PDA

View Full Version : Тиинове , приятелство , връзки , промяна....



Dark_Angel_F
01-07-2010, 18:10
Не съм сигурна дали темата е за този раздел , но просто имам нужда да споделя нещ с безпристрастен наблюдател...
Та току що се прибирам от кафе с една от най - добрите ми приятелки и още едно момиче и на път към вкъщи в разговори с дургото момиче се замислих за това как във всеки един от нас се променя изведнъж толкова рязко ,че чак ти е турдно да го проумееш. Та тази ми най - добра приятелка с която се пзонаваме от първи клас и смея да кажа си познаваме всичките кирливи ризи една на друга и въпреки много неща съмяхме да зпазим отнощенията си , за което съм повече от щастлива ,защото това е най - продължителното приятелство в живота ми ( вече 11 години )... в нея забелязвам огромна промяна спрямо миналата година даже се очудвам как говори за мои много добри приятелки и как таи новооткрия неприязън. А съм казвала за други анй - добри приятелки неща които не би трябвало ( нещо като тайни) тъй като бях поставена в много сложна ситуация участвах пасивно в любовен триъгълник или по скоро четериъгълник ако броим и мен. И сега най - много от всичко искам да й покажа ,че момичето не е такова за каквто първата приятелка да я наречем Таня мисли третото момиче например Яна.. въпреки ,че в момента съм скарана с Яна , но такива неща се случват . Съжелявам за разбърканите ми мисли ,но в момента съм толкова превъзбъдена ,че сама себе си не разбирам !
Та изводите , които си направих от това са :
Колко много се променяме по време на връзки и особено след края им ( и при мен се случи нещо подобно преди много време)
Колко трудно и тежко е да имаш няколко най - добри приятелки , а една от тях да не харесва особено другите и да си търси повод да се заяде с едната от тях знаейки неща , които не би трябвало.

w0sh
01-07-2010, 18:16
Еми като си била сляпа за промяната и си ходила по кафенета с "най-добрите си приятелки", не би било неочаквано да си изненадана.
Хората винаги се променят в зависимост от социалната среда, интелекта и разни случайни събития. трябва да сме пълни идиоти ако не се нагаждаме и още по-пълни, ако си мислим, че хората стоят на ниво 1-ви клас цял живот.

Аз ти препоръчвам да си дефинираш понятието "приятел", защото очевидно го приемаш само като дума.

soul1199
01-07-2010, 18:38
съвсем се обърках :-s

Macabre
01-07-2010, 18:54
съвсем се обърках Eh?
+1

Dark_Angel_F
01-07-2010, 19:01
Съжелявам просто таква ми е боза в главата ,че и да сиакм не мога да се изкажа особено адекватно в момента...

Violenza
01-07-2010, 19:07
Колко трудно и тежко е да имаш няколко най - добри приятелки , а една от тях да не харесва особено другите и да си търси повод да се заяде с едната от тях знаейки неща , които не би трябвало.
В случая тя злоупотребява с доверието ти към нея, а и се бърка в чужди работи. Говорила ли си с нея за това?
Възможно е и да ревнува.

AceXe
01-07-2010, 19:48
Хората се променят, свиквай с това.

0nem0retIme
01-07-2010, 19:52
Казвала съм го преди,казвам го и сега-трудно е да имаш повече от една най-добра приятелка.В повечето случаи другите са просто познати или само смятащи се за най-добри приятелки.Думата приятелка означава много повече,отколкото повечето хора си мислят.

Dark_Angel_F
01-07-2010, 19:59
Казвала съм го преди,казвам го и сега-трудно е да имаш повече от една най-добра приятелка.В повечето случаи другите са просто познати или само смятащи се за най-добри приятелки.Думата приятелка означава много повече,отколкото повечето хора си мислят.
Подкрепям те за това... и аз и с двете съм рпеживяла много , преди да се уверя в това , но сега когаот едната не ахресва другата ми е много нерпяитно наистина и искам някак да балансирам нещата , но не знам точно как :(

ivcheto0o
01-08-2010, 12:57
хората се променят и не само от връзките,по4ти всеки които е у4аствал в живота ми ме е променил малко или много.В момента положението е такова,но мисля 4е вси4ко ще се оправи все пак сте приятелки :)