PDA

View Full Version : според вас??



rooter
01-07-2010, 09:11
Така имам си аз връзка със момиче до тук, ок ! Обичаме си се всичко ок?
Проблема е там, че момичето ми си пише по-скайп с много хора и не ми дава да видя какво пише и какво говори. Дойде този момент в който куфара ми изпуши и и исках паролата на скайпа а тя не ми я дава.
На моя скайп тя има паролите ми аз на нейния - Не. Следователно прав ли съм според вас младите тук да се ядосвам и да стоя в невидения каква е тя пред другите.. там където аз не знам каква е и какво говори>? Прав ли съм или не защото стоя и разсъждавам, но мога да гледам само от моята гледна точка на нещатата. Дайте ми няколко мнения по-въпроса защото не разбирам явно какво значи "личните ми неща" за мен това е част от една връзка взаимното доверие и искренност и какво бихте направили вие в една такава ситуация.

sunshinepp
01-07-2010, 09:13
моето мнение е че прекалено много се филмираш, би трябвало да имаш доверие.. и ако си сигурен в нея е логично да знаеш, че тя иска теб и за това е с теб!
Мисля, че до някаква степен това, което си пише в нейния скайп е лично нейна работа! :)

LadyDi
01-07-2010, 09:15
Доверието е част от една връзка, да, ама ти очевидно й нямаш доверие.
Дала ли ти е повод за съмнение? Защото, ако не е, тогава просто си се "филмирал", както казаха преди мен.

А личното пространство е МНОГО ВАЖНО, ако искаш една връзка да върви. Всеки трябва да има време за себе си, свои собствени ЛИЧНИ приятели, свои неща, в които другия да не му се бърка. Голяма грешка е да се мисли, че като имате връзка, това автоматично означава, че ти трябва да знаеш абсолютно всичко за нея и да контролираш какво и как говори с другите.

С 3 думи - не си прав.

rooter
01-07-2010, 09:22
За да искам каквото и да е от нея явно знам, че има нещо нередно.
Също така съм сигурен, че и това е причината да не ми дава паролите си. Но как да съм спокоен като знам, че пред мен е една а пред останалите друга.. нарушава ми се спокойствието и постоянно мился защо крие от мен.. Никога не бих направил проблем за това, че примерно се шегува със някого или нещо такова, но тя пази тази парола повече от връзката ни ? Уау

balu4ka
01-07-2010, 09:23
Доверието е част от една връзка, да, ама ти очевидно й нямаш доверие.
Дала ли ти е повод за съмнение? Защото, ако не е, тогава просто си се "филмирал", както казаха преди мен.

А личното пространство е МНОГО ВАЖНО, ако искаш една връзка да върви. Всеки трябва да има време за себе си, свои собствени ЛИЧНИ приятели, свои неща, в които другия да не му се бърка. Голяма грешка е да се мисли, че като имате връзка, това автоматично означава, че ти трябва да знаеш абсолютно всичко за нея и да контролираш какво и как говори с другите.

С 3 думи - не си прав.

Ха,а тя май му няма доверие?Защо тя му има паролите ,а той не може да има нейните?Той няма ли право на тези "лични неща,пространство" ?
Предполгам има съмнения в теб,ако не ти ги даде ,значи може би се забива с някой .Но,нали вързките се крепяха на "доверието"...

rooter
01-07-2010, 09:28
Работата е там, че съм и дал и паролите ми за старите ми скайпове, но си направих нов в който само нея имам и си стоя там винаги .. в същото време тя си пише със други и крие от мен нещо .. не мога да схвана още съм нише същество явно и не разбирам всичко, но аз искам в връзката ни да няма тайни ? как така "Лично" нали за това човек се обвързва с друг за да нямат тайни един от друг и чувствата им да не бъдат сковавани от тайни :?

Въпроса не опира само до това дали и имам доверие или не ..
Просто самия факт, че не ме допуска до някаква част от живота и буди в мен съмнението, че крие нещо. Погледнато реално под лично пространство разбирам да я карам да не излиза със някого или нещо подобно, но стига бе това е просто един скайп какво толкова трябва да криеш от човека когото казваш, че обичаш ???

01-07-2010, 10:20
хах абе кви са тея пароли,кви чудеса.. явно си нямате достатачно доверие щом се проверявате така .. смени си и ти паролата .. при вас не съществува лично пространство или поне при теб :)

Stan4o123
01-07-2010, 10:36
Човек,ти си ужасно ревнив бе!!!Спри се малко...

3oPuTy
01-07-2010, 10:46
Това,че имате връзка не означава,че тя не може да има ЛИЧНО ПРОСТРАНСТВО ... А и к'во като си й дал паролите си?!Някой да те е карал?!
Между другото се радвам,че моя приятел не прилича на теб,защото ако беше с твоя начин на мислене до сега да съм го зарязала :?

LadyDi
01-07-2010, 10:46
[ Ха,а тя май му няма доверие?Защо тя му има паролите ,а той не може да има нейните?Той няма ли право на тези "лични неща,пространство" ?
Предполгам има съмнения в теб,ако не ти ги даде ,значи може би се забива с някой .Но,нали вързките се крепяха на "доверието"...
Тя му има паролите, защото той е решил да й ги даде. Това задължава ли я също да му даде нейните? Той е избрал да няма лично пространство, но според мен, това не значи, че и тя трябва да направи същото.

Не е задължително да се забива с някого, за да не иска той да й рови в личните неща. Те нито са женени, нито нищо.
Ако от сега навлизате до толкова в личния живот на другия, тази връзка просто няма да просъществува.
Грешката, че тя има неговите пароли, си е негова.


Въпроса не опира само до това дали и имам доверие или не ..
Просто самия факт, че не ме допуска до някаква част от живота и буди в мен съмнението, че крие нещо. Погледнато реално под лично пространство разбирам да я карам да не излиза със някого или нещо подобно, но стига бе това е просто един скайп какво толкова трябва да криеш от човека когото казваш, че обичаш ???
Стига бе, човек. Това, че те обича, не означава, че трябва да обсебиш всяка част от живота й.

Wrathchild
01-07-2010, 10:51
И приятелят ми знае паролите ми, аз пък знам само някои негови, като тази в скайп не влиза в това число.
Никой не ме е задължавал да му ги давам, а той не е и длъжен да ми дава своите. Всеки човек си има нужда от лично пространство и лично аз хич не бих приела добре, ако някой случайно реши да ми следи разговорите с други хора.
Ти какво, мислиш, че след като си си направил скайп, в който само тя ти е абонат, то тя трябва да направи същото и единствените й контакти да са с теб? Че вие да не сте залепени един за друг случайно?
Ти да не би да искаш да й четеш разговорите за прически, маникюри, епилации и други подобни? На теб какво ти влиза в работата тя какво говори с другите хора?

kypo
01-07-2010, 11:08
освен всичко ако и имаш паролата ще четеш само жив чат, ако уцелиш момента и тя да е онлайн и да пише с някой. хронологията си е на компютъра и и като виждам колк оси запознат нямаш шанс да я откраднеш, щото дори да знаеш как да влезнеш в компютъра и през твоя хронологията е криптирана, тЕй че си се леко преебал 8-)
но пробвай с рожденната и дата и година, повечето слагат нещ оподобно щото забравят :lol:

peshost
01-07-2010, 12:01
Смени си паролата и не й я давай да видим как ще реагира.

MaLkaTa_LaDy
01-07-2010, 12:04
Всеки човек има нужда от своята свобода. Не и я отнемай, ще стане по-лошо.

tanchu
01-07-2010, 12:07
Човек,ти си ужасно ревнив бе!!!Спри се малко...

rooter
01-07-2010, 13:00
Ако имам желание да и крада хронологията и да я чета мога да го направя нищо, че е криптирана.. мога дори и да си я взема без да питам тъй като разбирам от това. Целта не е там! Тя ме ревнуваше от моите приатели и за това направих друг скайп за неино спокойствие и дадох и паролите ми.. в един момент когато аз се съмнявам нещо не става бум .. лични .. глупости :). Моля не ми казвайте кой какво щял да зарязва ако неговия приател бил еди какъв си и тн. Щом се допитвам до други гледни точки значи не съм създал проблем по-между ни а търсия решение което не засяга и двама ни. Благодаря ви за хубавите размисли..

ivcheto0o
01-07-2010, 13:22
аз ли4но в тая ситуация бих та ударила или дори зарязала(не мисля 4е това единственото нещо което правиш от ревност) ....Никои не те е карал да си даваш паролата и нямаш право да и се месиш всеки има право на ли4но пространство.Такива хора като тебе дет 4етат скаип хронологии,смс не мога да ги разбера.А на колко години си ?

f17n3s
01-07-2010, 13:27
ест, че имаш право да и знаеш паролата, щом тя има твойта и ти трябва да имаш нейната, ама той сам бил решил да й я даде, ами ся сам реши да си смениш твойта парола без да и казваш, да видим на нея приятно ли ще и стане ... ае кви са тия глупости .... трябва да има доверие в 1 връзка, ами да трябва ама тва трябва да е и от двете страни .... тай че ако не ти даде паролата просто си смени твойта без да и казваш

Lucho
01-07-2010, 13:32
Щом тя знае твоята и ти трябва да знаеш нейната. Ако не - бастисваш я и готово :lol:

Sladurcho
01-07-2010, 13:33
Ти с какъв акъл и даваш паролата си след като тя не ти дава твоята и не ти дава да гледаш какво прави... а тя иначе проверява с коя си пишеш какво си пишеш и т.н. тъпо е поговори с нея ... ако не иска да ти я даде смени си твоята... това с размяната на паролите е мн тъпо... представи си се скарате и тя ти смени паса хахахха мн сад ще ти стане

rooter
01-07-2010, 13:50
сигурно представите ни тук за това какво е любовта малко се бъркат. Благодаря ви за мърдостите изписани тук - някой се забавляват, други умуват едва ли някой може да разбере другия в някакъв форум, но най-важното за мен беше да видя мнението на масата влюбени хора за да видя дали гледам реално на нещата.

LadyDi
01-07-2010, 14:03
Когато нещата лъжливи,но все пак розови какъв е проблема? Оо Ако не знаем истината и все пак ще сме щастливи какво толкова?
Ей тая мисъл винаги ми е харесвала много.

rooter
01-07-2010, 14:05
SshtrudeL от тук само ти ме разбра.. защото искам нещата да са истински за това.

DevilWish
01-07-2010, 16:01
Oх аз те разбирам. :) Позната ми е ситуацията.
Аз имам паролата на моят приятел, както и той моята.Само че аз не исках да си я давам и то не, защото крия нещо, а защото и аз бях на мнение, че личните ми неща са си само за мен.Но все пак му я дадох след малък скандал.Както и да е сега пак съм с друга, нито път помня неговата, нито ми трябва.В началото и телефона ми проверяваше.Но вече си имаме такова доверие, че всичко това не е нужно ;)
Явно, че и ти не й вярваш, а и сам казваш, че имаш причина.Поговорете си.
Такива дивотии като 'и аз си сменям паролата, за да й отмъстя' няма да помогнат ;)
Просто й кажи, че не искаш да има тайни от теб, защото връзката се гради на доверието и че ти ще й имаш още по-голямо доверие ако ти каже дори паролата си.
Едва ли ти помогнах, макар че исках, но то не може да се помогне.Истината е, че трябва просто да я промениш малко ;) Както моят приятел ме промени, за което съм му благодарна.
А щом толкова дълго отказва да ти я даде и аз съм сигурна, че се зарибява с някой.Или поне си пише с момчета и я е страх как ще реагираш на това ;)
Успех!

Utun
01-07-2010, 16:26
Смени си паролата, спри да бъдеш толкова ревнив и толкоз. Така тя ще се принуди да ти даде твоята или ще сте квит. Ебати загадката човече.

Abigoria
01-07-2010, 18:13
Тя ме ревнуваше от моите приатели и за това направих друг скайп за неино спокойствие и дадох и паролите ми..

Тука според мен ти е грешката :)

soul1199
01-07-2010, 18:34
моето мнение е че прекалено много се филмираш, би трябвало да имаш доверие.. и ако си сигурен в нея е логично да знаеш, че тя иска теб и за това е с теб!
Мисля, че до някаква степен това, което си пише в нейния скайп е лично нейна работа! :)

50cent
01-15-2010, 23:15
абе човек кво се фрапираш те момичетата за кви ли не глупости си говорят тя не ти е дала паролата заштото си пише с приятлките нещо за теб примерно колко си сладък днеска кво си правил или някви си тяхни интриги не се шашкаи съвсем нормално

Bixel
01-15-2010, 23:25
мн си нагъл пък

tihichkoto
01-15-2010, 23:35
rooter баце, напълно ти симпатизирам.
http://zamunda.net/details.php?id=183774&hit=1
Давам в ръцете ти нещо доста сериозно. Използвай го разумно !!!

50cent
01-15-2010, 23:55
хах незнам дали той щ го използва ама аз определено свалкам

Bellatrix
01-16-2010, 07:30
Моя приятел също има моите пароли навсякъде. Аз нямам неговите и не ги искам. Струва ми се глупаво. Вярвам му и не мисля, че би се хванал да сваля някой по скайп. А ако го направи - това ще се отрази иначе на нашият съвместен живот и аз пак ще разбера, но поне си спестявам гадорията да чета любовните му обяснения с някоя друга.
За какво ти е да знаеш?
Признай си, че ако видиш, че е пратила примерно прегръдки или целувки на някой в скайп ще ти стане гадно. И веднага ще почнеш да се съмняваш. А тя може просто да си праща така на приятелите. От чат не можеш да добиеш представа за взаимоотношенията между двама човека.

Li0nesS
01-16-2010, 09:51
Просто и остави личното пространство...важно е! :)

vesinka899
01-16-2010, 09:59
Човек,ти си ужасно ревнив бе!!!Спри се малко...

purpledawn
01-16-2010, 16:40
всеки трябва да си има лично пространство! :?

Hilary_
01-17-2010, 07:02
Взаимното доверие и искреност не значат да си имате паролите навсякъде и по цял ден да иснете и да се следите кой какво и с кого прави .. :? :? Груба грешка е .. :? изобщо не е трябвало да й даваш достъп до твоите неща, а после да се цупиш, че тя не ти дава .. смени си паролата и нека всеки да си знае мястото!!! :?

Fcuck
01-17-2010, 07:37
моят съвет: Смени си паролата на твоя скайп и й я дай,когато тя даде нейната на теб.Мойта ми правеше същите чалъми...