PDA

View Full Version : Влюбена в най-неподходящия



essential919
01-06-2010, 18:13
Защо винаги става така - влюбих се в най-неподходящия мамка му (с извинение) , но просто не издържам.Ще ви разкажа съвсем накратко - вече от точно една година съм влюбена в един съученик , с който сме толкова различни , че просто нищо няма да излезе , НО въпреки това се влюбих до ушиииииии . Тогава той си имаше гадже , но аз реших , че трябва да привлека вниманието му на всяка цена и се получи - започна да се интересува къде отивам , с кой говоря и тн , но така и не разкрих чувствата си :x:x:x:x ... Както и да е дойде лятната ваканция - момента , който не исках да идва , защото знаех , че цели 3 месеца няма да се виждаме . Честно да ви кажа не знам как преживях тези гадни и дълги месеци , накрая дори се разболях (не просто настинка , а сериозни проблеми , защото не се хранех , не спях , по цели нощи плачех) Е накрая дойде дългооооооооо чаканият 15 септември - в този ден очаквах очаквах да се случи нещо , но дори не се поздравихме ... Както и да е в продължение на седмици , дори не се поздравявахме , но после пак същата история - къде отивам , с кой говора ... аз му казвах да ме остави на мира и че ми е писнало от него (не знам , защо го правех) . Започнахме да се караме и да се заяждаме за какво ли не , а после изведнъж той започна да се държи страшно приятелски - искал да сме приятели , прегръщаше ме , пращаше ми целувки и тн , но аз се държах сякаш не искам да имам нищо общо с него (най-голямата ми грешка - може би го направих от страх , че се ебава :X:X:X:X) Откакто започна да се държи мило си втълпих някакви надежди , но няма да повярвате - ХВАНА СИ ГАДЖЕ . Точно затова едвам издържам в даскало през последните дни - ужасно ми е трудно - ходя в тоалетната да рева :X и просто не знам какво да правя - дали да се сприятеля с него или да се опитам да го забравя ? Моля ви дайте ми съвет ;( ;( ;( ;(


т.7
krem4et0

silwinka
01-06-2010, 18:18
Ами..ти си тази ,която го отхвърля! Той щом ти е пращал целувки и те е прегръщал е имал нещо в предвид..може би е искал да станете повече от приятели..Ти го режеш и после искаш да те обича и да станете гаджета,как ще стане тая работа?! Бъди себе си..щом го харесваш направи всичко възможно да се сприятелите още повече и той може да те хареса!xD Не го отхвърляй..

H8_mE
01-06-2010, 18:19
Най-лесно ще решиш какво да правиш,когато поговориш с него за чувствата си.Ако те е срам направи го по скайп или телефона,но е най-добре очи в очи,защото ще можеш да видиш реакциите му.Това е единствения начин,защото ако разбереш,че той не изпитва същото ще се ядосаш и сама ще спреш да го харесваш много по-лесно,ако не знаеш какво изпитва той.Ако пък изпитва същото .... знаеш какво следва.Просто трябва да говориш с него,независимо какво може да ти отговори! Успех!

Marky
01-06-2010, 18:21
Държала си се студено и гадно и си го отхвърляла, правила си се на недостъпна. Тва отблъсква всеки.

DevilWish
01-06-2010, 18:30
Държала си се студено и гадно и си го отхвърляла, правила си се на недостъпна. Тва отблъсква всеки.
Taka e. Но все пак мисля, че трябва да си поговориш с него и да му изясниш какво чувстваш към него ;)

sladur4etyYy
01-06-2010, 18:54
сближи се с него. ако наистина е имал някакво увлечение към теб, не е изключено пак да възникне. но пък ако видиш, че няма смисъл, не се занимавай. не е единственият все пак.

Gigi1302
01-06-2010, 19:11
Абе, момичета, не се научихте да не се правите на интересни. Когато харесваш някого и видиш, че не си му безразлична, не започвай да се дърпаш, защото в днешно време няма кой да те чака да се наканиш да се държиш нормално. Разбери дали е останал някакъв шанс да се получи нещо и ако не, не задълбавай, а си намери друг. Надявам се при всеки развой все пак да си си взела поука от стореното. Успех!

babyjoinmeindeath
01-06-2010, 19:24
Казваш му, че ти е писнало от него и кви ли не още гадни неща и ся ревеш, че си е намерил гадже...
#-o :smt119

lilincituuuu
01-06-2010, 19:25
Ами, опитай се да се сближиш с него, може пък да се получи нещо. И един съвет: Не се прави на недостъпна, а отговори на чувствата му.. :?

essential919
01-06-2010, 20:07
Много ви благодаря за отговорите . Трябва да призная , че сте напълно прави за държанието ми , държах се като пълна кучка , и аз не знам защо - може би е било нещо като защитна реакция . Беше ме страх да не би нещо да се ебава - напълно глупаво от моя страна :X

H8_mE
01-06-2010, 20:09
Минало!Сега е време да поправиш глупавото си държание и да се опиташ да стане това, което искаш.

Bixel
01-06-2010, 22:09
умри

sunshinepp
01-07-2010, 05:14
пфф.. :lol:

miss_asi
01-07-2010, 05:17
Ами, опитай се да се сближиш с него, може пък да се получи нещо. И един съвет: Не се прави на недостъпна, а отговори на чувствата му.. :?

+1 :)

H8_mE
01-07-2010, 08:39
Е,пробваш ли да направиш нещо? Какво става?

peshost
01-07-2010, 12:03
Ми явно си много зле, два шанса си имала и си ги осрала, мене ако някоя така се държи с мене просто... Да не казвам. Отиди му се извини и му кажи чувствата си, поне това можеш да напраиш.

tanchu
01-07-2010, 12:05
отблъснала си го,когато той се е държал мило,а ся се ядосваш,че си е намерил приятелка..емии ти си си виновна :(

ivcheto0o
01-07-2010, 13:44
не се сприятеляваи с него ,по-добре се отдале4и от него и се опитаи да го забравиш :)