PDA

View Full Version : изопринозин



squid
01-08-2010, 16:01
Някой ако е на ясно с тези хапчета да сподели

Понеже тази вечер ще има едно сабиране така да се каже а пия от тези хапчета дали може да изпия една две бири?

clever
01-08-2010, 16:53
За какво са тия хапчета?
В упътването не пише ли дали е лошо да пиеш алкохол по време на приема на тия хапчета?

mrtn
01-08-2010, 20:23
Виж, листовката.. :)

Sigrina
01-08-2010, 20:48
Няма проблем да пиеш 1-2 и даже 3 бири :)

lovely_b
01-09-2010, 14:43
Ако е антибиотик, по-добре недей...

kalpazanka
01-11-2010, 12:30
Ако е антибиотик, по-добре недей...
Имуностимулатор е.

За какво са тия хапчета?
www.google.bg

Red_Hair
01-13-2010, 10:30
ами мисля си,че не е точно имуностимулатор,да използва се като заместник на интерферон при хепатит защото в него има хепатопротекторни витамини,но като цяло си мисля,че е широкоспектърен антибиотик(разбира се от по-слабите)

kalpazanka
01-13-2010, 14:50
ами мисля си,че не е точно имуностимулатор,да използва се като заместник на интерферон при хепатит защото в него има хепатопротекторни витамини,но като цяло си мисля,че е широкоспектърен антибиотик(разбира се от по-слабите)
Е, използват се не само при хепатит. При лош резултат от цитонамазка преди да се пристъпи към конизация, се изписва Изопринозин за повлияване на евентуална инфекция, която би могла да е причина за лошия резултат. Ако няма промяна след проведеното лечение, тогава вече се конизира. А и показанията за предписване на Изопринозин са повлияване на потиснатия или увреден КИО и симптоматика изобщо при вирусни инфекции.

Red_Hair
01-13-2010, 16:28
ами не съм толкова на ти с този медикамент,но от познати съм чувал,че се изписва срещу вирусен хепатит и за това го дадох като пример,но може и да си права,не мога да споря за неща които не са в конпетенцията ми :P

DrSmurph
01-16-2010, 03:51
ами мисля си,че не е точно имуностимулатор,да използва се като заместник на интерферон при хепатит защото в него има хепатопротекторни витамини,но като цяло си мисля,че е широкоспектърен антибиотик(разбира се от по-слабите)


Що не прочетеш първо какво си написала и после да постваш бе моми4е????

Red_Hair
01-20-2010, 18:41
...

xXTOXiCXx
01-20-2010, 19:03
Имуностимулатор... пиех го ся Декември като бях болна.., да ти кажа преди коледния ми бал трябваше да пия .., после обърнах 3-4 текили и една бира и... още съм жива.., ;ддд ама може и да съм извадила късмет.., по-добре провери листовката.., ама до колкото мисля само антибиотиците дават реакции.., : ))