PDA

View Full Version : искам да отслабнаа



t0nsi
01-09-2010, 08:59
Здравейте аз сам на 13 години висока съм 162см. и съм 50кг. Казват ми че е нормално, но според мен съм дебела.Дайте някой съвет за отслабване. :-$

Abigoria
01-09-2010, 09:01
Спри да ядеш, започни да повръщаш. Няма начин да не отслабнеш :)

st3f1too
01-09-2010, 09:05
Спри да ядеш, започни да повръщаш. Няма начин да не отслабнеш :)

Ти в ред ли си :shock: :shock: :shock: , как така и казваш да спре да яде и да повръща :shock: :shock: отиди на психолог нали ако спре да яде ще я хване анорексията :shock: :shock: ти мислиш ли изобщо кво пишеш

Сега по темата-яж здравословна храна НЕ ЯШ пици,чипсове и др-такива мазнотии

chocolatee
01-09-2010, 09:14
На 13 си.. не се втурвай да правиш каквито и да е било диети ; ) В пубертет си.. тялото ти се оформя сега
Ако тооолкова много искаш да отслабнеш просто спри да ядеш 'боклучетата', които се предлагат във всеки 1 магазин и в стола на училище =] Под 'боклучета' имам на предвид чипсове, скансове и т.н.
Можеш да спреш газираното, защото от него хем се дебелее, хем изобщо не е полезно! Ограничи хляба и сладкото, да не казвам да ги спреш. Не спирай всичко наведнъж, защото ще ти е трудно. Предлагам ти да не правиш така наречените 'диети',а просто да се храниш ЗДРАВОСЛОВНО.. Също така може да започнеш да спортуваш нещо, по твой избор, което ти харесва и ти достравя удоволствие. ;) Забрави за пици, дюнери и т.н. НЕ прави рязки промени в режима, начина си на хранене.. По-добре малко по малко отколкото наведнъж, защото ще ти е адски трудно. Айде, успех ! И не се вманиячавай в отслабването !!!

KakaoNaPrax
01-09-2010, 09:18
Спри да ядеш, започни да повръщаш. Няма начин да не отслабнеш :)

Ти нормална ли си бе, на 13 години е момичето ,на тази възраст децата са толкова наивни.. Ще вземе да ти повярва.. Не си правете такива шибани шегички,защото в момента една моя приятелка е толкова зле..беше в болница,ама се оправи.. Слава Богу..

Abigoria
01-09-2010, 09:26
Спри да ядеш, започни да повръщаш. Няма начин да не отслабнеш :)

Ти в ред ли си :shock: :shock: :shock: , как така и казваш да спре да яде и да повръща :shock: :shock: отиди на психолог нали ако спре да яде ще я хване анорексията :shock: :shock: ти мислиш ли изобщо кво пишеш

Сега по темата-яж здравословна храна НЕ ЯШ пици,чипсове и др-такива мазнотии

Мисля, да. И ако не долови сарказма, тогава лошо за теб. Въпроса е дали ти и авторката сте в ред? Защото на 13 огранизма й все още се развива. Започне ли отсега с диетите, я застрашават както затлъстяване, така и анорексия. Здравословното хранене е задължително, то се подразбира, че когато искаш да се чувстваш добре, няма да ядеш боклуци...
Та нека народа с изкривените мозъци на по 20 и няколко тежи по 10- 11 килограма, след като не си правите сметката!
Като се чувстваш дебела- иди на психолог! Защото всичко ти е от многото чалга и плът, която виждаш по телевизията и по улиците! Едно високо момиче, тежащо 50 кг НЕ Е дебело! Даже теглото ти е идеално! Но така или иначе не би възприела критика от безплътен човек, седящ зад компютъра.
Спирам да пиша по темата, защото само ще ме ядосате с вашият непукизъм и желанието си за саморазрушение. Но ми пука за всички онези малки пикли, ядящи само ябълки и тежащи по 30 кг.
Да не се разбере погрешно мнението ми- всичко изписано е единствено и само от здравословна гледна точка.

А, и Диета означава хранителен режим, а не липса на храна в ежедневието

titinkaa
01-09-2010, 09:28
Яж плодове,зеленчуци,пълнозър нест хляб,кашкавал,сирене,мляко и т.н.,спри всички други вредни храни или по точно не ги спирай нацяло а просто до няква степен се ограничи

Neftochimic
01-09-2010, 10:37
в тая възраст не трябва да се ограничаваш от никакви храни...

ThedramaQueen
01-09-2010, 10:42
:shock: как дебела? 162 см, 50 килограма си е супер...

silwinka
01-09-2010, 11:42
я стига! Едно момиче е 1.62 и е 42 кг , спокойно!
твойто си е напълно нормално за височината
Никви диети или глупости не прави,моля те..само ще си повредиш на организма!

eminemims
01-09-2010, 17:29
хахх някфа мания за слабеене ли кфо . . . момичее мн си си добрее аз съм 170 и съм 62 кг и дории искам да кача . . . сиг съм луда няа значение ама погледни се реално - НЕ СИ ДЕБЕЛА !

sunshine955
01-09-2010, 20:52
на тази възраст не трябва да пазиш диети
спортувай - бягане скачане на въже .. :)

DarkKisss
01-10-2010, 05:24
поредната МЕГА ТЪПА тема на някво пишлеме което не си е направило труда дори да разлисти страници .. ЯЖ К*Р и тва е .. аман вече .. :-x

buuu
01-10-2010, 09:02
за тебе само щанги в манерката !

clever
01-10-2010, 09:17
162,50 и мислиш че си дебела.. :lol: :lol: :lol:
нее има няква грешка в акъла на повечето тийн-момичета на тоя свят :razz:

:-o