PDA

View Full Version : Въпрос..



Sunshineeeeeeeeeeeeeeeee
01-07-2010, 15:25
И така .. ето какво се случи ..
На един купон се запознах с едно момче и всъщност на същия ден тръгнахме, аз очаквах че щом тва стана на купон няма да тръгнем но излизахме заедно писахме си, радвахме се един на друг и нямаше признаци че той не ме иска.... и в един момент НИЩО (спряхме да излизаме, почти не си пишем...) ...
Аз по принцип не съм момиче, което да бройка момчетата (може би поради тази причина отначало на самия купон му се дърпах много и незнам всъщност защо в един момент спрях да се дърпам) и затова се чувствам супер тъпо .. и не мога да разбера защо се получи така... сега мисля да не го търся докато той не се сети да ме потърси, но незнам дали е правилно..

Какво е вашето мнение за ситуацията?Просто искам да чуя мнение на някой, страничен човек, а не на хората които са били с мен през цялото време....

Sh@d0w
01-07-2010, 15:28
Да си чувала за думичката флирт? :-o

DevilWish
01-07-2010, 15:29
Правилно.Остави го той да те потърси първи ;) Но ако и до сега винаги си чакала той да пише пръв пиши му ти ;) Но при всички полужения рано или късно трябва да се изясните ;)

Sladurcho
01-07-2010, 15:31
еххх не можела да разбере как станало така... еми така става понякога всичко е само за емоцията и за момента и после вече не ти е интересно :) не си първата нито последната с която се случва! А и говориш така сякаш момчето брак ти е предложило и после не те е потърсил.... нали си знаела че е само за купона какъв е проблема...какво няма да го търсиш не мисля че той има желание да го търсиш :)

ivcheto0o
01-07-2010, 15:31
правилно си решила,ако иска да говори с теб ще те потърси.Аз мисля 4е вси4ко е било само забвление и тои не иска връзка

Sunshineeeeeeeeeeeeeeeee
01-07-2010, 15:34
И аз на самия купон си мислех че е само за емоцията, но той след тва настояваше да излизаме, ходихме на кино общо взето си прекарвахме времето заедно .. поне според мен ако е било заради емоцията нямаше да излизаме след тва.. нз тка мисля

И другото което е много мразя като някой не ми даде обяснения .. всмисъл поне ако не иска да се виждаме повече да ми го каже в лицето, в крайна сметка не съм неква играчка

Sladurcho
01-07-2010, 15:36
ми може да е искал да види дали ще му излезе късмета (разбираш ме за какво говоря) и ако е видял че няма как да стане и е спрял да се занимава с теб :) ако наистина е бил заинтересован нямаше да те остави ей така просто :)

Sunshineeeeeeeeeeeeeeeee
01-07-2010, 15:39
да прав си

Zarity
01-07-2010, 15:53
Сигорна ли си,че сте тръгнали :-o Нали знаете,че като се целуваш с някой не значи непременно,че ходите :?

Sunshineeeeeeeeeeeeeeeee
01-07-2010, 16:04
Да, сигурна съм, че ходим

moneycomeme
01-07-2010, 16:15
Правилно -спри да се интересуваш от него!Ако те потърси-дърпай се много дори с риск той да се откаже да те ,,гони''...ако не те потърси,поне не оставаш унизена :)

sexa_na_kompleksa
01-07-2010, 16:50
На твое място бих говорила с него. Според мен е безсмислено само да чакаш и да се чудиш защо не те търси. Ако не те иска - добре, следващия, моля. Но поне ще знаеш, че не сте заедно и че той не иска нищо от теб. А сега положението е някво... никво. ;D

Sunshineeeeeeeeeeeeeeeee
01-07-2010, 18:37
Ами всъщност аз преди малко говорих с него, и той ми каза че не бил забравил някаква бивша и когато му казах тогава няма смисъл да сме заедно той ми отговори на мен ми е хубаво с теб искам да сме заедно .. и ся незнам .. всмисъл ако иска да сме заедно всичко зависи от него и от държанието му дали наистина ще продължим да бъдем заедно .. защото нямам намерение да продължи да ме разиграва .. аз каквото съм правила до сега ще го правя и занапред, но се надявам ако той наистина го иска да бъде по внимателен отпреди..

sexa_na_kompleksa
01-07-2010, 18:38
Хубаво е, че сте си поговорили.. но май пак не сте се изяснили, както трябва.

soul1199
01-07-2010, 18:45
не те е известил,че късате :(

vellvet
01-07-2010, 19:01
има едно нещо наречено мъжка гордост за това дори грешката да е в него той няма да звънне (разбира се има изключения) ако искаш да си с него обади му се да се изясните

Addiced
01-07-2010, 19:08
[quote="Sh@d0w"]Да си чувала за думичката флирт? :-o може би не е