PDA

View Full Version : Искам сьвет!



s1neoka
01-08-2010, 19:41
Здравейте ! Сиг. не сьм само аз с тези оплаквания и с тези размисли . Не,знам какво да правя сьс живота си .В задьнена улица сьм .Не,знам кое е правилно за мен и кое не .Дали да следвам ,дали да замина в чужбина.Семейството ми искат едно ,а аз не знам какво искам !?

kriSko94
01-08-2010, 19:54
в този свят на неограничените възможности и дейности... да не знаеш какво да правиш си е голям проблем... може би е дошло време да се самоубиеш.. 8) :lol: :lol: (не, шегувам се)

"Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее."
"Животът е необикновено хубав, ако човек не се страхува от него и го приеме с открита душа. К. Паустовски "

общувай, забавявай се, чети, така може да намериш музата си, коята да ти даде тласък занапред :)

Soulbreaker
01-08-2010, 22:11
Лично аз мисля че всеки човек стига до такъв момент в даден период от живота си дори да не го осъзнава. Така че горе главата. Не мисля да ти казвам как да живееш и какво трябва да правиш защото това го знае само един човек и това си ти! Не родителите ти, не приятелите ти а ти. Самия аз като че ли съм в същото положение, затова реших за себе си този път да се оставя на течението и да видя какво ще стане. И във двете предложени от теб неща има аргументи които си заслужават. Да учиш е умно решение, което ще ти отвори много врати нататък и ще ти помогне доста. (лично мнение) Да отидеш в чужбина също е добър вариант. Ще си разшириш мирогледа, ще видиш нови хора, нов свят, нова култура и ще искараш пари с които евентуално ако се върнеш в България да живееш нормално за първо време. Та моето мнение е че трябва сама да прецениш възможностите пред теб и да поемеш по някой път какъвто и да е той. Късмет! :)

s1neoka
01-09-2010, 10:11
Благодария на kriSko94 и Soulbreaker за отговорите по темата Ми . !!!

Timon
01-10-2010, 21:47
моя съвет Отивай да учиш в чужбина изучи го и си намери работа накарай семейството ти да се гордее с теб! Нито си първият който ще учи в друга държава нито последния не изпускай шанса си ще съжаляваш после! ;)