PDA

View Full Version : малко промяна за разкрасяванее



girl4eety
01-08-2010, 12:17
Решила съм да направя малко промяна в себе си за разкрасяване
за момента съм се спряла да отслабна, да си махна бенките по лицето и да се боядисам в друг цвят ... дайте някакви ваши идей

и да питам в момента съм руса със сини очи според вас каква коса /цвят/ ще ми ходи на бяло лице,сини очи,черни вежди /тънки/

titinkaa
01-08-2010, 12:21
кестеняв цвят ще ти отива,поне по мене си съдя тъй като и аз съм с сини очи и съм с кестенява коса,или се боядисах кестенява и направи руси тънки кичури :)

Pepincetyy
01-08-2010, 12:24
кестеняв цвят ще ти отива,поне по мене си съдя тъй като и аз съм с сини очи и съм с кестенява коса,или се боядисах кестенява и направи руси тънки кичури :)
Съгласна съм, боядисай се кестенява и отгоре руси кичури е много яко.
И аз съм така...

heiress
01-08-2010, 12:25
Черна коса стои много добре със сини очи, особена, ако са по- светли.

Bebaals
01-08-2010, 12:38
Черната коса отива наистина много повече :) Отностно промяната ти, това което си измислила ще е голяма промяна, а също така може да смениш и стила си на обличане :)

melcho1
01-08-2010, 13:36
[b] И аз съм ЗА черната коса.. :-)
Можеш както казаха да смениш стилът си на обличане.. Можеш да си направиш някой пиърсинг.. :D каквото пожелаеш.. :-)

DevilWish
01-08-2010, 14:28
Черна коса стои много добре със сини очи, особена, ако са по- светли.
Напълно съгласна :)

goldharz
01-08-2010, 14:42
Освен да я боядисаш може и да смениш прическата си :)

slynchoo
01-08-2010, 15:46
Черна коса стои много добре със сини очи, особена, ако са по- светли.
Напълно съгласна :)

sladyr4etoo
01-08-2010, 16:59
Николета Лозанова...

galu6a
01-08-2010, 17:25
според мен бяло русо и отдоло ласта да ти е черен като на клипа на Андреа

PinkFloydSound
01-08-2010, 17:27
кестеняв цвят ще ти отива,поне по мене си съдя тъй като и аз съм с сини очи и съм с кестенява коса,или се боядисах кестенява и направи руси тънки кичури :)
Да, ама тя е написала, че е БЯЛА...
Можеш да смениш стила си на обличане примерно? Сега как се обличаш?
Мисля, че тъмнокестеняво ще ти ходи мноого, ама все пак пусни някоя снимка.

billytalent
01-08-2010, 17:30
Черна коса,сини очи и бяла кожа е прекрасно...а ти отдавна пускаш теми за промяна и т.н.дай някоя снимка най-накрая

chocolatee
01-08-2010, 18:26
Черна коса, сини очи.. бяла кожа :-) Готино е. 8-) Можеш да смениш прическата си, ако искаш..
Айде пусни някоя снимка, ако може, де. 8-)

tanchu
01-08-2010, 18:29
Косата-черна определено =D> Много ми харесва комбинацията черна коса и сини очи :grin:

Luscious_Heart
01-08-2010, 20:16
Аз ще ПРОДЪЛЖА спортувам и да усъвършенствам стегнатостта на тялото си.
Възнамерявам също да си направя парна баня заради черните точки.
В момента не си гриза ноктите и накрая може да се наградя с професионален маникюр (дано да не се изтрие лесно, че ще е жалко 8-) ).
Ще правя и очната гимнастика (то това не е за външността много-много, ама все пак). :lol:
И също тия дни трябва да си взема бадемово масло, някоя спирала а ла огромни мигли...
Ще си взема и направление за дерматолог.
Също бих си купила изкуствени мигли (страшно готино стоят, но каквато съм груба в движенията, а то е деликатна работа, ще си остана с мечтата за най-сигурно). :-D

За авторката:

Иначе ще ти отива тъмнокестенява коса, почти черна. Но по принцип с чисто черна коса може би ще изглеждаш твърде... Ейми-Лий стайл?!
Пробвай в taaz.com
Мисълта ми е, да не изглеждаш твърде бледа поради светлия си тен. :P А ако се погрижиш със спрей/маска за блясъка на косата си, ще си много красива според мен!! :-)

brokeninside13
01-09-2010, 15:06
Черна коса стои много добре със сини очи, особена, ако са по- светли.

tonie__
01-09-2010, 15:12
според мен черна коса-не.просто тена ти е светъл,иначе като комбинация е яко.тръгни на солариум,за да почернееш и се направи черна.някой беше казал по-горе николета лозанова.е,не е ли яка с тена и косата и очите :

http://www.slusham.com/img/nikoleta_lozanova_fhm.jpg

girl4eety
01-10-2010, 16:06
да на Николета Л. седи много яко, но на мен - не слагала съм си черна перука и ми седи просто отвратително
аз мислех дали да не хвана да се изруса до бяло русо, но ще трябва да ходя на фризьор и май бая перхидрол ще падне
:D
давайте и някакви др идеи за промяна че искам до април месец да съм друго момиче с повече самочуствие

LoraCullen
01-10-2010, 16:19
Ами,ако сложиш снимка ще имаме по ясна представа за лицето ти и по-лесно ще можем да ти дадем съвети. :)

beautifully2000
01-10-2010, 16:25
мм аз много харесвам черна коса със светло руси кичури смисъл тънки и много светли .. направо бели ;п

daru6a1
01-10-2010, 16:28
мм аз много харесвам черна коса със светло руси кичури смисъл тънки и много светли .. направо бели ;п

girl4eety
01-10-2010, 16:29
мм аз много харесвам черна коса със светло руси кичури смисъл тънки и много светли .. направо бели ;п
но на мен не ми отива черна коса

stelkastel
01-10-2010, 17:29
Ако искаш нещо по-тъмно, но не хептен черно, пробвай с L'Oreal Casting Creme - онази скъпата боя! :D Пробвай с цвят ТЪМЕН ШОКОЛАД или може би беше ЧЕРЕН ШОКОЛАД. Аз също съм по-беличка, но стои доста добре. :wink:


Ей, сега се вдъхнових и аз да променя нещо у себе си. Все се каня да отслабвам, но няма да пиша сега терзанията си. Все пак си е твоята тема! :) Може да сложа някоя нова тема.... :-D
КЪСМЕТ С ПРОМЯНАТА! :-)

terii
01-10-2010, 19:02
Черна коса стои много добре със сини очи, особена, ако са по- светли.

giveupbitch
01-10-2010, 19:16
Косата-черна определено =D> Много ми харесва комбинацията черна коса и сини очи :grin:
мхм :)

vilito_mnt
01-11-2010, 13:33
стига сте повтаряли тая черна коса .. момичето каза, че не й отива ;) ако питаш мен най тъмния нюанс на русото .. нещо между тъмно русо и светло кафяво :?

Seductress
01-11-2010, 14:46
Решила съм да направя малко промяна в себе си за разкрасяване
за момента съм се спряла да отслабна, да си махна бенките по лицето и да се боядисам в друг цвят ... дайте някакви ваши идей

и да питам в момента съм руса със сини очи според вас каква коса /цвят/ ще ми ходи на бяло лице,сини очи,черни вежди /тънки/

Как възнамеряваш да си махнеш бенките?? Не ми е ясно.. :-o :-o
Аа иначе... Една приятелка също е със сини очи. Цветът на косата и е лешноково русо (малко по-тъмно от това на снимката) и има светло руси кичури http://www.color.biolifecosmetics.com/img/color/7N.jpg
Много хубаво и стои. :)

xxmexx
01-23-2010, 16:54
хора вие ме убихте направо.. всички са за черна коса.. моя коса е такава и всеки който ме срещне ме пита дали съм се боядисвала... аз се чудех дали да не си направя кичури но ме интересува какъв цвят както казах косата ми е черна и съм с кафяви очи

Neopitom3na
01-23-2010, 17:25
Черна коса стои много добре със сини очи, особена, ако са по- светли.

sunshine955
01-23-2010, 17:31
я дай снимка да те видим :)
според мен ще ти отива тъмно русо илил светло кафяво,черно също може би :) на колко години си ??

SmilezZz
01-23-2010, 18:03
я дай снимка да те видим :)
според мен ще ти отива тъмно русо илил светло кафяво,черно също може би :) на колко години си ??

Inn0cenCe
01-29-2010, 13:35
Според мен комбинацията черна коса и сини очи е направо убийствена (в добрият смисъл на думата). :)

igrata
01-29-2010, 14:03
кестеняв.можеш да си избелиш зъбките. :D

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-29-2010, 14:42
Така... 1во МОМИЧЕТО КАЗА,ЧЕ НЕ ИСКА ЧЕРНА КОСА!

За промяната на цвета ако не си достатъчно смела,по-скоро пробвай да освежиш твоя с някакъв близък до твоя цвят нюанс... освен това,така няма да стои толкова изкуствено.

Съгласна съм за избелването на зъбите...

Щом си толкова бяла,е добре да отидеш на солариум.

Научи се да се гримираш,по начин,който да не е натрапчив,същевременно да подчертава хубавите ти черти.

Смени прическата,не само цвета,но и самата форма на косата.

malkapalawnica
02-01-2010, 19:04
да на Николета Л. седи много яко, но на мен - не слагала съм си черна перука и ми седи просто отвратително
аз мислех дали да не хвана да се изруса до бяло русо, но ще трябва да ходя на фризьор и май бая перхидрол ще падне
:D
давайте и някакви др идеи за промяна че искам до април месец да съм друго момиче с повече самочуствие

завиисии перуката можи да не сиди хуу смисл форма и си личи ч е перука можи да ти сиди по хубо ако си черна има някви шампоани :D дет та праят черна за 3 4 седмици нешто такоа аз искам също да съм черна и мисля да проам с туи :-D :-D

Kallyn4eto
02-01-2010, 19:41
как ще си махаш бенките :-o