PDA

View Full Version : Той замина а аз не съм сигурна в чуствата му



evangelinelilly
01-07-2010, 16:01
Здравейте! Проблемът ми не е толкова сериозен но все пак реших да ви споделя. Значи имала съм много гаджета през живота си ...Този с когото съм в момента е от моя вход , а него го харесвах 2 години докато не станаха нещата.Той е на 26 , а аз на 17 .Всичко беше горе долу добре (с изключение на това , че имаше моменти , в които имах чуството че е с мен само заради секса ) Той беше първият мъж който докато правим секс ми каза че ме обича...После даже и свърши в мен защото така щял да ме зядържи, но слава богу не съм бременна.На нова година той замина за Италия и ми си обади 6 дена след това...Много съм объркана , защото много хора ми казват, че той не е за мене...че трябва да съм много наивна да го чакам и да му имам доверие.Но аз много искам да е така, но не съм сигурна в намеренията му към мене и с коя е в момента и думите , които ми е казвал сигурно ги е казвал на колко ли не ?

ivcheto0o
01-07-2010, 16:14
тои е на 26 искате разли4ни неща и сте на разли4ен етап от живота си.Няма смисъл да продължавате,дори и да не е само заради секса.Ми ако тои наистина иска бебе ?!?!

darka1
01-07-2010, 16:47
Колко време бяхте заедно преди да замине за Италия ?

MiChKoO
01-07-2010, 17:02
тои е на 26 искате разли4ни неща и сте на разли4ен етап от живота си.Няма смисъл да продължавате,дори и да не е само заради секса.Ми ако тои наистина иска бебе ?!?!

ммм Аз имам позната която ходи с 20 години по голям от нея мъж вече 7 години

Само ти знаеш отношенията ви какви са били , сама прецени

moon_flower
01-07-2010, 17:17
Ми аз съм на мнение,че те използва за секс и сега си гледа кефа в Италия.Факта,че ти се е обадил толкова късно какво ти говори?Той може да казва,че те обича,но доказал ли го е?Какво е направил за теб?И изобщо не мога да разбера какви са тия илюзии...той вече е мъж за женене,ти смяташ ли,че наистина има сериозни намерения към теб?
Въобще много е яко като някоя 15 годишна почне да се превъзнася колко си обича 25 годишното гадже и как той също много я обича..на него му е през оная работа ама карай...(това не е към авторката,а просто по темата за възрастовата разлика)

sexa_na_kompleksa
01-07-2010, 18:19
Колко време сте били заедно?
Кога ще се връща?
Какво се разбрахте преди да замине? Да останете заедно?

SaintLucifer
01-07-2010, 18:22
Наистина не си за него, хвани си някой малко по-близо до твоите години.

Това, че ти е казал, че те обича, докато го правите не трябва да ти прави впечатление. На всяка една, с която съм бил, дори за една вечер, съм й казвал, че я обичам. Просто номер, с който искам да си оставя отворена врата за евентуален следващ път. Мисля, че и той прави това, щом ти се е обадил чак 6 дни след като е заминал.

ToniStoraro
01-07-2010, 18:24
ако се обичате, значи няма проблем.

evangelinelilly
01-07-2010, 19:01
Колко време сте били заедно?
Кога ще се връща?
Какво се разбрахте преди да замине? Да останете заедно?
Ами 3 месеца вече...Ще се върне февруари за малко и после пак заминава и си прави планове лятото да съм при него

soul1199
01-07-2010, 19:04
Колко време сте били заедно?
Кога ще се връща?
Какво се разбрахте преди да замине? Да останете заедно?

darka1
01-07-2010, 19:13
Колко време сте били заедно?
Кога ще се връща?
Какво се разбрахте преди да замине? Да останете заедно?
Ами 3 месеца вече...Ще се върне февруари за малко и после пак заминава и си прави планове лятото да съм при него

Да си при него ?? ... Преди да бъдеш сигурна в никакъв случай НЕ ОТИВАЙ ... знаеш ли колко момичета се лъжат така ... отиват и не се връщат ... ти сама казваш, че не си сигурна в чувствата му, а ако отидеш с него на толкова далечно място ще е супер глупаво ... питах те колко време сте били заедно преди да замине ?

evangelinelilly
01-07-2010, 19:38
3 месеца близо ... като си дойде сега ще се постарая да разговаряме надълго и нашироко....

darka1
01-07-2010, 19:45
3 месеца близо ... като си дойде сега ще се постарая да разговаряме надълго и нашироко....

За тези 3 месеца забелязала ли си, че те използва или, че е с теб само заради секса ? ... Ако си се съмнявала за нещо подобно по - добре прекрати тази връзка ... и без това ти носи само болка и се надяваш, без да знаеш какво да очакваш ... той може да ти каже много работи, но ти не можеш да провериш дали са истина ... не си налагам мнението, а просто те съветвам ... никога не можеш да бъдеш сигурна, ако той не е близо до теб, за да виждаш действията му ... надявам се да излезеш от това положение и то с гордо вдигната глава :) ... успех мила и не се предоверявай :)

evangelinelilly
01-07-2010, 19:55
Мерси много darka1 :) Ще се постарая да оставя нещата така както са сега пък като се върне ще говорим...Има много кандидати, които чакат на опашката защо пък трябва да се ограничавам от него та той даже не е в БГ ...Един живот живеем не е ли така?

0nem0retIme
01-07-2010, 20:03
Това,че е толкова по-голям от теб,не го прави безчувствен.Не е невъзможно двама човека с такава разлика в годините наистина да са влюбени,нищо,че в последно време се е създало друго впечатление.
И все пак сте правили секс сравнително рано.Като се има предвид възрастта му,можело е да изчакаш още малко.Трябвало е да го държиш на сухо-сега нямаше да се притесняваш дали е с теб само заради секса и т.н.
Но това,което е направил-да ти се обади 6 дни след като е заминал е доста нелогично.Когато човек харесва/обича някого,ще се обади възможно най-рано,а не ми се вярва това да е бил най-ранният момент.
Също така,според мен,не трябва да заминаваш с него.По-добре да си гледаш образованието,защото не се знае там какво ще ти причинява и дали няма да те зареже.Той е голям и ако наистина те иска,може да си позволи да остане тук и да те чака да пораснеш още малко.

LadyDi
01-08-2010, 07:22
Кандидати на опашка?
Много гаджета в 17-годишния си живот?
Позволила си му да свърши в теб, за да те задръжи? По-голяма глупост от това направила ли си?

Не се подлъгвай да отиваш при него в Италия.

Linns
01-08-2010, 09:20
Ако беше на твоята възраст ок, и двамата наивни и с еднакви интереси.. Но той е на 26 мислиш ли, че на тази възраст иска това което искаш и ти ? .. Макар, че то си зависи от хората, единствено ти можеш да усетиш дали наистина те обича или не.. Единствено той може да ти го докаже. ние тук казваме общо мнение, основано не толкова на опит колкото на факти..
Говорила ли си с него за връзката ви, за теб, за него, за вас ?