PDA

View Full Version : Когато исках да ме обича, той ме харесваше



barbence
01-08-2010, 13:09
Здравейте, искам да ви разкажа накратко историята си и да ми дадете съвет. С едно момче Д се запознахме в интернет, в последствие разбрах, че има блиски в селото от което е майка ми и много често ходим там но той не се е пребирал и затова не го знам. Много го обикнах и той мен също усещтах го.... Като завърши си дойде заради мене да сме заедно, излизахме и ни беше много готино. Но една вечер в колата щеше да се стигне до секс но аз не можах защото бях неразположена и той малко ми се расърди и от тогава се отчуждихме започнах да чувам че се занимава с други и скъсахме. Почна да ме търси бившето ми гаджи К казва че мн ме обима че не може без мен и тн. Много съм объркана Д. постоянно ми пиши и аз още го обичам сякаш но и несъм безразлична към К.... те са толкова различни но се допълват едновременно. Незнам как да постъпя. Ако имате въпроси питайте

haritov
01-08-2010, 13:11
заеби ги и двамата като не знаеш какво искаш

barbence
01-08-2010, 13:13
malko mi e trudno

haritov
01-08-2010, 13:15
malko mi e trudno

еми единия щото не си му пуснала те е оставил

сама си направи сметката за него

а за другия въпроса е дали ти го обичаш

щото се едно аз да дойда и да ти кажа обичам те и тръгнеш с мен аламинут не става

важно е какво ти изпитваш но с тоя в колата го мани не става разбираши

sexa_na_kompleksa
01-08-2010, 13:25
Д. наистина май е най-добре да го забравиш. Как така ще ти се сърди, защото не искаш да правиш секс? o.0 От тази му постъпка трябва да ти стане ясно колко държи на теб.

Mitrele
01-08-2010, 13:28
Верно единя тип е искал само да топне чушката, няма сми да си хабиш нервите с него ;) Пък другия тип ако изпитваш нещо към него пробвайте пак лошо няма :-)

barbence
01-08-2010, 13:40
neznam po silno e ot men ... mnogo pati mi e kazval 4e me obi4a i sled kato skasahmee , toi prodaljava da govori za men pred priqteli vapreki 4e se zanimava s razni dr ..... pak K se poqvi ot ni6toto sled 4 godini

ivcheto0o
01-08-2010, 13:53
не стигнахте до секс и тои са разсърди :shock: Не си играи с 4уствата на никои и наи-добре не бъди с нито един от тях докато не решиш какво искаш

Sladurcho
01-08-2010, 14:27
не стигнахте до секс и тои са разсърди :shock: Не си играи с 4уствата на никои и наи-добре не бъди с нито един от тях докато не решиш какво искаш

soul1199
01-08-2010, 15:34
malko mi e trudno

еми единия щото не си му пуснала те е оставил

сама си направи сметката за него

а за другия въпроса е дали ти го обичаш

щото се едно аз да дойда и да ти кажа обичам те и тръгнеш с мен аламинут не става

важно е какво ти изпитваш но с тоя в колата го мани не става разбирашимъжа ми ти го каза!

darka1
01-08-2010, 15:55
Защо първо не се научиш на правопис а ? ... като гледам не си много малка, а пишеш като второкласничка ... не виждаш ли, че тоя Д те използва само за ебавка ... ще те мине и ще те остави ... за другия К не знам за него - може наистина да те харесва ... все пак старата любов ръжда не хваща ... ама наистина ходи на уроци - много си зле :D