PDA

View Full Version : глупава темаа!



nightmare91
01-06-2010, 19:33
Искам помощ! Искам да купя подарък на един приятел, но не мога да избера какво точно :oops: Искам да е нещо мило и леко романтично, но да не се усеща много, защоото той незнае, че аз съм направо влюбена в негоо! :D Моля вии за огромна помощ! Наистина!! Благодаряя ви предварителноо!!


pp. сори за глупавата тема, но ми трябва помощ!
pp2. незнаех къде да я постна и реших тук..ако не и е правилно мястото я махнете (nod)

PurpleDream
01-06-2010, 19:53
цикламени прашки? :-o :D

Zarity
01-06-2010, 20:16
цикламени прашки? :-o :D
:razz:

asassinn
01-06-2010, 20:25
Кажи нещо повече за младежа, на колко е, как се облича, каква музика слуша...

Jus7DreamBoy
01-06-2010, 20:41
цикламени прашки? :-o :D ахам на мен ще ми хареса 8-)

pubera
01-06-2010, 21:07
Кажи нещо повече за пича, ква музика слуша?

nightmare91
01-07-2010, 13:30
ами слуша чалга, на 17 е, облича се спортно - елегантно, обича adidas i nike :d .. абе нещо като фешан ама си е романтик по душаа :oops: и затова искам да е нещо специално..

britzy
01-07-2010, 13:32
ами слуша чалга, на 17 е, облича се спортно - елегантно, обича adidas i nike :d .. абе нещо като фешан ама си е романтик по душаа :oops: и затова искам да е нещо специално..
хоооооооо тва па ми е най-гнусно момче да слуша чауга-ем купи му некой албумец чалгиен и розофа блузка 8)

FlashMX
01-07-2010, 14:21
ами слуша чалга, на 17 е, облича се спортно - елегантно, обича adidas i nike :d .. абе нещо като фешан ама си е романтик по душаа :oops: и затова искам да е нещо специално..

Ето това. :
http://www.coedhumor.com/images/posters/600/suicide_gun.jpg

Djuff
01-07-2010, 14:59
Купи му цветя. :D

Utun
01-07-2010, 15:06
Хахахахаха тва описание да те скъса. :razz: Що не му вземеш някой чалга диск? Преса за коса или грим?

asassinn
01-07-2010, 17:09
Марков колан,шапка...?

Djuff
01-07-2010, 17:12
Марков колан,шапка...?

Да, нали шапката и колана са много романтични. :lol: :lol:

asassinn
01-07-2010, 18:07
Марков колан,шапка...?

Да, нали шапката и колана са много романтични. :lol: :lol:
Ми нали пича не тряяло да разбере... ддз тва беше първото, коет ми дойде на ъкъла :lol:

RaZcAkVa6tIq
01-07-2010, 20:07
Според мен човека много ще се зарадва на компас. 8)

RaZcAkVa6tIq
01-07-2010, 20:21
Според мен човека много ще се зарадва на компас. 8)

а ти на пистолет да се гръмнеш!
то не е завист ми чудо :-x
Какъв ти е проблема ? Ти имаш ли си компас у вас? НЕ. Тогава трай.

elito0o0o0
01-07-2010, 21:03
ами слуша чалга, на 17 е, облича се спортно - елегантно, обича adidas i nike :d .. абе нещо като фешан ама си е романтик по душаа :oops: и затова искам да е нещо специално..
хоооооооо тва па ми е най-гнусно момче да слуша чауга-ем купи му некой албумец чалгиен и розофа блузка 8)


ТИ ТЪПА ЛИ СИ ИСЛИ КВО :-x кво като слуша чалга кво има :shock: :?
не трябва да го харева или кво :?Умната ,безгрешната и образованата - замълчи. Това си е нейното мнение и аз я подкрепям. Не върви момче да слуша чалга.. И мога да ти кажа,че тя даде супер идея с албума.. Ама нали трябва все някой да оспорва мнението на другия..Леле.. Никога няма да се отучите ... мхмм..


Авторке - Най-романтичното нещо ,което можеш да му подариш е целувка. ;)

pubera
01-07-2010, 21:18
ами слуша чалга, на 17 е, облича се спортно - елегантно, обича adidas i nike :d .. абе нещо като фешан ама си е романтик по душаа :oops: и затова искам да е нещо специално..
хоооооооо тва па ми е най-гнусно момче да слуша чауга-ем купи му некой албумец чалгиен и розофа блузка 8)
+ 1 :D

iveto95
01-07-2010, 21:23
амм аз мразя чалгата ама... можеш да муу купиш някав сувенир с формата на сърце :-D абее не знам чесно каано xD

PurpleDream
01-07-2010, 21:31
не вървяло момче да слуша чалга....смешници :razz: :razz:

britzy
01-08-2010, 05:59
[quote="sexXgirl2007"][quote=britzy]Умната ,безгрешната и образованата - замълчи. Това си е нейното мнение и аз я подкрепям. Не върви момче да слуша чалга.. И мога да ти кажа,че тя даде супер идея с албума.. Ама нали трябва все някой да оспорва мнението на другия..Леле.. Никога няма да се отучите ... мхмм..


Авторке - Най-романтичното нещо ,което можеш да му подариш е целувка. ;)[/i]
Ее все още има умни хора-мерси че ме подкрепи :):):):)
а колкото до авторката това е некоя кифла казвам ви ,която не може да помисли сама защото нема такова нещо като мозък,с който да извърши действието мислене
и все пак моя подарък си ми харесва :razz:

britzy
01-08-2010, 06:02
Според мен човека много ще се зарадва на компас. 8)

а ти на пистолет да се гръмнеш!
то не е завист ми чудо :-x
Каква завист,кфи 5лв????
Ми аз никога не бих завиждала на некоя с гадже чауга фен :razz: :shock:

britzy
01-08-2010, 06:16
Според мен човека много ще се зарадва на компас. 8)

а ти на пистолет да се гръмнеш!
то не е завист ми чудо :-x
Каква завист,кфи 5лв????
Ми аз никога не бих завиждала на некоя с гадже чауга фен :razz: :shock:

даа..познавам ги такива като теб и на улицата неможете да кажете нищо щото умирате от страх и не сте нищо ама тука в форума завиждате и се дразните с всеки които не е задръстен като вас :? ти дори непознаваш момоичето и вече я изкара кифла :shock: усещаш колко си задръстенаааа а и проста нали
Нема как да усета през компа ,аколкото до теб я виж ти и ти си тук у форума нали ве девойко,мани не се терзай да се занимаваш повече с мене,щот ако аз съм задръстена ,а ти продължаваш да пишеш с мен следва ,че и ти си задръстена,капиш???

britzy
01-08-2010, 06:23
Според мен човека много ще се зарадва на компас. 8)

а ти на пистолет да се гръмнеш!
то не е завист ми чудо :-x
Каква завист,кфи 5лв????
Ми аз никога не бих завиждала на некоя с гадже чауга фен :razz: :shock:

даа..познавам ги такива като теб и на улицата неможете да кажете нищо щото умирате от страх и не сте нищо ама тука в форума завиждате и се дразните с всеки които не е задръстен като вас :? ти дори непознаваш момоичето и вече я изкара кифла :shock: усещаш колко си задръстенаааа а и проста нали
Нема как да усета през компа ,аколкото до теб я виж ти и ти си тук у форума нали ве девойко,мани не се терзай да се занимаваш повече с мене,щот ако аз съм задръстена ,а ти продължаваш да пишеш с мен следва ,че и ти си задръстена,капиш???

ти си злобна и със сигурност ужасна като повечето които завиждат...за тва квото и да пиша няма да стана по тъпа ограничена като теб. дори наможа да отговориш на тва което писах щото нямаш отговор :?
Oфф наистина си глупаво парче-казах ти че нема как да усета през компа..отговорих ти вече за втори път...ама само спамиш начи...вземи си купи една книжка и се образовай малко..само с обиди не върви а?а ти само така караш май май...да се спираш....'ич не си интересна ,а даже си и глупава така

britzy
01-08-2010, 06:25
A ти си си тъпа и за тва нема да станеш като мен,тоест умна
хахаха зле си

elito0o0o0
01-08-2010, 08:47
sexXgirl2007 :lol: :lol: :lol: :lol:

Като вика,че съм била тъпа и нз к`во си .. :lol: :razz: :razz: пахаха... Ти чу ли се какво каза?.. или по точно - Видя ли се какво написа?
Ти виждала ли си момче да се кълчи в дискотеката на няк`ви мазни чалгии ма? леле... Айде мълчи си там и вземи се скрий някъде .. Аз с хора,които са ми под нивото не споря скъпа..

elito0o0o0
01-08-2010, 08:57
даа..познавам ги такива като теб и на улицата неможете да кажете нищо щото умирате от страх и не сте нищо ама тука в форума завиждате и се дразните с всеки които не е задръстен като вас :? ти дори непознаваш момоичето и вече я изкара кифла :shock: усещаш колко си задръстенаааа а и проста нали



ти си злобна и със сигурност ужасна като повечето които завиждат...за тва квото и да пиша няма да стана по тъпа ограничена като теб. дори наможа да отговориш на тва което писах щото нямаш отговор :? :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: Смятай .. Момичее.. Под нивото си ни бе! Не разбра ли? Завиждаш ли ,че сме по-умни? За т`та ли викаш,че е смотана и т.н. Мале,мале...Смешна си ми. Айде върви да се разправяш с друг,че ставаш досадна тук и оспами цялата тема.

FlashMX
01-08-2010, 09:49
sexXgirl2007

http://x46.xanga.com/48a8444254c48245131151/m183214458.png

britzy
01-08-2010, 11:17
Сори за спама ама
FlashMX rullz :D

britzy
01-08-2010, 11:19
даа..познавам ги такива като теб и на улицата неможете да кажете нищо щото умирате от страх и не сте нищо ама тука в форума завиждате и се дразните с всеки които не е задръстен като вас :? ти дори непознаваш момоичето и вече я изкара кифла :shock: усещаш колко си задръстенаааа а и проста нали



ти си злобна и със сигурност ужасна като повечето които завиждат...за тва квото и да пиша няма да стана по тъпа ограничена като теб. дори наможа да отговориш на тва което писах щото нямаш отговор :? :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: Смятай .. Момичее.. Под нивото си ни бе! Не разбра ли? Завиждаш ли ,че сме по-умни? За т`та ли викаш,че е смотана и т.н. Мале,мале...Смешна си ми. Айде върви да се разправяш с друг,че ставаш досадна тук и оспами цялата тема.
Eeм както виждаш бързо й затворих плювалника,не се ядосвай за такива :smt023

Abigoria
01-08-2010, 11:22
Ай земете се спрете... осрахте на момичето темата... Чалга- малга, бали му мамата.Като му харесва- да слуша. Примерно аз слушам дет и блек метъл, приятелките ми слушат чалга, хаус и техно, част от хората, дето се събирам с тях, слушат рап, поп, рок; дет, траш, блек, дуум, грайндкор; пънк и нз си още кво си. Не оценявайте хората по тва, което слушат. Щом те си го хаесват, да си го слушат. Верно е кофти като ти се набие нещо мазно в главата, ама... Пуу... Тея спорове откога ги водите и все до никъде не стигате... Само се плюете, ругаете и псувате. Аман...

ПТ: Ми предлагам да му купиш нещо алкохолно- хем ще се зарадва, хем ще има полза от него :) Или пък някой постер, ако обича коли примерно... :)

nightmare91
01-08-2010, 17:49
Мерси много на тези, които ми предложиха смислени подаръци! =; Помогнахте ми наистина! Тези дни явно ще ходя да напазаруваам! (sun)

p.p


Ее все още има умни хора-мерси че ме подкрепи :):):):)
а колкото до авторката това е некоя кифла казвам ви ,която не може да помисли сама защото нема такова нещо като мозък,с който да извърши действието мислене
и все пак моя подарък си ми харесва :razz:

Авторката е кифла! И какво от това!? Променя ли се нещо? Не мисля!
А доколкото това дали имам мозък - не смятам, че можеш да извадиш такова мнение за мен от един пост, в който моля за съвет! Пък и като смяташ, че нямам мозък..защо пишеш в тая тема а? ;хх

britzy
01-08-2010, 18:16
Авторката е кифла! И какво от това!? Променя ли се нещо? Не мисля!
А доколкото това дали имам мозък - не смятам, че можеш да извадиш такова мнение за мен от един пост, в който моля за съвет! Пък и като смяташ, че нямам мозък..защо пишеш в тая тема а? ;хх
ПП-сори за спама-еем пиша защото да ти кажа къф подарък да купиш-както и видя ти предложих..ако виждаш де :razz:
та пиша тука че да си развеселя с ей такива като тебИе деня пхахахаха

nightmare91
01-08-2010, 18:23
Авторката е кифла! И какво от това!? Променя ли се нещо? Не мисля!
А доколкото това дали имам мозък - не смятам, че можеш да извадиш такова мнение за мен от един пост, в който моля за съвет! Пък и като смяташ, че нямам мозък..защо пишеш в тая тема а? ;хх
ПП-сори за спама-еем пиша защото да ти кажа къф подарък да купиш-както и видя ти предложих..ако виждаш де :razz:
та пиша тука че да си развеселя с ей такива като тебИе деня пхахахаха

съжалявам, че спамя, но не се сдържах ..

А после аз съм нямала мозък!? Щом нямаш с какво друго да се развеселяваш, тогава прави си кефа! Спирам да се занимавам с глупости!

И пак мерси много на всички, които ми дадохте съвет! :P