PDA

View Full Version : Болки в корема...



casey
01-06-2010, 16:46
Напоследък имам ужасни болки в корема. На всичкото отгоре и къркори, през часа... Ужасно е.. Умирам от срам :oops: . Като и да е. Не съм в цикъл. Рано сутрин като стана изобщо не ми се яде, направо като видя храна и ми се повръща! Но още като стъпя в даскало и огладнявам... Голямото след като се наям ми минават болките, но коремът ми продължава да къркори...,което е ужасно. Направо вече ме срам да се появя в даскало - не че ми казват нещо... :oops: Както и да е пих там Еспумизан, но нямаше особенно горям ефект... :? Абе гадно!

Leostyle
01-06-2010, 20:49
Както Др. Тийн обичаше да отговаря на въпросите свързани със здравословното състояние на човек - Иди на лекар ! :) Кажи и на майка ти , обясни и на нея ... Може да е гастрит или някаква язва недай боже ако си имала нередовно хранене ... Не съм много запознат , но и чичо Google може да видиш ако си познаеш симптомите ... Но при повечето случаи корема си къркори просто от глад. Аз също съм забелязал това с училището , да не би пък да е на някаква нервна основа незнам.Най - добре иди на лекар !

wizard9
01-07-2010, 04:36
lele male abe momiche idi na lekar, kato napishesh taq tema tuka kvo, nadqva6 se da ima nekoi lekar li.E nqma lekari tuka

izvinete 4e ne pi6a na kirilica no ne e po moe jelanie

casey
01-07-2010, 18:39
П.С. НЕ ми трябва лекар. Болките са от глад, просто защото до голямото междучасие има 3 часа и аз през това време се движа и т.н. без да съм яла и ме боли, но проблема ми беше това, че коремът ми къркори, ужасно. Та, както и да е... Говорих с майка ми, тя ми взе някакво хапче там и сега ми мина... Благодаря.

Edins7vena
01-07-2010, 18:43
Храни се здравословно и редовно и няма да имаш проблеми. Преди време и аз имах същият проблем. Не е хубаво веднага да пребягваш към хапчетата, просто цаката е в храната :)

LuxurySk0B
01-09-2010, 17:36
ПРОСТАМОЛ УНО!!!!!

clever
01-10-2010, 09:25
ПРОСТАМОЛ УНО!!!!! :razz: :razz:

tedak
01-14-2010, 06:54
и при мен ставаше така.. от нерви е, нещо си стресирана или притеснена за нещо незанм на теб как ще ти подейства но преди даскало изяш 2 лъжици кисело мляко или нещо от тоя сорт поне на мен ми помага

Kmet4e
01-14-2010, 18:52
Щом майка ти е взела някакво хапче Ok ! Но кажи поне какво е за да знаят и другите с същият проблем . :wink: