PDA

View Full Version : тази тръпка..



danibebi
01-06-2010, 16:23
Здравейте..реших и аз да пусна тема тук :grin:
Та значи..през лятото си харесвах едно момче което се държеше добре,но после започна да се държи зле и спрях,но напоследък като го видя и изпитвам някаква тръпка..дори когато го видях да се целува с гаджето му се ядосах..сиг съм,че нарочно се целуваха за да ги видя,но както и да е..та имам 2 въпроса..
1. защо след като се е държал добре с мен след това започна да се държи зле..как мислите?!
2. според вас защо изпитвам тази тръпка когато го видя..макар,че вече не го харесвам?!
И моля без обиди! :-)

Lincheto
01-06-2010, 16:38
1. Ти сама можеш да си отговориш. Сигурно с нещо си предизвикала това му държание.
2. Още го харесваш вероятно?

П.п: а защо мислиш, че се е целувал с гаджето си само за да те дразни, а не просто щото я обича/харесва?

Marinchety
01-06-2010, 16:38
щом още я има тръпката не може да не го харесваш поне малко

ToniStoraro
01-06-2010, 16:40
еми
1. или си го предизвикала, или е идиот
2. защото не си го превъзмогнала

Alli
01-06-2010, 16:41
като се е държал добре,може да е помсили,че не си заинтересована и псоле да е обърнал на зле от злоба,мааа тва го правят малките момченца е понякога и по-големите :-D ,иначе тръпка щом има,няма как да не го харесваш,и още нещо,ако не го харесваше нямаше да се дразниш от гаджето му,камо ли да пускаш теми заради него ;)

ivcheto0o
01-06-2010, 16:55
1. или си го предизвикала, или е идиот
2. защото не си го превъзмогнала

sladur4etyYy
01-06-2010, 17:16
1. започнал е да се държи зле, защото най- вероятно е загубил интерес към теб и следователно е спряло да му пука какво мислиш за него.
2. чисто собственическо чувство. развила си го, когато те е харесвал и ти е ходил след гъза.

mrtn
01-06-2010, 17:27
Може би не го интересуваш вече..

Alex4o0o
01-06-2010, 17:35
Помисли си има ли причина да се държи така с теб,ако няма значи момчето не е наред
А щом има тръпка още го харесваш не се лъжи!!!

ThedramaQueen
01-06-2010, 17:38
Здравейте..реших и аз да пусна тема тук :grin:
Та значи..през лятото си харесвах едно момче което се държеше добре,но после започна да се държи зле и спрях,но напоследък като го видя и изпитвам някаква тръпка..дори когато го видях да се целува с гаджето му се ядосах..сиг съм,че нарочно се целуваха за да ги видя,но както и да е..та имам 2 въпроса..
1. защо след като се е държал добре с мен след това започна да се държи зле..как мислите?!
2. според вас защо изпитвам тази тръпка когато го видя..макар,че вече не го харесвам?!
И моля без обиди! :-)

1. Ако мн си го преследвала си му станала досадна или си го уплашила и се е дистанцирал
2. Защото като човек веднъж е харесвал някой го ревнува после доста дълго време... Сигурно тва е предизвикано от това, че си го харесвала, но не си получила нищо от него... и сега те е яд.

danibebi
01-06-2010, 17:57
1. Ти сама можеш да си отговориш. Сигурно с нещо си предизвикала това му държание.
2. Още го харесваш вероятно?

П.п: а защо мислиш, че се е целувал с гаджето си само за да те дразни, а не просто щото я обича/харесва?

Сигурна съм защото момичето ме погледна и започна да се хили и той ми извика "Що бе" и по име.. и се зацелуваха..следователно е искал да ги видя..ии мерси за отговоритее,но мисля,че той не ме е харесвал!! :lol: :lol: :grin:

kombarka
01-06-2010, 18:30
Не си струва да се занимаваш с него... :lol: