PDA

View Full Version : Пак ,пак онези съмнения.



balu4ka
01-07-2010, 08:38
Защо всичко трябва да е толкова трудно.
В момента съм толкова объркана (така съм от 3,4 месеца- напоследък)
Има ги само съмненията и онези мисли "Дали ми казва истината?" ," Кого лъже?" Ето вчера се скарахме отново,аз отново не можах да заспя,мислейки само за едни и същи въпроси ,който не ми дават мира.
Толкова съм против връзките от разтояние (толкова много бях),а сега от 7 месеца съм с момче което е на майната си.Но, напоследък се съмнямавам толкова много в него ,че няма накъде.Преди няколко месеца ми изневери ,окей имаше ги драмите ,обещанията ,хубаво простих му и какво?...Следваха само караници,карници,късания и пак събирания.
Преди беше толкова различен сега той говори единствено за себе си,прекъсва ме и по принцип преди много говорехме за нас двамата и т.н ,но сега е той и даскалото.Какво му се е случило,коя какво му е казала,какво той е казал на нея и т.ц.Започна да се прибира по късно,започна да ми говори само за момичета.И доста често когато стане дума за изневяра и той просто зацикля,глътва си цялата граматика и сменя темата :? .Има едно момиче от неговия клас ,постоянно са заедно(не е грозна),еее не спира да говори за нея,закачат се и т.н , отначало на нашето запознанство той пак не спираше да говори за нея ,колко е красива и т.н и си има приятел.Тя никога не би го оставила от 1,5 са заедно ,но когато той я заряза почна да му се натиска :? :? :? :? .Той твърди "не я харесвам ,просто приятели сме".Но ясното е ,че преди я е харесвал ,не знам :shock: .

Искам просто да ви споделя ,и случвало ли ви се е подобно нещо/или просто според вас стaва ли нещо между тях има ли някаква уместна причина да ги има тези мойте съмнения или само си внушавам..Много съм ревнива ,но винаги има причина да я има тая ревност...

sunshinepp
01-07-2010, 09:11
по-добре прекрати тази "връзка" .. мисля че се измъчваш ненужно..

balu4ka
01-07-2010, 09:12
Ако искаш съвет-прекрати това мъчение,колкото и трудно да е.Т'ва е нездравословно за теб.Не знам на по колко сте,но явно за сега няма как да смалите дистанцията помежду си и ти само се измъчваш.Казваш,че ти е изневерил,ами как очакваш тогава да му имаш доверие...Стегни се,вземи се в ръце,защото съм чела и предните ти постове и емоционално си направо развалина (не ти го казвам за лошо)...

Знаеш ли ,права си напоследък не мога да разбера коя съм ,не съм тази която бях.Събирах се с комапнии бях много общителен човек,бях душата на компанията.В училище имам много приятели и познати,но като че ли усещам как започнах да отбягвам всеки.Не излизам ,викат ме аз отказвам.Само и само за да бъда дори и по тоя начин с него..вчера една от най-добрите ми приятелки (може би единствената която ми остана вярна) цитирам" [06.1.2010 г. 22:38:49] каза: vzemi se osaznai malko
[06.1.2010 г. 22:38:51] каза: poburkala si se
[06.1.2010 г. 22:38:54] каза: dori priqtelite si ne
[06.1.2010 г. 22:38:59]каза: ebava6 zaradi Х"
Започнах сериозно да се питам дали найстина не стана,точно така..
Но ако отново се върна към стария си живот,онзи ще почне да ме опреква както отначало,че винаги има някой по важен от него и не го ебавам за 5 стотинки... :? :?Как е възможно да ме промени нещо толкова бързо,което с един човек ме свързва..

NeverTheSame
01-07-2010, 13:24
Объркваш себе си,чувставата си,дори може би и живота си или поне негово наченки..заради някой,който не го заслужава.Не знам...може е/бил добре момче,може да е красив с хубав характер,но се замисли има ли причина да си с него.Има ли смисъл да си част от връзка,в която единия не е напълно отдаден да другия.Ти оставяш приятелите си,а както самата ти каза,той се прибира по-късно..живее си живота...голям life му удря.Не мога да повярвам,че въпреки това,че ти е изневерил и ти дава постоянно поводи да се съмняваш в него ти все още не си се освободила от всякаква отговорност към него о.О
Бъди силна..направи товак,което е най-добро за теб-остави го.Излизай отново с приятели,забавлявай се (тъпо и банално,но факт).Бъди такава,каквато си била преди-жизнена..душата на компанията.Не се променяй заради него..просто не го е заслужил x]

А просто имайки предвид,че водите връзка от разстояние и той е на `майната си`..боже..та каква връзка е това...

ivcheto0o
01-07-2010, 13:48
по-добре прекрати тази "връзка" .. мисля че се измъчваш ненужно..

Sladurcho
01-07-2010, 14:06
На пича не му пука за теб няма смисъл и ти да се занимаваш и да си трошиш нервите и психиката за него.Той си живее живота и не се старае да се нагажда към твоя начин на живот т.е. да предпочете да си остане в тях вместо да излезе защото знае че и ти ще си си у вас и ще можете да си пишете или говорите.Той слага на първо място себе си и това на него да му е добре а ти си му за междудругото :) не се измъчвай бъди такава каквато ти искаш да си ... щом ти е било по добре като си излизала навън с приятели и си се забавлявала и т.н. това прави излизай и не се съобразявай с него точно както той прави.... гледай себе си нека да види че не е незаменим :) пък ако съмненията ти не спират или нарастват просто... зарязвай го и гледай напред

DevilWish
01-07-2010, 15:52
На пича не му пука за теб няма смисъл и ти да се занимаваш и да си трошиш нервите и психиката за него.Той си живее живота и не се старае да се нагажда към твоя начин на живот т.е. да предпочете да си остане в тях вместо да излезе защото знае че и ти ще си си у вас и ще можете да си пишете или говорите.Той слага на първо място себе си и това на него да му е добре а ти си му за междудругото :) не се измъчвай бъди такава каквато ти искаш да си ... щом ти е било по добре като си излизала навън с приятели и си се забавлявала и т.н. това прави излизай и не се съобразявай с него точно както той прави.... гледай себе си нека да види че не е незаменим :) пък ако съмненията ти не спират или нарастват просто... зарязвай го и гледай напред
Съгласна съм.Почни да излизаш с приятелите си като преди по-скоро ;)

forside1
01-07-2010, 20:40
Здравей.Няма какво повече да се каже по твоята тема, ти го познаваш най-добре от всички които са писали по твоята тема.Аз също имам сериозна приятелка и ми предстои след 1 година да отида да уча в чужбина и просто немога да си представя да я пренебрегна или да не се прибера на време за да може да си говорим и в малкото време което имаме.Според мен тои наистина не те заслужава, или поне не показва нужната отдаденост за да имате хубава връзка. :)

Assshley
01-07-2010, 20:42
Ще ти кажа единствено - зарежи го .. щом е изневерил веднъж ще го повтори каквото и да обещава. И по това,което казваш си личи ..

Sir9Maximilian
01-07-2010, 21:06
Готин заеби го тоя пубер повече от ясно е че те разиграва.помни,че повечето мъже сме боклуци,но да знаеш че се мяркат и нормални :)

ако няма кво да правиш ми пиши на скайп vigsata2 :-P

Bixel
01-07-2010, 21:10
хой са еби с некой друг

Sir9Maximilian
01-07-2010, 21:15
Bixel ти си пълен олигофрен.

Bixel
01-07-2010, 21:16
просто давам съвет на момичето

Sir9Maximilian
01-07-2010, 21:21
Много готин съвет....

balu4ka
01-07-2010, 23:20
хой са е** с некой друг

Ха,а аз ще ти дам друг съвет осъзнай се ,намери си някаква конкретна работа-различна от тази да пишеш някакви простотиики в подобни сайтове и порасни и не възнамерявам да ходя цитирам "да се еба с който и да е било " (:

stupid0boy
01-08-2010, 05:37
Ами.... Какво разбирам аз от любов... но дори и човек като мен може да усети, че той нещо те отбягва.... Та тази негова приятелка СИГУРНО има няк'ва намеса.... Наистина е по - добре да се върнеш към предишното ти "аз" .... А ако те упреква можеш да му кажеш само : "Ти направи така, за да не те ебавам за 5 стотинки..." Ако е толкова умен може и да се досети....

maybeline
01-08-2010, 06:43
както разбрах вие до сега не сте се виждали така ли..

balu4ka
01-08-2010, 09:13
както разбрах вие до сега не сте се виждали така ли..
виждали сме се,просто от 1,2 месеца се се случва нещо ,че няма как да успеем да се видим,в такъв смисал ,че или има проблем с родителите или нещо друго .... :? :? :? :?

Linns
01-08-2010, 09:15
Може ли да си толкова глупава?
Веднага сложи край на тоя фарс, само се тормозиш..

mechtaq_za_teb
01-08-2010, 15:42
Може да се каже, че съм почти в същото положение по отношение на тези непрекъснати въпроси в главата "къде е? С кого е?" и т.н. Хиляди пъти съм се решавала да прекратя тази връзка с цел да се предпазя от поредното мъчение, безсънни нощи и плач, но не ми идва тази смелост. А ако дойде, минават няколко дни и отивам пак при него. Както при теб, така и при мен имаше изневярва. Е това разбива всякакво доверие, дори и възможността то да се върне по някакъв начин. Ето го и проблемът. Ти му нямаш доверие(може би заради изневярата, което е разбираемо). От липсата на това доверие идват и тези въпроси. Но, не. Не си луда или побъркана. Нормално е да се чувстваш така. Аз не разбирам едно нещо. Как един човек обича друг и в същото време го наранява по този долен начин?! Именно... Защото ако аз обичам, НИКОГА не бих направила умишлено нещо на този човек, знаейки че ще му причиня болка. Така, че за мен продължаването на тази връзка е безмислица, макар че аз "продължавам" моята. Просто всичко е на ръба. И той говори само за себе си, забравя онези малки неща, които правят връзката хубава и пълноценна. Няма смисъл да даваш всичко от себе си, докато отсреща не получаваш същото отношение, а напротив.

peshost
01-09-2010, 11:29
Ми правилно си била против връзките от разстояние. Връзка от разстояние само, ако преди това сте били заедно, иначе не. И пак не е гаранция.