PDA

View Full Version : Нито напред, нито назад...



winex86
01-09-2010, 10:15
Здравей др. Тийн. Намирам се в положение на безтегловност в изключително странна и нова за мен ситуация. Запознах се с едно момиче, позната на мой колега и впоследствие разбрах, че тя много ме харесва. Хубаво, ама момичето си има приятел от повече от година и когато сме говорили, тя ми е казвала, че е привързана към него, но и аз съвсем не съм й безразличен. Казах й, че това не може да продължава дълго и ще й се наложи да вземе някакво решение, дори й предложих аз да го взема вместо нея (т.е. да се откажа, защото не мога да искам от нея да зареже приятеля си), но тя каза, че не иска да го правя. В същото време и тя не прави нищо за да се реши въпросът... Чувствам се безкрайно некомфортно, не искам да бъда резерва, а като погледнах в себе си не искам и да се отказвам наистина... Не знам какво да направя, някакви предложения ? Благодаря предварително за отговора!

aloveyou
01-09-2010, 10:29
Хем те харесва,хем не го зарязва :? ...В такава ситуация просто не знам какво да ти кажа..
Бих ти препоръчал да се опиташ да я забравиш,защото според мен тя не знае какво иска :?
НО слушай сърцето си,той ще ти каже най-правилното

st3finka
01-29-2010, 10:11
Хем те харесва,хем не го зарязва :? ...В такава ситуация просто не знам какво да ти кажа..
Бих ти препоръчал да се опиташ да я забравиш,защото според мен тя не знае какво иска :?
НО слушай сърцето си,той ще ти каже най-правилното

nyxu
02-03-2010, 17:31
Хем те харесва,хем не го зарязва :? ...В такава ситуация просто не знам какво да ти кажа..
Бих ти препоръчал да се опиташ да я забравиш,защото според мен тя не знае какво иска :?
НО слушай сърцето си,той ще ти каже най-правилното


:)

filmimilmi
02-03-2010, 17:43
Тя просто не знае какво иска. => явно не е от най-решителните. Само ще я чакаш и ще си останеш само с чакането ако не намериш начин да я филмираш достатъчно, за да напусне приятеля си. Но от друга страна защо ще ти е такова момиче, което е подвластно на нечий чужд избор. Да си представим за момент, че я "опитомиш" за себе си, а после ситуацията се повтори с някой друг. Не мисля, че и да я спечелиш инвестицията от усилия ще си заслужава щом тя така и така не знае дали те иска или не. Ще и щукне на акъла, че пак не е сигурна в изобра си и всичко може пак да се повтори... Честно казано не знам какво да правиш, но прецени дали си готов и да губиш...

nadenica88
02-04-2010, 20:55
Бих те посъветвала да слушаш разума , а не сърцето, убедих се отдавна, че така трябва, макар и да боли понякога. Реши кое ще е по-правилно и го направи!

girl6
02-06-2010, 16:07
Като момиче ще те посъветвам да и покажеж, че я искаш. Може да се чувства несигурна и да я е страх да не го зареже и после с теб да не се получи. Дай и знак, че си готов за връзка и държиж на нея. Успех!