PDA

View Full Version : Спешно ЛИС. Моля виии



RoYaLTy
01-07-2010, 14:25
Хора моля ви помагайте ако имате някоя от тези теми или случайно сте намерили в нета метнете ги тук. Много ви се моля. Благодаря предварително.

1. “Защо си се родил и защо живееш човече.”
2. Човек е син на свойте дела а не на кръвта си.
3. Човек превъзхожда другите само ако върши нещо по – възвишено от тях.
4. На какво ни учи Дон Кихот?
5. Човек не трябва да бъде роб на тялото си.
6. Ако ги нямаше донкихотовците.
7. Живот без надежди и илюзии е лишен от смисъл.

RoYaLTy
01-07-2010, 16:08
Моля ви дайте нещо ... :(

Zarity
01-07-2010, 16:23
Абе кви сте вие такива нахални.
Напиши си го сам,или в краен случай сам си го търси.И мислиш ли,че даскала няя разбере,че си го преписал. :-o

elito0o0o0
01-07-2010, 17:02
Хахаха.. смешни сте. От моя клас 15 човека сигурно бяха преписвали едни съчинения върху "Зимни вечери" и от другите два класа също и госпожата ги пита откъде са ги взимали.. даже някои имаха по-слаби оценки,щото са го вземали от нета ;) За това се доверявам на моите си знания и макар на 5.. се радвaм :P

Luscious_Heart
01-07-2010, 17:12
Хахаха.. смешни сте. От моя клас 15 човека сигурно бяха преписвали едни съчинения върху "Зимни вечери" и от другите два класа също и госпожата ги пита откъде са ги взимали.. даже някои имаха по-слаби оценки,щото са го вземали от нета ;) За това се доверявам на моите си знания и макар на 5.. се радвaм :P
Браво на теб.
Права си...
Нашта е много строга и нали й знам изискванията, когато съм чела в 8 клас съчинения информативно (да видя как са структурирали тезата), откривам много несъответствия с нейните претенции за добро съчинение.
Досега 6-ци сме получавали само тези, които сами си ги пишем (малко сме).
Само като им видя физиономиите, когато на копнато от нета есе им пишат 3-4, ми става мн яко. :lol:

RoYaLTy
01-07-2010, 17:13
Аз ако го бях намерил в нета нямаше да питам тук. А тук влизат 10000 човека и невярвам никой да не е правил ЛИС на поне една от тези теми.Аз си знам учителя, знам какво правя.... при всеки е различно,ако имате нещо сложете ако не здраве да е.

elito0o0o0
01-07-2010, 17:18
Аз ако го бях намерил в нета нямаше да питам тук. А тук влизат 10000 човека и невярвам никой да не е правил ЛИС на поне една от тези теми.Аз си знам учителя, знам какво правя.... при всеки е различно,ако имате нещо сложете ако не здраве да е.Джонииии.. аз имам домашни братчето ми.. не си само ти ученик,капиш!? ;) Вместо да висиш тук и да просиш някой да ти ги пише тия теми ,вземи малко помисли над тях! Напрегни си малкото гладичко мозъче ;)

elito0o0o0
01-07-2010, 17:19
Хахаха.. смешни сте. От моя клас 15 човека сигурно бяха преписвали едни съчинения върху "Зимни вечери" и от другите два класа също и госпожата ги пита откъде са ги взимали.. даже някои имаха по-слаби оценки,щото са го вземали от нета ;) За това се доверявам на моите си знания и макар на 5.. се радвaм :P
Браво на теб.
Права си...
Нашта е много строга и нали й знам изискванията, когато съм чела в 8 клас съчинения информативно (да видя как са структурирали тезата), откривам много несъответствия с нейните претенции за добро съчинение.
Досега 6-ци сме получавали само тези, които сами си ги пишем (малко сме).
Само като им видя физиономиите, когато на копнато от нета есе им пишат 3-4, ми става мн яко. :lol:Много ясно! 8-) На госпожата не й харесват тeзи от нета.. 8-)