PDA

View Full Version : искам да го спечеля но незнам как



ivkb
01-07-2010, 16:28
харесвам го толкова много..за един месец се превързах много към него..но проблема е че има друга в живота му и незнам как да го забравя или спечеля..пробвах да се откажа от него но немога....правя всичко за него но явно той я обича или това което правя не е достатъчно за негоо..та въпроса ми е как да подходя?

st3f1too
01-07-2010, 16:53
ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗЪДАЛЖИТЕЛНО :-x

aloveyou
01-07-2010, 17:55
Ами щом има друга в живота му = едва ли ще те забележи..Опитай се отново,и отново да го забравиш /колкото и трудно да ти е/..Занимавай се с други неща..Намери си някакво хоби..Излез с приятели и мисли по-малко за него..
Успех !!

П.С - Наистина писането на кирилица е задължително

princ3essSsS
01-08-2010, 18:25
извинете, че пиша тук в тая тема, но съм новак и ми трябва помощ ето и моя проблем
Значи с едно момче се запознахме по скайпа, харесахме се, видяхме се и станахме гаджета. Преди да станем гаджета и като станахме имаше голям интерес, пишехме си, обаждаше ми се...а сега нищо...аз му пеше по скайпа, тай все ми казва после ще ти пиша. И аз така мн се нерва, защото вече все едно не се интересува от мен. Моля ви помогнете ми и ми кажете какво да направя, за да е както преди. Но от една страна е моя вината, защото той необича да мрънкам, а аз понякога съм досадна, но той като ни ми пишер аз му пиша мили думи, той преди мн се радваше, а са ще ти пиша послеее как да го накарам и той молко да ми "хои по задника" ? как да спечеля интереса му отново? плс помогнетер мн ще се радвам :grin:

aloveyou
01-09-2010, 08:32
princ3essSsS - Гаджета само по скайпа ли сте :-o :-o

Ако е така =
- аз не одобравям виртуалната любов..Защото не мисля,че двама човека може да се харесат по скайпа + да си допаднат и то дори,когато не се познават :?

Значи дай повече инфо..От един град ли сте ? Или не ?
Гаджета само по скайпа или не ?

princ3essSsS
01-09-2010, 16:35
еми не сме по скайпа..виждаме се...но е през 3 или 4 дни и не за мн време..за 1 час някъде...и двамата сме на 14 тово общо взето, но все аз му пиша, той все казва после ще ти пиша, и никакво внимание

aloveyou
01-09-2010, 18:09
еми не сме по скайпа..виждаме се...но е през 3 или 4 дни и не за мн време..за 1 час някъде...и двамата сме на 14 тово общо взето, но все аз му пиша, той все казва после ще ти пиша, и никакво внимание

Еми може и да не му харесва да пише/води разговор по скайпа..
Може да опиташ временно да му пишеш,или да поговориш с него /но не по скайпа/

princ3essSsS
01-09-2010, 18:55
той често не си и влиза в скайпа или ако си влезе е замалко :o

princ3essSsS
01-09-2010, 18:59
но ми е мъчно като не си общуваме..и все си мисля, че като не си влиза и не си интересува от мен ще ми каже някой ден, че няма смисъл .. :-# :cry: :smt022

princ3essSsS
01-09-2010, 19:03
затова искам някакси да го накарам пак да е както преди... защото напоследък е не напоследък, но от 3 дни не сме си писали :-# :-# :-# кажете какво да направя.. :-# :-#

Chacho
01-10-2010, 02:09
@ princ3essSsS
Не му пиши и ти.

@ ivkb

Трябва той да те печели, не ти него.

sweetmims
01-10-2010, 08:45
emi bori se za lubofta si .....vij te nqma ve4no da sa zaedno vse nqkoga 6te te haresa i 6te ti ob1rne vnimanie no ne se predavai

princ3essSsS
01-10-2010, 16:23
вече се отчаях .. :-o обадих му се той каза, че не му се занимава да влиза в скайпа.. :-o и моите приятелки ме посъветваха той да ме потърси.. един път му бях сърдита и той се беше мн засегнал.. ще се направя на разсърдена пък да видим ... :)

aloveyou
01-10-2010, 16:28
вече се отчаях .. :-o обадих му се той каза, че не му се занимава да влиза в скайпа.. :-o и моите приятелки ме посъветваха той да ме потърси.. един път му бях сърдита и той се беше мн засегнал.. ще се направя на разсърдена пък да видим ... :)

казах и преди,че може и да не му харесва скайпа..
А и не се прави на разсърдена = след време и това ще му омръзне..Най-добре е да го оставиш малко..Остави той да те потърси..

Timon
01-10-2010, 20:42
има ли друга и обича ли я не се опитвай да ги разделяш.. така ще го направиш много нещастен и не бъди кучка като всички останали .. по добре се опитай да го забравиш и си намери друго момче както се казва момчета път и над път.. ;)

princ3essSsS
01-12-2010, 11:57
ама ние с него сме заедно и сме гаджта....и като се скарахме и го питах дали има др момиче и той каза : а бе не спокойно и аз го питах дали е сигурен и той каза да :) :-) но той е мн особен... трябва може ви и да ми свикне и аз него :)