PDA

View Full Version : Око, помощ!



ahaAm
01-08-2010, 19:36
Преди малко нещо почна да ми дразни на окото и помислих, че има нещо вътре. Пуля се пред огледлото 10 мин немога да намеря нищо, но продължава да ми дразни. Напълних една доста голяма купа с вода, потопих си главата и си отворих очите, с цел каквото има вътре да се махне. Продължава да ми дразни... (като премигам) И забелязах малка чержена точица, нещо като пъпчица??? на окото??? Какво е това за първи път виждам такова...да на окото?!? Немога да преценя дали то ми дразни, но не намирам нищо друго... Ето ви снимка:
http://prikachi.com/files/1273741h.jpg
Какво може да е? Опасно ли е? Ще се махне ли само? Това ли ми дразни на окото? Ще ми мине ли.... Моля отговорете, че направо съм в паника...!!! (cry)

Съжалявам ако има правописни грешки, но съм притеснен............

viksit0y
01-08-2010, 20:17
И аз имам такова само на едното око. Доста често почва да ми дразни на окото и си мисля, че има нещо, но колкото и да гледам няма нищо освен тая точица или каквот е там. Нямам представа дали е опасно :?

Sigrina
01-08-2010, 20:50
Прилича на кръвоизливче. Пийвай по 1-2 аспирина в продължение на 5-7 дни и ако не се махне, отиди на лекар :)

ahaAm
01-08-2010, 21:08
Пробвах с капки за очи и сега дразни по-малко, но все още се усеща дразнене. Надявах се да намеря чуждо тяло, но няма такова. Сега ще си легна така пък дано утре да няма дразнене...

Благодаря ви за отговорите... :smt109

haritov
01-08-2010, 21:10
100% кръвоизлив иди на лекар задължително

ahaAm
01-09-2010, 16:32
Еми днес на долния клепач от към носа е малко подуто (мисля, че е ечимик) Явно то ми дразни...
А относно тва подобие на пъпчица, вие дето му викате кръвоизлив, възможно ли е да си го имам от доста време, но ча сега да съм го видял? Дали ще мине само, защото не ми се ходи по лекари... А и ако не ми прави проблем... ?

ПС: А и това подутото какво да го правя? Лед, да го мажа с нещо или?

clever
01-09-2010, 17:21
не ти се ходи по доктори.. тъпо оправдание
а да си докараш по-гаден проблем ще ли ти се?

отивай на лекар
ще ти дадат някакво лекарство-няма да ти изсмучат кръвта :lol: 8-)

Hayashi
01-09-2010, 22:55
Кръвоизлива сигурно ще ти мине наистина. Но за ечемика вече ще ти се наложи да идеш на лекар.