PDA

View Full Version : (безпо)мощтна!?



mOBSCENE
01-08-2010, 20:37
сцената - Ти се прибираш у дома,изтощена от училище и изведнъж от гардероба ти излиза маскиран мъж.Съблича те,като разкъсва дрехите ти със зъби,докато държи ръцете ти зад гърба.Топлата кожа на бедрата ти се спуска по корема му,докато те носи към близката спалня,ти крещиш...Съпротивляваш се,но той е по-силен.Пуска те върху завивките и ти усещаш студенината,събрала се по тях.Това кара кожата ти да настръхне,а когато той спуска език по коремчето ти започваш да се питаш дали има смисъл да се бориш срещу това.Дланите му поваляват с неимоверна сила всички зъдръжки и вече голото му тяло се хлъзга върху чаршафите.Ти отново искаш да избягаш,тогава той те повдига с желязната си хватка,след което те обръща по корем.Прокарва пръст около тайнствените места,докато едновременно с това целува врата ти,а с другата си ръка придържа китките ти една до друга.Не можеш да се стърпиш.Възбудата е факт.Едно рязко натискане в областта между двете дупки те кара да изпищиш.Той е готов да поеме по пътя на твърдия пътешественик.Достига до величествената порта.

Почуква.

Влиза.

Създател:Glorry.

AlokiNn
01-08-2010, 20:39
Освен като изключим че е боза и че е изнасилване.. звучи романтично

lifelesscorpse
01-08-2010, 20:41
Не знам за другите,обаче аз се разгоних...

AlokiNn
01-08-2010, 20:42
Не знам за другите,обаче аз се разгоних...Това е изнасилване бе :shock:

mOBSCENE
01-08-2010, 20:44
Не знам за другите,обаче аз се разгоних...Това е изнасилване бе :shock:


Възбуждащо е!
Като не ти харесва не пиши! :?

s7uFx
01-08-2010, 20:44
Не знам за другите,обаче аз се разгоних...Това е изнасилване бе :shock:

пич стегни са е.. при момичетата няма такава дума изнасилване ;д

AlokiNn
01-08-2010, 20:45
Възбуждащо едва ли..по-възбуждащо щеше ако гаджето се е скрило и ти нз..

mOBSCENE
01-08-2010, 20:46
Възбуждащо едва ли..по-възбуждащо щеше ако гаджето се е скрило и ти нз..

Всеки с мнението си.
Според мен и като е непознат е възбуждащо,но нека не разваляме темата,ако обичаш :)

summerlove66
01-08-2010, 21:00
Изнасилване .. Възбуждащо ?!!?!?!?!?!?! ...

scarlett8
01-08-2010, 21:11
Оооо баси якото,ако маскирания е Пешо циганина и ми лепне някоя болест освен да ме изнасили ще е още по-готино :grin:

Homie
01-08-2010, 21:18
красиво написано,браво...умее да възбужда но като излезем от това ее изнасилване :)

mOBSCENE
01-08-2010, 21:23
Т`ва е разказче мамка му..не истинския живот да се обеснява какво е станало днеска :-o :-o

ILoveU2
01-08-2010, 21:25
хахахахаха това ми припомни нещо: преди няколко години някаква мацка беше пуснала тема тука и разправя, че я изнасилил някакъв циганин, а на нея и харесало :razz: :razz: :razz: :razz:

Shia
01-08-2010, 21:39
Ако маскираният е моето гадже и иска да ме изненада ще се чувствам прекрасно като затворничка на собствения му сексуален глад и само тръшване по корем ще ме подмокри.
Преди да действам ще се уверя,че човекът наистина е чужд,има да се мяткам,хващам му главата с крака,преобръщам....и нещо тежко.

Biskfitka
01-08-2010, 21:56
Ако маскираният е моето гадже и иска да ме изненада ще се чувствам прекрасно като затворничка на собствения му сексуален глад и само тръшване по корем ще ме подмокри.
Преди да действам ще се уверя,че човекът наистина е чужд,има да се мяткам,хващам му главата с крака,преобръщам....и нещо тежко.+ :)

Jessie
01-09-2010, 00:55
:lol:

Hilary_
01-09-2010, 05:04
Колкото и странно да звучи ме кефи .. :lol:

cookie_master
01-09-2010, 06:42
Оооо баси якото,ако маскирания е Пешо циганина и ми лепне някоя болест освен да ме изнасили ще е още по-готино :grin: :grin: :grin:

Petrow
01-09-2010, 07:06
И за мен е изнасилване незнам ... Вие явно по др начин го разбирате.. Ам не ми е ясно едно..? Всеки може да бъде маскиран и какво Вие от всеки който направи това ли ще се възбудите ? :?

DjPiRgOs
01-09-2010, 07:20
Възбуждащо......хммммм зависи как е било.

fenastz
01-09-2010, 09:10
Аз се надървих :-D

gargamelBG
01-09-2010, 09:54
абе те момичетата винаги кряскат ама вътрешно казват продължавай кат при една съученинчка стиснах и задника и изпищя и каза идиот но вътрешно чувах давай продълцай не спирай :D :D

Assshley
01-09-2010, 10:16
Ако маскираният е моето гадже и иска да ме изненада ще се чувствам прекрасно като затворничка на собствения му сексуален глад и само тръшване по корем ще ме подмокри.
Преди да действам ще се уверя,че човекът наистина е чужд,има да се мяткам,хващам му главата с крака,преобръщам....и нещо тежко.
Дамммм . 8-)

Petrow
01-09-2010, 10:31
абе те момичетата винаги кряскат ама вътрешно казват продължавай кат при една съученинчка стиснах и задника и изпищя и каза идиот но вътрешно чувах давай продълцай не спирай :D :D

И аз съм на това мнение.. някой се правят уж изобщо не им харесва да говорят за секс и такива работи.. а всъщност им се иска доста :P

m1nik
01-09-2010, 11:31
Колкото и странно да звучи ме кефи .. :lol:

налиии :-D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

anichka12345678
01-09-2010, 11:51
сцената - Ти се прибираш у дома,изтощена от училище и изведнъж от гардероба ти излиза маскиран мъж.Съблича те,като разкъсва дрехите ти със зъби,докато държи ръцете ти зад гърба.Топлата кожа на бедрата ти се спуска по корема му,докато те носи към близката спалня,ти крещиш...Съпротивляваш се,но той е по-силен.Пуска те върху завивките и ти усещаш студенината,събрала се по тях.Това кара кожата ти да настръхне,а когато той спуска език по коремчето ти започваш да се питаш дали има смисъл да се бориш срещу това.Дланите му поваляват с неимоверна сила всички зъдръжки и вече голото му тяло се хлъзга върху чаршафите.Ти отново искаш да избягаш,тогава той те повдига с желязната си хватка,след което те обръща по корем.Прокарва пръст около тайнствените места,докато едновременно с това целува врата ти,а с другата си ръка придържа китките ти една до друга.Не можеш да се стърпиш.Възбудата е факт.Едно рязко натискане в областта между двете дупки те кара да изпищиш.Той е готов да поеме по пътя на твърдия пътешественик.Достига до величествената порта.

Почуква.

Влиза.

Създател:Glorry. Кое му е възбуждащото да бъдеш изнасилена от някой ,които не го знаеш какъв е .Според мен това е пъто и гнусно,а не възбуждащо ....В повечето случаи на изнасилване,момичето спира да се съпротивлява ,защото противника е много по-силен и съпротивлението и носи още болка ... :o

FuReRa
01-09-2010, 12:12
Не знам за другите,обаче аз се разгоних...
Харесва ви да сте робини :)

ThedramaQueen
01-09-2010, 12:31
абе те момичетата винаги кряскат ама вътрешно казват продължавай кат при една съученинчка стиснах и задника и изпищя и каза идиот но вътрешно чувах давай продълцай не спирай :D :D

И аз съм на това мнение.. някой се правят уж изобщо не им харесва да говорят за секс и такива работи.. а всъщност им се иска доста :P


ДА, така е, и аз съм на това мнение!

Най-много обичаме да ни изнасилват, особено девствените от нас! Страшно много обичаме също да ни завират мръсни предмети анално. В такива моменти наистина си мислим "давай, продължавай, не спирай!"

п.п. дано усетат иронията, че май не са от най-умните

psych0
01-09-2010, 12:50
Колкото и странно да звучи ме кефи .. :lol:

seduction1mplex
01-09-2010, 17:22
Освен като изключим че е боза и че е изнасилване.. звучи романтично
:D :D :D +1

seduction1mplex
01-09-2010, 17:27
абе те момичетата винаги кряскат ама вътрешно казват продължавай кат при една съученинчка стиснах и задника и изпищя и каза идиот но вътрешно чувах давай продълцай не спирай :D :D
Да,бе.Те и изнасилвачите така си викат...

BigFakeSmile
01-09-2010, 17:34
Възбуждащо едва ли..по-възбуждащо щеше ако гаджето се е скрило и ти нз..

Всеки с мнението си.
Според мен и като е непознат е възбуждащо,но нека не разваляме темата,ако обичаш :)


аз отначао си казах "Боже, да не би да разказва за своето изнасилване??"

а то кво било..различни хора, различни желания...

renchence
01-09-2010, 17:38
сцената - Ти се прибираш у дома,изтощена от училище и изведнъж от гардероба ти излиза маскиран мъж.Съблича те,като разкъсва дрехите ти със зъби,докато държи ръцете ти зад гърба.Топлата кожа на бедрата ти се спуска по корема му,докато те носи към близката спалня,ти крещиш...Съпротивляваш се,но той е по-силен.Пуска те върху завивките и ти усещаш студенината,събрала се по тях.Това кара кожата ти да настръхне,а когато той спуска език по коремчето ти започваш да се питаш дали има смисъл да се бориш срещу това.Дланите му поваляват с неимоверна сила всички зъдръжки и вече голото му тяло се хлъзга върху чаршафите.Ти отново искаш да избягаш,тогава той те повдига с желязната си хватка,след което те обръща по корем.Прокарва пръст около тайнствените места,докато едновременно с това целува врата ти,а с другата си ръка придържа китките ти една до друга.Не можеш да се стърпиш.Възбудата е факт.Едно рязко натискане в областта между двете дупки те кара да изпищиш.Той е готов да поеме по пътя на твърдия пътешественик.Достига до величествената порта.

Почуква.

Влиза.

Създател:Glorry. Кое му е възбуждащото да бъдеш изнасилена от някой ,които не го знаеш какъв е .Според мен това е пъто и гнусно,а не възбуждащо ....В повечето случаи на изнасилване,момичето спира да се съпротивлява ,защото противника е много по-силен и съпротивлението и носи още болка ... :o

+1 ... ей братче, толкова сте сбъркани всичките вече, че почвате да пишете "романтични" разкази за изнасилване :? И ИМ СЕ КЕФИТе... :lol:

НА КЪДЕ ОТИВА ТОЗИ СВЯТ ПО ДЯВОЛИТЕ :lol:

Cucko0
01-09-2010, 17:42
Възбуждащо е!

pinki
01-09-2010, 19:01
Не знам за другите,обаче аз се разгоних... :lol: :razz:

NeverTheSame
01-09-2010, 19:13
Мдааааа ако в последствие маскирания мъж се разкрие и се окаже приятеля ще е много по...привлекателно и възбуждащо ;]]

Всеки с мнението си все пак x]

BePoHuKa
01-09-2010, 19:39
сцената - Ти се прибираш у дома,изтощена от училище и изведнъж от гардероба ти излиза маскиран мъж.Съблича те,като разкъсва дрехите ти със зъби,докато държи ръцете ти зад гърба.Топлата кожа на бедрата ти се спуска по корема му,докато те носи към близката спалня,ти крещиш...Съпротивляваш се,но той е по-силен.Пуска те върху завивките и ти усещаш студенината,събрала се по тях.Това кара кожата ти да настръхне,а когато той спуска език по коремчето ти започваш да се питаш дали има смисъл да се бориш срещу това.Дланите му поваляват с неимоверна сила всички зъдръжки и вече голото му тяло се хлъзга върху чаршафите.Ти отново искаш да избягаш,тогава той те повдига с желязната си хватка,след което те обръща по корем.Прокарва пръст около тайнствените места,докато едновременно с това целува врата ти,а с другата си ръка придържа китките ти една до друга.Не можеш да се стърпиш.Възбудата е факт.Едно рязко натискане в областта между двете дупки те кара да изпищиш.Той е готов да поеме по пътя на твърдия пътешественик.Достига до величествената порта.

Почуква.

Влиза.

Създател:Glorry. Кое му е възбуждащото да бъдеш изнасилена от някой ,които не го знаеш какъв е .Според мен това е пъто и гнусно,а не възбуждащо ....В повечето случаи на изнасилване,момичето спира да се съпротивлява ,защото противника е много по-силен и съпротивлението и носи още болка ... :o

+1 ... ей братче, толкова сте сбъркани всичките вече, че почвате да пишете "романтични" разкази за изнасилване :? И ИМ СЕ КЕФИТе... :lol:

НА КЪДЕ ОТИВА ТОЗИ СВЯТ ПО ДЯВОЛИТЕ :lol: +1000 Вие сте болни мозъци!! Колкото и красиво, романтично и възбуждащо да звучи, пак си остава ИЗНАСИЛВАНЕ! Да не говорим че е супер глупаво.. няма как момичето да се възбуди при положение, че всичко е против волята й.. не може всичко да ви възбужда! Стреснете се малко и влезте в реалността. И какво точно е заглавието на темата? Какво значи? Правописната грешка да виждате? И също така, в края текста пишe почука и после влезе.. за врата ли говорят или за путка?

lifelesscorpse
01-10-2010, 08:50
Не знам за другите,обаче аз се разгоних... :lol: :razz:

Просто си представих случката с мен и приятеля ми,а не някакъв непознат...Бахти..Толкова ли не можете да се сетите :?

ifilinnchica
01-26-2010, 12:07
Изнасилване .. Възбуждащо ?!!?!?!?!?!?! ...
не мисля..

djipsito
01-26-2010, 13:15
сцената - Ти се прибираш у дома,изтощена от училище и изведнъж от гардероба ти излиза маскиран мъж.Съблича те,като разкъсва дрехите ти със зъби,докато държи ръцете ти зад гърба.Топлата кожа на бедрата ти се спуска по корема му,докато те носи към близката спалня,ти крещиш...Съпротивляваш се,но той е по-силен.Пуска те върху завивките и ти усещаш студенината,събрала се по тях.Това кара кожата ти да настръхне,а когато той спуска език по коремчето ти започваш да се питаш дали има смисъл да се бориш срещу това.Дланите му поваляват с неимоверна сила всички зъдръжки и вече голото му тяло се хлъзга върху чаршафите.Ти отново искаш да избягаш,тогава той те повдига с желязната си хватка,след което те обръща по корем.Прокарва пръст около тайнствените места,докато едновременно с това целува врата ти,а с другата си ръка придържа китките ти една до друга.Не можеш да се стърпиш.Възбудата е факт.Едно рязко натискане в областта между двете дупки те кара да изпищиш.Той е готов да поеме по пътя на твърдия пътешественик.Достига до величествената порта.

Почуква.

Влиза.

Създател:Glorry.

И аз бих се възбудила ако си представя момчето което искам.. Даже съм му предлагала да изиграем изнасилване. На мен ми харесва разказа..написано е литературно, без да е вулгарно, харесва ми метафората накрая..

Nikkynce
03-01-2010, 19:17
Звучи страхотно... :smt041 :smt041 :smt119

BlueMushroom
03-02-2010, 07:17
Правили сме го с приятеля. :D Некст

gandalfepi4
03-02-2010, 12:33
ми не знам за желанията ви ама аз лично горещо ви препоръчвам да не ви се случи някой непознат да ви причака някъде и да ви изнасили.

смятам и че хора, които са преживели нещо такова могат доста да се обидят от факта, че некви тъпи пикли искат да си играят с некви дришльовци на "мъже" и "жени" :x

дори такива като мен, които не са жертви но имат близкии познати които са :-x

BlueMushroom
03-02-2010, 14:02
ми не знам за желанията ви ама аз лично горещо ви препоръчвам да не ви се случи някой непознат да ви причака някъде и да ви изнасили.

смятам и че хора, които са преживели нещо такова могат доста да се обидят от факта, че некви тъпи пикли искат да си играят с некви дришльовци на "мъже" и "жени" :x

дори такива като мен, които не са жертви но имат близкии познати които са :-x

Оф какво го приемата толкова навътре?Точно пък тази фантазия я имат толкова много хора,че не е истина.
И никоя не иска някой непознат да я изнасили,ами става въпрос за сценка с приятеля.

nikity9926
03-02-2010, 15:29
абе те момичетата винаги кряскат ама вътрешно казват продължавай кат при една съученинчка стиснах и задника и изпищя и каза идиот но вътрешно чувах давай продълцай не спирай :D :D

И аз съм на това мнение.. някой се правят уж изобщо не им харесва да говорят за секс и такива работи.. а всъщност им се иска доста :P


ДА, така е, и аз съм на това мнение!

Най-много обичаме да ни изнасилват, особено девствените от нас! Страшно много обичаме също да ни завират мръсни предмети анално. В такива моменти наистина си мислим "давай, продължавай, не спирай!"

п.п. дано усетат иронията, че май не са от най-умните
аха така е ;)
Мен веднъж ме хвана един за гърдите, ама тогава го фраснах и изобщо не си мислех да продължава :D :lol:

Huffy
03-02-2010, 15:39
кви са тия теми ???? Утре ще почнем да гледаме по ТВ-то за бум на изнасилванията в teen възраста. За авторката е възбуждащо както и за други. Ама да е възбуждащо за момчето, а момичето да е ужасено от това нещо си е ЧИСТО ИЗНАСИЛВАНЕ . Тука няма ли админи или и те си мислят че е възбуждащо????

V14D0
03-02-2010, 15:54
Изнасилване, та изнасилване.. :x Това му е в акъла на човека, тва е написал. Кви ли не неща правите по улиците, авторът разказал една фантазиика и нашите отвориха човки. Ми кат не ви кефи не го четете. На мен също са ми разказвали подобни истории, както и аз съм ги имал в главата си. Гаджето ми обича да го подчинявам, а и на мен ми харесва. От друга страна според сума ти проучвания момичетата често си представят мистеризен непознат, а не гадже.. Особено ако нямат такова в момента. На мен ми хареса. Давай в същия дух.

DarkWitch
03-02-2010, 16:21
Ако маскираният е моето гадже и иска да ме изненада ще се чувствам прекрасно като затворничка на собствения му сексуален глад и само тръшване по корем ще ме подмокри.
Преди да действам ще се уверя,че човекът наистина е чужд,има да се мяткам,хващам му главата с крака,преобръщам....и нещо тежко.

cococanamito
03-02-2010, 16:30
ами ако аз изкоча и те чукам без да искаш докато нямаш сили ?

Everytime
03-02-2010, 16:35
БРАВО :) :) 8)

mOBSCENE
03-02-2010, 16:48
Изнасилване, та изнасилване.. :x Това му е в акъла на човека, тва е написал. Кви ли не неща правите по улиците, авторът разказал една фантазиика и нашите отвориха човки. Ми кат не ви кефи не го четете. На мен също са ми разказвали подобни истории, както и аз съм ги имал в главата си. Гаджето ми обича да го подчинявам, а и на мен ми харесва. От друга страна според сума ти проучвания момичетата често си представят мистеризен непознат, а не гадже.. Особено ако нямат такова в момента. На мен ми хареса. Давай в същия дух.

Йес бе!!!!!!

natural92
03-02-2010, 16:55
мн яко е написано.. харесва ми ;]

DevilWish
03-02-2010, 19:07
Възбуждащо едва ли..по-възбуждащо щеше ако гаджето се е скрило и ти нз..

Всеки с мнението си.
Според мен и като е непознат е възбуждащо,но нека не разваляме темата,ако обичаш :)
И според мен е супер възбуждащооооо :-) :-)

orhidea95
03-02-2010, 23:49
доста добре измислено.. но ако всички изнасилвания се описваха толкова романтично ехее :D :D

Nikkynce
03-11-2010, 10:27
Прекрасно е!!! Направо не издържам като го чета :grin: 8) :wink:

c0ci
03-11-2010, 11:09
само мен ли ми е тъпо :lol:

Reaper93
03-11-2010, 11:10
само мен ли ми е тъпо :lol:

Не :D

playboyche
03-11-2010, 16:13
Аам защо пишеш тази тема ... ? какво искаш да знаеш ?? ти момче или момиче си ? това на теб ли се е случило? аа наистина ли се възбуди ? а този човек гаджето ти ли беше ?

TERIER4ETO
03-11-2010, 16:19
доста добре измислено.. но ако всички изнасилвания се описваха толкова романтично ехее :D :D


+1 :grin:

gandalfepi4
03-12-2010, 14:55
Аам защо пишеш тази тема ... ? какво искаш да знаеш ?? ти момче или момиче си ? това на теб ли се е случило? аа наистина ли се възбуди ? а този човек гаджето ти ли беше ?

не. просто иска някой да си играе с нея на "мъже и жени" после обаче обясняват, че няма нищо общо с изнасилването и че то не се харесва на жените :x ей заради такива олигофрени некви пияни тъпанари причиняват ужасни неща на малки ученички и се извиняват с "не означава да" недей да се опитваш да разбереш. освен това да знаеш че темата не е обида за жертвите на такъв тип насилие, а е само нечия престава за секс... като това да ти серът на корема или нещо такова сигурно не знам и аз вече :smt102

jikaa
03-12-2010, 15:34
Добре е написано :)

uBuTo
03-15-2010, 16:12
по дяволите! няма нищо секси в това да те изнасилят!! :shock: