PDA

View Full Version : Уроци по барабани



RaZcAkVa6tIq
01-07-2010, 15:00
Искам да се науча да свиря на барабани,но не знам къде да се запиша.Някой може ли да предложи място не много далече ор район Младост и да е до 30 лева на час ако е частен учител.

courtney
01-07-2010, 15:07
В Младост 3 има човек, който дава уроци, 10 лева на час е, ако те интересува пиши лс, ще ти дам координатите му.

RaZcAkVa6tIq
01-07-2010, 17:52
Да,перфектно.Само ми кажи каде е. :grin:

machoka
01-07-2010, 17:56
абе 10лв на час, къде ги пращате децата на некви квартални самозванци, дето нито на музика ше ги научат, нито на ритъм, нито на постановка... а само ше ги увредят необратимо..

пич, приготви си пачка за муз образование - би трябвало да се стремиш или към най-доброто или към нищо.. и може да те свържа с некои светила в областта )

courtney
01-07-2010, 18:03
Мачок, до известна степен си много прав, но нямаше да му го препоръчвам ако не знаех за какво говоря, а сляпо му давам съвети. Човекът е музикант, разбира си от работата и е доста добър като учител, това, че не прибира по 50 лева за 20 минути, не означава, че не е добър. Ходих при него малко повече от половин година, даде ми много полезни уроци и ми изгради основата, за съжаление нямам вече нито време, нито финансови възможности да ходя толкова често, затова се развивам у нас, разучавам, свирим с други хора, вярно не е "най-доброто" както ти си споменал, но мисълта ми е, че за много кратко време ме разви дотолкова, че когато вече не успявах да го посещавам, продължих самостоятелно. Нищо лично и без никакви лоши намерения, исках само да изясня, че има причина да предложа на момчето точно този учител. :)

machoka
01-08-2010, 00:06
Да де, разбирам те.. аз по-скоро говорих общо, защото съм се нагледал на самоуки музиканти и ми се плаче.

UnKnOwNmAtTeR
01-08-2010, 00:46
ма ти плачеш постоянно :shock:

Disrespect
01-08-2010, 01:52
Не ми се вярва да изтраеш много на уроци..