PDA

View Full Version : Само дреболии, или нещо друго...?



ecstazy
01-07-2010, 18:29
Може темата да бъде адски безсмислена и тъпа и незнам си ква още, но всъщност не ми пука, пишете квото си искате ... проблема ми е в даскалото..8 клас съм момиче и нали досещате се нов клас нови приятели ... Още от началото намерих за свястно едно момиче и за щастие с времето започнахме да движим заедно аз тя и още 2-3 момичета .. яко беше, смях смях и смях обаче нещата нещо се промениха .. или аз се промених??? започнаха да ме дразнят и за най малкото нещо тоест характера ми е АДСКИ ГАДЕН и мога да се засегна от най-малкото нещо което носи неприятности не само на мен... Не знам почна да ми писва ... те са си 4-те и само те ... като чакаме да отворят стаята и като доидат и само се гушкат с всички но мен не .. няам ниш против тва ама се сдухвам бе, гадно е! само се хващат под ръка което на мен ми се адски смешно но пак е гадно че аз седя отстрани и пак се сдухвам... другите три нещо си говориха (бяхме застанали 4-те в коридора) и да ходят на кино.. ми да ходят ма що мен не ме поканиха?? де*а може тва да са някви дреболии но от тези дреболии ми става гадно,криво... веднъж се отдръпнах от тях и само едното момиче дето писах за него по-горе ме пита нали к'во ми е сърдя ли се... казах му сичко и май се оправиха нещата обаче тия дни почнах да движа с други момичета.. адски забавни са, голям смях пада... Никога не съм си представяла че ще движа с тях..онова момиче пак ме попита дали се сърдя нещо.. само за нея ми е гадно..привързах се към нея леко ама така просто не може .... гадно ми е в момента не знам какво искам, защо го правя ?? може би просто исках да споделя с някого защото дори няма и с кого да споделям :( дайте някъв съвет или незнам мнението си може би ... и МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ако сте си направили труда да прочетете тези неща ... :(

Djuff
01-07-2010, 18:56
И на мен така ми става гадно и за най - малкото.
Може да си друшкаж с новата ти компания и да си останеш фр с момичето от бифшата.

Unendlich
01-07-2010, 19:03
Важно е да се чувстваш щастлива, независимо в коя компания си. Не се тревожи, нещата сами ще се наредят, не прибързвай и недей да се дразниш от нещата, които изброй по-горе. Нямам повече какво да кажа. Успех. ;-)

ivcheto0o
01-08-2010, 13:25
бъди с тази втората компания,не казвам да се правиш на непозната с другите,но е ясно 4е не искат да си с тях и не държат на теб както ти на тях

viksit0y
01-08-2010, 14:18
И на мен така ми става гадно и за най - малкото.
Може да си друшкаж с новата ти компания и да си останеш фр с момичето от бифшата.

ecstazy
01-08-2010, 16:12
Мерси ви много... мисля че нещата малко се пооправиха... движа си със втората групичка и понякога със момичето от първата... Онези момичета просто не са мой тип ... пфф.. но още приемам съвети :oops:

DeathxFairy
01-08-2010, 16:38
Ам втората групичка ( ако мога така да я нарека ) ако те разбира и не те изолира :)