PDA

View Full Version : Кола маска..там..



monttitty
01-07-2010, 18:43
Привет...аз съм почти на 15 и решихме с една фр да ходим на кола маска на триъгълника,защото до сега само с бръснач...а не искам да ставам неква горилаа..та много ли боли щот имам много чуствителна кожа и ме е страх 8-)

stelit0
01-07-2010, 18:44
и аз изкам да ходя ама ме е срам :D

norge
01-07-2010, 18:48
Няма нищо срамно, отиваш си с парите - на нея не й пука коя си, от къде си, тя е там, за да работи. Има някаква болка, особено ако космите са по-дълги. По принцип трябва да са с минимална дължина 0,5см. Ако са по-къси от това има вероятност да не се хванат от колата. Предупреди козметичката, че имаш чувствителна кожа и не се страхувай. В началото ще ти е странно, но после се свикна. Епилирането на крака боли повече :)

monttitty
01-07-2010, 18:57
. Епилирането на крака боли повече :)
Ох добре...то и да боли и да не боли трябва да отида все някога....че до кат стана на 25 с тая самобръсначка.... :? :? :?

XTREMEFREERIDE
01-07-2010, 19:03
и аз изкам да ходя ама ме е срам :D

:neutral:

NeverTheSame
01-07-2010, 19:20
И на мен ми се иска да си направя такава `процедура`,ноооо съм малко срамежлива. :-D

titinkaa
01-07-2010, 19:29
и аз съм срамежлива и нз ако реша да ходя как ще ида :D

lovely_b
01-07-2010, 19:36
Колата е 10 000 пъти по-добре от всякакви други алтернативи, било то бръсначка, крем и прочие... верно, боли, но само първия път :-D после е мн хубаво чувството, едно такова чистичко... абе препоръчвам колата! Няма нужда да ви е страх, намирате си опитна козметичка (щото и това е важно, няма да ви наплашвам сега с истории) отивате и всико приключва за 10 минути. И после цял месе айляк :grin:

liim0nka
01-07-2010, 19:56
Вас ви е срам..а на нея изобщо не й дреме.. 8-) няма от какво...тя на колко се е нагледала и вече не й прави впечатление..никой не е по-специален :)

Claudette
01-08-2010, 20:15
Първият път като отидох при козметичката си с тази цел, тя каза, че за срамежливите имала и хартиени прашки.. :D Помислих, че се шегува, но ми ги показа.. :-o Така че, ако чак толкова ви е срам, попитайте. Въпреки че не виждам причина - тя толкова е виждала, че не й прави впечатление.

Съгласна съм с по-горното мнение - постарайте се да намерите някоя по-опитна, че да не стане някой фал.

Айде кураж на всички.. :D

Sissy90
01-08-2010, 20:53
Аз като отидох за пръв път, беше голям срам. На козметичката пък хич не й пукаше, вика ми "Ей там си остави дрехите" и аз... измънках нещо и започнах да разкопчавам роклята :oops: Но малко след като легнах и се разкрачих, вече не ми пукаше - какво пък, виждала е стотици котенца сигурно, не й пука, защо и на мен да ми пука.
Когато са къси косъмчетата, боли повече (не казвам да ги оставиш да си растат на воля, но просто ако са 1 см примерно ще боли по-малко, отколкото ако са 0.5). След кола маската мен ме маза с масло за след кола маска и ми сложи пудра. Кожата ми се беше позачервила, но до час-два се оправи и... не бях виждала кожата си там толкова гладка 8-) Ще ти хареса, надали ще се сетиш пак за самобръсначката.

brokeninside13
01-09-2010, 15:02
Мене не ме е срам чааак толкова...а за болката, аз бих издържала-"тай бабо за хубост". така и така съм издържала болката от татуировка...съмнявам се нещо да боли повече :o

tonie__
01-09-2010, 15:19
аз пък си мисля да си купя от тая кола маска дето е левче и да пробвам сама 8-)

galu6a
01-09-2010, 16:24
а колко ви взимат за този кола маска :)

mmKamm
01-09-2010, 16:27
Мене не ме е срам чааак толкова...а за болката, аз бих издържала-"тай бабо за хубост". така и така съм издържала болката от татуировка...съмнявам се нещо да боли повече :o
татуировката ще кажеш че боли адски много :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SexyDqvolche
01-09-2010, 19:37
Мен първите 2 пъти ме боля доста после не чак толкова..но пък след товааа мекичко гладичко чистичкоо :grin: :grin: :grin: А пък за срама ..като отидох за пръв път не ме беше срам пък и аз в началото с прашките си бях и просто ги дъпах и опъвах кожата .Сега повече ме е срам :)

AbbeyDawn
01-09-2010, 19:42
Аз си я правя сама и става перфектна. Наистина боли, тъй като мястото е чувствително, но пък с времето се свиква, а и резултатът е дълготраен.

pinki
01-09-2010, 19:50
аз бях накарала мама да ми направи, но не издържах и само отпред се минах :D УМРЯХ ОТ БОЛКА!

Claudette
01-09-2010, 21:11
а колко ви взимат за този кола маска :)

На мен ми взимат 12лв.

brokeninside13
01-09-2010, 21:25
Мене не ме е срам чааак толкова...а за болката, аз бих издържала-"тай бабо за хубост". така и така съм издържала болката от татуировка...съмнявам се нещо да боли повече :o
татуировката ще кажеш че боли адски много :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Викаш че не боляла татуировка ли :-o :? Всеки го боли различно...и за кола маска и тату. Не знам дали боли повече или по-малко колата, просто предполагам понеже мен ме боля АДСКИ много когати си правих татуто....

DesireToFire
01-09-2010, 21:32
Мене не ме е срам чааак толкова...а за болката, аз бих издържала-"тай бабо за хубост". така и така съм издържала болката от татуировка...съмнявам се нещо да боли повече :o
татуировката ще кажеш че боли адски много :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Викаш че не боляла татуировка ли :-o :? Всеки го боли различно...и за кола маска и тату. Не знам дали боли повече или по-малко колата, просто предполагам понеже мен ме боля АДСКИ много когати си правих татуто....

Татуировката боли наистина адски много. Много зависи и къде е, но където и да е боли, просто някъде по-малко. Не съм си правила, но има едно предаване за студио за татуиворки. Големи здрави мъзи стискат зъби от болка. Особено ако мястото е по-чувствително, например груначен стълб или корем ...

mmKamm
01-09-2010, 22:54
няма как да знаеш дали боли :адски много: след като нямаш. Може би наистина е въпрос на човек, издръжливост и т.н. НО кола маската опр съм убедена, че боли от татос на което и да е място.
Спирам да се обеснявам. За времето, което посещавам форума разбрах нещо много важно - с потребители, които го посещават от близките 2 години няма смисъл да се спори.

Marylin
01-10-2010, 00:23
Виж аз съм на 14 и също ходя на кола маска и болката е поносима но после поне ти е добре и като ходиш на плажове няма от какво да се срамуваш и такива неща в началото и аз много се страхувах .. но се примирих недей с бръснач това е голяма грешка а сама също не пробвай най-много да се посиниш ...

УСПЕХ

а и между другото и аз съм с много чуствителна кожа

:-) :-) :-) :-) :-) :-)

buuu
01-10-2010, 09:20
и колко време издържа ??? 2 3 дена или повече? :(

Claudette
01-10-2010, 09:38
и колко време издържа ??? 2 3 дена или повече? :(


:-o По-скоро около две седмици :lol: Козметичката ми препоръчва през зимата дори на около три седмици да се ходи, но всеки си преценява индивидуално. :)

buuu
01-10-2010, 09:51
и колко време издържа ??? 2 3 дена или повече? :(


:-o По-скоро около две седмици :lol: Козметичката ми препоръчва през зимата дори на около три седмици да се ходи, но всеки си преценява индивидуално. :)

сериозна ли си е :shock: въй бахти кефа :Д а цялосто почистване смис дупе там около него срамни устни дрън дрън колко пати зимат ? да не ми кажат 30 лв че ше полудея :lol:

Sissy90
01-10-2010, 11:35
и колко време издържа ??? 2 3 дена или повече? :(


:-o По-скоро около две седмици :lol: Козметичката ми препоръчва през зимата дори на около три седмици да се ходи, но всеки си преценява индивидуално. :)

сериозна ли си е :shock: въй бахти кефа :Д а цялосто почистване смис дупе там около него срамни устни дрън дрън колко пати зимат ? да не ми кажат 30 лв че ше полудея :lol:
На мен 5 или 6 ми вземаше преди около 2 години. Ама на мен не ми почистваше дупето, защото него не си го давам :D

whitebunny
01-10-2010, 13:03
:grin: лелее за тва не се бях замисляла но само от четене на темата ме навихте но трябва и аз да събера кураж пък и сама няма да мога трябва да взема няква фр но те като ги знам какви са "ти луда ли си" "много ще те боли" и т.н. големи песемистки са както и като ми казаха че много боляло на подмишниците (самоте те не са пробвали само ей така си дрънкат) а всъщност не беше така даже от топлата кола маска ми беше много приятно 8) (а само да попитам някой който си прави кола маска и на подмишниците колко време г/д ги чака да пораснат защото аз съм си правила само веднъш преди 2 години и после козметичката ми роди а аз не смеех да отида при др защото ме беше страх да не ми ги накъсва) :-o

Sissy90
01-10-2010, 14:30
:grin: лелее за тва не се бях замисляла но само от четене на темата ме навихте но трябва и аз да събера кураж пък и сама няма да мога трябва да взема няква фр но те като ги знам какви са "ти луда ли си" "много ще те боли" и т.н. големи песемистки са както и като ми казаха че много боляло на подмишниците (самоте те не са пробвали само ей така си дрънкат) а всъщност не беше така даже от топлата кола маска ми беше много приятно 8) (а само да попитам някой който си прави кола маска и на подмишниците колко време г/д ги чака да пораснат защото аз съм си правила само веднъш преди 2 години и после козметичката ми роди а аз не смеех да отида при др защото ме беше страх да не ми ги накъсва) :-o
Аз подмишниците си ги минавам с епилатора :) Първите 2-3 пъти имах малки ранички и един ден ме смъдяха, но вче нямам проблеми (освен ако не съм се обръснала преди това).

galu6a
01-10-2010, 15:00
оо подмишниците един път пробвах и умрях не мерси :-D

whitebunny
01-10-2010, 15:46
:grin: лелее за тва не се бях замисляла но само от четене на темата ме навихте но трябва и аз да събера кураж пък и сама няма да мога трябва да взема няква фр но те като ги знам какви са "ти луда ли си" "много ще те боли" и т.н. големи песемистки са както и като ми казаха че много боляло на подмишниците (самоте те не са пробвали само ей така си дрънкат) а всъщност не беше така даже от топлата кола маска ми беше много приятно 8) (а само да попитам някой който си прави кола маска и на подмишниците колко време г/д ги чака да пораснат защото аз съм си правила само веднъш преди 2 години и после козметичката ми роди а аз не смеех да отида при др защото ме беше страх да не ми ги накъсва) :-o
Аз подмишниците си ги минавам с епилатора :) Първите 2-3 пъти имах малки ранички и един ден ме смъдяха, но вче нямам проблеми (освен ако не съм се обръснала преди това).
и аз преди 3 години с епилатора си ги махах но и на мен като на теб ми станаха ранички и някакви пъпчици ми излезнаха после спрях и почнах с бръснача и до днес тези пъпчици още си ми седят и май май нямат намерение да се махат :-x

Marylin
01-10-2010, 16:12
Ами зависи от козметичката можеш ли да си представиш,че аз ходя за вежди,мустак и триъгълник и ми взима за това само 7 лева а е супер добра козметичка ... и за 10 минути съм готова с цялата процедура.

Там прочетох нещо и за мишниците според мен е най-добре с бръснач и всеки ден като се къпете минавате за секунди защото съм чела че там има косъмчета които не трябва да бъдат докоснати.

НО всеки си има собствено мнение :-P

metal4ee
01-10-2010, 16:29
ем аз съм на 14 и за пръв път отидох заедно с една приятелка за подкрепа :D болеше доста, но наистина имаше страхотен ефект и ми взе 6лв а относно за подмишниците с епилатора :)

Marylin
01-10-2010, 16:49
Да правилно първият път боли но с времето се свиква :-) :-)

Claudette
01-10-2010, 19:24
и колко време издържа ??? 2 3 дена или повече? :(


:-o По-скоро около две седмици :lol: Козметичката ми препоръчва през зимата дори на около три седмици да се ходи, но всеки си преценява индивидуално. :)

сериозна ли си е :shock: въй бахти кефа :Д а цялосто почистване смис дупе там около него срамни устни дрън дрън колко пати зимат ? да не ми кажат 30 лв че ше полудея :lol:

Напълно съм сериозна. :) За цялостно почистване ми взима 12 лв. Много съм си доволна от нея. Най-вероятно има места, където взимат и по-малко, но вече започнах при нея и затова засега нямам намерение да я сменям. :)

Не знам ти от къде си, но аз за кола маска (на триъгълника) във Варна за по-малко от 10лв. не съм чувала, но може и да има, не споря. ;)


А относно прага на болка - определено е различен, защото аз нямам никакви проблеми да си минавам подмишниците с епилатора. :-o Така че ако някоя ваша приятелка е умирала от болка по време на кола маска, не означава, че и вие ще сте така. :)

galu6a
01-10-2010, 19:27
а няма ли кръв после :) смисал не да ти кърви оная работа ама да им малко кръв :-D

Marylin
01-10-2010, 19:27
Ами не не съм от Варна а от Пазарджик ;дд


:-) :-) :-) :-)

Claudette
01-10-2010, 19:43
а няма ли кръв после :) смисал не да ти кърви оная работа ама да им малко кръв :-D

Само първият път имаше на едно място, съвсем малко. Но е нормално според мен - кожата още не е свикнала, а и ако е чувствителна... ;]

От тогава до сега не съм имала проблеми.

Sissy90
01-10-2010, 19:44
а няма ли кръв после :) смисал не да ти кърви оная работа ама да им малко кръв :-D
Понякога се получават малки ранички от изтръгването на косъмчето, то са 1-2 (поне при мен) и има само точка кръв, даже не смъди или нещо такова.

mimetors
06-10-2010, 15:38
да не правя нова тема някоя добра козметичка в русе да ми препоръчате и какви пари взема къде се намира ако може и телефон мерси

magince
06-10-2010, 16:26
като ви избиват косъмчетата не ви ли е малко гадно, пък и някой път боли 8-)

zoreto
06-10-2010, 17:06
да не правя нова тема някоя добра козметичка в русе да ми препоръчате и какви пари взема къде се намира ако може и телефон мерси

И аз искам това да попитам ,че да не отида някъде,където ще ми я направят по некадърно ото моя домашен опит :o

badblood
06-10-2010, 22:09
па и аз искам на тайната ливадка :дд няма само на самобръсначки да я карам за три дена и .... сещате се нали? не ме е срам нито ме е страх се пак три пъти ми е минавал абокат през устната па една кола маска ли няма да издъжа? Ако не ше се боря мъжки :-D :-D :-D :-D :-D

MyAll
06-11-2010, 11:19
и аз съм срамежлива и нз ако реша да ходя как ще ида :D

С мерак ;) Тя колко п**ки вижда на ден.. едва ли твоята ще и направи впечатление :lol: От кво ви е срам..

myrapture
06-11-2010, 11:32
Значи аз започнах с депилатоар(няма сила,която да ме накара да се докосна там с бръснач :x
Ходя на кола от 3 години вече.МНОГО доволна!Аз ходя в салон "Даси" на спирка Бяло море се намира на Дондуков срещу парка Заимов.Взима малко по-скъпо-14 лв.,но поне знам,че е чисто-машинката за колата винаги се сменя ииии аве много е чистичко!!Ако първо си се бръснала доста ще боли(ама мойта козматичка е пълен бонбон само повтаря"Знам,че ме мразиш извинявай,извинявай!"Даже първия път ми даде да викам :D )
Ако си ходиш редовно-на около 1 месец то си свикваш.Само проблем са подкожните косъмчета тогава не е зле с една пинсетка и спирт да седнеш сама да се почистиш.На мен там долу вече ми е много разредено и са толкова тънки косъмчетата,че можеш и с пръсти да ги махаш :D
!Ако трънеш на кола-повече никакво бръснене-болката ще почне пак отначало!

LipSy
06-11-2010, 12:20
Вас ви е срам..а на нея изобщо не й дреме.. 8-) няма от какво...тя на колко се е нагледала и вече не й прави впечатление..никой не е по-специален :)

Gllory
06-11-2010, 18:08
а може ли сама с лентички ?! :-o

Nadunda
06-11-2010, 18:17
мм може . но на по малки части ..
примерно лентичкатна да я разделиш на 4 части и така по - малко боли ! ! !

Djenka
06-11-2010, 18:32
Имам приятелка, която ходи на кола маска /долу де :oops: /. Не я било срам, защото козметичката била приятелка на майка й, а до болката.. каза, че боляло само първия път ама сега като ми разказва кога ще ходи, имам чувството, че чака с нетърпение. :)
Аз май ще се опитам сама вкъщи или с помощта на мама... :oops: :oops: :oops: Ама няма да е скоро 8-) :D

magince
06-11-2010, 18:50
Имам приятелка, която ходи на кола маска /долу де :oops: /. Не я било срам, защото козметичката била приятелка на майка й, а до болката.. каза, че боляло само първия път ама сега като ми разказва кога ще ходи, имам чувството, че чака с нетърпение. :)
Аз май ще се опитам сама вкъщи или с помощта на мама... :oops: :oops: :oops: Ама няма да е скоро 8-) :D

Ако жената е приятелка на майка ми пък изобщо няма да отида :D

Предпочитам да не се познаваме

cw3tty
06-11-2010, 19:51
Аз ходя в салон "Даси" на спирка Бяло море се намира на Дондуков срещу парка Заимов.Взима малко по-скъпо-14 лв.,но поне знам,че е чисто-машинката за колата винаги се сменя ииии аве много е чистичко!! а знаеш ли някоя друга козметичка ама да взима малко по-малко , въпреки , че не са ми проблем парите , тъй като важно е качеството .. ама да попитам .. в София и да е близичко до центъра или Младост , не някъде в Люлин :D

sladuranata1112
06-12-2010, 13:56
:) .....................................

iwancho
06-12-2010, 14:44
а мъже ходят ли на кола маска? 8-) щото гледам все момичета пишат тук :D говоря на кола маска без т*******

Gllory
06-12-2010, 15:47
а мъже ходят ли на кола маска? 8-) щото гледам все момичета пишат тук :D говоря на кола маска без т*******

Ми предполагам ходятт :) ..защо да не отидат, няма лошо ..иначе как ще се обезкосмят сами навсякъде .. ;Рр

-- незнам ама аз вече съм обещала на 2ма приятели да им направяяяя 8-) 8-)

Gllory
06-12-2010, 15:52
бтв аз се опитах да си направя с лентички ..така разрязах ги да станат по-малки иииииии НЕ ме болеше кой знае колко .. в смисъл ..горе долу колкото на краката :) но нещо не можах да я направя както трябва ..лентичките ли са ми прецакани кфо стана незнам .. обаче не се махнаха напълно всички .. и даже по в средата се оправихх по стария начин .. простоо не можахх .. незнам защоо :( :o

?!?!

iwancho
06-12-2010, 16:26
а мъже ходят ли на кола маска? 8-) щото гледам все момичета пишат тук :D говоря на кола маска без т*******

Ми предполагам ходятт :) ..защо да не отидат, няма лошо ..иначе как ще се обезкосмят сами навсякъде .. ;Рр

-- незнам ама аз вече съм обещала на 2ма приятели да им направяяяя 8-) 8-)


помогни и на мен 8-)

Gllory
06-12-2010, 17:33
а мъже ходят ли на кола маска? 8-) щото гледам все момичета пишат тук :D говоря на кола маска без т*******

Ми предполагам ходятт :) ..защо да не отидат, няма лошо ..иначе как ще се обезкосмят сами навсякъде .. ;Рр

-- незнам ама аз вече съм обещала на 2ма приятели да им направяяяя 8-) 8-)


помогни и на мен 8-)

аа нямаш проблемииии :D :D

iwancho
06-12-2010, 18:04
а мъже ходят ли на кола маска? 8-) щото гледам все момичета пишат тук :D говоря на кола маска без т*******

Ми предполагам ходятт :) ..защо да не отидат, няма лошо ..иначе как ще се обезкосмят сами навсякъде .. ;Рр

-- незнам ама аз вече съм обещала на 2ма приятели да им направяяяя 8-) 8-)


помогни и на мен 8-)

аа нямаш проблемииии :D :D


а откъде си? :D

Gllory
06-12-2010, 18:38
а откъде си? :D

Ботевград :D
(дооо София) хдд

iwancho
06-12-2010, 18:41
а откъде си? :D

Ботевград :D
(дооо София) хдд

няма нищо,ще дойда ;д чакай ме :D
skype? btw xd 8-)