PDA

View Full Version : Онлайн Социална Стратегия



Damp1r3
01-08-2010, 19:28
Здравейте!


Казвам се Георги и около преди половин година открих една онлайн игра - ПОДПИСА МИ. Става въпрос за социално-политическа игра, в която държавите се борят за превъзходство на световната карта. Играта е значително динамична, като войната е основна част от нея, заедно с политиката, но преди всичко има значение социалния план и общуването между играчите.
Пиша по повод незавидното положение на България - заемаме едва 38-мо място от 60 участващи държави към момента по точки, а по население (с малко повече от 1100 жители) сме само една позиция напред - 37ма. За сравнение, на първо място е САЩ с над 21000 жители, а след тях са Сърбия, Испания, Русия, Унгария, Хърватия, Индонезия, Румъния - всички с по над 10000 граждани.
От скоро, в ерепублик-пространството се появиха мнения и публикации, според които нашите съседи имат "мераци" да се възползват от слабостта ни и да ни превземат посредством война. Имаше опити и за политическо превземане, но засега се справяме с тях, дори и с голяма трудност. В последните дни се радваме на значителен ръст на населението, но единствено благодарение на акциите за наричания "бейби-бум", организирани от самите нас. Надали обаче резултата ще бъде достатъчен, за да се предпазим от супер-силите Сърбия и Румъния, които постоянно дават намеци, че имат намерение да ни нападнат.
Бих искал да предложа да се направи кратък репортаж за еРепублик, защото едно показване на играта в медиите би имало невеорятен ефект върху населението на еДържавата ни. Ако идеята се харесва на екипа ви, съм готов, заедно с всички останали активни участници, да разясня още страни на играта и да отговоря на въпроси, свързани с нея.

Damp1r3
Редови войник

Поздрави, Георги




България се нуждае от теб!
В играта eRepublik участват всички държави, но за съжаление България отново е сред най-слабите, a в момента сме окупирани от нашите съседи. Скоро обаче може да загубим и София.
Бъди истински българин и ела да помогнеш на България като се регистрираш от ПОДПИСА МИ