PDA

View Full Version : За тялото. Въпрос.



emin3mchet0
01-06-2010, 19:13
Здравейте. Имам проблем който от скоро време започва да ме смущава. От кръста нагоре не съм дебела - корема ми е стегнат и т.н Но като тръгнем надоло става много гадно.. Краката са ми пълни и нямам представа как мога да намаля обиколката на бедрата с няколко сантиметра и в същото време да ги стегна, но без да натрупвам голяма мускулна маса. Надявам се до лятото да отстраня колкото се може повече проблема, защото никак не е приятно да приемаш подигравките.. Моля който може да дава съвети. Благодаря ви предварително!

MoMoXiXi
01-06-2010, 19:27
не се притеснявай от натрупването на мускулна маса, не е чак толкова лесно. Кардио, според мен, бягане най-вече, а за стягане велоаргометъра мисля, че ще свърши работа :) ако ядеш нещо неподходящо също е желателно да го ограничиш :) в момента за друго не се сещам

emin3mchet0
01-06-2010, 19:39
Мерси. Предполагам, че 1 час бягане и правене на упражнения е достатъчно?

ledenakrasota
01-06-2010, 19:53
По принцип до някъде се дължи и на структурата на тялото. :-o Виждала съм момичета с адски тънки талии,но с едри бедра тип Бионсе. Все пак си е до ген.


Както казаха кардиото е много добро.Аз лично предпочитам джогинг,но в този студ няма къде 8-)

Axel_f
01-06-2010, 20:17
Бягане и всяккаво друго кардио...но най-доброто е бягането...много е гадно, аз най-мразя да тичам, ама това е начинът. За храненето знаеш, предполагам...? :D

emin3mchet0
01-07-2010, 11:22
Да, пък и яденето не ме е голям проблем. Виждам, че има хубави хранителни режими които може да се спазват :))