PDA

View Full Version : Подборен Преразказ на малкият принц СПЕШНО



GoodForYou
01-09-2010, 07:59
Трябша ми подборен преразказ на малкия принц на тема приятелството между принца и лисицата.Ако може за днес сте супер :-) :-) :-)

aloveyou
01-09-2010, 10:36
Леле..Това е супер елементарно нещо.
Разказваш всичко подробно..Превръщаш пряката реч в непряка..

GoodForYou
01-09-2010, 13:20
Ти от небето ли падаш ??? подБББББорен ?!?!??!.Има голяма разлика.в подборния трябва само определен момент да разкажеш(приятелствоото между принца и лисицата), а не целият текст, подробно което е подРРРРРРобен......Чети преди да пишеш глупости..
Едит: Това ми е за класна за понеделник.Ако може до днес някой да ми го даде, или да ми даде линкче...д

GoodForYou
01-10-2010, 13:48
Molq vi namerete mi takav podboren prerazkaz

SmilezZz
01-11-2010, 15:52
Ти от небето ли падаш ??? подБББББорен ?!?!??!.Има голяма разлика.в подборния трябва само определен момент да разкажеш(приятелствоото между принца и лисицата), а не целият текст, подробно което е подРРРРРРобен......Чети преди да пишеш глупости..
Едит: Това ми е за класна за понеделник.Ако може до днес някой да ми го даде, или да ми даде линкче...д

Яяя да не ми се отваряш..Случва се да чета грешно и кво - проблем..
А и си личи,че знаеш какво е подборен преразказ - еи тогава кво чакаш..Седни и си напиши..А и аз съм правила красно,но не съм пускала теми :? = слушай в час,а не се занимавай с тъпотии

GoodForYou
01-11-2010, 17:35
Ок извинявай, просто трябваше да изпусна от някъде, щото бях много нервен... :)