PDA

View Full Version : Обича ме, но е с друг



Macabre
01-07-2010, 17:45
Тва ми е първа тема тук моля ви не пишете простотии...

Начи проблема е такъв ходех с 1 момиче година и нещо бях готов на всичко за нея и адски много я обичах,и един ден тя ми вика "не искам да се виждаме повече,ти не разбираш колко много те обичам,напоследък много започнах да се влияя от теб и сякаш си изгубих свободата" като ми каза тва напрао бях съсипан не излизах от нас 1 месец и нещо,постоянно четях стари смс-и които тя ми беше писала... наскоро тя си хвана гадже и един ден ме срещна в парка и ми каза че все още ме обичала адски много и ме целуна... но въпреки тва сега си се държи както преди и не ми обръща особено голямо внимание... плс кажете кво да правя...

т.7
krem4et0

haritov
01-07-2010, 17:47
Според мен тя те върти!
Ако обичам някой човек толкова силно колкото тя твърди, едва ли ще го напусна!
Разбирам как се чувстваш.

Sladurcho
01-07-2010, 17:48
ми твърди че те обича ама не се чувства свободна като е с теб... знам ли може да я притискаш прекалено много и тя да иска да избяга от това :) незнам пич

b3b3t0y
01-07-2010, 17:53
Пич,не си заслужава! Според мен тя сама не знае какво иска.. в такъв случай я остави да се развива и продължавай напред! Или и кажи да избира: С теб или без теб :)

Macabre
01-07-2010, 17:53
въобще не съм я притискал винаги съм се държал адски мило с нея,нито 1 път не съм и повишил тон или нещо такова... наистина много я обичах ...

sexa_na_kompleksa
01-07-2010, 17:53
Опитай се да поговориш с нея. Попитай я защо смята, че й ограничаваш свободата и ако можеш, си вземи поука. ; )

w0sh
01-07-2010, 17:59
Опитай се да поговориш с нея. Попитай я защо смята, че й ограничаваш свободата и ако можеш, си вземи поука. ; )

ти пък откъде се взе.
добре дошла ;Д

sexa_na_kompleksa
01-07-2010, 18:01
Опитай се да поговориш с нея. Попитай я защо смята, че й ограничаваш свободата и ако можеш, си вземи поука. ; )

ти пък откъде се взе.
добре дошла ;Д

Хехе, добре заварила, макар че почти не съм спирала да влизам във форума. Просто повече чета, отколкото пиша. (:

w0sh
01-07-2010, 18:04
с времето така става.
омръзват теми като тази.

а бтв.

Съветът ми е(проследи гениалността ми) : вижда че си хлътнал по нея и те ползва като спасително въже ако нещата не потръгнат. Но понеже не съм магьосник/екстрасенс няма как да съм сигурен.

zai4ence7yy
01-07-2010, 18:10
Ам аз само мога да те посъветвам... тя ако те обичаше щеше да се върне, а ти ако я обичаш я остави да прави квото ще.. Недей се влияй от тея работи ... живей си живота и тфа е :)

sexa_na_kompleksa
01-07-2010, 18:14
с времето така става.
омръзват теми като тази.

Да, до някъде си прав... Но пък от друга страна всичко е толкова относително. Трудно е да се дават съвети на хора, които не познаваш. В конкретния случай причините за поведението на въпросното момиче може да са най-различни - като започнеш от това, което ти казваш, че тя само се играе с него, та стигнеш до това, че тя може да има страх от обвързване или да си мисли, че Macabre иска вече едва ли не да се ожени за нея, пък тя да иска да си поживее преди това...
Има един универсален отговор - говорене. Някои хора си нямат и на идея колко много проблеми могат да се решат и колко безсънни нощи могат да се спестят, ако просто казваме това, което мислим, без преструвки, без увъртания, без да се правим на недостъпни.
Но наистина с времето писва да повтаряш едно и също, пък и кой ли те слуша... (:

w0sh
01-07-2010, 18:19
Винаги ми е било странно как всичките младежи идват тук с идеята да им кажем това, което те вече знаят, но с други думи.

Чувствам се като родител. То винаги говоренето решава проблемите, но е толкова по-лесно друг да ти даде решението.

sexa_na_kompleksa
01-07-2010, 18:24
Така сме научени - да чакаме всичко наготово. Но пък от друга страна отстрани всичко изглежда много по-лесно и може да се даде по-адекватно решение. А и понякога просто искаш да си излееш мъката.

Utun
01-07-2010, 18:28
Поговори с нея, попитай я какво разбира под свобода, питай я какво не е наред. Ако я обичаш ще се промениш за нея, а ако не те разиграва ще ти даде свестен отговор.

soul1199
01-07-2010, 18:33
Според мен тя те върти!
Ако обичам някой човек толкова силно колкото тя твърди, едва ли ще го напусна!
Разбирам как се чувстваш.

fenastz
01-07-2010, 18:35
Приятелката ти или е циклофреничка, или просто те разиграва. Eби й майката, търси нова пронто.

0nem0retIme
01-07-2010, 20:16
Разиграва те.

stupid0boy
01-08-2010, 05:45
Поговори с нея, попитай я какво разбира под свобода, питай я какво не е наред. Ако я обичаш ще се промениш за нея, а ако не те разиграва ще ти даде свестен отговор.
Защо трябва да се променя? Ако някоя го обича... ще го обича както си е той.... А тя незнам дали чуства обич към теб или няк'во превързано чуство.... понеже си е свикнала с теб... Мойто съветче е да оставиш всичко и да видиш ....ТЯ дали ще си направи труда да си те върни... ако не направи нищо... няма смисъл значи....

Lestat357
01-08-2010, 08:13
Спасявай се, докато можеш. : )

*Надали е наясно какво иска. Може би просто и е липсвало ново усещане с друг човек?) Ето какво всъщност е имала предвид под свободата. При всички положения – по-далеч от нея, по-добре за теб. Out of sight, out of mind. Работи.;] Разбира се, ти си в правото си да удължиш агонията (още) произволен период от време. Измъчваш се излишно така, а на нея си и нещо като удобен бонус. Колкото повече, толкова повече. Е, може и да греша, премисли всичко хубаво отново и сам прецени дали наистина си заслужава. От прочетеното дотук - категорично не(!), поне за мен.

Linns
01-08-2010, 09:12
ти не разбираш колко много те обичам

Дали пък не те е оставила, защото не си и обръщал внимание, пренебрегвал си я? Може би се е уморила да ти ходи по гъза ..

Shashma
01-08-2010, 09:19
Абе въобще не се занимавай с тая. Хвани си някое свястно гадже и не ме дразни :) :) :)

Alli
01-08-2010, 10:24
спри конктакта с нея,ако те обича,ще те потърси

XTREMEFREERIDE
01-08-2010, 10:29
спри конктакта с нея,ако те обича,ще те потърси

Sne
01-08-2010, 10:33
Разиграва те.

Macabre
01-08-2010, 10:52
Дали пък не те е оставила, защото не си и обръщал внимание, пренебрегвал си я? Може би се е уморила да ти ходи по гъза ..

Linns нямаш си на идея колко грешиш... винаги съм бил до нея и никога не съм я пренебрегвал,винаги съм и обръщал внимание независимо от това как се чувствам(физически де) ще пробвам да послушам Lestat357 и повечето от вас които са коментирали тази тема и няма да и обръщам внимание,ще си намеря нова и ще видим кво ще става...

ThedramaQueen
01-08-2010, 15:10
Или си ограничил свободата й, или си и омръзнал и не е искала да те нарани. Няма човек, който да обича някой, но да не е с него, така само ще се самоизмъчва, а измъчва и теб :?

Нещо не виждам логика.

Linns
01-08-2010, 15:12
Дали пък не те е оставила, защото не си и обръщал внимание, пренебрегвал си я? Може би се е уморила да ти ходи по гъза ..

Linns нямаш си на идея колко грешиш... винаги съм бил до нея и никога не съм я пренебрегвал,винаги съм и обръщал внимание независимо от това как се чувствам(физически де) ще пробвам да послушам Lestat357 и повечето от вас които са коментирали тази тема и няма да и обръщам внимание,ще си намеря нова и ще видим кво ще става...

Щом с нищо не си го заслужил значи те е прецакала, не те обича.. : )

mechtaq_za_teb
01-08-2010, 15:29
Тва ми е първа тема тук моля ви не пишете простотии...

Начи проблема е такъв ходех с 1 момиче година и нещо бях готов на всичко за нея и адски много я обичах,и един ден тя ми вика "не искам да се виждаме повече,ти не разбираш колко много те обичам,напоследък много започнах да се влияя от теб и сякаш си изгубих свободата" като ми каза тва напрао бях съсипан не излизах от нас 1 месец и нещо,постоянно четях стари смс-и които тя ми беше писала... наскоро тя си хвана гадже и един ден ме срещна в парка и ми каза че все още ме обичала адски много и ме целуна... но въпреки тва сега си се държи както преди и не ми обръща особено голямо внимание... плс кажете кво да правя...

т.7
krem4et0Край. Това е. И нещото, което трябва да направиш е да го осъзнаеш. Какво е това? Разделяте се, а ти 1 месец не излизаш от вас и четеш стари смс-и. Защо го правиш? Сам се нараняваш, връщайки се към спомените. Когато нещо ти носи болка, то вече не е щастие, дори да е било. А според мен ти вместо да се съвземеш за този един месец, си дълбаел по-навътре и сам не си си дал шанс да я забравиш. Направи го. Излизай. Не чети смс- и или хронологии. Изтрий снимки или просто не ги гледай.