PDA

View Full Version : Какви упражнения да правя..



KumchoValcho
01-07-2010, 14:50
Значи след 3-4 дни вече ще имам цял физкултурен салон на разположение. Искам да направя поне някакъв релеф и плочки и най-вече да си оформя добре тялото. Какви неща да правя? Няма фитнес уреди за съжаление.. Искам да заякна в ръцете, раменете, гърдите..
Знам, че без фитнес уреди е по-трудно, нооо все пак някакви упражнения?
По-едър съм по принцип, имам малко излишни мазнини в краката и корема.

Utun
01-07-2010, 17:57
Прави коремни преси и лицеви опори. Клякания също. Купи си две гирички и вече почти напълно си заместил упражненията във фитнеса. С тях прави за бицепс, защото гърдите и трицепса се тренират от лицевите, корема от коремните, естествено, а за гръб можеш да правиш и с гирички, както и за рамена. Малко акъл се иска и ще ти го дам, само че ако нямаш нищо против нека е утре. Купи си гирички с дъмбели за предпочитане, за да можеш да сменяш тежест. Мен ако питаш ако можеш да направиш 100 лицеви на серийка, по три серийки на тернировка и да не си напълно изтощен, никва лежанка, никъв гладиатор не ти трябват. Ходил съм на фитнес много, та знам :D . Айде със здраве, потърси в нета има предостатъчно упражнения за без фитнес уреди. Провери там и за гиричките. Ако искаш да ги ползваш за гръб застани все едно си хванал някоя женска за паласките, само че дръж гиричките и ръцете да са на 90 градуса ъгъл. Почвай да дърпаш назад, прави 10-15-20 повторения според тежестта. От това или ше направиш пери или широк гръбен не помня точно. Перки по-скоро. Карай в тоя дух, търси из нета. Айде със здраве.

LuxurySk0B
01-08-2010, 14:50
На колко години си? За думата анабол да си чувал?

heretik
01-08-2010, 18:48
На колко години си? За думата анабол да си чувал?

Абе пич, престани с твойте анаболи бее.. във всяка тема пишеш за тях.. спри се, а ако имаш и повече акъл сам би се сетил, че анаболите са буклуции... :?

KumchoValcho
01-10-2010, 17:00
На 14 съм, искам просто да се стегна, не искам никакви хапчета и т.н. Единствено правилно хранене и спорт. :)

hamilcar
01-10-2010, 17:51
На колко години си? За думата анабол да си чувал?

Казвам го пред всички, ако още веднъж видя специално твой коментар, в който се споменава думата анабол, анаполон ще забегнеш !

zero
01-10-2010, 17:51
На колко години си? За думата анабол да си чувал?

Абе пич, престани с твойте анаболи бее.. във всяка тема пишеш за тях.. спри се, а ако имаш и повече акъл сам би се сетил, че анаболите са буклуции... :?
Епа прав си е човека ? Кво го съдиш :x
За да изглежда наистина внушаващо >> стероидите са му майката 8)

KumchoValcho
01-10-2010, 20:00
Метан... :D:D:D Пробвай да правиш набирания, лицеви, коремни.Намери си нещо тежко от вас да вдигаш, ако имаш дъмбели още по-добре.Ам..нищо лично, ама това на снимката ти ли си, щото не искам да ставам такъв :smt078 :smt102

ZipFail
01-10-2010, 20:09
На колко години си? За думата анабол да си чувал?

Абе пич, престани с твойте анаболи бее.. във всяка тема пишеш за тях.. спри се, а ако имаш и повече акъл сам би се сетил, че анаболите са буклуции... :?
Епа прав си е човека ? Кво го съдиш :x
За да изглежда наистина внушаващо >> стероидите са му майката 8)
И тва под 18 години ?