вземе да се обръсне ли ? :-o :shock: Силно ме съмнява без никаква любовна игра, без орална, само с един пръст да направиш нещо.. пъшка ама май май само се преструва.. Знаеш ли как да разбере, че е изпитала оргазъм? Усеща едно напрегнато чувство (което е много приятно естествено) и накрая набира, набира,набира и в един момент достига една връхна точка. Това е много силно усещане и по време на оргазъм не можеш нищо да правиш (говориш, мислиш) освен просто да го изживееш. Не може да не разбере.. ;) Дали се преструва е друг въпрос. :)

p.p. Много подходяща поза е тази: тя застава в кучешка поза (на 4 крака) докато ти пъхаш показалец (по-добрия вариант е палец, защото дължината е перфектна и трудно ще пропуснеш мястото) и ще усетиш една по-грапава част. Тогава просто натискаш с умерена сила и масажираш. :) Може да усети, че и се допишква, но това е нормално.
:)

:)

Shimo
01-06-2010, 16:59
Относно бръсненето тя се бръсне в един ден от седмицата и обикновено в него ден не се виждаме, на другия ден пак се случва нещо и пак не се виждаме и така винаги се оправдава с нещо. Таа ще видим утре ще пробвам това, мерси :)!

BePoHuKa
01-06-2010, 17:05
Относно бръсненето тя се бръсне в един ден от седмицата и обикновено в него ден не се виждаме, на другия ден пак се случва нещо и пак не се виждаме и така винаги се оправдава с нещо. Таа ще видим утре ще пробвам това, мерси :)!Пробвай, да! Питай я тя какъв съвет може да ти даде, все пак тя си усеща за себе си най-добре. :) Пробвай докато напипаш правилното място! Също можеш с останалите 4 пръста или с другата ръка да масажираш и отпред (все пак не е език, трябва да ти позволи). А не можете ли просто да се наговорите кога ще се виждате и тогава да се обръсне? Не е сложно..

Shimo
01-06-2010, 17:10
Относно бръсненето тя се бръсне в един ден от седмицата и обикновено в него ден не се виждаме, на другия ден пак се случва нещо и пак не се виждаме и така винаги се оправдава с нещо. Таа ще видим утре ще пробвам това, мерси :)!Пробвай, да! Питай я тя какъв съвет може да ти даде, все пак тя си усеща за себе си най-добре. :) Пробвай докато напипаш правилното място! Също можеш с останалите 4 пръста или с другата ръка да масажираш и отпред (все пак не е език, трябва да ти позволи). А не можете ли просто да се наговорите кога ще се виждате и тогава да се обръсне? Не е сложно..

:::

BePoHuKa
01-06-2010, 17:18
Относно бръсненето тя се бръсне в един ден от седмицата и обикновено в него ден не се виждаме, на другия ден пак се случва нещо и пак не се виждаме и така винаги се оправдава с нещо. Таа ще видим утре ще пробвам това, мерси :)!Пробвай, да! Питай я тя какъв съвет може да ти даде, все пак тя си усеща за себе си най-добре. :) Пробвай докато напипаш правилното място! Също можеш с останалите 4 пръста или с другата ръка да масажираш и отпред (все пак не е език, трябва да ти позволи). А не можете ли просто да се наговорите кога ще се виждате и тогава да се обръсне? Не е сложно..

:::Хахаха записваш ли си? :)

Shimo
01-06-2010, 17:40
@ eXpl0d3: Йеп

@ BePoHuKa: Не намерих по-близка имотиконка до съгласие ;д.

aloveyou
01-06-2010, 17:42
Да..Възможно е..

krem4et0
01-08-2010, 07:14
BePoHuKa, най хубавите ми оргазми са били от стимулиране на клитора ми с един единствен пръст. Става бавничко, но е върховно. Няма как да го обърка. Чувстваш експлозия в слабините си, вътрешно туптене, приятна гореща вълна под корема. Неволните контракции и горещата вълна са най-отявления признак.

draid
01-08-2010, 07:36
На мен ми се струва, че и става приятно и до там. Ако тръгне да свършва ще разбереш, да не говорим за нея. Иии не мисля, че с едно пръстче не е възмопжно, защото често съм използвал 1-2 пръста и с повече търпение всичко си идва на мястото. Не е казано, че трябват две ръце за това, просто малко повече нежност и търпение.

krem4et0
01-08-2010, 07:40
draid, правя секс от 4 години. Ами 2-ри пръст не може да влезе и това е. И с 1 показалец във влагалището ме е докарвал до края. То си е до жена де, но с 2 ми е по-скоро неприятно.

draid
01-08-2010, 07:50
Няма две мнения по въпроса, при всеки е индивидуално. Но специално за автора мисля, че момичето е поизбързало с тази стъпка и то много. Все пак 14г. са си доста детска възраст. Струва ми се че ще е трудно да започне да изпитва пълно удоволствие от секса толкова бързо.

Linns
01-08-2010, 09:03
Да, възможно е..
Като свърши няма как да не разбереш.. ;)

Biskfitka
01-08-2010, 18:12
draid, правя секс от 4 години. Ами 2-ри пръст не може да влезе и това е. И с 1 показалец във влагалището ме е докарвал до края. То си е до жена де, но с 2 ми е по-скоро неприятно.И на мен не ми е много приятно с 2 пръста :-o Радвам се,че не съм само аз... 8-)

thrashaholic
01-09-2010, 21:05
Да - стимулиране, лизане... :) В този ред на мисли поздрав с Хиподил - Клиторен оргазъм. :D

disGLOster
01-09-2010, 23:25
Ами сигурно я е срам да говори за интимните си чувства пред този,който предизвиква възбудата й.И може би не иска да я лижеш,защото има притеснения от това тя да бъде бездействащата част в този момент.
И да.. напълно нормално е момиче да свърши без да е отворено.Зависи как процедираш към нея.Има момчета,които имам чувството,че ако само ме погледнат и ще свърша. 8-) Не я питай дали е свършила,а просто се наслаждавай на времето,в което тя пъшка благодарение на това,което ти правиш.Не се опитвай да разгадаеш чувствата й.
А на мен ми е интересно какво тя прави след като не иска да я отвориш?Известна доза френска?
И след това какво?