PDA

View Full Version : Различно мнение [филми]



SuperBadSuperFresh
01-06-2010, 20:47
Има ли някой/някои филм/и,които никой от познатите ви не харесва,а вие много обичате?
Или някой,който е "касов хит" а ви е ужасно скучен?

fatalgirl
01-06-2010, 20:50
Аз супер много харесвам Хари Потър, но повечето, да не кажа всичките ми приятели изобщо не го харесват. А "касов хит", който да ми е скучен не мисля, че има. Ако се сетя все пак ще го напиша друг път! :grin:

SuperBadSuperFresh
01-07-2010, 20:23
Че то Хари Потър си е касов хит :lol:

PurpleDream
01-07-2010, 20:25
Титаник ми е скучен, никога не съм плакала на него, а всички много се прехласват по него :-|
ааа някой който само аз да харесвам, не се сещам сега :-o

едит: сетих се филм, който никой от познатите ми не харесва - Шанхайски рицари, дори баща ми който е голям фен на Джеки Чан не го харесва много тоя филм, а мен много ме кефи 8-)

w0sh
01-07-2010, 20:28
Аз харесвам хубави филми, а приятелите ми харесват блокбъстъри.

Пример:
аз харесвам "шофьор на такси" те не

аз харесвам "Полет над кукувиче гнездо" те не

аз харесвам "Трейнспотинг" те не.

Те харесват "пандорум"
Те харесват "аватар"
те харесват "хари потър и здрач"

SuperBadSuperFresh
01-07-2010, 20:30
Аз пък не харесвам "A walk to remember" Страшно предвидим,а и малко преиграват.Даже замисъла не е уникален-гледала съм още един подобен филм,но беше одавна.

elito0o0o0
01-07-2010, 21:12
гЮмЮш :lol: :lol: базикам се,естествено! Ми няма такъв.. Аз гледам само хубави филми,в смисъл..на всички им харесват .. с много приятели съм гледала филми и имаме еднакъв вкус...

elito0o0o0
01-07-2010, 21:14
Аз харесвам хубави филми, а приятелите ми харесват блокбъстъри.

Пример:
аз харесвам "шофьор на такси" те не

аз харесвам "Полет над кукувиче гнездо" те не

аз харесвам "Трейнспотинг" те не.

Те харесват "пандорум"
Те харесват "аватар"
те харесват "хари потър и здрач"I think ... Avatar is the best film for 2009!... Maybe..

w0sh
01-07-2010, 21:15
да, но определено не е много як филм.

Липсват внушения, липсват идеи.

elito0o0o0
01-07-2010, 21:16
да, но определено не е много як филм.

Липсват внушения, липсват идеи.Eм да.. и е малко предсказуем,но трябва човек да го разбере,че да му хареса.. :)

w0sh
01-07-2010, 21:18
какво да му рабирам на филма.

Той е толкова опреостен и елементарен,че смятам за обиден опита му да ми пробута идеали, прикрити зад ефекти.

AFT
01-08-2010, 13:10
Аз харесвам Inglourious Basterds, а приятелите ми не. Аз харесвам филмите на Jim Carrey, а приятелите ми не. Шокиращо, знам. За щастие нямаме огромни разминавания във вкусовете си - те също харесват Snatch, Fight Club, etc. и не харесват Здрач примерно. ^^


p.s. хубаво, че бях аз да им кажа за тея филми обаче, 'щото някои хора са абсолютни инвалиди на тема филми. ;х

SuperBadSuperFresh
01-08-2010, 20:01
Интересното е,че за Аватар чувам или че е е ужасен или че е невероятен.Няма средно положение 8-)

TheMaggie
01-08-2010, 20:12
Обичам "Да Убиеш Присмехулник", "Like Water for Chocolate", "Of Mice & Men", както и всички филмчета на Disney, oт онези старите като "Лейди и Скитника". :) Приятелите ми харесват блокбъстъри и тъпи колежански комедийки. :Х

Харесвам и аватар. Графиката и идеята са страхотни, сюжета не е нищо особено, но интерпретацията е много добра. :)

w0sh
01-08-2010, 21:14
Интересното е,че за Аватар чувам или че е е ужасен или че е невероятен.Няма средно положение 8-)

аз смятам,че посредствен.

Не е ужасен определено (приятен е за гледане), но е доста далеч от чудесен филм.

JohnnyQuid
01-08-2010, 21:30
^тру


аз харесвам a clockwork orange, приятелите ми - не

повечето ги "отворих" откъм хубави филми 8-)

JoyfulCompany
01-09-2010, 11:25
Присъединявам се към "Clockwork Orange" - на приятелите ми им идвал безсмислено брутален.
Дълго време се опитвах да пробутам и "Survive Style 5+" и уж на подбрани хора, но бе предимно недогледан, определен като безсмислен/неразбран.
"The Science of Sleep" се опитах да гледам с много скъп човек и се препотих на няколко пъти заради това, че на него му беше скучно, преди окончателно да го спра. "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" същият този човек го изгледа, но с голям зор.
Виж, "Waking Life" по-добре се приема : )

pamircola
01-10-2010, 14:06
Интересното е,че за Аватар чувам или че е е ужасен или че е невероятен.Няма средно положение 8-)

аз смятам,че посредствен.

Не е ужасен определено (приятен е за гледане), но е доста далеч от чудесен филм.

той е баси филма 2:40 h някаде
:shock:

SuperBadSuperFresh
01-10-2010, 19:09
Е какво като е 2h и 40 min?