PDA

View Full Version : какво харесват момичетата



godji3
01-06-2010, 21:11
въпрос към дамската алдитория какво трябва да има едно момче за да го харесате как трябва да се даржи какав трябва да му е характера външния вид еи такива работи

haritov
01-06-2010, 21:16
В българският език има буква ''ъ'' няма да е зле да я използваш!

Пише се ''аУдитория'' думата идва от ''ауди''на Латински език значи слушам,от там и значението на думата.

И определено не харесват неграмотни момчета,а ти ходи на даскало не по гаджета!

SpeakSoftlyLove
01-06-2010, 21:17
За най-сексапилна намирам простотията. :mrgreen:

haritov
01-06-2010, 21:19
За най-сексапилна намирам простотията. :mrgreen:

14г

godji3
01-06-2010, 21:20
тЪпаци всеки пЪт като пусна тема и ми говорите за правопис не сам малоумен идиоти тЪпи

SpeakSoftlyLove
01-06-2010, 21:21
Или не долавяш сарказъма ми, или е запетаята...

haritov
01-06-2010, 21:21
тЪпаци всеки пЪт като пусна тема и ми говорите за правопис не сам малоумен идиоти тЪпи

Що пишеш несвързано?

пп
показваш простащина

godji3
01-06-2010, 21:22
разбрах че се гавриш

haritov
01-06-2010, 21:23
разбрах че се гавриш
Не се гавря.

Bixel
01-06-2010, 21:54
тогава аз ше се гавря



ХАХАХАХАХ НЕГРАМОТНИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИК ХАХАХАХАХАХ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :grin:

t0d1t0
01-06-2010, 21:56
МУХАХАХАХАХАХА http://s16.rimg.info/072c19533975734643d583ae0e04c2a6.gif

sunshinepp
01-07-2010, 05:23
вие пък го ебааахте отвсякъде тоя.. :lol:

LadyDi
01-07-2010, 05:34
тЪпаци всеки пЪт като пусна тема и ми говорите за правопис не сам малоумен идиоти тЪпи
И въпреки натъртването на Ъ-то... пак допусна правописна грешка :)

sunshinepp
01-07-2010, 05:40
тЪпаци всеки пЪт като пусна тема и ми говорите за правопис не сам малоумен идиоти тЪпи
И въпреки натъртването на Ъ-то... пак допусна правописна грешка :)

:razz: :lol: даааа

stupid0boy
01-07-2010, 05:42
Не сАм момиче, но едва ли момичетата харесват момчета, който за най - малката забележка се репчат и почват да убиждат... ИначИ успех с мацкИтИ.... :? :lol: :lol:

sWeeX
01-07-2010, 07:04
Не е лесно да си проЗ :?

Иначе за това,че момичетата не харесват прУстаци кото тоя не сте прави..
Всички знем,че момичетата на неговата възраст харесват "Момчета",които са прости и тъпи на галош.....така наречените "гАзарчетъъътъ",които пушат кото развалени печки(това за тях е геройство),Напиват се като прасета и се друсат(това също е геройство) и още много мога да изброявам.....


Sad but true :? [/u]

sWeeX
01-07-2010, 07:40
Не знам, сигурно харесват простомери...
За мене ли каза нещо??

lipsvashh_mi
01-07-2010, 07:52
харесвам земни момчета,с чувство за хумор.някой с който да имаме общи теми за разговор и с който да ни е приятно да си прекарваме времето заедно... :)

lenito_sf
01-07-2010, 08:16
винаги зависи от човека :)

П.П. Влез в някой час по български език : )

Mitkoni
01-07-2010, 09:07
винаги зависи от човека :)

П.П. Влез в някой час по български език : )
+1

JANETKA
01-07-2010, 10:34
са да говорим по темата. не е нужно да се мазниш на мацките , а да се отнасяш добре стях , да не ги обиждаш и да проявяваш явен интерес към тях. това ще ти осигури всичко необходимо в началото. после всичко е лесно. УСПЕХ
пп по-добре не пиши на момиче по скайп или sms не се гавря, това е просто съвет

godji3
01-07-2010, 11:18
мерси за съвета наи после 1 свясно мнение



първово не пуша
второ не пия
трето това не е час по българси език мн ми пука за шибаната азбука и тъпия правопис ако искам някви зубари и зубарки да ми казват как да пиша правилно ще уча в училище за зувари

LadyDi
01-07-2010, 11:21
Недей да ходиш в училище. Стой си прост. Сега е модерно. Всички мацки ще ти се лепят.

godji3
01-07-2010, 11:28
немоа да не ходя даржавата ме задължава

ako isakm i na latinica 6te pi6a kaf vi e problema pusnal sam 1 tema vie mi govorite na savsem razli4na idioti

LadyDi
01-07-2010, 11:35
Я, попиши на латиница.
Предизвиквам те навсякъде да пишеш на латиница :)

Проблемът ни е, че не сте се научили да пишете, а сте тръгнали по любов.

На теб какъв ти е проблема? Искаш да е*еш някоя или искаш да си хванеш сериозна приятелка? Кажи и ще ти кажа какво трябва да направиш :)

ThedramaQueen
01-07-2010, 11:40
мерси за съвета наи после 1 свясно мнение



първово не пуша
второ не пия
трето това не е час по българси език мн ми пука за шибаната азбука и тъпия правопис ако искам някви зубари и зубарки да ми казват как да пиша правилно ще уча в училище за зувари

немоа да не ходя даржавата ме задължава

ako isakm i na latinica 6te pi6a kaf vi e problema pusnal sam 1 tema vie mi govorite na savsem razli4na idioti

:shock:

^ може би нямаше да те сметна за ЧАК толкова прост, ако не беше написал тези два коментара... Например заменянето на "ъ" с "а" може да е навик от писането на латиница в скайп. < ама това не е оправдание.

Utun
01-07-2010, 11:47
Ся първото което е държавата не те задължава да ходиш на училище. След осми клас със сигурност. Не е Като някой да е примрял за теб. Отказ ах се да ти помагам като ти прочетох следващите тъпи мнения. Но понеже съм добър ще ти отговоря - момичетата харесват момчета. Някои харесват и момичета. Ако твойта е от тях може и да нямаш проблем.

godji3
01-07-2010, 11:56
тъсря си сериозна приятелка

haritov
01-07-2010, 11:56
мерси за съвета наи после 1 свясно мнение



първово не пуша
второ не пия
трето това не е час по българси език мн ми пука за шибаната азбука и тъпия правопис ако искам някви зубари и зубарки да ми казват как да пиша правилно ще уча в училище за зувари
Беги в Турция като ни е шибана азбуката

godji3
01-07-2010, 11:58
Ся първото което е държавата не те задължава да ходиш на училище. След осми клас със сигурност. Не е Като някой да е примрял за теб. Отказ ах се да ти помагам като ти прочетох следващите тъпи мнения. Но понеже съм добър ще ти отговоря - момичетата харесват момчета. Някои харесват и момичета. Ако твойта е от тях може и да нямаш проблем.



аз сега съм 8-ми клас и дори и след 8-ми клас ще продалжа да уча да не се гаврят с мен такива като вас тъпи шибаняци грозни скапани зубари

tanchu
01-07-2010, 11:59
харесвам земни момчета,с чувство за хумор.някой с който да имаме общи теми за разговор и с който да ни е приятно да си прекарваме времето заедно... :)

+

haritov
01-07-2010, 12:04
Ся първото което е държавата не те задължава да ходиш на училище. След осми клас със сигурност. Не е Като някой да е примрял за теб. Отказ ах се да ти помагам като ти прочетох следващите тъпи мнения. Но понеже съм добър ще ти отговоря - момичетата харесват момчета. Някои харесват и момичета. Ако твойта е от тях може и да нямаш проблем.



аз сега съм 8-ми клас и дори и след 8-ми клас ще продалжа да уча да не се гаврят с мен такива като вас тъпи шибаняци грозни скапани зубари

Пич да си грамотен не значи да си зубър.Аз много добре помня какво казахме,след,като звършихме 1 клас''ние вече сме грамотни''.
До колкото знам домашното възпитание не играе голяма роля в общуването,но без него не може.Е при теб въобще го няма...

Utun
01-07-2010, 12:30
аз сега съм 8-ми клас и дори и след 8-ми клас ще продалжа да уча да не се гаврят с мен такива като вас тъпи шибаняци грозни скапани зубари

Ми не съм тъп зубър, не се мисля за грозен и най-важното и в 8-ми клас достатъчно добре се оправях с момичетата, за да не питам глупости по форумите. Това да пишеш правилно на кирилица е от уважение към родният език и малките грешки са простени, но тъпото ти изявление, че не ти дреме за азбуката не е.
Значи ще ходиш и след 8-ми клас на училище, за да не се гаврят такива като мен, че неможеш да пишеш. Ми че ти щом досега не си се научил да пишеш в гимназия ли ще се учиш да го правиш? :D Човек да се чуди как такива като теб са си направили регистрация, като въпроса за спам е Кога е създадена българската държава? :D

ILIA
01-07-2010, 12:40
Този който е писал темата е много зле,защото дори греши елементарното.А за темата си 8-ми клас и не си си хващал приятелака... :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

stupid0boy
01-07-2010, 13:28
Не е лесно да си проЗ :?

Иначе за това,че момичетата не харесват прУстаци кото тоя не сте прави..
Всички знем,че момичетата на неговата възраст харесват "Момчета",които са прости и тъпи на галош.....така наречените "гАзарчетъъътъ",които пушат кото развалени печки(това за тях е геройство),Напиват се като прасета и се друсат(това също е геройство) и още много мога да изброявам.....


Sad but true :? [/u]
Не говори в множествено число.... пуша, но не се газаря с това...

lilincituuuu
01-07-2010, 13:38
харесвам земни момчета,с чувство за хумор.някой с който да имаме общи теми за разговор и с който да ни е приятно да си прекарваме времето заедно... :)

+
++

Sladurcho
01-07-2010, 13:39
Манее тук съм изпуснал разтФарката хахахаха авторът е някво мега голямото гЪзарче ми се струва хахаха резил.... Ей 14 годишния неграмотен шибан селяндурчо момичетата харесват свестни момчета с добро възпитание а не такива като теб на които не им пука за
"шибаната азбука" и не е нужно да отиваш в училище за зубари ако имаш желание да се научиш поне правилно да пишеш :) там няма да те вземат бе селяк :)

godji3
01-07-2010, 16:08
аз сега съм 8-ми клас и дори и след 8-ми клас ще продалжа да уча да не се гаврят с мен такива като вас тъпи шибаняци грозни скапани зубари

Ми не съм тъп зубър, не се мисля за грозен и най-важното и в 8-ми клас достатъчно добре се оправях с момичетата, за да не питам глупости по форумите. Това да пишеш правилно на кирилица е от уважение към родният език и малките грешки са простени, но тъпото ти изявление, че не ти дреме за азбуката не е.
Значи ще ходиш и след 8-ми клас на училище, за да не се гаврят такива като мен, че неможеш да пишеш. Ми че ти щом досега не си се научил да пишеш в гимназия ли ще се учиш да го правиш? :D Човек да се чуди как такива като теб са си направили регистрация, като въпроса за спам е Кога е създадена българската държава? :D



не уважявам нито родината ми в която управлението е критично и безнадеждно нито вас

а на това да ходя в турция ... не мерси предпочитам скапана даржава с подходяща компания

пък и аз неискам да се уча да пиша правилно :-D :razz:

Zarity
01-07-2010, 16:13
Авторе,спри да пишеш,баце,че се излагаш жестоко и не ти се получават затапките. :-o

Utun
01-07-2010, 16:20
Ми кво може да се каже в такъв случай. Кретен си. И аз мисля че управлението е скапано, че държавата тъне и също бих се изнесъл. Но не е там въпроса. Немога да проумея как дегенератче като теб може да има мнение за политика. А това какво трябва да мислим за родината няма нищо общо с управлението. Обичай родината мрази държавата. Тва че си тъп и неграмотен и не го премълчаваш, как искаш да ти помогне някой? Скатавай се, не се пали, хората ще си помислят че наистина заслужаваш помощ и ще ти я дадат. Там е работата, вие тъпичките неможете да се сетите да се сдържате и лесно се отсявате. Тва че го раздаваш нормално гъзарче и още не си забил някоя говори че освен тъп си и загубен. Честито! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Мога да ти кажа че съм в кажи-речи интелигентна компания, която също има селяндурски прояви, но не за стил, а просто за майтап, всеки знае правописа до нормално ниво и ако трябва да правя съпоставка с теб по въпроса ти, всички се оправят добре с момичетата. Има свестни хора в тая държава, не са много, просто не бият на очи заради фона на простотията, която ни заобгражда.

haritov
01-07-2010, 16:32
аз сега съм 8-ми клас и дори и след 8-ми клас ще продалжа да уча да не се гаврят с мен такива като вас тъпи шибаняци грозни скапани зубари

Ми не съм тъп зубър, не се мисля за грозен и най-важното и в 8-ми клас достатъчно добре се оправях с момичетата, за да не питам глупости по форумите. Това да пишеш правилно на кирилица е от уважение към родният език и малките грешки са простени, но тъпото ти изявление, че не ти дреме за азбуката не е.
Значи ще ходиш и след 8-ми клас на училище, за да не се гаврят такива като мен, че неможеш да пишеш. Ми че ти щом досега не си се научил да пишеш в гимназия ли ще се учиш да го правиш? :D Човек да се чуди как такива като теб са си направили регистрация, като въпроса за спам е Кога е създадена българската държава? :D



не уважявам нито родината ми в която управлението е критично и безнадеждно нито вас

а на това да ходя в турция ... не мерси предпочитам скапана даржава с подходяща компания

пък и аз неискам да се уча да пиша правилно :-D :razz:

Аз уважавам родината,но не понасям управлението...

godji3
01-07-2010, 16:34
Ми кво може да се каже в такъв случай. Кретен си. И аз мисля че управлението е скапано, че държавата тъне и също бих се изнесъл. Но не е там въпроса. Немога да проумея как дегенератче като теб може да има мнение за политика. А това какво трябва да мислим за родината няма нищо общо с управлението. Обичай родината мрази държавата. Тва че си тъп и неграмотен и не го премълчаваш, как искаш да ти помогне някой? Скатавай се, не се пали, хората ще си помислят че наистина заслужаваш помощ и ще ти я дадат. Там е работата, вие тъпичките неможете да се сетите да се сдържате и лесно се отсявате. Тва че го раздаваш нормално гъзарче и още не си забил някоя говори че освен тъп си и загубен. Честито! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Мога да ти кажа че съм в кажи-речи интелигентна компания, която също има селяндурски прояви, но не за стил, а просто за майтап, всеки знае правописа до нормално ниво и ако трябва да правя съпоставка с теб по въпроса ти, всички се оправят добре с момичетата. Има свестни хора в тая държава, не са много, просто не бият на очи заради фона на простотията, която ни заобгражда.



:razz: кво обичай родината мрази даржавата аз съм роден в бълрария и не мразя българия а тия кадето я обпавляват мутрите като бате боико

аз неискам да се заяждам с никого ако не ви харесва правописа не ми дреме за кво ми пишете влез в някои час по бг :D се едно ще науча нещо ако не искам


ако неискате да ми отговорите на темета ок по добре не ми отговаряите отколкото да ми пи6ете глупости

Zarity
01-07-2010, 16:40
Пак да кажа-зле си.
По темата,разрови се малко,всяка страница има по една такава тема.

Utun
01-07-2010, 16:41
не уважявам нито родината ми в която управлението е критично и безнадеждно нито вас

а на това да ходя в турция ... не мерси предпочитам скапана даржава с подходяща компания

пък и аз неискам да се уча да пиша правилно :-D :razz:

Добре ся, думите не уважЯвам родината кво ти говори. Ти със себе си спориш. Другите очевидно мислят като мен. Сега бих помолил някой модератор да заключи темата заради множеството глупости изписани и да се извиня че се вързах на спор с глупостите на един идиот.

haritov
01-07-2010, 16:54
:razz: кво обичай родината мрази даржавата аз съм роден в бълрария и не мразя българия а тия кадето я обпавляват мутрите като бате боико

аз неискам да се заяждам с никого ако не ви харесва правописа не ми дреме за кво ми пишете влез в някои час по бг :D се едно ще науча нещо ако не искам


ако неискате да ми отговорите на темета ок по добре не ми отговаряите отколкото да ми пи6ете глупости

Пич не ти се подиграваме!По-скоро ти помагаме,ако послушаш какво ти казваме едно,че ще ти е по-лесно,друго,че ще помогнеш сам на себе си!
А ти какво направи?
Започна да ни обиждаш...
Еми мой никой не се е подразнил с теб или е почнал да те обижда.
Ти започна първи!
И вместо да кажеш нещо от рода''ще се постарая да не допускам грешки''ти започна да ръсиш глупости и да показваш простащина на килограм.
Сега мога да кажа,ти си един простак!
Защото си глупав,невъзпитан и необразован,а и не искаш да се промениш.Момче заради такива глупаци като теб които не знаят какво правят,България е на такова дередже!
Ако успееш да ми докажеш,че греша кълна се в тази,която обичам,че във всеки един раздел ще пусна тема,в която публично ти се извинявам!
пп
Ако обичаш България пиши и името с главна буква!

godji3
01-07-2010, 17:04
:razz: кво обичай родината мрази даржавата аз съм роден в бълрария и не мразя българия а тия кадето я обпавляват мутрите като бате боико

аз неискам да се заяждам с никого ако не ви харесва правописа не ми дреме за кво ми пишете влез в някои час по бг :D се едно ще науча нещо ако не искам


ако неискате да ми отговорите на темета ок по добре не ми отговаряите отколкото да ми пи6ете глупости

Пич не ти се подиграваме!По-скоро ти помагаме,ако послушаш какво ти казваме едно,че ще ти е по-лесно,друго,че ще помогнеш сам на себе си!
А ти какво направи?
Започна да ни обиждаш...
Еми мой никой не се е подразнил с теб или е почнал да те обижда.
Ти започна първи!
И вместо да кажеш нещо от рода''ще се постарая да не допускам грешки''ти започна да ръсиш глупости и да показваш простащина на килограм.
Сега мога да кажа,ти си един простак!
Защото си глупав,невъзпитан и необразован,а и не искаш да се промениш.Момче заради такива глупаци като теб които не знаят какво правят,България е на такова дередже!
Ако успееш да ми докажеш,че греша кълна се в тази,която обичам,че във всеки един раздел ще пусна тема,в която публично ти се извинявам!
пп
Ако обичаш България пиши и името с главна буква!



бро мислиш ли че не знам че имам правописни грешки живота не е правопис пък и не заради такива като мен българия е на това деридже а разади алчните управници аз поне мога да испитвам чувства като съжаление умраза страх БОЛКА а те мислят само как да оберат парите на даржавата и не им пука за хората аз ако видя просяк на пъря може би ще му дам пари ако не поне ще го съжаля а те нямат съвест те нямат самоуважение неможе да ограбваш бедните и да даваш на богатите така че не ми говори глупости

godji3
01-07-2010, 17:05
и не ми трябва извинение аз дори незнам как се казваш

godji3
01-07-2010, 17:07
и не ми се пише на бг щото 1 сайт немога да отворя на кирилица

haritov
01-07-2010, 17:19
и не ми се пише на бг щото 1 сайт немога да отворя на кирилица

Еми пиши на английски като като не ти се пише на български!
Тук пишем Кирилица!

Ако искаш пиши на латиница не те спирам.

Utun
01-07-2010, 17:20
Сменяй кирилица и латиница с шифт и контрол. Ако не са ти нагласени си ги нагласи от language - бара. Ся ше питаш кво е language - бар. Няма да ти кажа. Не е бар с напитки ако това си мислиш. Заеби правописа, ти кирлица и латиница неможеш да си сменяш ли бе братче. Отнема секудна само да щракнеш долу. Ако си мислиш че на теб съм се извинил, не си схванал. Ако имаш предвид моето извинение де. Макар да не помня някой друг да го е направил. Вместо да питаш глупости се вземи в ръце, кротни се малко, понаучи правописа. Момичетата харесват свестни момчета, забавни, носещи на майтап, държащи се добре, но бъзикайки ги отвреме навреме(не много просташки). Дося каквото си показал не отговаря на нито едно от тези. Какво повече да ти кажем. Драпай колкото искаш, спирам да пиша в тая тема, не си струва.

haritov
01-07-2010, 17:21
:razz: кво обичай родината мрази даржавата аз съм роден в бълрария и не мразя българия а тия кадето я обпавляват мутрите като бате боико

аз неискам да се заяждам с никого ако не ви харесва правописа не ми дреме за кво ми пишете влез в някои час по бг :D се едно ще науча нещо ако не искам


ако неискате да ми отговорите на темета ок по добре не ми отговаряите отколкото да ми пи6ете глупости

Пич не ти се подиграваме!По-скоро ти помагаме,ако послушаш какво ти казваме едно,че ще ти е по-лесно,друго,че ще помогнеш сам на себе си!
А ти какво направи?
Започна да ни обиждаш...
Еми мой никой не се е подразнил с теб или е почнал да те обижда.
Ти започна първи!
И вместо да кажеш нещо от рода''ще се постарая да не допускам грешки''ти започна да ръсиш глупости и да показваш простащина на килограм.
Сега мога да кажа,ти си един простак!
Защото си глупав,невъзпитан и необразован,а и не искаш да се промениш.Момче заради такива глупаци като теб които не знаят какво правят,България е на такова дередже!
Ако успееш да ми докажеш,че греша кълна се в тази,която обичам,че във всеки един раздел ще пусна тема,в която публично ти се извинявам!
пп
Ако обичаш България пиши и името с главна буква!



бро мислиш ли че не знам че имам правописни грешки живота не е правопис пък и не заради такива като мен българия е на това деридже а разади алчните управници аз поне мога да испитвам чувства като съжаление умраза страх БОЛКА а те мислят само как да оберат парите на даржавата и не им пука за хората аз ако видя просяк на пъря може би ще му дам пари ако не поне ще го съжаля а те нямат съвест те нямат самоуважение неможе да ограбваш бедните и да даваш на богатите така че не ми говори глупости

Имах предвид циганите ама както и да е...

godji3
01-07-2010, 17:21
администраторите на сайтовете искат да се пише на кирилица

haritov
01-07-2010, 17:25
администраторите на сайтовете искат да се пише на кирилица

така е