PDA

View Full Version : ПИСНА МИ !



des1t000
01-06-2010, 16:10
Ее вече ми писна, родителите ми са разведени от 1 год. и 7-8 месеца някъде... Първо живеех при майка ми и се изнесохме от при баща ми, отидохме на квартира.След няма и 2 месеца майка ми намери нов мъж.ОК! Нямам нищо против нека си се обичат и т.н., но тя направи най-долното нещо, което би могло да направи една майка спря да "НИ" /имам сестра/ обръща внимание, вечер се връща от работа веднага при новият си /ще го нарека любимият /.Спря да ни дава джобни, спря да готви и т.н. ВЪОБШЕ СПРЯ ДА МИСЛИ ЗА НАС.Дори пренебрегна дядо ми и баба ми, заради любимият си до такава степен е заслепена, че се стигна до съд! :x ...Изнесох се при баща ми отново живея при него, обаче пък тая моя "майка", не дава никаква издръжка вече 7 месеца нито стотинка!Включително за мен и сестра ми, а да не кажа, че тя живее в голямо удобство.Виждам я веднъж месечно ако се засечем на центъра, а живеем на 3 км разтояние.Така.. а пък баща ми е мн. демократичен ама кво да ви кажа баща ми е...толковаа много имам нужда от майка а я нямам..Няма кой да ми дава съвети с кого да споделям .. :shock: ...Преди седмица бях в болница за 3 дни не дойде да ме види..Майкоооооооооооооооо оооооооооо :-x .. така ми разкъсва душата от болка, че... немога да се контролирам а съм на 16 год.. не беше до нас когато и другата ми баба почина.. не беше когато сестра ми роди..!!! Незнам какво да правя помощ .. :neutral: :neutral: :neutral:

titinkaa
01-06-2010, 16:17
Оф,лошо нз кво да ти кажа,ми нз земи поговори с нея направи нещо,но не оставяй така нещата,нз какво е да имаш разведени родители и нз кво е затова нз какво да ти кажа,но най-добрия вариант е да се опиташ да говориш с нея,явно новия й любим й влияе зле

des1t000
01-06-2010, 16:20
е опитвах се в продължение на 3 месеца..ама сега :neutral: :neutral: :neutral:

mrtn
01-06-2010, 16:26
Майка да зареже децата, така като гледам без основатела причина е адски тъпо.
Не знам какво да ти кажа, ти всичко си опитвала, но тя толкова е заслепена, че дори майка си и баща си е зарязала, кво говорим за други хора..
Поне се радвай, че имаш добър баща, споделяй с него..
кво ка е мъж? няма да те изяде.. и мъжете могат да бъдат добри слушатели..

des1t000
01-06-2010, 16:34
е има разлика.. пък и баща ми...ходи на работа прибира се, яде, гледа тв..пие ракия и на компа и ляга и всеки ден така.. та дори не беше забелязъл че съм се подстригала, че се боядисах..

ivcheto0o
01-06-2010, 16:35
явно е заслепена от любов.Няма смисъл да се тормозиш,радваи се 4е се разбираш с баща си.Не мога да повярвам 4е това го прави маика :shock: Моя съвет е живеи си твоя живот и да не ти пука.

FairPlayer
01-06-2010, 16:55
Ако си в безизходица и нямаш други козове, които евентуално биха помогнали за решаване на проблема ти, поговори с новия и мъж. Ако той е точен ще ти влезе в положение и може да я убеди, да плаща поне издръжка, било то насила.

black_baby
01-06-2010, 17:56
Ако си в безизходица и нямаш други козове, които евентуално биха помогнали за решаване на проблема ти, поговори с новия и мъж. Ако той е точен ще ти влезе в положение и може да я убеди, да плаща поне издръжка, било то насила.


Ако беше точен и виждаше че майка и не плаща издръжки,че не готви,че не се грижи за децата си щеше да и каже нещо,но той НЕ. Така че според мен това не е идея. 8)

H8_mE
01-06-2010, 18:11
Леле това е ужасно! Съжалявам за положението,в което си изпаднала.Жалко,че не можем да избираме родителите си.Наистина майка ти постъпва ужасно,сякаш е на 15 години и не знае какво е отговорност!И при условие ,че се е стигнало до съд тя пак не е обърнала внимание,това вече ме обърква тотално.Явно няма какво да се направи по въпроса,след като си опитвала да говориш с нея.Ужасно съжалявам.Ами няма какво друго да направиш освен да си стоиш при баща си и да оставиш майка си да прави каквото иска,колкото и да имаш нужда от нея.Ще дойде ден,когато може би ще осъзнае грешката и ще те моли за прошка.Тогава ще зависи от теб какво ще получи,според това какво заслужава.
Не знам преди около година бях у леля ми и бях с приятеля ми.Тя беше на морето и аз живях временно у тях и уж нямаше проблем да си водя гаджето.Но една вечер се прибра без да ми каже и ни изгони и двамата в 3 часа сутринта,а нямахме години и нямаше къде да отидем.Скоро й проговорих,но още съм много студена към нея.Та представям си ,ако майка ми направи нещо,каквото твоята е направила ... сигурно дълго време ще забравя,че съществува ,както тя явно е забравила за вас...
Отново съжалявам.Дано всичко се оправи скоро,поне малко! :-)

des1t000
01-07-2010, 09:25
няма кфо да говорим..болна съм и вс. лекарства ми струват 140 кинта..обадих и се да и кажа и тя вика..щи дам 10 лв! :-x :-x :-x :-x .. а е пълна с пари..има толкова злато по ръцете и врата си че да изхрани цяла София :booooomb:

DanceForLife
01-07-2010, 19:42
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: