PDA

View Full Version : срам ме е



elki4ka
01-06-2010, 23:32
на нова година се натискаx с едно момче с което сме приятели . разбрахме се да не казваме на никой обаче някой е видял и сега се бъзикат .. :x :x особено с мен ..pFff... :? :? какво трябва да направя за да спрат . отричах но всички се смеят i se ebavat.. :o :o

xterm
01-07-2010, 00:14
на нова година се натискаx с едно момче с което сме приятели . разбрахме се да не казваме на никой обаче някой е видял и сега се бъзикат .. :x :x особено с мен ..pFff... :? :? какво трябва да направя за да спрат . отричах но всички се смеят i se ebavat.. :o :oХах. И кое му е смешното, и за какво трябва да се ебават? :shock:

Бих ти препоръчал следващия път да им отговориш с нещо от рода на:
"Аз съм момиче. Природата ме е устроила да харесвам момчета. Няма нищо странно в това. Искала съм го по свое желание, така че не трябва нито да се извинявам, нито да се оправдавам пред когото и да е било! На когото не му харесва просто да си го начука <тук избери ако искаш някоя друга дума вместо "начука"> Нормално е и няма да спирам!".

С това просто повече няма как да те затапят! Дай им да разберат!

Edins7vena
01-07-2010, 19:44
Има лесно не им обръщай внимание :)

kuklata96
01-07-2010, 20:58
Има лесно не им обръщай внимание :)
съгласна съм :)

aloveyou
01-09-2010, 12:00
Изобщо не им обръщай внимание 8) ..ОСтави ги..Прави се,че не ги чуваш 8) 8)

Timon
01-10-2010, 23:02
аз ако съм на теб ще им отговоря " и к`во яд ви е че се натисках с момче.. опитайте и вия може да ви хареса.. но оо забравих прекалено сте гнусни за такива неща чак ме е жал за вас.." и върви с високо вдигната глава без да се засягаш от слуховете и ебавките.. за мен говореха че съм се ебала с едно момче на нова година че съм била курва от 13 годишна искаха да ме съсипят а аз бях девствена до 15 годишна възраст как ще съм курва ама както и да е ..ама не ми пукаше какво говорят вървях си със самочувствие и ги сринвах и тях ги хващаше яд че не им обръщах внимание .. направи и ти така ;) помага много особенно за ренюмето ти..

bRutAlaNgeL
01-11-2010, 14:55
мен ме ебаваха с по 3 момчета днево не им обръщах внимание и спряха

bubityyyyy
01-12-2010, 18:41
не им обръщай внимание и се прави че не ги чуваш

Kmet4e
01-14-2010, 20:43
Всяко чудо за 3 дни ! Ще спрат постепенно но само не трябва да им се впрягаш :P