PDA

View Full Version : един въпрос...



fireball121
01-08-2010, 13:32
здравейте! имам един, така да се каже, проблем...много обичам да ходя на кънки и през зимната ваканция ходих всеки ден...там срещнах едно момиче...тя също като мен кара кънки редовно...като я виждах всеки ден много я харесах макар че не я познавам...чудя се как да се запозная с нея...много ми е интересно какъв човек е и дали може да се получи нещо между нас...не съм повърхностен, но като я погледна се разтапям...чувствам че искам да съм с такъв тип момиче...тя не е като повечето други...нагримирани и неестествени...не знам каква е вътрешно, но искам да разбера...обаче ме е много срам...не искам да изглеждам като най-отчаяния сваляч...искам да се запознаем небрежно и тя да не разбере какви симпатии храня към нея...след като стане това можем да се опознаем и да си проличи дали имам шанс...но просто нямам идея какво да правя...моля за съвети от хората в това готино форумче

sexa_na_kompleksa
01-08-2010, 13:37
Бъди естествен, няма от какво да се притесняваш. Просто я заговори, но недей да изръсваш нещо тъпо и банално. Използвай страстта към кънките като ваш общ интерес и тема на разговор.
Успех! (:

Bixel
01-08-2010, 13:53
Малко откачени има като тебе (да обичат кънки) тъй че може да си паснете :) Ако я срещнеш пак й прати мн поздрави!

ivcheto0o
01-08-2010, 13:56
-Здравеи :) Забелязах 4е 4есто идваш тук.Приятно ми е ......

не е толкова сложно,дръж се приятелси и не използваи тъпи реплики :)

goldharz
01-08-2010, 13:59
Използвай срастта към кънките ,пързаляй се покрай нея и може да я заговориш от кога се пързаля ,хоби ли е или се занимава с това,после кажи из между другото името си и подай ръка ... Аз така си го представям. Може да измислиш много неща не е задължително да следващ този сценарий. Бъди себе си ! Успех :)

P.S. После разкажи какво е станало :P

ThedramaQueen
01-08-2010, 14:32
здравейте! имам един, така да се каже, проблем...много обичам да ходя на кънки и през зимната ваканция ходих всеки ден...там срещнах едно момиче...тя също като мен кара кънки редовно...като я виждах всеки ден много я харесах макар че не я познавам...чудя се как да се запозная с нея...много ми е интересно какъв човек е и дали може да се получи нещо между нас...не съм повърхностен, но като я погледна се разтапям...чувствам че искам да съм с такъв тип момиче...тя не е като повечето други...нагримирани и неестествени...не знам каква е вътрешно, но искам да разбера...обаче ме е много срам...не искам да изглеждам като най-отчаяния сваляч...искам да се запознаем небрежно и тя да не разбере какви симпатии храня към нея...след като стане това можем да се опознаем и да си проличи дали имам шанс...но просто нямам идея какво да правя...моля за съвети от хората в това готино форумче

Хубаво е, че имате общ интерес. Това е начало :)

За запознаване не знам каква реплика да използаш, така че да не прозвучиш банално... Освен да се спънеш и тя да дойде с думите "Хъъйй, добре ли си???" (Хъъйй е нещо като онзи звук който издаваш като се стреснеш и очудиш :D :D )

Иначе "Здравей, аз съм Петкан" е най-подходящо (не ме питай защо те кръстих така :shock: )

soul1199
01-08-2010, 15:33
блъсни се по погрешка в нея,после и се извини и такам :oops:

mrtn
01-08-2010, 15:36
Идеалната тема за разговор при вас е кънкие, възползвай се от това. Блъсни се в нея, кажи и, че е добра и друго.
Бъди себе си :)

Linns
01-08-2010, 15:45
Осъществи визуален контакт и леко полеко стигни до самото запознанство ..

fireball121
01-08-2010, 18:10
izwinete za latinicata ama se izmu4ix dokato pisax na bg....preinstalnax kompa i sa nqqm phonetic :D a inache neska minax pokrai slawiq (pyrzalkata) i q widqx...i si po4iwashe sama...ama ne sybrax smelost :D :D :D mislex si da q pitam ne6to ot sorta na "hey... ti hodish i na Ariana nali" i taka da se zapoznaem...ama ne stana :D da se nadqwame 4e nqma reg w toq forum 6ot she stane strashno... inache mnogo merci za otgoworite...she opitam ne6to podobno....ama nqq se bluskam w neq 6ot e dosta iztyrkano, a i moga da q naranq....se pak sym 1.80 i sym si nabit :D

matty7
01-08-2010, 18:54
Я вземи да ми я опишеш тази въпросна мацка, нищо чудно да я познавам :lol: . Не, сериозно и аз много ходя на кънки.. с прители, сама... и познавам много хора от редовните маняци. Пък и ние, дето обичаме тоя спорт, не сме чак толкова много, се ще измислим нещо 8) . Тъй че сподели, може пък да успея да помогна :) .

fenastz
01-08-2010, 18:57
Един отговор..

XTREMEFREERIDE
01-08-2010, 19:14
Чакай да падне и й помогни да се изправи,звучащ загрижено "Добре ли си?". 8-) Мен точно така ме плени първото ми гадже.Честно,баш на ледената пързалка. 8-) Иначе,може просто да отидеш и да я заговориш.

WrongLife
01-08-2010, 19:16
Можеш леко да я подбутнеш, да се извиниш, да предложиш да се реваншираш като я заведеш някъде и така...

peshost
01-09-2010, 11:25
Блъскаш я и падаш отгоре й и казваш:
- Това беше предначертано да се случи! Ние сме един за друг!! Щом Бог ни събра в тази поза! :)

Sladurcho
01-09-2010, 11:38
Иди я заговори какво му омуваш толкова.... зарибени кънкаджий :lol: :lol:

ivankooo
01-09-2010, 12:31
-Здравеи :) Забелязах 4е 4есто идваш тук.Приятно ми е ......

не е толкова сложно,дръж се приятелси и не използваи тъпи реплики :) +1 :wink: тва е най-добрия начин за да не изглеждаш идиотски

fireball121
01-09-2010, 17:07
мерси много за отговорите, но се оказа че имаме общи познати и просто ще ме запознаят

melinor
01-20-2010, 17:35
Какво стана :)