PDA

View Full Version : Проблеми..гоолеми!



silwinka
01-08-2010, 11:22
Пф,помощ..пак съм аз
както ви бях казала в другата тема сега ще разкажа пак по-подробно
най-добрата ми приятелка ми се сърди,щот не съм излязла с нея,а после съм излязла ( щот ходих на един урок с другата ми добра приятелка ) , не ми гоовори вече около 2-3 дни..постоянно се гледаме,ама хич..
след т'ва тя постоянно ме щишепе,скубеше,дразнише..ве че ме и псува много яко от рода ' наври си го отзад и тем подобни ' , също и ми каза ' не съществувам за теб ' при положение , че от 3 - 4 години сме най-добри приятелки.. също и ми заповядва и ме кара да излизам с т'ва 'слизай ' !
Днеска проблема е друг,другата ми най-добра приятелка на която много разчитах,също ми се разсърди..щот не съм я слушала! ( слушам си я ,ама..! )
Истински приятелки ли са ми?
не искам да напускам никоя, щот няма да имам с кого да ходя
и първата ще настрои всички срещу мен..и ще ме псува! xD
к'во да прая?
П.П много детинско звуча хах ама..
и последно : винаги се влача след тая 1вата! ^.^

Abigoria
01-08-2010, 11:28
Това не са ти приятелки
Истинските приятели първо не поставят условия. Второ не обиждат. Толерантни са и правят компромиси, не се сърдят за глупости и винаги те подкрепят. Можеш да си направиш извода :)

После. Не зная дали ти е кеф да те мачкат, ама аз ако бях досега да съм им е*ала мамата и на двете. Намери си нова компания и не се занимавай повече с тях, само ти сриват самочувствието. Нито едната, нито другата заслужава да я наричаш 'приятелка' :)

Едит: МИСЛИШ ли, че една приятелка би се помъчила да ти срине авторитета пред останалите и би те псувала?! Не разбирам... о.О Може би съм яко изостанала...
:shock:
Та, както казах, намери си нова компания. Излизаш примерно с няколко човека от класа си на дискотека, кръчма, ала бала, и се поопознавате повече и вече спираш да се мъкнеш с пачи...

87439876534
01-08-2010, 11:41
В какъв смисъл не си я слушала....какво ти говори (разказва и т.н. ) или ? те командва и не я слушаш :-D

silwinka
01-08-2010, 12:24
друг? Моля вииии.спешно е,ся са излезли естествено без мене! xD а аз тука рева кът заклана..

danibebi
01-08-2010, 12:24
Не ти е приятелка ако ти се сърди заради това,че не я слушаш..веднъж и моята най-добра фр. се ядоса,че не я слушам,но не ми се разсърди.Е аз съм си малко занесена,де.. :lol: Но да не се отклонявам..Еми за първата..прави се и ти на безразлична и я псувай ако те псува..а за втората,извини и се и кажи,че вече ще я слушаш винаги.. 8) друго немога да измисля :lol: :lol:

purpledawn
01-08-2010, 13:01
и аз не мисля, че са ти приятелки.. ако бяха истински щяха да те разберат и да не се сърдят за глупости !
И как може да се оставяш да те псува о.О

заеби ги и двете, не ти заслужават приятелството. Винаги можеш да намериш и други истински хора, стига да потърсиш ;)

ivcheto0o
01-08-2010, 13:21
и аз мисля 4е не са ти приятелки :) Поговорете опитаи се да си оправине взаимоотношенията

Djuff
01-08-2010, 15:08
Кажи им колко държиш на тях и че искаш да сте си пак фр-та като в доброто страро време.Припомни им някоя забавна случка с вас...

linaXX
01-08-2010, 21:46
оф тъпи 12-годишни пикли

Goddess
01-08-2010, 21:53
Не искаш да се караш с тях, защото нямало с кой да ходиш....
Ама и ти си страшен капацитет и влагаш страшен смисъл в понятието "приятел". За какво сте си такива, да се използвате взаимно ?

cookie_master
01-09-2010, 06:36
Кажи им колко държиш на тях и че искаш да сте си пак фр-та като в доброто страро време.Припомни им някоя забавна случка с вас...

someonerandom
01-09-2010, 06:54
Първо се стегни малко.Нямаш с кого да излизаш,ревеш като заклана?Ами излез да те псуват тогава.Или поговори с тях и им кажи,че щом сте приятелки,трябва да има някакви компромиси и толерантност от двете страни,не си им робиня все пак,или си намери други приятели.

П.С:Писна ми във всяка тема за "приятелки"да има 'ще настрои всички срещу мен" "ще разправи някакви глупости за мен" да не сте 1 клас?

vikitolove
01-09-2010, 08:26
Пф,помощ..пак съм аз
само от това изречение се отказах да чета и само от него си вадя изводите че за всеки твой проблем ти пишеш тук :?
поправи ме ако греша

vikitolove
01-09-2010, 08:32
Истински приятелки ли са ми?-НЕ! по дяволите,истинските приятелки не се държат така
не искам да напускам никоя, щот няма да имам с кого да ходя-тва ли ти е проблема?!
и първата ще настрои всички срещу мен..и ще ме псува! xD-еми не те заслужава,щом прави така значи завижда за нещо
к'во да прая?-порастни и започни да си решаваш проблемите сама
П.П много детинско звуча хах ама..-поне си го признаваш
и последно : винаги се влача след тая 1вата! ^.^-еми престани

silwinka
01-09-2010, 08:54
За бога,9 клас съм! :D

Goddess
01-09-2010, 09:13
За бога,9 клас съм! :D
И аз съм била. Но нямах тези "голееми проблеми".
Явно си е до човека. "Да ти имам проблемите" се казва.