PDA

View Full Version : Повече от нагли хора..



elito0o0o0
01-07-2010, 17:46
Значи вчера попринцип ВСИЧКИ трябваше да имаме 7 часа,но няколко човечета решиха да се чупят от изобразителното(последнит 2 часа). Първия час избягаха 2 нагли "девойки" и никой не забеляза,но в последствие на едно момиче майка й й се обади да и каже че е видяла момичетата и я пита защо не се е прибрала.. Сещате се за какво ви говоря.. Добре,ама едното момиче ми звъни по телефона и ми вика да й дам едно друго,ама аз я отрязах. Такамм.. Следващия час обаче решиха да избягат още 1 момиче и 1 момче.. Преди товa си бяха заминали още 2 човека,но класната ги беше пуснала.. и към края на часа още едно момиче си замина,че незнам какво си и господина пак не се усеща,че ги няма.. Накрая като се ядосах и като се разкрещях... И викам на господина - ГОСПООДИНЕ ВИЕ НЕ ЗАБЕЛЯЗВАТE ЛИ ,ЧЕ НЯКОЛКО ГОСПОЖИЦИ И ЕДИН ГОСПОДИН ГИ НЯМА? И той ме гледа все едно е препариран.. и вика ми не съм видял и почна да ни проверава кои сме в час... ОК- писа им отсъствия.
Днеска отиваме ние на даскало и класната ги пита къде са били и почва да разпитва едното момиче и тя викаше,че не й било добре незнам к'во си.. ,а всъщност не беше така.. ОК .. пита ся момчето .. то викаше ,че го било заболяло корема и за т'ва.. ОК .. пита момичето дето седи зад мен.. Тя вика,че понеже била болна и майка й й казала,че щом не й е добре - да си ходи вкъщи.. ОК .. пита другото момиче дето седи зад мен и то с цялата си наглост каза,че е била там ,ама не е чула ,че господина й е писал отсъствие и всички мълчат и нищо не казват,а знаят,че не беше така.. И госпожата сигурно им повярва,само че има една подробност - Всички тези,които избягаха после са били заедно и са си правили кефа,докато ние седим и пукясваме по Изобразително.. Е! кажете ми! Не е ли наглост това... Поне да бяха си казали,че не им се е седяло и са избягали.. На всичкото му и отгоре момичето,което най-много ме дразни каза на всички,че ако г-жата пита къде е била - да й кажем,че е била в час.. Е*ати шматката изсипана е тая... Обмислям дали да кажа на госпожата за всичко това,защото тя явно не се усеща ,че я лъжат .. Кажете! Да й кажа ли? ... Сигурна съм,че ако аз си бях тръгнала - тия патки щяха да ме издадът..!

monttitty
01-07-2010, 17:53
Абе стига кво се връзваш.....остави ги щом не им се е седяло да се оправят това не е твой проблем.....ако искат да лъжат нека лъжат...кво им се бъркаш ак ги хванет не ти ще имаш проблеми ,,,, :? :?

Djuff
01-07-2010, 17:55
:lol: :lol:
Кат не ти се седи в час избягай и ти е мама му стара!!
И кво се дразниш на другите да си праат к'вот искат.Пък господина ви че не им е писал отсъствие преди да му кажеш, че ги няма си е негов проблем също и т'ва където са казали съучениците ти са си техни проблеми.

elito0o0o0
01-07-2010, 17:55
Абе стига кво се връзваш.....остави ги щом не им се е седяло да се оправят това не е твой проблем.....ако искат да лъжат нека лъжат...кво им се бъркаш ак ги хванет не ти ще имаш проблеми ,,,, :? :? Ама да, ама те така ще свикнат и после ще си правят каквото си искат.. схващаш ли? А те постоянно се заяждат с госпожата и тя пак да направи добро.. Еми.. т'ва не е честно спрямо никой.

elito0o0o0
01-07-2010, 17:55
:lol: :lol:
Кат не ти се седи в час избягай и ти е мама му стара!!
И кво се дразниш на другите да си праат к'вот искат.Пък господина ви че не им е писал отсъствие преди да му кажеш, че ги няма си е негов проблем също и т'ва където са казали съучениците ти са си техни проблеми.Хаха.. аз не мисля така.

remix1912
01-07-2010, 17:57
Ти си бати малоумницата,за да ги издадеш.Теб какво ти пука каде са те.Каквото искат да си правят.Като не ти отърва както искаш избягай ти.
Как може да си такава долна порта.По-скоро ти си нагла.Такива като теб ги удряме с мотиката у нашия клас ако ни издадат.Аз бягам когато ми се налага наистина или ако всички си тръгнат и няма да стоя сам.
Сигурно си 5 клас

monttitty
01-07-2010, 17:59
Абе стига кво се връзваш.....остави ги щом не им се е седяло да се оправят това не е твой проблем.....ако искат да лъжат нека лъжат...кво им се бъркаш ак ги хванет не ти ще имаш проблеми ,,,, :? :? Ама да, ама те така ще свикнат и после ще си правят каквото си искат.. схващаш ли? А те постоянно се заяждат с госпожата и тя пак да направи добро.. Еми.. т'ва не е честно спрямо никой.
Еми...извинявай много но не мисля че си права...щом не са ти приятни значи не са ти приятели и значи това не те засяга много :x

Unendlich
01-07-2010, 17:59
Ако ще казваш - казвай, обаче 'и кажи насаме, за да не се разбере, че си ти. Иначе после ще ти се хвърлят като хиени :? Ти си в пълното си право да се ядосваш, все пак толкова хора да липсват и даскалът да не забелязва ?! :shock: И да, наглост е, защото едни страдат за сметка на други. ;)

remix1912
01-07-2010, 17:59
Ти си бати малоумницата,за да ги издадеш.Теб какво ти пука каде са те.Каквото искат да си правят.Като не ти отърва както искаш избягай ти.
Как може да си такава долна порта.По-скоро ти си нагла.Такива като теб ги удряме с мотиката у нашия клас ако ни издадат.Аз бягам когато ми се налага наистина или ако всички си тръгнат и няма да стоя сам.
Сигурно си 5 клас
А ти си оная тъпата дето се прави на интересна във форума.Ти мега тъпото парче мендил
Ти си на 14 май.Вземи порасни.Как можеш да портиш на тея години като неква 11 годишна.Стегни се малко и си гледай твоя гъз.Това че завиждаш,че онези минават между космите не е наш проблем.Като не можеш и ти фани ма за кура

elito0o0o0
01-07-2010, 18:05
Ти си бати малоумницата,за да ги издадеш.Теб какво ти пука каде са те.Каквото искат да си правят.Като не ти отърва както искаш избягай ти.
Как може да си такава долна порта.По-скоро ти си нагла.Такива като теб ги удряме с мотиката у нашия клас ако ни издадат.Аз бягам когато ми се налага наистина или ако всички си тръгнат и няма да стоя сам.
Сигурно си 5 клас
А ти си оная тъпата дето се прави на интересна във форума.Ти мега тъпото парче мендил
Ти си на 14 май.Вземи порасни.Как можеш да портиш на тея години като неква 11 годишна.Стегни се малко и си гледай твоя "задни части".Това че завиждаш,че онези минават между космите не е наш проблем.Като не можеш и ти фани ма за "мъжкия полов орган"Твоето мнение не ме засяга. Тези ми се пишеха за приятели и напоследък много ми се правят на големи.. Айде като съм незнам каква си върви У лево.. Чао ти

elito0o0o0
01-07-2010, 18:07
Ако ще казваш - казвай, обаче 'и кажи насаме, за да не се разбере, че си ти. Иначе после ще ти се хвърлят като хиени :? Ти си в пълното си право да се ядосваш, все пак толкова хора да липсват и даскалът да не забелязва ?! :shock: И да, наглост е, защото едни страдат за сметка на други. ;)Никой тук не го разбира. Все пак сме на училище за бога :shock: Защо трябва да бяга някой? Тези 2 часа са ми най-неприятните,но все пак седя в тях и си мълча. Мразя някой да се прави на велик и в същото време да е супер нагъл.

remix1912
01-07-2010, 18:07
Ти си бати малоумницата,за да ги издадеш.Теб какво ти пука каде са те.Каквото искат да си правят.Като не ти отърва както искаш избягай ти.
Как може да си такава долна порта.По-скоро ти си нагла.Такива като теб ги удряме с мотиката у нашия клас ако ни издадат.Аз бягам когато ми се налага наистина или ако всички си тръгнат и няма да стоя сам.
Сигурно си 5 клас
А ти си оная тъпата дето се прави на интересна във форума.Ти мега тъпото парче мендил
Ти си на 14 май.Вземи порасни.Как можеш да портиш на тея години като неква 11 годишна.Стегни се малко и си гледай твоя "задни части".Това че завиждаш,че онези минават между космите не е наш проблем.Като не можеш и ти фани ма за "мъжкия полов орган"Твоето мнение не ме засяга. Тези ми се пишеха за приятели и напоследък много ми се правят на големи.. Айде като съм незнам каква си върви У лево.. Чао ти
Най-долното нещо ,начин за отмъщение е да изпортиш някой,това говори лошо за тебе не за тях.Има безброй други начини

elito0o0o0
01-07-2010, 18:08
Абе стига кво се връзваш.....остави ги щом не им се е седяло да се оправят това не е твой проблем.....ако искат да лъжат нека лъжат...кво им се бъркаш ак ги хванет не ти ще имаш проблеми ,,,, :? :? Ама да, ама те така ще свикнат и после ще си правят каквото си искат.. схващаш ли? А те постоянно се заяждат с госпожата и тя пак да направи добро.. Еми.. т'ва не е честно спрямо никой.
Еми...извинявай много но не мисля че си права...щом не са ти приятни значи не са ти приятели и значи това не те засяга много :x Те уж ми бяха,но напоследък на всички се правят на интересни и дразнят повече от 2/3 от класа..

elito0o0o0
01-07-2010, 18:11
Ти си бати малоумницата,за да ги издадеш.Теб какво ти пука каде са те.Каквото искат да си правят.Като не ти отърва както искаш избягай ти.
Как може да си такава долна порта.По-скоро ти си нагла.Такива като теб ги удряме с мотиката у нашия клас ако ни издадат.Аз бягам когато ми се налага наистина или ако всички си тръгнат и няма да стоя сам.
Сигурно си 5 клас
А ти си оная тъпата дето се прави на интересна във форума.Ти мега тъпото парче мендил
Ти си на 14 май.Вземи порасни.Как можеш да портиш на тея години като неква 11 годишна.Стегни се малко и си гледай твоя "задни части".Това че завиждаш,че онези минават между космите не е наш проблем.Като не можеш и ти фани ма за "мъжкия полов орган"Твоето мнение не ме засяга. Тези ми се пишеха за приятели и напоследък много ми се правят на големи.. Айде като съм незнам каква си върви У лево.. Чао ти
Най-долното нещо ,начин за отмъщение е да изпортиш някой,това говори лошо за тебе не за тях.Има безброй други начиниНе искам да отмъщавам на никой.. Госпожата е щяла да отиде да се кара с господина ,за дето им е писал отсъствия без да знае какво е станало.. Има още много неща ,които вие не знаете, и няма и да ги кажа,но иначе говорите.. Въпросът ми беше да кажа ли на госпожата или не.. и другите също искаха да й кажем,ама аз им викам.. аре чакайте малко да го обмислим добре,пък тогава... Не искам да ги портя ,но я си представи,че г-жата беше се скарала с господина заради тях.. нямаше да е много приятно

87439876534
01-07-2010, 18:20
:grin: ами..аз пък миналата година бях избягала с още 4 човека..и нали отивам към края на часа за да искам ключа .... и оная ма видя с едното от момчетата и вика че ша чакаме и аз не влезнах ... и после клсната ни вдига и казва мойто име..на една фр и на другото момче :lol: бяха 2 момчета..видя едното с мен ..н ему написа отсъствие .. ама на другото му писа :? ама ко ми пука.. :-D ама никой нищо не каза....сао зеха да са хилят..никой не издава...пък попринцип мен мноо ме дразнят и често ги каам кво праят..но за отсъствия :( никой нищо не казва :) пък и те спряха да бягат :)

monttitty
01-07-2010, 18:26
Абе не й казвай...няма смисъл някой път ще направиш някой гаф и няма да им а кой да те подкрепи в класа(или по скоро ще те изпоптят) пък и не само за това.... :(

Violenza
01-07-2010, 18:27
:shock:
Ако някой ми го извърти тоя номер... ***
Ти наистина си супер нагла, теб какво те бърка кой бяга и кой седи в часовете? Такива натегачки, мислещи си, че могат да контролират другите, най-много ги мразя.

danibebi
01-07-2010, 18:36
Значи вчера попринцип ВСИЧКИ трябваше да имаме 7 часа,но няколко човечета решиха да се чупят от изобразителното(последнит 2 часа). Първия час избягаха 2 нагли "девойки" и никой не забеляза,но в последствие на едно момиче майка й й се обади да и каже че е видяла момичетата и я пита защо не се е прибрала.. Сещате се за какво ви говоря.. Добре,ама едното момиче ми звъни по телефона и ми вика да й дам едно друго,ама аз я отрязах. Такамм.. Следващия час обаче решиха да избягат още 1 момиче и 1 момче.. Преди товa си бяха заминали още 2 човека,но класната ги беше пуснала.. и към края на часа още едно момиче си замина,че незнам какво си и господина пак не се усеща,че ги няма.. Накрая като се ядосах и като се разкрещях... И викам на господина - ГОСПООДИНЕ ВИЕ НЕ ЗАБЕЛЯЗВАТE ЛИ ,ЧЕ НЯКОЛКО ГОСПОЖИЦИ И ЕДИН ГОСПОДИН ГИ НЯМА? И той ме гледа все едно е препариран.. и вика ми не съм видял и почна да ни проверава кои сме в час... ОК- писа им отсъствия.
Днеска отиваме ние на даскало и класната ги пита къде са били и почва да разпитва едното момиче и тя викаше,че не й било добре незнам к'во си.. ,а всъщност не беше така.. ОК .. пита ся момчето .. то викаше ,че го било заболяло корема и за т'ва.. ОК .. пита момичето дето седи зад мен.. Тя вика,че понеже била болна и майка й й казала,че щом не й е добре - да си ходи вкъщи.. ОК .. пита другото момиче дето седи зад мен и то с цялата си наглост каза,че е била там ,ама не е чула ,че господина й е писал отсъствие и всички мълчат и нищо не казват,а знаят,че не беше така.. И госпожата сигурно им повярва,само че има една подробност - Всички тези,които избягаха после са били заедно и са си правили кефа,докато ние седим и пукясваме по Изобразително.. Е! кажете ми! Не е ли наглост това... Поне да бяха си казали,че не им се е седяло и са избягали.. На всичкото му и отгоре момичето,което най-много ме дразни каза на всички,че ако г-жата пита къде е била - да й кажем,че е била в час.. Е*ати шматката изсипана е тая... Обмислям дали да кажа на госпожата за всичко това,защото тя явно не се усеща ,че я лъжат .. Кажете! Да й кажа ли? ... Сигурна съм,че ако аз си бях тръгнала - тия патки щяха да ме издадът..!

Ам аз ти предлагам да си замълчиш,защото не е хубаво после да имаш проблеми,нали? :) Кфо те интересува..гледай себе си! :) Иначе ме кефиш..говориш много верни неща.. :-)

Shadowsogirl
01-07-2010, 18:49
Ако съм на тия дето портиш няма да ти се размине.... Какъв ти е проблема? Като ти е неприятен часът - избягай, никой не те е вързал за чина и не е заключил вратата....
И да кажеш нещо на класната, и насаме да го кажеш - бъди сигурча, че ще се разбере кой ги е издал и накрая ти ще си патиш.

AFT
01-07-2010, 18:56
Супер тъпа и детска постъпка от твоя страна. Що не си гледаш в собствената си паничка и не се месиш в чуждите работи? Порта.

elito0o0o0
01-07-2010, 18:58
:shock:
Ако някой ми го извърти тоя номер... ***
Ти наистина си супер нагла, теб какво те бърка кой бяга и кой седи в часовете? Такива натегачки, мислещи си, че могат да контролират другите, най-много ги мразя.Значи излиза,че аз съм лошата? Не искам да портя никого,защото не съм такава. Абсолютно никога не съм портиила и не мисля да портя,но вие явно обичате да говорите за някого,без да знаете що за стока е.. Хубаво.. по-добре модераторите за заключат темата,щом ще ме нападате толкова много..Не направих тая тема ,за да ме нападате.. Както и ще да е. Явно не разбирате какво ви казвам.. )

elito0o0o0
01-07-2010, 19:06
Всъщност идеята беше на едни 2 момичет, а след това предложи и тая до мен ,а после и още и още.Реших да попитам дали ще е добра идея ,а вие почнахте да ме нападате .. КЛЮЧ!!!!

Luscious_Heart
01-07-2010, 19:17
Така бяха направили веднъж в 7 клас... И не помня, но май някой ги изпорти верно.
Пък и аз стария клас го мразех, тъй че с удоволствие щях да ги наколадя. :P

Но виж, с новия сме много задружни и когато бягаме, винаги сме заедно.

В кофти клас си попаднала явно.
По принцип аз като бях 7 клас, все се молех да идва 8-ми, за да сменя даскалото.. Ама ти като си 8-ми сега, явно ще си с тях още 4-5 години.

elito0o0o0
01-07-2010, 19:19
Така бяха направили веднъж в 7 клас... И не помня, но май някой ги изпорти верно.
Пък и аз стария клас го мразех, тъй че с удоволствие щях да ги наколадя. :P

Но виж, с новия сме много задружни и когато бягаме, винаги сме заедно.

В кофти клас си попаднала явно.
По принцип аз като бях 7 клас, все се молех да идва 8-ми, за да сменя даскалото.. Ама ти като си 8-ми сега, явно ще си с тях още 4-5 години.Всички в тоя клас са толкова надути и наивни , че просто.. незнам..

КЛЮЧ ЗА ТЕМАТА МОЛЯ!!!!!!!!!!!!!

87439876534
01-07-2010, 20:23
Абе вижте ся...верно че не е нейна работа тва ама..тва я дразни .... и аз бих се подразнила... :( но не бих казала...защото не е моя работа.Явно ако тя избяга те ще кажат..и ако после излъже пак ще кажат....а за тях никой нищо не казва :x мн тъпо така :( .. ако ще казваш...не го прави пред класа :) но..и ти някога ще изпаднеш в такава ситуация и те ще те кажат...тей че остави ги ... :-)

elito0o0o0
01-07-2010, 20:55
Абе вижте ся...верно че не е нейна работа тва ама..тва я дразни .... и аз бих се подразнила... :( но не бих казала...защото не е моя работа.Явно ако тя избяга те ще кажат..и ако после излъже пак ще кажат....а за тях никой нищо не казва :x мн тъпо така :( .. ако ще казваш...не го прави пред класа :) но..и ти някога ще изпаднеш в такава ситуация и те ще те кажат...тей че остави ги ... :-)Не не.. Няма ,но един път пак имахме изобразитено и си бях забравила рисунката. Обадих се на брат ми да ми я донесе и той каза,че до 5 минути да съм пред даскалото ,щот ще дойде с колата и аз излязох на бързо и докато ме е нямало 5 6 минути г-дина е влязъл и е питал кой отсъства и тия бяха казали,че аз,но аз предупредих г-дина,че след малко се връщам.. Е! Кажете ми.. И на всичкото отгоре днес г-жата направи забележка на тия зад мен (същите ,за които си говорим) и едната каза,че аз и т`ва момиче дет седи до мен говорим,но всъщност не беше така.. Както и ще да е.. Не искам да си навличам проблеми.. Главно 2 момичета предложиха да кажем на госпожата,но нали ви казвам,че исках да се посъветвам и с вас,а вие ме нападате.. Не искам ние да го отнесем,вместо ония,дето всъщност са си виновните.. Все пак от доста време се качват на главата на г-жата и ще продължават... Неприятно е!

elito0o0o0
01-07-2010, 20:55
КЛЮЧ!!!

nefchi_bs
01-08-2010, 05:23
Хубаво добре,разбирам че ти е станало тъпо,че трябва да седиш в даскало,но защо си ги издала??Ей на такива хора много ви се чудя,абе стой си там и си мълчи бе кво толкова щи стане ..

elito0o0o0
01-08-2010, 08:41
Хубаво добре,разбирам че ти е станало тъпо,че трябва да седиш в даскало,но защо си ги издала??Ей на такива хора много ви се чудя,абе стой си там и си мълчи бе кво толкова щи стане ..ТИ ЧЕТЕШ ЛИ ВЕ? НЕ СЪМ ГИ ИЗДАЛА И МИСЛЯ И ДА НЕ ГО ПРАВЯ,АКО НЯКОЙ ГО НАПРАВИ,ТО ТОВА ЩЕ СА 2-ТЕ МОМИЧЕТА ,КОИТО ПЪРВИ ПРЕДЛОЖИХА.. КОЛКО ПЪТИ ОЩЕ ДА ГО НАПИША,ЗА ДА ИМА НЯКАКЪВ ШАНС ДА ГО ПРОЧЕТЕТЕ И ДА НЕ МЕ НАПАДАТЕ БЕЗ ДА ИМА ЗАЩО.НЕ МИСЛЯ ДА СИ НАВЛИЧАМ КАКВИТО И ДА Е БИЛО ПРОБЛЕМИ,ЗАРАДИ ТЕЗИ БЕЗМОЗЪЧНИ СЪЩЕСТВА. КОЛКОТО И ДА МИ Е ТЪПО АЗ ХОДЯ НА УЧИЛИЩЕ,НЕ ДА БЯГАМ,А ДА СЕДЯ ТАМ. ПРОСТО ТИЯ ТЪПИ МРЪВКИ ДЕТО ИЗБЯГАХА МОЖЕХА ДА НАВЛЕКАТ НА КЛАСНАТА ПРОБЛЕМИ И ТО НЕ МАЛКИ. НЕ ГИ ЗНАЕТЕ ЩО ЗА СТОКА СА,А ГИ ЗАЩИТАВАТЕ.ПО-ДОБРЕ ЗАМЪЛЧЕТЕ.


КЛЮЧ!!!!!!!!!!!!!!!!!

dennsy
01-08-2010, 11:01
ТИ СИ ЕБАХТИ ТЪПОТО ЖИВОТНО ,ЧОВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ! КАКВО ТИ ПУКА КОЙ Е ИЗБЯГАЛ.ТЕ СИ ИМАТ МОЗАК В ГЛАВТА КАТО СА ИЗБЯГАЛИ ЗНАЧИ СА ПРЕДЦЕНИЛИ.НАЙ-МРАЗЯ ТАКИВА ГАДНИ ДОЛНИ МЪРШИ КАТО ТЕБЕ ДЕТО ИЗДАВАТ ВСИЧКО И ВИНАГИ СА ИМ ВИНОВНИ И СЕ ТЕ СА ПРАВИ И НЕРАЗБРАНИ. ДАЕБА ТЪПАТА ОФЦА ГАДНА..ЕМИ МНОГО ЯСНО ,ЧЕ ЩЕ КАЖАТ ,ЧЕ ОТСЪСТВАШ.СИГУРНА СЪМ ,ЧЕ НЕ СА ПЪРВИ ПЪТ СИ ИЗДЪНВАШ КЛАСА ТАКА..КЛАСНАТА ТИ ЩЯЛА ДА ИМА ПРОБЛЕМИ.КВИ ПРОБЛЕМИ ВЕ МОМИЧЕ 5 ЧОВЕКА ЩЕ ИМАТ ОТСЪСТВИЯ ТЯ ГИ ОСТАВЯ И ТЕ ДА СА СПАСЯВАТ ,АМА НИКОЙ НИЩО Е НЯМАЛО ДА РАЗБЕРЕ ,АКО НЕ СИ КАЗАЛА НА ГОСПОДИНА СИ.ТИ СИ НЯКВА ДОЛНА И ГАДНА ДЕТО САМО СЕ МАЗНИ НА УЧИТЕЛИТЕ СИ И................АВЕЕЕЕ НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО! (отдавна не се бях ядосвала така на непознат,ама това просто ме побърка)

87439876534
01-08-2010, 11:31
Пф...але кво сички я нападате ле .. :) вие не се виждате кви сте..тръгнали сте да я обиждате ... :? бахти хората... искала ви е мнението не е казала че ще казва ](*,) ВСЕ ВИЕ СТЕ ПРАВИ :lol:

lubomirky
01-08-2010, 14:57
тука се сформира групичка от зубъри-комплексарчета по оста 8738129573982-авторчетоидиотче-данибеби(wtf?!?!)

не се занимавайте с тая тема, то е ясно, че авторката е от тия, които се натягат на учителите.

elito0o0o0
01-08-2010, 17:03
тука се сформира групичка от зубъри-комплексарчета по оста 8738129573982-авторчетоидиотче-данибеби(wtf?!?!)

не се занимавайте с тая тема, то е ясно, че авторката е от тия, които се натягат на учителите.Ти и dennsy
също сте толкова прости,че няма на къде. Аз с малумни хора,които не ме разбират какво искам дкажа,не споря. И искам да ти кажа ubomirky ,че нито съм любимка на госпожите,нито нищо, а даже напротив. Като не знаете си трайте. И пак ви казвам,че не съм искала да казвам,а просто ми стана неприятно от това,че се качват за пореден път на госпожата на главата и отново тя щеше да го отнесе.И ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - ГЛАВНО 2 МОМИЧЕТА ПРЕДЛОЖИХА ДА КАЖЕМ,НО АЗ ГИ СПРЯХ. Като сте тъпи и не разбирате и не знаете що за хора са тези безмозъчни същества.. Съжлявам.. хах.. И не съм зубърка. Мога да кажа,че почти не уча. ;)


И ТУК МОДЕРАТОРИ НЯМА ЛИ? ИСКАМ ТЕМАТА ДА ПРИКЛЮЧИ!!!

machoka
01-08-2010, 17:08
Заключвам по желание на авторката.