PDA

View Full Version : Да му кажа ли, какво да правя..



Sne
01-08-2010, 09:45
Януари месец миналата година тръгнах с едно момче, М., ходихме до септември и нещата се объркаха затова решихме да се разделим... Преди мен е бил с много момичета все за месец, два най много и ми е казвал, че никога не е обичал друга и аз го знам, защото ми е го е доказал хиляди пъти, за пръв път го направих с него... След раздялата ни си пишехме от време на време, но не сме се виждали... Преди две седмици се видяхме случайно и после ме потърси, покани ме на кафе... Започнахме да се виждаме, но не ходим... Една вечер ме попита защо сме скъсали и аз му казах, че не си спомням... Заговорихме се за нас и за това как сме се "забравили" ... Докато бяхме разделени, аз тръгнах с един друг, Г., оказа се, че двамата имат стара вражда и се мразят, не знам защо, но вече не съм с него... Въпроса е там, че снощи М. е разбрал, че съм спала с Г. и му стана много гадно, дори се разплака... Не знам какво да правя, защото ми дава все различни сигнали... Знам, че ме обича, но също така знам, че е много наранен... Чудя се дали да му кажа, че го обичам и искам пак да сме заедно... Не го обичам толкова колкото той мен, но ме правеше щастлива и, макар да ми е трудно, признавам, че ми липсваше... Историята е супер объркана, но ако има нещо питайте... Просто не нзма какво да правя...

На 18 съм, ако има значение...

Alli
01-08-2010, 10:20
Ако искаш да си с него,не виждам кое ти пречи да му кажеш как се чувстваш :) , а и какво значи обичам го,ама не толкова?Любовта не се сравнява,или обичаш,или не.Ако го обичаш му кажи,ако не си сигурна,не го наранявай.. :?

LadyDi
01-08-2010, 10:25
Аз си мисля, че ако се събереш с него, е много вероятно да започне да те дъвче за връзката ти с Г., щом чак се е "разплакал", когато е разбрал, че си спала с това момче. Тази реакция не ми стана твърде ясна - напълно е съзнавал, че сте били разделени, тогава е съвсем естествено ти да имаш връзка и с други хора, а в една връзка, почти винаги има и секс. Не виждам защо толкова се е разстроил, но не това е въпроса.

Ако искаш да си с него, наистина му дай шанс, но си имай едно наум за тази история, за да не те нарани излишно. Ако започне да те тормози по този въпрос, плюй си на петите :) Така си мисля аз.

Дълъг пост, не трябваше да пия на обяд :D

Sne
01-08-2010, 10:32
^ Заболя го, защото, както казах, двамата се мразят и го беше много яд, че той е бил с мен.. Пък и докато сме били разделени не е бил с друга и някак не вярваше и да съм го правила с друг..

LadyDi
01-08-2010, 10:37
Хубаво, заболяло го, ама чак пък да плаче.
Пък и не е редно да те приема за даденост - щом той не е бил с друга, защо ти си била. Всеки сам прави изборите си и щом си смятала връзката за приключена, значи си имала правото да бъдеш с друг.

Alli
01-08-2010, 10:44
аз също ше полудея,ако разбера,че бившия ми е бил с друга,макар,че е ясно,че това някога ще се случи :/,ако те обича,нормално да му е страшно гадно като си те представи с друг

LadyDi
01-08-2010, 10:52
Alli, съгласна съм. Но ако си мъж на място, ще намериш начин да скриеш това от момичето. Мен един такъв изблик на емоции би ме подразнил повече, отколкото би ме разчувствал.
Бих сметнала, че той ме приема за даденост едва ли не, че съм длъжна половин година след раздялата ни да си посипвам главата с пепел и да си сложа девствения колан.

Това, разбира се, е мое разсъждение, не искам да го натрапвам на авторката :) Пък и тя си познава момчето най-добре.

Alli
01-08-2010, 10:55
е да,малко е странно мъж да се разреве,по-скоро е проява на слабост според мен.Но цялостната идея е,че ако го обича да се събират,какво да му мисли,после ще му мисли :)

Sne
01-08-2010, 10:59
И на мен ми ставаше гадно като си го представях с друга, но именно затова не съм го питала, а той вече знаеше и пак ме тормози да му кажа с кой какво било..
LadyDi, не ме приема за даденост, защото когато сложихме край на връзката ни беше ясно и на двамата, че е края и няма връщане назад.. Познавам го прекалено добре и такива изблици никога преди не е имало.. Като казвам разплакал нямам напредвид, че е ревал като малко дете, просто видях сълзи и разбрах колко е наранен...

Проблема е в това, че показва колко го боли за мен, а не дава никакви признаци на желание за връзка или каквото и да било ...

Mitrele
01-08-2010, 12:02
Щом се е просълзил за теб, значи те обича (момчетата мнооого рядко се просълзяват или плачат) т.е. има чувства към теб. Не му говори абсолютно нищо кфо си правила с другия и тръгнете пак ;) Успех!

soul1199
01-08-2010, 12:56
Знам, че ме обича, но също така знам, че е много наранен... Чудя се дали да му кажа, че го обичам и искам пак да сме заедно...сама си отговаряш :)

ivcheto0o
01-08-2010, 13:01
кажи му :) А и мисля 4е е реагирал така от ревност,но това е нормално.Наи-добре поговорете изяснете си и му признаи какво 4устваш-нищо не губиш само може да спе4елиш :)

sexa_na_kompleksa
01-08-2010, 13:18
Излизайте пак и вижте дали ще се получи. Според мен нищо не губиш. (:

Linns
01-08-2010, 15:24
и му признаи какво 4устваш-нищо не губиш само може да спе4елиш :)

ThedramaQueen
01-08-2010, 15:36
Януари месец миналата година тръгнах с едно момче, М., ходихме до септември и нещата се объркаха затова решихме да се разделим... Преди мен е бил с много момичета все за месец, два най много и ми е казвал, че никога не е обичал друга и аз го знам, защото ми е го е доказал хиляди пъти, за пръв път го направих с него... След раздялата ни си пишехме от време на време, но не сме се виждали... Преди две седмици се видяхме случайно и после ме потърси, покани ме на кафе... Започнахме да се виждаме, но не ходим... Една вечер ме попита защо сме скъсали и аз му казах, че не си спомням... Заговорихме се за нас и за това как сме се "забравили" ... Докато бяхме разделени, аз тръгнах с един друг, Г., оказа се, че двамата имат стара вражда и се мразят, не знам защо, но вече не съм с него... Въпроса е там, че снощи М. е разбрал, че съм спала с Г. и му стана много гадно, дори се разплака... Не знам какво да правя, защото ми дава все различни сигнали... Знам, че ме обича, но също така знам, че е много наранен... Чудя се дали да му кажа, че го обичам и искам пак да сме заедно... Не го обичам толкова колкото той мен, но ме правеше щастлива и, макар да ми е трудно, признавам, че ми липсваше... Историята е супер объркана, но ако има нещо питайте... Просто не нзма какво да правя...

На 18 съм, ако има значение...

Ами ако си сигурна, че го обичаш му кажи (а ти май не си: "Не го обичам толкова колкото той мен").

Ако не - няма смисъл да му даваш напразни надежди и грешни сигнали, мисля, че не го заслужава.

А вие още ли ходите с Г?

Sne
01-08-2010, 15:42
Не, с Г. ходихме за малко време и то преди месец и нещо... Нищо особенно...
Аз обичам М., и то много... Просто не съм от хората дето изразяват лесно чувствата си и се случва супер рядко, и докато бях с него не съм го показала по никакъв начин..

vesinceto_1989
01-08-2010, 16:01
Не, с Г. ходихме за малко време и то преди месец и нещо... Нищо особенно...
Аз обичам М., и то много... Просто не съм от хората дето изразяват лесно чувствата си и се случва супер рядко, и докато бях с него не съм го показала по никакъв начин.. знаеш ли миличка бях в същата ситуация като твоята и разбрах едно нещо,че нетрябва да крием и подтискаме чувствата си.Наистина е по-добре да му кажеш какво чувстваш и какво искаш.Както казаха по-горе " или го обичаш или не". Няма такова аз го обичам по малко отколкото той мен.Надявам се да се съберете и да сте щастливи :smt058

Alli
01-08-2010, 17:33
казваш,че той не показва,че иска да се съберете,но ти казва,че те обича и те ревнува,много се надявам да не попаднеш в същата ситуация,в която съм аз,разделени сме от 2 месеца,продължава да твърди,че нме обича,ревнува ме,а не иска да сме заедно отново :o никва логика,тъй,че по-добре го питай какво цели

Sladurcho
01-08-2010, 17:40
Разревал се е защото не е могъл да понесе че този Г. с който се мразят те е имал... сякаш ти си някаква вещ .... много е тъпо чесно....Ако си го обичаш бъди с него но не го оставяй да те има за някаква даденост ... много е гадно така.... ако не те цени не си заслужава да е с теб!

Alli
01-08-2010, 18:01
е това,че му е станало гадно и са му се насълзили очите не значи,че я има за даденост,а че просто му е гадно,защото я обича.

seaeyes
01-08-2010, 19:17
щом чак се е разплакал значи наистина има чувства ..момчетата не плачат туко-така за всяко нещо като момичетата например :D
щом те прави щастлива опитаи да обясниш,просто че докато не сте бил заедно си била свободна да правиш каквото и да било ,защо пък да е наранен още повече ако винатаза раздялата ви е била в него..Опитай :)

lolitka16
01-08-2010, 19:54
бях в ситуация подобна на твоята нараних момчето с което сам в момента..беше ужасно и за двамата..чувствах се мн виновна, но осъзнах какво сам направила чак когато видях последствията..той ме обичаше но както твоя М. не проявяваше никаква инициятива за да оправим нещата и да бадем заедно(обяснявах си бездействието му с това че беше наранен и беше изгубил доверието си в мен),тка че реших да поема всичко в мои ръце и вразката ни продалжава вече малко повече от 5 месеца,тка че ако наистина искаш да си с него действай, защото после ще съжаляваш..успех :-) :-)






http://metric.forumok.ru/love/line.php/10/b06/d120eceee5f2ee20f1ebfaedf7e8f6e520e2e5f7e520eef220/FF0000/010809/line.gif (http://metric.forumok.ru/)

peshost
01-09-2010, 11:19
Показваш му, че била грешка и с времето тряя да стане. Happy end!

Sne
01-10-2010, 08:18
Откакто разбра не пише и не звъни ако аз не го потърся... Довечера мисля да говоря с него, само дано да стане на живо, тоест да успеем да се видим... А момчетата по принцип са много горделиви, дано го преглътне ....


Alli, дано да не е същото ... :(