PDA

View Full Version : Колко пъти?



zvQr_nO_s_ChAr
01-08-2010, 03:57
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'? И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...?
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..?


П.С. Съжалявам ако темата се повтаря

Tempest
01-08-2010, 04:19
в смисъла, който ти залагаш, никога.. иначе на приятели съм казвал... но не са били просто думи, аз обичам приятелите си (истинските)... на момиче не съм казвал "обичам те"... надявам се скоро да се промени всичко.. може и да не е скоро де, но да се промени :)

stupid0boy
01-08-2010, 05:27
Казвал съм, но тя е супер внимателна с мен и не ме е наранила още.... :oops: :oops: :oops: :oops:

maybeline
01-08-2010, 06:50
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'?- много

И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...? - ако става въпрос за един чоек не съм се преструвала никога

Повече сте нараняван или повече сте наранявали..? - наранявана

Assshley
01-08-2010, 07:59
Обичам те попринцип съм казвала само на едно момче и то не много пъти.Не обичам да говоря много,обичам да действам и съответно същото от негова страна.Иначе никога не съм се преструвала .. ии повече съм била наранявана.

Linns
01-08-2010, 09:18
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'? Хиляди пъти на един и същи човек..
И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...? Никога..
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..? Повече съм наранявала .. за жалост..

balu4ka
01-08-2010, 09:32
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'? много пъти на един и същи човек,но попринцип да го показвам с действия не с думи (:
И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...?-никога,но понякога зависи губи смисъл
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..? -повече наранявана за съжаление..

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-08-2010, 09:57
Бих могла да изброя всички, на които съм казала "Обичам те!" (при това искрено, не бих могла да лъжа за това), но едва ли това се пита. :) Пък и при родители и приятели понякога жестовете са достатъчни.

"Обичам те!" на "гадже" (мразя думата) съм казвала 2 пъти. Първият път връзката продължи година и половина, но накрая не го изтърпях да ми се качва на главата. Скъсах го, а после повече от половин година бяха големи молби и увещания да съм се връщала, така че май си го нараних ;)
Преди 8 месеца пък си намерих сегашния приятел. Имахме един период, в който и двамата се правихме на интересни (еднакво горди и инатливи сме) и се наранихме доста. Но, както Purple казват, Love Conquers All и надраснахме тези глупости. :)

mechtaq_za_teb
01-08-2010, 10:02
Не знам колко... стотици може би на 2ма човека. Дали съм твърдяла, че не е истина. Жалко, но да. :( Но не с цел да изляза от ситуацията като "пич", а с цел да се предпазя от още нараняване. Дали съм наранявала? Да, за жалост. Наранявали са ме обаче доста повече.

Neftochimic
01-08-2010, 11:33
само на 2 и беше изпросено... 8-)
на другите, тц

ThedramaQueen
01-08-2010, 11:39
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'? И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...?
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..?


П.С. Съжалявам ако темата се повтаря


Казвала съм го много пъти... много се дразня, че използвам тези думи за щяло и нещяло, защото после когато ги използвам към някой и имат смисъл и вложено чувство пак звучат празно и банално. :?

Била съм наранявана само веднъж, но трудно може да се нарече нараняване, при положение, че толкова бързо ми мина 8-)

Наранявала съм доста пъти, но всичките са си заслужили.

vikitolove
01-08-2010, 12:29
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'?-веднъж и свучеше празно,банално,неискрено и повече като лъжа от колкото като истина и не го казвам повече
И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...?нито веднъж
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..?наранявала,за да не съм аз тази която ще е наранена,знам глупаво е,но това ми е и проблем и защита

soul1199
01-08-2010, 12:54
1 път и беше искренно

sexa_na_kompleksa
01-08-2010, 13:30
За мен това са много силни думи и затова съм ги казвала само на сегашния ми приятел. (:
Никога не съм се преструвала, че това са били просто думи.
Повече съм била наранявана.

LuxurySk0B
01-08-2010, 13:42
На никой не съм казвал такова нещо и до сега не съм бил нараняван още съм здрав.

Bixel
01-08-2010, 13:51
нараняван

MaLkaTa_LaDy
01-08-2010, 13:51
2 пъти на момче, като единия е приятелски и наистина го обичам. А другия... бях още дете, но не съжалявам. Иначе на приятелите си, го казвам.

zvQr_nO_s_ChAr
01-08-2010, 14:59
А колко пъти сте изпитвали нужда да чуете от някой 'обичам те'...?
[/b]

mOBSCENE
01-08-2010, 15:23
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'? И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...?
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..?


П.С. Съжалявам ако темата се повтаря


Ох,много пъти съм го казвала..като ми го кажат и ми е трудно ..и винаги изръсвам едно ` и аз теб` :?

Когато е било истина никога не съм се преструвала ,че т`ва са били просто думи.
Повече съм наранявала.

devilchety
01-08-2010, 15:26
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'? много пъти
И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...? никога
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..? повече наранявана

mmKamm
01-08-2010, 18:29
на приятелки съм казвала. На мъж не.

vikitolove
01-08-2010, 18:30
А колко пъти сте изпитвали нужда да чуете от някой 'обичам те'...?
[/b]
напоследък всеки ден по милион пъти се моля да го чуя от човек когото и аз обичам

nightmare91
01-08-2010, 18:41
Много трудно мога да кажа на някой, че го обичам, но кажа ли го, това значи, че държа на този човек!
Ами наранявала съм доста, но пък и мен са ме наранявали достатъчно

sunshinepp
01-08-2010, 18:47
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'?

Истински съм го казвала точно на 1 човек до сега!

И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...?

не казвам обичам те, ако не чувствам нещо по-специално!
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..?

повече са ме наранявали защото съм наивна и доверчива!


П.С. Съжалявам ако темата се повтаря[/color]

LittleMissSunshineE
01-08-2010, 20:38
Старая се винаги когато казвам "обичам те" да го чувствам наистина... иначе няма смисъл... :?

mrazqkindergarten
01-08-2010, 20:45
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'? И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...?Повече сте нараняван или повече сте наранявали..?

П.С. Съжалявам ако темата се повтаря

Много пъти съм казвала "Обичам те"... на едно момче... Не съм се преструвала, че са само думи, защото не са само думи!
А си мисля, че поравно сме се наранявали, но той може да мисли, че аз повече съм го. :?

xoxi
01-08-2010, 23:19
Казвала съм на приятели, но само на шега.
На роднини също много пъти съм казвала.
На човек от противоположния пол (който не ми е роднина или приятел) още не съм казвала, че го обичам.

FancyGirl
01-08-2010, 23:34
Колко пъти до сега сте казвали на някой 'обичам те'? - зависи на кого, на приятели, на приятеля ми го казвам постоянно защото найстина е така, в предишните си връзки непомня май няколко пъти съм го казвала но определено не беше искренно, не беше истинско а просто си го въобразявах, просто знаех че съм обичана и беше егоистично някак да съм зла ..

И колко пъти след това сте се престрували, че това са били просто думи...? - те са просто думи ако нямаш чуства, така че не съм се преструвала като съм сигурна че не съм почуствала същността на думите
Повече сте нараняван или повече сте наранявали..? - ами повече съм наранявала аз, дори повече от необходимото май...

Hilary_
01-09-2010, 04:54
На две момчета и с двете беше споделено (с едното още продължава да е .. 8-) ) .. не съм се преструвала за нищо .. ако се казва да се казва ако не няма смисъл от преструвки .. :?

Иначе съм повече наранявана .. :-o

zvQr_nO_s_ChAr
01-12-2010, 16:26
Любов да има е важното .. :grin:

kypo
01-12-2010, 20:46
секи ден казвам на тоя дето живее в огледалото, значи 8395 пъти горе долу без да броя високосните години!

LofYou
01-13-2010, 05:45
Казвала съм го само на един единствен човек ... И мога да кажа,че знаех какво значи думата когато я казах, доста чаках да го срешна, доста се опитвах да се влюбвам, но когато усетих,че това стана знаех,че той е човек и му казах "Обичам те" ... И сега не спирам да му го казвам :-)

johnnybravo
01-13-2010, 07:55
:-o :-o :-o :-o като се замисля не съм го казвал никога :shock: :shock:

lipsvashh_mi
01-13-2010, 08:04
ами на 3ма човека съм го казвала-въпреки че за 1ния не го мисля-с него така си се закачаме просто,въпреки че той есупер стеснителното дете ине знам как го приема :-D
наранявала съм сигурно,но не ебило умишлено никога-мен са ме ,но слава богу нищо трагично :-D

PuFfyy
01-13-2010, 15:19
Обичам те съм казвала точно 7 пъти и то на едно и също момче (и още го казвам) :smt007 Определено съм наранявана доста пъти :?

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-13-2010, 15:42
ко значат тия думи...за първи път ги срещам,майна :(

Li0nesS
01-18-2010, 10:59
Казвала съм го на 3 човека, на 2 искрено и на един не... :(
И имаше един, който обичах, може би най-силно от всички, но не му казах...разбра чак след като се разделихме, но това е минало. Щастлива съм, че сега обичам така както преди, а не вярвах че ще мога... ^^
А дали повече съм наранявала или са ме наранявали, мога да кажа само, че наистина са ме наранявали ужасно много, но и аз нараних някого, за което винаги ще съжалявам. Но беше по-добре да знае истината и да го боли по-малко тогава, отколкото да се самозалъгваме и след това да боли много повече.

CCooLGirLL
01-18-2010, 11:56
думата "обечам те" в моя речник е като думата "дясната коалиция" не присъства в моите речи . Тази дума сам казвала само на семейството и на 2 - 3 приятелки . За да я кажа на някой трябва истински да я чувствам :-D

crazymm
01-18-2010, 12:03
казвала съм го само на предишния си приятел и след като се разделихме той ми го натякваше постоянно.. възползва се много от думите ми и от тогава не съм го казвала на никого, нямам и намерение скоро да го кажа :?
иначе на най - добрите ми приятели съм го казвала около 2-3 пъти. не раздвам "обичам те" без причина. ако ще го казвам, трябва да го мисля :)

SoStarstruck
01-18-2010, 19:45
3 пъти..Два пъти си мислих,че наистина обичам,и 3тия и последния беше искрено..