PDA

View Full Version : От днес в този раздел...



Страници : [1] 2

machoka
01-08-2010, 16:59
..няма да се толерират боклуци, отявлени наркомани, апели към това колко е яко да 'чертаеш', да 'тупаш'.. и не знам си още какво.

Няма да се толерира отявленият спам и флууд. Няма да се толерира незачитането на правилата. Ще бъде наказван ВСЕКИ опит да се урони престижа на членове на екипа - има място за обосновани критики и това е в друг раздел, не в този. Всяка обида или ехидно подмятане няма да бъдат подминавани.

До сега бях демократичен и се качихте на главата. Сега ставаме тоталитарни и налагаме нашия възглед за 'нещата от живота'..в който всякакви отрепки, хитлерстки и фашистки апели, повдигане в култ на хулиганските прояви и подобни ПОДЧОВЕШКИ прояви ще бъдат изкоренявани изначално с всякакви възможни форумни средства БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ. Двама вече изядохда дървото, но ще има и още.

На който не му харесва, знае къде е изхода.

Бъдете здрави.

skuck
01-08-2010, 17:39
Еееее, от кога чакам тва да се случи!

SunSmile
01-08-2010, 18:04
Юхуууу :grin: :grin: :grin:

Много добре, Васко. Нагледах се на хвалби и актьори, настъпва края на представлението 8)

antiWHAT
01-08-2010, 18:06
wtf

machoka
01-08-2010, 18:07
^^закривам цирка, КОЕ не разбра?!

Canis_Dirus
01-08-2010, 18:08
Тъжно, тъжно.
Ето така тоталитаризма постига целта си. Лишаваме се частично от свобода и демокрация.

А се очаква да има диалог с мислещи хора.

l0llip0p
01-08-2010, 18:13
ее damn помислих, че и тук ще има чистка -.-

antiWHAT
01-08-2010, 18:13
^^закривам цирка, КОЕ не разбра?!

не разбрах защо всичко стана толко сериозно

machoka
01-08-2010, 18:17
Тъжно, тъжно.
Ето така тоталитаризма постига целта си. Лишаваме се частично от свобода и демокрация.

А се очаква да има диалог с мислещи хора.

Ше пусна една сълза, трогна ме.

antiWHAT - 'сериозно' означава в рамките на нормалните дискусии, взаимопомощ и всичко подобно.

EarthShaker
01-08-2010, 18:19
hail hitler, искам и аз! :)

PiruBloodz
01-08-2010, 18:23
А темата за спам? 8-)

Canis_Dirus
01-08-2010, 18:23
Ше пусна една сълза, трогна ме.

Не ми е била целта да те трогна, но подобни мерки "с голямата балтия" не са най-подходящия начин.
За съжаление поради естеството на форумното общество, или по-точно неговата липса се наложиха подобни неща.

Както и да е. Форумът е частна собственост.

l0llip0p
01-08-2010, 18:24
http://images-3.redbubble.net/img/art/size:large/view:main/2372726-2-agnostic-front-lead-singer-roger-miret.jpgкой е тоя :-o

antiWHAT
01-08-2010, 18:46
EarthShaker-a е т'ва

SunSmile
01-08-2010, 18:50
Кои двама са изгорели?

TERRORMACHINE
01-08-2010, 18:57
BAN

.: machoka :.

mmKamm
01-08-2010, 19:27
oтдавна го обмислях, но сега вече реших. Слагам край на живота си. :shock:

tuzaro
01-08-2010, 19:42
hail hitler, искам и аз! :)Heil 8)

Kalesin
01-08-2010, 19:46
Напред към форума на глобала! :grin:

cherinka
01-08-2010, 19:56
Не знам какво ще правя....не,сериозно..

realantisocial
01-08-2010, 19:57
http://www.youtube.com/watch?v=j8C-MdFPpEk
Поздрав за мачока с една от най-добрите хардкор-пънк групи евър. Дано разбере посланието :)

ifilin4ica
01-08-2010, 20:05
Четох в този форум доста време и отскоро пиша и по мое лично мнение доста от хората ще се изнесат след 'разчистването' на мачока. Дегенартите и артЪ хората ще налазят в тоя раздел и ще се направят на велики, защото никой нищо няма да им каже пък и ще са сред себеподобните си.
...но както казах - мое мнение и дано да греша, разбира се : ))))

cherinka
01-08-2010, 20:08
Четох в този форум доста време и отскоро пиша и по мое лично мнение доста от хората ще се изнесат след 'разчистването' на мачока. Дегенартите и артЪ хората ще налазят в тоя раздел и ще се направят на велики, защото никой нищо няма да им каже пък и ще са сред себеподобните си.
...но както казах - мое мнение и дано да греша, разбира се : ))))
Има кой какво да им казва на "дегенератите", но не по начина, по който баннатите го правят.
realantisocial,канис,мачока,джими естапо,make_me_laugh
малко ли са?

realantisocial
01-08-2010, 20:11
Мисля, че все още имаме достъп нЕкои хора, тъй че.. :o :D

kypo
01-08-2010, 20:12
свобода на клавиатурите! 8-)
мен регулар а.к.а портокала с часовниковия механизъм ме радваше, беше пичага. за другите ми е през ник-а 8-)
но трябва да се пази младото поколение от наркотиците! и мачок-а е прав 8-) и е точен въпреки че го помня още от дата.бг когато ме банваше нон стоп 8-)
мир вам!

cherinka
01-08-2010, 20:13
Аз се изнасям в раздел ЛЮБОВ, където бях през по-голямата част от годините, прекарани във форума.
ЧАО :smt039
Беше ми приятно!

tuzaro
01-08-2010, 20:16
то ся в темата със снимките един спор не може да стане майна.... видят ли мнение без снимка и трият...
тука някои потребители са по гонени отколкото нацистите в Германия...

kypo
01-08-2010, 20:18
всички са равни, но някои са по равни! 8-)

w0sh
01-08-2010, 20:18
Аз май ще се прехвърлям у любов пак.

Тука се съмнявам да стават интересни спорове отново.
Интересно ми е защо простотиите се поощряват в кофата, след като тя е по-посещавана от този раздел.

EarthShaker
01-08-2010, 20:21
тва се надявам да ми е последния пост у форумО 8-)

отпреди радикалните промени съм го решил, просто щастливо съвпадение, шото мачо не желае да трие акаунти по собствено желание :) ако някой му трябвам може да ми пише в скайпО, в който пак не смятам да влизам много много.. на лично бих могъл да дам на който се интересува

много време гълта тоя форум, а явно съм прекалено мек, за да го намаля.. ето защо си отрязвам връзката, като си сменя паса и го глътна 8-) живи и здрави, може да се върна някой ден :) лс-та може да пращате до 1-2 часа, после довиждане 8)

lDoLLl
01-08-2010, 20:23
Аз пък се съмнявам, че ще има радикална промяна.
Добре, н брой хора ще ги баннат, 1-2 седмици/месеца ще го модерират раздела и докога??
и после какво? - пак постарому.. :-o

w0sh
01-08-2010, 20:25
Това е единствения форум, в който пиша и ще е много тъжно да трябва да го зарязвам, ама се очаква скуката да нарастне.

идеи за друг форум?

Canis_Dirus
01-08-2010, 20:25
Аз пък се съмнявам, че ще има радикална промяна.
Добре, н брой хора ще ги баннат, 1-2 седмици/месеца ще го модерират раздела и докога??
и после какво? - пак постарому.. :-o
сефте
дет се вика
Едно време за спам в темата със снимките банваха директно

kypo
01-08-2010, 20:27
ох колко ще ми липсват незнайни хора от форум, ужас. спира да пише... недей, моля те, заради нас, заради децата. остани, не ни напускай.
8-) бати филмарите!

tuzaro
01-08-2010, 20:29
Това е единствения форум, в който пиша и ще е много тъжно да трябва да го зарязвам, ама се очаква скуката да нарастне.

идеи за друг форум?в любов едно време беше яката раута 8-)

realantisocial
01-08-2010, 20:34
Разгонени прокурорски и мн. излишна пара под налягане а ? :D

kypo
01-08-2010, 20:35
Това е единствения форум, в който пиша и ще е много тъжно да трябва да го зарязвам, ама се очаква скуката да нарастне.

идеи за друг форум?в любов едно време беше яката раута 8-)
щото си избираше жени по конкурси а? са вече нема жури и не върви търсенето а? 8-)

tuzaro
01-08-2010, 20:36
Това е единствения форум, в който пиша и ще е много тъжно да трябва да го зарязвам, ама се очаква скуката да нарастне.

идеи за друг форум?в любов едно време беше яката раута 8-)
щото си избираше жени по конкурси а? са вече нема жури и не върви търсенето а? 8-)те и повечето станаха кypви, пък и наркотици сигурно взимат... ше чакам малко ся мачока да ги изчисти тея наркомани и тогава пак.

FlashMX
01-08-2010, 20:41
http://www.zhongnanhaiblog.com/assets_c/2008/03/commie-party-thumb-500x334.gif

cherinka
01-08-2010, 20:42
Простете, че ви казах чао!
Не мога да се подвизавам в онзи раздел. :D

woshata
01-08-2010, 20:47
мноооооо се филмирате, брат

mmKamm
01-08-2010, 20:58
Там пишат слабоумни, аз последните дни скучаех и влизах там и направо щях да припадна. Явно вече всичко живо "предлага" в скайп, а после драми за грешни емотиконки... много тъжно

даже и тема пуснах, ама не я разбраха :(
Искам да споделя, че направих огромната грешка да прегледам темата ти в другия раздел.
Потресена съм.

SuperBadSuperFresh
01-08-2010, 21:30
Та в крайна сметка,кой го е отнесъл?

tuzaro
01-08-2010, 21:35
терормашин и клока

skuck
01-08-2010, 21:39
Колка ще се регне пак! Тоя е хлебарка-терминатор! Колкото и да му обясняваш той си знае своето! :razz: :razz:

DenBr
01-08-2010, 21:43
8-)

realantisocial
01-08-2010, 21:52
skuck да не те застигне закона на джунглата. Запали си една свещичка утре на излизане :)

machoka
01-08-2010, 23:13
Много драми сте гледали напоследък по кината..
нищо толкова съществено не се случва - затягаме контрола, защото много се изпуснахте. Никой не ви кара да дискутирате глобално позициониращите системи... но и никой няма да търпи повече шлаката на обществото да надава глас..нито да се създава изкуствено напрежение..

някой каза 'ами то ще стане много скучно'..ами ако за вас скучно означава да няма форумни драми, караници, ямбол срещу софия и т.н. - търсете си нов форум отсега.

А иначе по другите въпроси - до момента изгоряхa SRC, Verminaard и Lettuce. Мисля за други.

b0Nb0n
01-08-2010, 23:35
същата работа пак същия ташак ще е
8-)

malone
01-08-2010, 23:56
Колка ще се регне пак! Тоя е хлебарка-терминатор! Колкото и да му обясняваш той си знае своето! :razz: :razz:Къв е тоя потребител Колка-от бързането на плъха да се порадва даже ника му е объркал. :D

mmKamm
01-09-2010, 00:36
хахах на срц съм убедена, че толкова му пука кво си мисли за него Скък, че просто.......сигурно е заровил глава под възглавницата и реве като дете.

А мачока ако наистина сериозно е решил да прави чистка..... форума трябва да остане без :население: просто... всички са лекета.

machoka
01-09-2010, 00:37
С грешно впечатление си останала ;)

mmKamm
01-09-2010, 00:40
e дано да си прав, но ме съмнява...за 10мин тук виждам по 3000 същества, на които трябва да им се забрани всякаква комуникация с хора :-o Тей, че е невъзможно да се осъществи пълна и сериозна чистка :lol:

ZipFail
01-09-2010, 00:59
Все същата работа ще си остане..само дето вместо момчета с бели маратонки ще се напълни с момчета с розови блузки ;)

разликата е че първите имат поне акъл в главата си..друг е въпроса дали винаги го използват конструктивно :>

UnKnOwNmAtTeR
01-09-2010, 00:59
е всеки може да дрънка за другите...

искаш ли и аз да ти последвам примера?? 8-) :razz:

b0Nb0n
01-09-2010, 10:05
и ся кво тряя да се чувствам outlaw щот съм простак и искам простащина ли tctcctct мачока made ме гангстер
:lol:

hottie
01-09-2010, 10:51
От днес ще наблюдаваме повече за спазването на правилата, за да не се излиза извън контрол. Много хора са се оплаквали и то от този раздел.Предлагам да не създаваме излишно напрежение. Който иска да пише тук да пише, който иска да напуска никой не го задължава да остане

И все пак се извинявам ако съм обидила някой.

b0Nb0n
01-09-2010, 10:56
само не се извинявай за това което мислиш
8)

Wildchildd
01-09-2010, 10:59
Излезте да пиете бе.

b0Nb0n
01-09-2010, 11:08
ама то като четеш някои теми напрао от вътре ти идва да изгрубееш аз съм лабилен и като ми дойде отвътре и не мога да го спра така де простотията няма как да не си напраиш гръб бъзик с някои

SolusChristus
01-09-2010, 11:11
Това е единствения форум, в който пиша и ще е много тъжно да трябва да го зарязвам, ама се очаква скуката да нарастне.

идеи за друг форум?

/k/, /v/, /o/ ... 8-)

skuck
01-09-2010, 11:44
TrainspottingSofia = ClockworkOrange! Само не знам къв е смисъла от тоя бан, като реален резултат няма ...

Аз ви казах, че е като хлебарка - ти го мачкаш (говориш му) то не мре бе (си знае своето)!

mmKamm
01-09-2010, 11:53
TrainspottingSofia = ClockworkOrange! Само не знам къв е смисъла от тоя бан, като реален резултат няма ...

Аз ви казах, че е като хлебарка - ти го мачкаш (говориш му) то не мре бе (си знае своето)!
УААААААААААААААААААААУ !!!!!!!!!
АМА НАИСТИНА ЛИ TrainspottingSofia = ClockworkOrange !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zaharinka
01-09-2010, 12:00
:lol: :lol: :razz:

w0sh
01-09-2010, 12:01
ГЛедам нещата се промениха.

хаха "всяко чудо за 3 дни"

hottie
01-09-2010, 12:08
Обаче големия побойник се оказа най-несъобразителен. Нали после като ни пребиеш всичките ще те намерят за 0 време :lol:

w0sh
01-09-2010, 12:09
Смятам,че хоти ще ви пръсне мозъците по стената.

mmKamm
01-09-2010, 12:10
каква агресия има сред днешните тийнейджъри :-o

skuck
01-09-2010, 12:11
Ariana, нищо не знае ама говори (пише). Най - обичам такива! :razz:

Баси работаа ... сигурно телепатични способности е развил от тея амфети.
Такива хора като теб са ми нищожна част от интериора ... особенно като си нямат идея що за човек съм и какво ми е ежедневието.

skuck
01-09-2010, 12:40
:lol:

Ай отговори на човека уе!

kypo
01-09-2010, 12:41
на английски името на Ямбол е Eatalot, бАрзайте към блок 20! 8-)

mmKamm
01-09-2010, 12:45
kypo - :smt033 :!:

a тоя другия умреляк.... измисли нещо друго, с което ги храниш, че ми писна във всяко изречение по 3 пъти да срещам думата наркоман.

kypo
01-09-2010, 12:45
Пълни дупки.
аз съм неутрален, но пълни-дупки е оксиморон! дупката е нещо празно, не може да бъде пълно 8-)

skuck
01-09-2010, 12:47
FuckezZz


Ееее Клока беше толкова надъхан, че чак не мога да повярвам, че не ти е отговорил. Не уе ... той Клока е БОГ и няма нужда да се сращате за да те бие, той направо от небето ще хвърля мълнии по тебе (Толкова се превъзнасяше... даже май повече)!

skuck
01-09-2010, 12:55
Пф... Убедително? 60-40... убедително? Като се има на предвид, че имаше хора които не знаят за какво става на въпрос и са гласували с "не" за да си спестят конфликти със съвестта.

В крайна сметка кво стана? Имаше ли(ще има ли) q-tek?

не си прави труда да ми отговаряш,няма да се занимавам повече с теб.
Еее стига е, не се сърди е "Минчо"... тъкмо ми стана забавно.... пак! :razz: :razz:

skuck
01-09-2010, 13:00
Как ми съсипваш живота?

Оооо, той е БОГ уе! Може и от растояние да ти съсипе живота ... телепатично/виртуално! :razz:

Ха... Зевс ряпа да яде!

Айде стига толкова смях за днеска, че ме заболя корема!

Sham
01-09-2010, 13:01
братле, вие сериозно ли?

атака е далеч по-интересен кадър във форума от тези малоумници.

//да, да, знам, наркоманка съм;

kypo
01-09-2010, 13:01
Пълни дупки.
аз съм неутрален, но пълни-дупки е оксиморон! дупката е нещо празно, не може да бъде пълно 8-)

"Пълни дупки" е метафора, но понеже защитаваш отрепката-наркоман ми идва на ум, че си същия олигофрен като него. Затова й не се очудвам, че въобще не схвана какво имах предвид г-н kypo.
тъпа ти е метафората, пълни дупки не е метафора. пълни задници е метафора.
пълни дупки е като равна бабуна, сладка сол, тих вик... 8-)

malone
01-09-2010, 13:05
Как ми съсипваш живота?

Оооо, той е БОГ уе! Може и от растояние да ти съсипе живота ... телепатично/виртуално! :razz:

Ха... Зевс ряпа да яде!

Айде стига толкова смях за днеска, че ме заболя корема!skuck бодеш се нали? 8-)

kypo
01-09-2010, 13:06
Как ми съсипваш живота?

Оооо, той е БОГ уе! Може и от растояние да ти съсипе живота ... телепатично/виртуално! :razz:

Ха... Зевс ряпа да яде!

Айде стига толкова смях за днеска, че ме заболя корема!skuck бодеш се нали? 8-)
бодат го, отзад 8-)

kypo
01-09-2010, 13:10
Пълни дупки.
аз съм неутрален, но пълни-дупки е оксиморон! дупката е нещо празно, не може да бъде пълно 8-)

"Пълни дупки" е метафора, но понеже защитаваш отрепката-наркоман ми идва на ум, че си същия олигофрен като него. Затова й не се очудвам, че въобще не схвана какво имах предвид г-н kypo.
тъпа ти е метафората, пълни дупки не е метафора. пълни задници е метафора.
пълни дупки е като равна бабуна, сладка сол, тих вик... 8-)

"Пълни задници" ли е брат? Единствения пълен задник тука е твоя, пълни ти го гей-приятелчето, което ти така ревностно защитаваш.
е ама на майка ти и беше пълен стомаха 9 месеца след кат ои разцепих сливата и после те изсра тебе, но май си си ударил главата в ръба на тоалетната чиния като си падал от гъза и 8-)

mmKamm
01-09-2010, 13:16
"Пълни дупки" е метафора, но понеже защитаваш отрепката-наркоман ми идва на ум, че си същия олигофрен като него. Затова й не се yчудвам, че въобще не схвана какво имах предвид г-н kypo.
връщам те в 5-ти клас. Оксиморон е. Не стига, че си тъп, ами и продължаваш да правиш мизерни опити да изглеждаш като голямата битка ееее хахах смешник аххахах НАРкоман! Любимото ти.

kypo
01-09-2010, 13:17
скукито от 100 поста в тоя форОм,98 са му за мен/към мен... пълен бот.
тотално съм го обсебил,бахти харизматичния съм майна 8-)

добре бе,мамка му,как всички нормални пичове и мацки се застъпват за мен,а 3-4 ретарда не спират да повтарят колко съм зле и как всички ме мразели :lol:

е тва е типичен пример за тва,което разправях по-рано днес - ретардите си изграждат 1 механизъм за защита от реалността,виждат това,което на тях им се иска,щото иначе ше е страшно :razz:

Нормални пичове и мацки? Интересно кой досега те е защитил? Да видим сега - една mmKamm (наркоманка-к***а) т.е същата отрепка като тебе и някакъв нейвезстен субект "куро". Предполагам по оригиналния ник че ти е от хомодружинката? Та кой друг викаш те е защититил?
никой не съм защитавал, обаче "неизвестен" :shock: на майка ти много и е известен стария куро, питай я! ако нема деца плувци в устата ще ти каже колко съм и известен. само да се покажа и лапва като шаран 8-)

TheNewReligion
01-09-2010, 13:19
Фъкез преди няколко страници обясняваше как защитава хора, които са писали тук преди, а сега се опитва да затапва със същото твърдение. Не е ли жалко? :?

mmKamm
01-09-2010, 13:20
О и аз ли получих почетната титла "наркоманка" :grin: Браво на мен и мерси на човека, който ме короняса. Тва определени отдавна не го бях чела в тази тема.. :-o наркоман...

malone
01-09-2010, 13:21
скукито от 100 поста в тоя форОм,98 са му за мен/към мен... пълен бот.
тотално съм го обсебил,бахти харизматичния съм майна 8-)

добре бе,мамка му,как всички нормални пичове и мацки се застъпват за мен,а 3-4 ретарда не спират да повтарят колко съм зле и как всички ме мразели :lol:

е тва е типичен пример за тва,което разправях по-рано днес - ретардите си изграждат 1 механизъм за защита от реалността,виждат това,което на тях им се иска,щото иначе ше е страшно :razz:

Нормални пичове и мацки? Интересно кой досега те е защитил? Да видим сега - една mmKamm (наркоманка-к***а) т.е същата отрепка като тебе и някакъв нейвезстен субект "куро". Предполагам по оригиналния ник че ти е от хомодружинката? Та кой друг викаш те е защититил?Пич хем твърдиш, че това ти е първият и единствен акаунт,хем знаеш наркоманите и кой какъв е.Пий вода,удари си шамар и излез от филма,защото в това да отговаряш на еди кой си и да обясняваш неща които не са вярни те правят жалък.

realantisocial
01-09-2010, 13:32
FuckezZz
Жалко ямболийче :D :-D
нЕколко неща имам за теб :

Първо, срещата, която си направихме :) Ако изобщо си от София ( което както се разбра вече не си ) никога няма да ми кажеш за среща на НДК при все, че не се предполага, че ще си лафим и целуваме :) Е, освен, ако не ти се лежи в районно де. Разсъжденията оставам на теб.
Второ, ако си от моя квартал доста добре трябва да знаеш, че да живееш тук и в кой да е град на Сирия е едно и също, което автоматически означава, че шансовете ти намаляват прогресивно.
Но тъй като ти не пожела да се срещнем в квартала, ами " на НДК " ( израз присъщ само на селяндури и то от Ямбол ) обясни ми къде точно на 50 м. от НДК работиш.. в Събота.. където има изглед към мястото на срещата, което пак не разбрах къде е, защото само селяните не знаят, че НДК е широко понятие.
И още нещо... шизофреничната ти разходка из София обикаля единствено Орлов Мост и НДК :Д Е, как да ти повярваме, че си софиянец.
Кой сега е мишка ?
Кой сега е провокатор на проблеми във форума ?
Кой ОТНОВО бяга от отговорност ??
Отговорът е ясен.


Последен шанс. Тъй като претендираш, че живееш на три преки от мен ти предлагам среща на реката или на метро-станцията, но го напиши тук във форума НА КОЯ ТОЧНО РЕКА си правиме среща или НА КОЯ ТОЧНО МЕТРОСТАНЦИЯ.
Селяк. 8)

tuzaro
01-09-2010, 13:38
вие сте от некви села майна, не познавате София, само на картичка сте я виждали...
FuckezZz, той живее на пъпа на СофияТА, сигурно много пъти е ходил на мола и се е возил на ескалатора, няма как да ви вярвам че сте софиянци, пък и мачока каза че сте някви Отайки майна....

realantisocial
01-09-2010, 13:57
Моля, квото и да става не трийте последвалите коментари, за да ги прочета довечера --- към админите.
Благодаря ви.


Ямболски - мълчанието е злато, но и поражение в някои случаи :) Ако ти дойде пауъра и по някакво стечение на обстоятелствата се окаже, че греша, което обикновено не се случва те очаквам/е на ъгъла на реката в 21.00. Аз съм с черно палто и палестински шал. 8)

scyLLaa
01-09-2010, 14:05
Моля, квото и да става не трийте последвалите коментари, за да ги прочета довечера --- към админите.
Благодаря ви.


Ямболски - мълчанието е злато, но и поражение в някои случаи :) Ако ти дойде пауъра и по някакво стечение на обстоятелствата се окаже, че греша, което обикновено не се случва те очаквам/е на ъгъла на реката в 21.00. Аз съм с черно палто и палестински шал. 8)
Аз очаквах да кажеш, че си и с черен мерцедес, но уви .........

cherinka
01-09-2010, 14:13
Момчета, какво доказвате?

Zaharinka
01-09-2010, 14:50
FuckezZz,до никъде нема да стигнеш като си развяваш мъжкото достойнство във форум.Паляк.

SunSmile
01-09-2010, 14:57
Безсмислено е да обиждате и да се мерите във форума. срещайте и се разбирайте на живо. Оспамихте темата с глупостите си!
Безинтересно е вече!

Disrespect
01-09-2010, 15:08
обединението на селяндурите - епизод еба ли го кой

Cerveza
01-09-2010, 15:10
Тука си ебало майката отвсякъде :smt080

tuzaro
01-09-2010, 15:13
фъкез, ти като си голямата работа довечера в 21 нали знаеш къде. Как може като не ги познаваш хората да говориш кви са що са?? Кафевото ти идва много.
убиецо, ела мен да набиеш като си голем мъж.

malone
01-09-2010, 15:13
Пиша от тамагочи от сигурни източници разбрах че Ubieco е на метростанция Консатнтив Величков трАгвам с метрото.бАрзам

cherinka
01-09-2010, 15:21
Момчета, какво доказвате?

Аз лично искам да докажа, че това са две деца с неизживяно детство, живеещи във форума. Защото тука могат да бъдат такива каквито не могат да бъдат в реалния живот. Търсят внимание в интернет пространството понеже на живо никой не ги ебава. Искам да докажа, че realantisocial е просто един малък, грозен палячо (както се видя от снимката която постна) без живот, гледащ много филми (вижте му аватара) изявяващ се само и единствено по форумите. Същото се отнася и за Клока, като прибавим че е пропаднал наркоман с голямо самочувствие без никакво покритие. Интересното обаче е, че наистина има хора (и то не малко) които ги защитават. Явно отрепките, наркоманите и пълните нищожества са ценени високо в този форум. Иначе досега да всички да са спряли да обръщат внимание главно на нещастния Клок, защото другото детенце не се друса и няма толкова мнения, не е спамерче (все още). За сметка на това realantisocial страда от тежки ментални проблеми. Тия двамата са поредните които влизат в тоалетната с лупа в ръка нищо повече...
Поеми си въздух. Не си прав.
За ПРЕУВЕЛИЧАВАНЕ чувал ли си?


Всички сте една измет. Не вярвах, че хора на вашите години биха се занимавали с такива долнопробни разправии! Уважавах ви, макар да не ви познавах. Смешното е, че АЗ ви го казвам.

просто имам 3-4 часа на айляк в нас,извинете ме,че се намесвам.
тъпо,гадно и депресарско ми е,за това пиша,а вашето извинение какво е?

пари ли нямате да излезете с приятели? толкова ли не можете да си свалите един филм да гледате, или разни клипчета в youtube,vbox... нямате достъп до skype? какво аджеба удоволствие ви доставя да се нареждате,мерите и най-важното - да си вярвате?

Zaharinka
01-09-2010, 15:46
Толкова е спрело,че дори не е забавно вече.

Sham
01-09-2010, 15:49
ох.

mmKamm
01-09-2010, 15:49
клонираните атакуват :-&

Zaharinka
01-09-2010, 15:50
клонираните атакуват :-&
Така е,така е :)

mmKamm
01-09-2010, 15:55
хахах искам да обърнете внимание кой се обяснява повече :razz: :razz: лелелелел и тва били хора, на които не им пука. Те ви отебават, а вие клесовете продължавате да се обяснявате да търсите обяснение справедливост и незнам си кво лелел кви сте жалкииии
СМъРТ За вас еее

mmKamm
01-09-2010, 16:01
верно ли изречението се започва с главна буква? Тва в джамболското килийно училище ли го научи?
Не знаех, че от секса се затъпява... Така ли оправдаваш липсата му при теб?:razz:

*Мачо, така като си решил да разчистиш :боклука: , що не погледнеш тва..

"К*Р ЗА МАЧОКА" из Люлин.

cherinka
01-09-2010, 16:02
хахах искам да обърнете внимание кой се обяснява повече :razz: :razz: лелелелел и тва били хора, на които не им пука. Те ви отебават, а вие клесовете продължавате да се обяснявате да търсите обяснение справедливост и незнам си кво лелел кви сте жалкииии
СМъРТ За вас еее

Ето до това води честата употреба на инхаланти и безразборното е**не. Ти мойто момиче, така и така си даваш дупето когато други си мерят пишките, ами вземи се научи да пишеш правилно. Научи се, че когато се започва изречение се слага главна буква. Научи се и на правилна пунктоация. Смърт единствено за тебе, понеже защитаваш наркомани и отрепки...

спирам да пиша

Zaharinka
01-09-2010, 16:06
Момче,вземи се осъзнай.Правиш нещата прекалено лични,не заемаш никаква позиция и едните плюеш и другите.Това,че защитаваме някои не толкова антипатични като теб,не ни прави курви,наркомани и т.н.
Get a life.

malone
01-09-2010, 16:10
хахах искам да обърнете внимание кой се обяснява повече :razz: :razz: лелелелел и тва били хора, на които не им пука. Те ви отебават, а вие клесовете продължавате да се обяснявате да търсите обяснение справедливост и незнам си кво лелел кви сте жалкииии
СМъРТ За вас еее

Ето до това води честата употреба на инхаланти и безразборното е**не. Ти мойто момиче, така и така си даваш дупето когато други си мерят пишките, ами вземи се научи да пишеш правилно. Научи се, че когато се започва изречение се слага главна буква. Научи се и на правилна пунктоация. Смърт единствено за тебе, понеже защитаваш наркомани и отрепки...Не мога беее :razz: :razz: :razz: Не вярвах че може да има толкова спряло същество.Момче от днес ще се моля всеки ден да нямаш интернет за да не може поне в интернет пространството да не ти четем дегенератските,промити и малоумни мнения.FuckezZ да се закрие моментално.КАЗАХ!!!

MakeMeLaugh
01-09-2010, 16:23
ariana - аре млъквай бе женчо
стига са филмира слез на земята, не жидаш ли, че не важиш и сам си приказваш.
заради те и още 3-4-ма ще се трие и бани масово, щото тоя форум не е за ограничено посещение и писане, а за всички, а вие го оакахте със филмите си.

b0Nb0n
01-09-2010, 16:24
ra tatatatatatata booom see that ass hop
planet rock хахахахахаха


може ли we в 2010 да живеят и да са толкова спрели Оникални са
:lol:

woshata
01-09-2010, 16:32
млъкни вече, щото става супер спрялото, обясняваш се и пишеш огромни постове от които дори се губи смисъла на тва дето го говориш, нали знаеш, че ако искаш да кажеш нещо умно можеш да го направиш и в два реда, а не 15 ..

MakeMeLaugh
01-09-2010, 16:36
FuckezZz, не говорих на теб ве прокси герой
даже не мисля да ти отговарям
бах как си мислите филмите не е истина честно

ко ти покажа баницата само и ще наакаш тихичко ся, не ми се губи времето с мижитурки ;)

все пак идеята по-горе беше да отговоря защо в момента се бани и кой е виновен т.н.

RAWRRR
01-09-2010, 16:42
Темата наистина има високо КПД :D

LadyDi
01-09-2010, 16:46
И голям смисъл.

Canis_Dirus
01-09-2010, 17:14
Абе защо намаляват тука мненията? Няма те няклко часа онлайн и пропуснеш всичко. Запазвайте нещата като clipmarks, че да можем да четем после. Така оставят бели петна.

А тоя fuckerz кой е? Марулчо, или ямболията дето уж живеел в Студентски град, ама май било до НДК?

Zaharinka
01-09-2010, 17:30
Все е от ямбол. 8-)

MakeMeLaugh
01-09-2010, 17:46
има изтрити профили и се загуби смисъла на всичко.
получи се объркана ситуация.
както и да е
дошли сме да си правим кефа тук, не да си го разваляме взаимно, особено покрай няколко човека, които вече ги няма или ще ги няма скоро..
лека вечер

cherinka
01-09-2010, 19:02
откриваш необятните простория на нестихващо приказния свят,в който просъществуваме :smt050 благодарения на великолепния си мазохизъм


аз се оттеглям,че от толко простотия затъпях оше повече :D

Canis_Dirus
01-09-2010, 19:16
"Дошли сме тука да си правим кефа" - какъв кеф може да си прави човек в компанията на наркомани, отрепки и спамери? Трябва да си мазохист че да ти е кеф да гледаш мненията на някой хора...
Тъп и упорит!

Zaharinka
01-09-2010, 19:28
Типичната маруля 8-)

Pwnmaster
01-09-2010, 19:41
Според мен коментарите в тази тема я направиха супер-спам.

Zaharinka
01-09-2010, 20:04
Отивай да си оправиш веждите 8-)

realantisocial
01-09-2010, 20:08
Абе чудя се.. тука се хвърлят етикети на килограм, но ми интересно как марулчо, селската пръчка от Ямбол как разбра кой кой е, като дори ( О! Каква изненада ) днес нямаше никой на ъгъла на реката. Нито на метрото. Освен пичовете от автомивката.
Админа да вземе мерки на базата на показаното и да затвори тази тема.

tuzaro
01-09-2010, 20:12
Така става, когато се прокарва интернет по всички села и паланки...


Направиха предплатените симкарти да се взимат само срещу име и егн, нека направят и достъпа до интернет срещу тест за интелигентност и удостоверение от психиатър, че индивида не страда от тежки ментални заболявания. :)Аве вие софиянците сте най големите селяни ве, тая тема е за софийските наркоманчета за вас само затвор и бой с камшик казармени условия там да ви ебат в гъзъ в панделата да ви дойде акъла наркоманчета прости издебилениспри да се бодеш, че ти действа на мозъка.

PullTheTrigger
01-09-2010, 20:13
Така става, когато се прокарва интернет по всички села и паланки...


Направиха предплатените симкарти да се взимат само срещу име и егн, нека направят и достъпа до интернет срещу тест за интелигентност и удостоверение от психиатър, че индивида не страда от тежки ментални заболявания. :)Аве вие софиянците сте най големите селяни ве, тая тема е за софийските наркоманчета за вас само затвор и бой с камшик казармени условия там да ви ебат в гъзъ в панделата да ви дойде акъла наркоманчета прости издебилени

Не че нещо, но е смешно да говориш за наркомани, при положение, че се блъскаш яко с химия...

LadyDi
01-09-2010, 20:17
Вече става направо смешно.

Zaharinka
01-09-2010, 20:19
Пак си дебел 8-)

Kalesin
01-09-2010, 20:22
Кънта и да е на кафево по цял ден, пак ше има повече умствен капацитет от тебе...
Химии + Село + Ретард + Интернет = Очаквано лоша комбинация

tuzaro
01-09-2010, 20:23
и метана ли е добавка :lol:
фъкез, а ти що не отиде в 9 на реката, вечерен час ли имаш или те е страх от тъмно.

realantisocial
01-09-2010, 20:24
Тогава защо не отговори на въпросите ми ? Къде работиш в събота на 50 метра от НДК ? И кое изобщо наричаш ти НДК ? Пък и нали живееш в моя квартал ?? Не ти е проблем и сега да излезеш, а ? :Д
СмяСС.

А.. и не си позволявай повече да ме наричаш наркоман, сбъркал си много жестоко хората :) Аа.. и още нещо ама него на живо ще ти го кажа. И то на твоя територия :)


Айде закривайте темата :D

realantisocial
01-09-2010, 20:30
A това лапенце защо не дойде на обяд пред НДК?
Пак не ми отговаряш. Първо това лапенце така ще ти заключи врата, че да не ти се повЕрва, ама аре първо да дойде рекламния блок и тогава :)
Второ, пак те питам, кво ще ме целуваш или ще се ебеме пред НДК пред двеста хиляди камери а тъпако селски ?
И трето, кажи, речи, що ти разбираш под това "пред НДК" овчар прост а ?

И пак.. за последен път питам, нали сам каза, че живееш на три преки от нас ? Аз кво ясновидец ли съм, че да ти се капна в хола, а ? :Д

tuzaro
01-09-2010, 20:33
тоя ми прилича малко на бианка едно време, ама тя не искаше да се бие и не криеше от къде е :lol:

Zaharinka
01-09-2010, 20:33
Па на теб тва нещо фитнес ти се отразява зле. :(

LadyDi
01-09-2010, 20:35
Някой познава ли някого изобщо или ей така си се заплашвате, защото всеки си мисли, че насреща му седи малко момченце? :)

SunSmile
01-09-2010, 20:37
Безинтересно е да мерите във форума,а?!
Разбирайте се на ЛС и се срещайте.
Няма нужда да гледаме как се нареждате, обиждате, 'засягате', хвалите... :?

tuzaro
01-09-2010, 20:40
Някой познава ли някого изобщо или ей така си се заплашвате, защото всеки си мисли, че насреща му седи малко момченце? :)аз познавам на черинка брачеда, брои ли се :lol:

realantisocial
01-09-2010, 20:40
Еми аз цял ден се опитвам да се сблъскам с тая реалност, ама тя бяга и се крие в Ямбол. Много тъжно. Поне ще назовеш ли улицата, на която живееш или ? :Д Айде, кажи поне с какво стигаш от вас до НДК, където ти е "частният бизнес" :D

tuzaro
01-09-2010, 20:41
а от зобта се превръщаш в некво деградирало леке, което се мисли за великан,понеже от друсане не вижда какво леке е всъщност

К'фо рече?


Общо взето е забавно да гледаме изцепките на децата на свиневъдите... :) Ти си същия като тоя боклук арианата ве.Комплексар ква зоб те гони сиг си 1 торба кокали и по големите батковци те бият и са избиваш комплекси.Има едно нещо казва се фитнес обаче сиг от чертане или коз си го пропуснал :razz: Твоя град е наша столица нали така беше лафа :D :D Смешници


малко извън темата, ама кви химии блъскаш? еми креатин гейнери и аминокиселини и отвреме-навреме серия метан обаче рядко.Що да не искаш и ти да почваш?
та кой не взимаше химия, че не разбрах.

Mooo6no
01-09-2010, 20:43
Прочетох цялата тема. Съжалявам, че загубих 20 минути от живота си....

realantisocial
01-09-2010, 20:50
че не дойде неска нали?
Чучело - пред 200-те камери на НДК ли щеше "да ме търкаляш". Май имаш проблеми с хормоните и забравяш, че те попитах къде пред НДК. Хората от София знаят защо питам. Смях на парцали :)
Добре, очаквам го :) :D :D :D

realantisocial
01-09-2010, 20:59
Сами си правете изводите. :D

padnaloblak
01-09-2010, 21:04
аз честно казано не вярвам че можете да се преборите срещу простотията на народа :D
пп: тъкмо бях решил че тази вечер ще е последната ми във форума 8-)

RAWRRR
01-09-2010, 21:04
^както виждаме от снимката, ти даже ципа не можеш да си закопчаеш

tuzaro
01-09-2010, 21:07
Софиянци рулез, нема по корави от софиянците, София пауър,побоища кървища пистолети и черни мерцедеси.Не се ебавайте с мафията в тийнпроблем :razz:на тоя само мафии са му в главата и А6-ци... пий си валидола и лягай, стига гледа горещо и се надъхва.

ifilin4ica
01-09-2010, 21:08
Защо продължаваш да се занимаваш с тях :? Няма смисъл вече. Толкова са им дебели главите...по-големи дегенерати и комплексари не бях срещала.

Zaharinka
01-09-2010, 21:11
^както виждаме от снимката, ти даже ципа не можеш да си закопчаеш
Това е бодибилдинг 8) :razz:

NamelessRomantic
01-09-2010, 21:11
..няма да се толерират боклуци, отявлени наркомани, апели към това колко е яко да 'чертаеш', да 'тупаш'.. и не знам си още какво.

Няма да се толерира отявленият спам и флууд. Няма да се толерира незачитането на правилата. Ще бъде наказван ВСЕКИ опит да се урони престижа на членове на екипа - има място за обосновани критики и това е в друг раздел, не в този. Всяка обида или ехидно подмятане няма да бъдат подминавани.

До сега бях демократичен и се качихте на главата. Сега ставаме тоталитарни и налагаме нашия възглед за 'нещата от живота'..в който всякакви отрепки, хитлерстки и фашистки апели, повдигане в култ на хулиганските прояви и подобни ПОДЧОВЕШКИ прояви ще бъдат изкоренявани изначално с всякакви възможни форумни средства БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ. Двама вече изядохда дървото, но ще има и още.

На който не му харесва, знае къде е изхода.

Бъдете здрави.
Вярваш ли си?Ако почнеш бан наред до седмица 80% от форума си отива.Ще запустее,ще започнат да се търкалят тръни...etc.

Zaharinka
01-09-2010, 21:19
Я се закрий :razz: :?

Cerveza
01-09-2010, 21:20
Тоя фъкез 90% се обзалагам ,че е маляка-анархист :D 8-)

Celence
01-09-2010, 21:24
Ubieco, защо през 2 минути си сменяш аватара и така в последния половин час. Чак почна да ме дразни :D

Zaharinka
01-09-2010, 21:26
Да си покаже веждите и мОскОлите 8-)

Zaharinka
01-09-2010, 21:33
Божеееее :razz: :razz: :lol:
От: Ubieco
До: Zaharinka
Пуснато на: Съб Яну 09, 2010 11:26 pm
Заглавие: аоа Отговорете с цитат на съобщението
Аре да си играеме на родео аз ще съм коня


Не е ли оригинално :razz: :razz: :razz:

NamelessRomantic
01-09-2010, 21:35
Ебаси...може би ми се случва за пръв път да вляза тука ида погледна нещо на сериозно.Браво мачок.Браво.
*Пляска въодушевено.*
Четох,четох,стигнах до 8-ма странциа и ми писна.Абе госпожи и гсопода,осъзнайте се.Превърнахте се в това което плюете.Има приина да не видя пост на Канис след първите 2-3 страници.Дето вика Вучков - каква е таз простащина?Събрали сте се да плюете лапетийте от форума,а самите вие се показвате такива.Обиди,псувни,заплах ...Това и моя милост го е правил.През пети клас.Защо си мислите,че сте различни от тия дето ги плюете тука?Погледнете си постовете.Бой пред НДК,този от Ямбол - прост значи,изтъркани лафове...
Така или иначе,изгубих безвъзвратно 2 минути от живота си,не смятам да продължа.
Само че правите най-ужасното възможно нещо.Превръщате най-хубавия за мен раздел (понее има малко интелект тук) в най-лошия - лИбоф.
И да,който желае да оплюе и мен - от сега казвам,да не чака отговори на закани и предизвикателства.През размножителния орган ми е.
Благодаря,живи и здрави.
Да бе....лицемерие...

Celence
01-09-2010, 21:36
мирише ми на фейк

между другото, мислех, че Ариана е Мередиана, а пък то кво се оказа..

пп. Страстите се охладиха, струва ми се

malone
01-09-2010, 21:37
Плача :lol: Темата до тук е култова бие дори темата за глобъла.

kypo
01-09-2010, 21:38
ама че тАпня. от обяд се карате тука, тоя ямболията е много зле.
хората дето не са от софия някои са пичаги, аз лично познавам доста такива, ама тоя от блок 20 в ямбол е яко тъп. бтв, стария ми колега в работата беше от ямбол - голем тарикат беше, можеше да те купи и продаде 2 пъти преди да си разбрал 8-)
тоя убиеца от дупница е страшен, така сте у дупница баце - веднъж замалк ода отида като имах гадже от там ама добре че не отидох. много лошо гледате и скачате на бой ве :razz:
бахти вакханалията тука резбиш ли 8-)

Still1ME1Still1HERE
01-09-2010, 21:42
През kypca ми е.Форумът май ще умре,освен,ако оранжевият не продължи да си прави никове,за което има 50% вероятност.Така или иначе всичко е умряла работа.

Zaharinka
01-09-2010, 21:46
Чакай си :lol:

term0t0
01-09-2010, 21:51
Захаринке,що го отряза бе 8)

SunSmile
01-09-2010, 22:12
Знаех си, че ще се завърнеш. Такъв култув образ, нема шанс просто да влизаш пак :)

kypo
01-09-2010, 22:22
аве чшш, любов е моя раздел бе алоу! аз там като си пусна спам тема щото имам връзки с модовете си седи по една седмица и си я подновявам без да я трият. 8-)

NamelessRomantic
01-09-2010, 22:25
За сравнение - любов може и да е малко сладникав и путкенски раздел, но преобладават сериозните теми и има малко спам.
Ехее....дето имаше един виц "почти познахте..на майка ви.."
И т.н.
Аз ли говоря глупостите?Един цитат,едно изречение,едно туше.
Спам има навсякъде,просто тук се навъртат хора със повече IQ от средностатистическо куче,за разлика от лИбоф,Сиекс и Даскало.

tuzaro
01-09-2010, 22:27
аве чшш, любов е моя раздел бе алоу! аз там като си пусна спам тема щото имам връзки с модовете си седи по една седмица и си я подновявам без да я трият. 8-)той тоя не знае едно време за 1 вечер 3-4 спам теми с по 10 страници :lol:
ника порнопарти да ти е познат 8-)

Still1ME1Still1HERE
01-09-2010, 22:27
.Всичките тези хора,които изброи имат,меко казно,в доста пъти повече от това,което тебе те прави идиот,а тях трезвомислещи.

И този раздел е доста по интересен,от супер смисления любов,защото тук е един от разделите,където най-много можеш да разбереш мисленето на другия.А като не ти харесва тук - не влизай.

kypo
01-09-2010, 22:29
аве чшш, любов е моя раздел бе алоу! аз там като си пусна спам тема щото имам връзки с модовете си седи по една седмица и си я подновявам без да я трият. 8-)той тоя не знае едно време за 1 вечер 3-4 спам теми с по 10 страници :lol:
ника порнопарти да ти е познат 8-)
аз съм порното, кой друг 8-) абе аз съм assd ама не казвай, къде е AFT нещо семейството се разпадна :x нема вече от едно време спам... ние старата школа бехме по добри от тия аматьори, само се обиждат и се излагат

ScionOfStorm
01-09-2010, 22:43
O_____________o

друго не знам мога ли да коментирам.

MissInd3p3nd3nt
01-09-2010, 22:46
Малее добре,че беше ти да ми кажеш,че съм жалка :(

Still1ME1Still1HERE
01-09-2010, 22:49
.Жалък си.Ти посочи хора,които го подкрепят,като обиди всеки един от тях по идиотски начин - единят заради политически убеждения,другият заради начин на поведение,кам,която по тойте думи прави много дорумен секс и за това е форумна курва и куpо,за който не знам много,но знам,че не е нов.Като всички тези неща са смешни и не много доказуеми.

А тебе кой те подкрепя!?

padnaloblak
01-09-2010, 22:50
:D :D :D олеее майкоооо до де стигна... :razz:

извинете много.. ама в тинейджърски форум кво друго да се пише освен простотии? ако не е в форума ше е другаде :D аз посещавах форума само за загуба на време (яя станало 1 без 10 :D тая вечер се излагам ) айде приятни сънища и .. пуснете го клока да си пише 8-) мое да си дрънка за наркотиците ама ми е каде по-приятен от сериозният свасти например който прави теми за есета :lol:

kypo
01-09-2010, 22:50
баце, от ямбол, като си тъп и не ме знаеш не значи че навлизам сега у форумо. аз за разлика от тебе не спамя излишно всеки ден по 24 часа 8-) първия ми ник е още от около 6 години, аз кога съм писал тука за първи път ти даже си нямал нет на село :lol: такива новаци и посерковци колко съм видял, тей че трай!
ше ме обижда на неизвестен, дейбиш. пък и аз кво съм казал? тия другите дето ги изреди не ги познавам, даже много се карахме по едно време с канис и гестапото, ама в рамките на добрия тон мисля. не така селски и просташки както го правиш ти, форума е за да се изказва мнение и да се дискутира, защото всеки има гледна точка. уважавам възгледите и на тия всички дето си изброил, не съм псувал и обиждал щото няма смисъл. обаче ти си толкова тъп че продължаваш да дъвчеш едно и също (моя ник също - преносно и буквално дъвчеш куро)

ае много здраве :razz:

tuzaro
01-09-2010, 22:51
.Жалък си.Ти посочи хора,които го подкрепят,като обиди всеки един от тях по идиотски начин - единят заради политически убеждения,другият заради начин на поведение,кам,която по тойте думи прави много дорумен секс и за това е форумна к***а и куpо,за който не знам много,но знам,че не е нов.Като всички тези неща са смешни и не много доказуеми.

А тебе кой те подкрепя!?kyро е стар спамер, не е нов.

Zaharinka
01-09-2010, 22:54
Оф аре престани и си живуркай спокойно там.

kypo
01-09-2010, 22:59
абе НДК-то, ти днеска колко мнения написа бе? 50, а говори некви сложни думи като нолайфър. такива чуждици как са стигнали до къра не знам, положителния аспект на глобализацията. и нет са прокарали. скоро и топла вода ще му пуснат, а засега да се охлади с един студен душ 8-)

Canis_Dirus
01-09-2010, 22:59
Напротив. Подлогата на Васьо - MakeMeLaugh неволно ви направи услуга изтривайки ми старата регистрация. Не бях писал от обяд. По-скоро ти не си излязал от форума и пишеш от поне 5 регистрации. 15 часа си онлайн нали така? рИспект!
Или млъкни, или пусни снимка и телефонен номер!

kypo
01-09-2010, 23:03
тоя форум сега ако има такъв контрол ще стане като дата.бг. едно време колк озабавен беше, а сега какво е мъртвило, щото модераторите баннаха всички пичаги и сега са само пу*ки дето се мазнят на някого.
аз затова чета е-бане.нет! е тва е форума, жалк оче само 5 редовни пишат, но са много приятни хора 8-)

Still1ME1Still1HERE
01-09-2010, 23:06
.Всичките тези хора,които изброи имат,меко казно,в доста пъти повече от това,което тебе те прави идиот,а тях трезвомислещи.

И този раздел е доста по интересен,от супер смисления любов,защото тук е един от разделите,където най-много можеш да разбереш мисленето на другия.А като не ти харесва тук - не влизай.

Всичките тези хора които изброих са си чиста проба нолайфери, като съберем мненията им от всичките им регистрации ще станат повече от милион. Всеки нормален човек може сам да си направи преценка за тях. Най-големите спамери, неможещи да вържат 1 смислено изречение като хората. Ако наричаш един наркоман трезвомислещ то ти отдавна си загубил връзка с реалноста. Разгледай темите в раздела както и мненията в тях - глупави теми и 99% спам. Аз лично не искам да разбирам мнението на един наркоман, защото то с нищо не може да помогне за развитието на форума...Очевидно не знаеш какво е наркотик и си си изградил собоствено значение на думата наркоман.Освен това ми е интересно,ако не ти харесват темите,то тогава защо ти не псукаш?Защо си в този форум след като темите и хората не ти харесват.А и какво точно имаш предвид под развитие на форума?Да не искаш да еволюира?А иначе не мисля,че всички потребители сме написали 1 милион мнения (; Да не си в джоба на тези хора,че знаеш дали са ноу лайфъри(въпреки че всеки от тях може да те сложи в джоба си).Никой не те кара да четеш мненията на,който и да е,можеш просто да ги подминаваш.

.

Canis_Dirus
01-09-2010, 23:08
тоя форум сега ако има такъв контрол ще стане като дата.бг. едно време колк озабавен беше, а сега какво е мъртвило, щото модераторите баннаха всички пичаги и сега са само пу*ки дето се мазнят на някого.
аз затова чета е-бане.нет! е тва е форума, жалк оче само 5 редовни пишат, но са много приятни хора 8-)
Аз се регистрирах тук малко след едни събития в това е-бане.net.
До някъде края на 2007 там модератори нямаше. Всичко беше на саморегулация и сайта беше супер популярен. Подбора на статиите беше супер стриктен и излизаха след един месец.

но жената на шефа май не й начесваха шундата достатъчно често и избани 70% от редовните. Други спряха да влизат заради мнoгoто интриги и че се омеша форума с реалния живот и ...

Pliok0019
01-09-2010, 23:10
тоя форум сега ако има такъв контрол ще стане като дата.бг. едно време колк озабавен беше, а сега какво е мъртвило, щото модераторите баннаха всички пичаги и сега са само пу*ки дето се мазнят на някого.
аз затова чета е-бане.нет! е тва е форума, жалк оче само 5 редовни пишат, но са много приятни хора 8-)
Да не стане само като Арената... Там останаха само модовете. Трудно се вижда човек с ранг ВИП, дори.

cherinka
01-09-2010, 23:11
за пръв път през живота си не съжалявам, че събота вечер съм си останала вкъщи :lol:

kypo
01-09-2010, 23:13
тоя форум сега ако има такъв контрол ще стане като дата.бг. едно време колк озабавен беше, а сега какво е мъртвило, щото модераторите баннаха всички пичаги и сега са само пу*ки дето се мазнят на някого.
аз затова чета е-бане.нет! е тва е форума, жалк оче само 5 редовни пишат, но са много приятни хора 8-)
Аз се регистрирах тук малко след едни събития в това е-бане.net.
До някъде края на 2007 там модератори нямаше. Всичко беше на саморегулация и сайта беше супер популярен. Подбора на статиите беше супер стриктен и излизаха след един месец.

но жената на шефа май не й начесваха шундата достатъчно често и избани 70% от редовните. Други спряха да влизат заради мнoгoто интриги и че се омеша форума с реалния живот и ...
трябва да си има мярка. аз лично от много отдавна пиша в този форум (тийнпроблем) и много рядко се конфронтирам с някой, а когато го правя (като веднъж за виШите и маратонките адидас и кво беше още с теб и гестапото) гледам да е цивилизовано, нали истината се ражда в спора. нито имам за цел да обиждам, нито да налагам моето мнение. обаче тоя ямболията е просто мега тъп, и дразни много. едно и също знае, и едно и също повтаря! изобщо не може да става дума за спор, а за някакво махленско плюене и псуване. при това скучно, поне да го правеше с финес, че да е забавно. но какво пък, винаги има и такива идиоти

tuzaro
01-09-2010, 23:13
и в хулиганс-а стана такова, преди се водеха спорове едно друго, ся само се псуват...

Canis_Dirus
01-09-2010, 23:15
и в хулиганс-а стана такова, преди се водеха спорове едно друго, ся само се псуват...Там аудиторията е твърде млада за тийна. Като порастнат и ще дойдат тук!

tuzaro
01-09-2010, 23:18
и в хулиганс-а стана такова, преди се водеха спорове едно друго, ся само се псуват...Там аудиторията е твърде млада за тийна. Като порастнат и ще дойдат тук!имам предвид че в почти всички форуми става такова.

kypo
01-09-2010, 23:18
тоя форум сега ако има такъв контрол ще стане като дата.бг. едно време колк озабавен беше, а сега какво е мъртвило, щото модераторите баннаха всички пичаги и сега са само пу*ки дето се мазнят на някого.
аз затова чета е-бане.нет! е тва е форума, жалк оче само 5 редовни пишат, но са много приятни хора 8-)


Бате, к'фо плюеш датата, като едно време беше мега забавно. А и вярно, че имаше контрол, ама те какви идиоти имаше - аз бях мод в спортния раздел и е имало вечери, където губех вяра в човешкия вид просто.

Най-забавно беше около дерби Левски-ЦСКА, както и след по-важните кръгове на ШЛ... абсолютен Батак, не смогвах да заключвам теми с простотии, а не просто да модерирам или цензурирам мнения. 8-)
не съм бил аз в спорт-а 8-) но сега форума им е скучен, единствено купувам-продавам е на ниво, каквото и да пусна там - веднага се продава. обаче лафчето и персоналните проблеми са пълно мъртвило... не че ми пука, ама едно време когато имах много свободно време се заливах от смях там, сега даже не влизам
затова пиша тук, пък и хората тук са някак по-млади ( 8-) :lol: ) и забавни. дано не стане някакъв строг форум като клуба на опел! (нема такъв форум ебати киселяците - щото имах опел, там да не попиташ нещо не по техническата част, а и с тая дискриминация не може да се регнеш ако не пишеш че караш опел)

iLovePussyJuice
01-09-2010, 23:23
Софиянци рулез, нема по корави от софиянците, София пауър,побоища кървища пистолети и черни мерцедеси.Не се ебавайте с мафията в тийнпроблем :razz:Има ли бе? :D

kypo
01-09-2010, 23:24
вижте сега какъв нормален разговор става, но сега ще се намеси ямболията и пак ще се почне с простотиите му

tuzaro
01-09-2010, 23:26
от както я направиха датата с тоя новия дизайн е супер гадно да четеш и да следиш тема.... в купувам продавам е добре, ама може да си пускаш една тема на 7 дена, а на ден се пускат по 7-8 страници сигурно.
kypo, в бмв форума е така направен че като напишеш мнение или пуснеш тема директно отива за удобряване (което много се бави) и ако ти трябва нещо по спешно нема никъв шанс да ти помогнат...

kypo
01-09-2010, 23:28
от както я направиха датата с тоя новия дизайн е супер гадно да четеш и да следиш тема.... в купувам продавам е добре, ама може да си пускаш една тема на 7 дена, а на ден се пускат по 7-8 страници сигурно.
kypo, в бмв форума е така направен че като напишеш мнение или пуснеш тема директно отива за удобряване (което много се бави) и ако ти трябва нещо по спешно нема никъв шанс да ти помогнат...
ее бмв е легендарен с раздела за всякакви луди истории. чета редовно 8-)

tuzaro
01-09-2010, 23:29
от както я направиха датата с тоя новия дизайн е супер гадно да четеш и да следиш тема.... в купувам продавам е добре, ама може да си пускаш една тема на 7 дена, а на ден се пускат по 7-8 страници сигурно.
kypo, в бмв форума е така направен че като напишеш мнение или пуснеш тема директно отива за удобряване (което много се бави) и ако ти трябва нещо по спешно нема никъв шанс да ти помогнат...
ее бмв е легендарен с раздела за всякакви луди истории. чета редовно 8-)чел ли си оная дето един разбил на баща си главата с бухалка :lol:

Still1ME1Still1HERE
01-09-2010, 23:30
вижте сега какъв нормален разговор става, но сега ще се намеси ямболията и пак ще се почне с простотиите му

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:Личи си,че му е доста неразбираемо понятието отбелязано в червено :-)

Лека нощ момчета,стана късничко 8-)

kypo
01-09-2010, 23:32
от както я направиха датата с тоя новия дизайн е супер гадно да четеш и да следиш тема.... в купувам продавам е добре, ама може да си пускаш една тема на 7 дена, а на ден се пускат по 7-8 страници сигурно.
kypo, в бмв форума е така направен че като напишеш мнение или пуснеш тема директно отива за удобряване (което много се бави) и ако ти трябва нещо по спешно нема никъв шанс да ти помогнат...
ее бмв е легендарен с раздела за всякакви луди истории. чета редовно 8-)чел ли си оная дето един разбил на баща си главата с бухалка :lol:
пропуснал съм ама имаше за някакъв с две ламбота дето бягал в щатите от полицията, хеликоптери, кучета... всякакви щуротии се измислят

tuzaro
01-09-2010, 23:35
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=161472

kypo
01-09-2010, 23:43
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=161472
малко не ми се вярва някой да спи с бухалка на нощното шкафче, но може и да е така 8-)

Canis_Dirus
01-09-2010, 23:49
тоя обаче верно счупи тъпометъра на всички времена...

надмина би гей бункера,палестинеца,джизъс а,глобала...

Ямбол е града.

Набивам си душевната чекия всеки път когато те оставя без думи. Просто няма какво да кажеш, мий си краката и си лягай, че утре те чака нова дозичка. :cool:




Напротив. Подлогата на Васьо - MakeMeLaugh неволно ви направи услуга изтривайки ми старата регистрация. Не бях писал от обяд. По-скоро ти не си излязал от форума и пишеш от поне 5 регистрации. 15 часа си онлайн нали така? рИспект!
Или млъкни, или пусни снимка и телефонен номер!Просто ми е интересно да те видя кой си.

ZipFail
01-09-2010, 23:49
Е Мачо, ама хич не си прав.
Изчетох тема 18 страници с кеф, а за 2-3 години във форума тва ми се случва за първи път...тва е най-забавната тема от месеци насам, а действащите лица са именно 'неркоманите', които подлежат на избиване ^

Викам темата да стане 'важна', марулята надмина дори глобала :lol:

iLovePussyJuice
01-09-2010, 23:50
тоя обаче верно счупи тъпометъра на всички времена...

надмина би гей бункера,палестинеца,джизъс а,глобала...

Ямбол е града.

Набивам си душевната чекия всеки път когато те оставя без думи. Просто няма какво да кажеш, мий си краката и си лягай, че утре те чака нова дозичка. :cool:май ти имаш афинитет към дозичките, а? :D

Canis_Dirus
01-09-2010, 23:55
Интересно ми е да те видя ТИ кой си, че да ми искаш телефон и адрес. За какъв се мислиш?
http://i28.tinypic.com/24w9bie.jpg - аз
Дългогодишен потребител, който проявява интеерс. От къде от нищото се появи толкова запознат. Живеел на пъпа на София и тн.
Чакам сега снимка!

kypo
01-10-2010, 00:03
фейл

ZipFail
01-10-2010, 00:04
Тоя или е на 12, или е малоумен...

или и двете ^^

iLovePussyJuice
01-10-2010, 00:05
Тоя верно е специален случай. :-o

Canis_Dirus
01-10-2010, 00:06
Kуку-руку, бла бла бла бла бла........

Разбирам, че прояваваш "интеерс", но аз не си падам по мъже. Затова ако мислиш да ме зарибяваш - е няма да ти вържа. Клока е твоя човек. Много ще си допаднете с него. Интересното в случая е кой ще е пасивен и кой ще е активен. Понеже и двамата си падате дупедавци. Дългогодишен потребител вика... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Нали си сериозен? Снимка и телефон искам. Стига вече ямболски номера. От миналата година чакам телефони.

Zaharinka
01-10-2010, 00:08
Отивай при М.Цветков,айде да кажеш,че тука само наркоманци се подвизават.Тичкай бързо,бързо по пантофки,още сега.

iLovePussyJuice
01-10-2010, 00:10
^Там ще бъдеш погребан. :D

kypo
01-10-2010, 00:10
ти нямаш нищо общо с ямбол, но ямбол има много общо с тебе - яко селяния 8-)

Canis_Dirus
01-10-2010, 00:11
Ще ти дам снимка и телефон сериозно, ако ми кажеш какво общо има Ямбол с мене? Ама сериозен отговор. Аз съм сериозен а ти? Докажи го.
Манталитета!
Давай сега снимка и телефон!
Ако си сериозен де!

mmKamm
01-10-2010, 00:14
мяу мяу мяу не слагам запетаи дразни ли те и точки няма да сложа хайде тъпако мииии си краката и лягай тва ли е новия готен лаф аааа ямболски циганин както казах бягай баща ти да ти го сложи за лека нощ и марш в леглото при останалите 15 братя и сестри.

Zaharinka
01-10-2010, 00:14
Ало,диспансера,приберете си версиите

cherinka
01-10-2010, 00:14
Забавлява се човека, какво пък и вие 8-)

kypo
01-10-2010, 00:17
голям ямболски кърлеж е тоя! 8-)

kypo
01-10-2010, 00:22
Забавлява се човека, какво пък и вие 8-)

Точно така. Ето един наистина адекватен човек. Всичкото това е едно забавление, а вие сте мойте лични шутове. :cool:
бием ти шута тогаз по косматия гАз 8-)

Zaharinka
01-10-2010, 00:23
шаляляля Клока го обля,лека нощ деца 8-)

ZipFail
01-10-2010, 00:23
Чакаме снимката ^ :)

cherinka
01-10-2010, 00:26
Не ми преиначавай думите...

Zaharinka
01-10-2010, 00:30
Стига се предлага 8-) :razz:

cherinka
01-10-2010, 00:30
И кво? По-велик ли се чувстваш?

kypo
01-10-2010, 00:31
Не ми преиначавай думите...

Просто казвам каквото мисля. Всичко това е едно голямо представление. Не е лъжа, че се забавлявам с тия нищожества, наркомани, отрепки и прочие. Най-мръсната сган с една дума.
П.С: Давам снимка само на хубави момиченца, които ми пратят тяхна така по-голичка. Айде чакам. :-:Д
хаха уот а лузър 8-)

ZipFail
01-10-2010, 01:32
Ти си пропаднал наркоман и те защитават твой приятели също наркомани, защото нормален човек едва ли би защитил отрепка като тебе. В случая ретарда си ти. 40 човека, я ми ги изброй? Пак ти си превиждат разни работи, иБах тез наркотици...

ifilin4ica
w0sh
mmKamm
tuzaro
DenBr
b0Nb0n
malone
TheNewReligion
Zaharinka
Disrespect
woshata
Kalesin
padnaloblak
RAWRRR
NamelessRomantic
Still1ME1Still1HERE

и тва само до средата на темата...много наркомани в тоя форум бе, ей :lol: :lol: :lol:

маруло, спри се, вече стигна дъното..

Disrespect
01-10-2010, 01:35
тоя яко си съчинява некви екстремни простотии, аз стабилно се посмях като се зачетох..

UnKnOwNmAtTeR
01-10-2010, 02:36
ама е най-яко като дойде някой от нищото и като опчне да ви говори истините и сички курвета и "ладове" започват да джафкат като някаквво "общество"

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

зверска злоба :?

b0Nb0n
01-10-2010, 04:33
От днес в този раздел.....
От днес в тази тема.....
8-)

term0t0
01-10-2010, 08:19
Много ви поранснаха пишkите бе 8-)

hottie
01-10-2010, 08:25
Темата я прекаратявам засега временно

machoka
01-10-2010, 10:23
Значи нЕкои хора май си мислят, че като говоря не приказвам?!?!

Прекалено много сте свикнали да обръщате всяка тема на бойно поле и да си уреждате битки и други масови прояви от мъжко естество.. и сега някои нормални предприети мерки ви се струват като не знам си каква балтия?!
Балтията я правите вие - като малките деца сте, никакъв пример не давате на подрастващите... не, по-точно давате - че всичко става с агресия и сила.. като неандерталците.. сякаш не живем в цивилизацията.

Обаче ше проведемЕ една реформа тука, защото започна прекалено много да смърди. Всякакви 'кафеняци', които развалят раздела с вечните си битки помежду си, ще си кажем чао с тях. За останалите деграданти също споменах по-рано.

На СРЦ + всичките му акаунти, които изчезнаха и ще продължават да изчезват докато продължава да се мисли за НЯКОЙ ще кажа, че прекалено много компромиси правих за него - предупреждавах го в темите да спре с пропагандата си, но нямаше никой.. за това на този етап те самозакривам и самообливам с гореща урина.

Същият чеп го ядоха: Verminaard, ямболията, компанията му, UBIECO назобаният малоумник и не се сещам още кой.

Всеки, който си мисли че е тук за да се радва на интрижки, сплетни, скандали и т.н. може да натисне 'ИЗХОДА'.. пък нека проведем социалния експеримент и да видим дали ще 'опустее'.

DimovB
01-10-2010, 10:44
Значи нЕкои хора май си мислят, че като говоря не приказвам?!?!

обърка лафа :/

hottie
01-10-2010, 10:46
В крайна сметка всички идваме в този форум не насила, а за да ни е приятно по една или друга причина. Предлагам да се сработим заедно и да направим мястото приятно за всички и да се уважаваме..

machoka
01-10-2010, 10:51
Отдавна изпуснахте ситуацията, а сега подобни мерки са просто заскъснели. Вчера знаеш ли колко модератора писаха в съседни теми, но в тази НЕ влязоха и не предприеха каквото и да е действие? :)

Малко нагло и неестествено идва да казваш, че сме я изпуснали.. при положение че нарочно съм ви оставил да си развявате байряка и да правите каквото си искате свободно. Аз през цялото време бях тук и ви гледах сеира. Обаче прекрачихте границата на всичко нормално и търпимо.

Модераторите в момента по една или друга причина повечето не са активни заради ваканции и други подобни. От там нататък разсъжденията по въпроса ще ги поема аз.

b0Nb0n
01-10-2010, 10:56
малко нагло и неестествено идва да ни кажеш че сме прекрачили границата която ти умишлено си премахнал и си стоял да ни гледаш сеира

machoka
01-10-2010, 10:58
Нищо не съм премахвал. Нормалната, морална и ЕТИЧНА граница (въобще не говоря за каквито и да било правила на форума) винаги я е имало, а аз се опитах да бъда повече потребител, от колкото някакъв 'управленец'.. защото всички искаха така. Обаче явно не става. За това променяме полюса.

machoka
01-10-2010, 11:01
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=6629967#6629967

Ще си позволя да ти покажа едно мое мненийце, което обаче беше залято от други неща.

А за изпускането - не знам, вие все пак сте екип, а вчера тук си писаха модераторчета, но никой не предприе някакво действие. Беше леко смешно, че толкова лесно точно тази тема беше мощно осрана, а никой от екипа не предприе нищо. Подадох си и сигналче в правилната тема и всичко, но действия нямаше.

и при нас нещата не са розови, за това вметнах в предния пост че ще разсъждаваме по въпроса. Иначе мнението ти е добро, но за съжаление тука в групичката активисти няма кой да го разбЕре.

b0Nb0n
01-10-2010, 11:03
да винаги е имало морална и етична граница ама както виждаш при секи е различна за тва ги има тия правила да направят на еднаква граница за сички потребители

shadow4e
01-10-2010, 11:08
JimmyGestapo, не мисля, че вече е късно. За такива неща никога не е късно. Точно аз нямам право да говоря много, защото два месеца ме нямаше достатъчно във форума. Въпросът е да се има и всеобщо съгласие, защото модераторите са сменяеми. И в момента много хора от модераторите не са н линя /което е нормално, не можеш цяла година да си тук/, но и не трябва да се получава толкова малко хора да са на линия сега. Да активизиране и на редиците на модераторите трябва да има, така че за това админите ще решат кои от нас да бъдат махнати и да бъдат сменени, защото е ясно, че проблем има.

Mooo6no
01-10-2010, 11:15
Аз във форума много, много не стоя, ама съм забелязал, че най-големите простотии ги ръсят потребители на възраст 20+ На повечето от тия хора им трябва просто перманентен бан по мак адрес, ами и не знам по какво. Защото, не знам за останалите, ама не мен ми писна, като вляза във "Всичко тийн накуп", да виждам почти и само коментарите на 5 тотално деградирали от обществото човека, пропагандиращи антисоциалния си живот...

LadyDi
01-10-2010, 11:16
Една голяма маса приема форума твърде сериозно. Революции, възстания и прочие глупости, които се превръщат в кал и разводняват едно иначе приятно място.
От опит ви казвам, че колкото и да се амбицират разни хора, това няма да доведе до нищо. Форумът е преживял доста такива отцепления през годините (и досега си спомням през 2004-та какво мазало стана), ще преживее и това.
Просто е безсмислено и всички, които са се ангажирали в тази акция, да покажат на админи и модератори, че няма да бъде на тяхната, просто са обречени на неуспех.
Защо не можете да си влизате тук, да се забавлявате и да си спорите като нормални хора, а трябва да се заплашвате, да псувате и обиждате.
Ако това е представителната извадка на съвременната младеж - много жалко. Наистина, много жалко.

go71n
01-10-2010, 11:33
не е проблема в модовете и админите.
неможе някви газирани палячовци ( извинявам се ). да "ходят" из темите, да обясняват кой къв е понеже не е от столицата. В темата за снимки да има 4 страници без нито 1 снимка ( от същите палячовци ). Който се обединяват 3ма 4ма да нападат 1 и той неможе да им смогне да им отговори или ако им отговаря на всички се превръща в спамер, и ако прояви здрав разум и спре да им отговаря, те веднага се надахват как са го комплексирали , "сад"-нали и т.н и от тук им идва силата и се "разхождат" из темите и спамят като откачени един месец има 30-31 дни ти да си написал 2700 коментара прости сметки по 90 коментара на ден .... е това ако не е откорвен спам то толкова теми не се пускат на ден в целия форум а те само в тоя раздел пишат... прости деца, който ги сарбят рачичките да драскат из форума ,,, по добре да отидат в училище и да драскат по чиновете тук НЕ ни трябват такива!

ти имаш проблем питаш ги те почват да ти обясняват колко си тъп, колко си прост и т.н човек вече да не поиска съвет ...

shadow4e
01-10-2010, 11:35
Mooo6no, те и по-малките тръгват така, обаче се влияят лесни 2-3 ЛС-та и влизат в релси.

JimmyGestapo, ясно ми е за какво говориш, аз също се изнервих точно на разни такива неща от рода на заключване по т11, а то вътре е станало "бой", за който естествено като не се вземат и минимални мерки, преминава в съседната тема. И така за малко изчезнах, но просто знам, че и аз не съм вършила добре нещата. Ама си мисля, че не е късно за промяна, стига да има желание. С едно затягане на контрола над потребители и над модератори, след смяна на неактивните /и мен в това число, ако трябва и форумът ще бъде по-добър/, взимане и на нови лица, които винаги поне в началото имат огромно желание и се захващат сериозно/.

b0Nb0n
01-10-2010, 11:54
презирам такива, които провокират и нападат, а след това се оплакват и мрънкат, че други са им отвърнали на "закачките". ;)
таман тва щях да напиша
и само забележете първия пост в тая тема как започва

Canis_Dirus
01-10-2010, 14:27
go71n,
точно ти не се обаждай, защото ти беше тоя с евтините провокации на безумни теми. Най-фрапантното е, че дори си нямаше и понятие от нещата за които говореше.
Сега се оплакваш тук и мрънкаш. Жалка картинка. Който го е страх от мечката не ходи в гората.
И точно ти, които обясняваше със сума ти коментари в темата за снимки се оплаква, че била оспамена. Е може ли да си толкова нагъл?



По темата:
Предвид, че този раздел е "лицето" на форума май му трябват няколко модератора специално а него.

Кандидатури?

LadyDi
01-10-2010, 14:35
Canis, какви са твоите предложения за модератори?
Защото е лесно да искаш контрол, но е трудно да се осъществи, когато на всяка крачка се срещат хора, които да те напсуват и да ти ходят по нервите.

tuzaro
01-10-2010, 14:42
go71n,
точно ти не се обаждай, защото ти беше тоя с евтините провокации на безумни теми. Най-фрапантното е, че дори си нямаше и понятие от нещата за които говореше.
Сега се оплакваш тук и мрънкаш. Жалка картинка. Който го е страх от мечката не ходи в гората.
И точно ти, които обясняваше със сума ти коментари в темата за снимки се оплаква, че била оспамена. Е може ли да си толкова нагъл?



По темата:
Предвид, че този раздел е "лицето" на форума май му трябват няколко модератора специално а него.

Кандидатури?aС аС :grin:

scyLLaa
01-10-2010, 14:42
и само забележете първия пост в тая тема как започва

..няма да се толерират боклуци...

Canis_Dirus
01-10-2010, 14:45
Canis, какви са твоите предложения за модератори?
Защото е лесно да искаш контрол, но е трудно да се осъществи, когато на всяка крачка се срещат хора, които да те напсуват и да ти ходят по нервите.
Аз не предлагам модератори. Хората сами трябва да изявят желание да поемат подобна отговорност.

kypo
01-10-2010, 14:49
колко плащат? 8-) 8-)
аз без пари нема даже ник-а да си мръдна!

LadyDi
01-10-2010, 15:03
Canis, какви са твоите предложения за модератори?
Защото е лесно да искаш контрол, но е трудно да се осъществи, когато на всяка крачка се срещат хора, които да те напсуват и да ти ходят по нервите.
Аз не предлагам модератори. Хората сами трябва да изявят желание да поемат подобна отговорност.
Напротив, трябва да ги изберат. Мачока някъде беше обяснил, че модератор не се става защото така ти се е приискало.
А и не мисля, че всеки инициативен младеж ще свърши работа :)

Canis_Dirus
01-10-2010, 15:10
Напротив, трябва да ги изберат. Мачока някъде беше обяснил, че модератор не се става защото така ти се е приискало.
А и не мисля, че всеки инициативен младеж ще свърши работа :)
Тоест трябва да ти натрапят длъжността ли?
Тук има няколко човека, които спокойно могат да бъдат избрани, но самите те НЕ искат да са модератори.

LadyDi
01-10-2010, 15:17
Именно.

NamelessRomantic
01-10-2010, 15:27
19 страници подчертаване на очевидното без видима разлика...да видим до 30 ще стигнем ли.

go71n
01-10-2010, 16:16
Ако се разровите малко из темата

казах " фанелката и мен ме кефи просто е ментак отдоло пс нищо лично :) " и от там всички се зядохте, че съм се правел на разбирач и т.н още 3 пъти казах нищо лично и вие пак продължихте да се заяждате и аз тогава ви отговорих както подобава, като загърбих добрия тон, но не аз започнах там "боя" + това вие преди това си се карахте кой бил от Ямбол кой бил от София и т.н опитах те се и мен да намесите, че ако не съм от Ямбол да се преместя там, но не ви се варзах иначе и затова щяхте да ме ръчкате ... не мисля,че аз съм направил няква грешка има хора който понесоха последствията ( бан ) защото нон стоп флудеха и се заяждаха с всеки който има позиция различна от тяхната ...

:)

Wildchildd
01-10-2010, 18:01
Ако се разровите малко из темата

казах " фанелката и мен ме кефи просто е ментак отдоло пс нищо лично :) " и от там всички се зядохте, че съм се правел на разбирач и т.н още 3 пъти казах нищо лично и вие пак продължихте да се заяждате и аз тогава ви отговорих както подобава, като загърбих добрия тон, но не аз започнах там "боя" + това вие преди това си се карахте кой бил от Ямбол кой бил от София и т.н опитах те се и мен да намесите, че ако не съм от Ямбол да се преместя там, но не ви се варзах иначе и затова щяхте да ме ръчкате ... не мисля,че аз съм направил няква грешка има хора който понесоха последствията ( бан ) защото нон стоп флудеха и се заяждаха с всеки който има позиция различна от тяхната ...

:)

Спора трябваше да си е лично между мене и тебе, не знам защо стана така. Не съм искал да се включва половината форум, въпреки че савършенно грешиш по въпроса с тениската.

realantisocial
01-10-2010, 19:18
Тая тема е паметник на това, че някои неща не бяха преценени като хората.

SWASTIKA
01-10-2010, 19:39
По темата за модераторите - трябва да са хора, които са избрани от екипа и впоследствие да проявят желание при покана. Тези хора не трябва да са най-примерните потребители, нито най-помагащите, защото досега този модел не сполучи перфектно според мен.

Трябва да са няколко от най-респектиращите, които да могат да прекратяват шоутата и да бъдат само за този раздел. Е, също и да са интелигентни, да не са супер скандалджии и т.н.

Аз предлагам Канис и Адърдименшън (вчера го видях, че писа едно мнение, значи се навърта наоколо)

:)

И JimmyGestapo става. 8)

hottie
01-10-2010, 19:45
По темата за модераторите - трябва да са хора, които са избрани от екипа и впоследствие да проявят желание при покана. Тези хора не трябва да са най-примерните потребители, нито най-помагащите, защото досега този модел не сполучи перфектно според мен.

Трябва да са няколко от най-респектиращите, които да могат да прекратяват шоутата и да бъдат само за този раздел. Е, също и да са интелигентни, да не са супер скандалджии и т.н.

Аз предлагам Канис и Адърдименшън (вчера го видях, че писа едно мнение, значи се навърта наоколо)

:)

И JimmyGestapo става. 8)


Не ще кучето :(