PDA

View Full Version : Отслабване,нерви?



MaLty
01-07-2010, 16:43
Такааа..края на лятото бях 48 кг.Сичко окей,бях си супер..и от тогава като съм почнала да отслабвам,ся съм стигнала до 42 кг..висока съм 162 см,може да кажете,че съм си добре,но не,не съм.Ям нормално,даже понякога се тъпча,не се ограничавам,и продължавам да отслабвам.Миналия месец бях 43кг,сега както казах съм 42кг.Друго,миналия месец цикъла ми беше много слаб,и ся ме е страх да не ми спре изобщо,щото под 45 кг,не съм спадала от много отдавна ..
Мисля си,че е от нерви,но не знам ..
Ако продължава,ше ида на лекар ест.,ама сега искам да видя кфо ше ми кажете :)

clever
01-07-2010, 17:09
възможно е да е от нерви-да :) съответно по малко се нервирай :D ;)

haritov
01-07-2010, 18:19
А колко ядеш на ден и какво?

gia_sena_mono
01-07-2010, 20:15
Според мен опитай се да не се ядосваш за глупости и да не се напрягяш.Започни да ядеш по-редовно и горе-долу по едно и също време на деня.

djuki
01-07-2010, 21:17
стреса може да боли и до надебеляване ... внимавай от стрес можеш да си унищожиш организма ... гледай да спортуваш и дас е храниш здравословно има много сайтове в който можеш да видиш как да поддържаш форма без да пълнееш или слабееш ... ако си приемала витамини може за това да ти е бил слаб цикъла или пък просто така да е бил този месец но ако следващия не ти дойде върви при личната обясни и проблема тя ще те насочи .Що се отнася до теглото човек е възможно според това какво е ял и кога е ходил до тоалетна да има 2-3 кг разлика ...аз поне съм забелязала че качвам 2 кг по време на цикъл

Sir9Maximilian
01-07-2010, 21:27
акай повече :grin:

MaLty
01-08-2010, 13:17
haritov,ми зависи от много неща..попринцип във даскало ям или сандвич или пица..пия сок.Като се прибера квото е сготвила мама а ако не ми хареса,пържени картофки или сандвич някф..
gia_sena_mono,ама аз си ям редовно.Опитвам се да не се ядосвам,ама просто не става..
djuki,аз организма отдавна съм си го унищожила :) Боли ме сърцето от нерви,и още 8994 неща.Както и да е,аз никога не съм имала проблеми с килограмите,винаги съм си била слабичка с хубаво тяло,не съм се ограничавала,ама сега кфо стана не мога да се гледам ..много слаба съм станала,сички дрехи ми падат,направо ..Няма как да е тфа с витамините,щото ям продове и зеленчуци и пия и витамини също..

LuxurySk0B
01-08-2010, 13:53
Γοре-доло си доре защото Митьо Пищова е казал !!! 179см до 49кг !!! :lol: :-P :D

MaLty
01-08-2010, 14:09
В момента изобщо не ми е смешно ..

haritov
01-08-2010, 14:49
В момента изобщо не ми е смешно ..

А как си с метаболизма?
Ако ти е бърз е нормално.Най-добре се консултирай с личния лекар да ти изготви диета,нямаш проблеми с апетита което е добре.
И няколко света сутрин първо закусвай после кафета,но не и с цигара това нарушава действието на стомаха.
Единствената течност която трябва да пиеш е вода,може и алкохол сокове,но да е по време на хранене.

Идеята ми е да не си затормозяваш организма с излишни вещества,за да може да се концертрира върху обработката на храната.

НО ИДИ НА ЛЕКАР ИЛИ ДИЕТОЛОГ

MaLty
01-08-2010, 15:11
Метаболизма ми винаги е бил бърз..ама тфа не ми е било проблем,никога не съм отслабвала така..под 45 кг,от отдавна не съм спадала ..
Кафе не пия,забранено ми е. :) Не пуша вече ;)

Ако продължава,ще отида ..