PDA

View Full Version : Дали наистина я харесва...?



gabrielich
01-09-2010, 10:48
Момчето, което харесвам не различава момчетата от момичетата. Тоесто, смята че и двата пола могат да бъдат еднакво добри приятели. Но има един проблем - когато го видя с някое момиче не мога да разбера дали са приятели или.. нещо повече. И ето какво става - в 1-ви клас (от тогава сме гаджета) май харесваше някакво момиче от детската му градина. Във 2-ри и 3-ти пък приятелките ми ми казваха, че постоянно бил с едно момиче от другия крас - Веси. А сега - в ч-ти той постоянно отива при една от 3-те ми най-добре приятелки "за да я пита нещо". Все си намира причина... И на всички нейни шеги се смее. Какво да правя?

aloveyou
01-09-2010, 10:52
От първи клас сте гаджета :shock: + до 4 клас = ОМГ... :shock: :shock: ,ама що не си седнете да учите,пък още от първи клас се занимавате с гаджета :shock: :? :? ...
Няма какво да правиш..Пък ако наистина те обича (в което се съмнявам..с тези години),няма да се занимава с другите момичета..И ако и двамата си имате доверие = няма проблеми

Sladurchoo
01-09-2010, 13:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chacho
01-10-2010, 02:29
От първи клас сте гаджета :shock: + до 4 клас = ОМГ... :shock: :shock: ,ама що не си седнете да учите,пък още от първи клас се занимавате с гаджета :shock: :? :? ...
Няма какво да правиш..Пък ако наистина те обича (в което се съмнявам..с тези години),няма да се занимава с другите момичета..И ако и двамата си имате доверие = няма проблеми

Съдейки по това, как си е задала въпроса бих казал, че достатъчно си е почела. Пише по грамотно от голяма-цифра (да не пиша си измислям числа) процент хора в тоя форум. И ние в първи клас се занимавахме с гаджета и играехме на жуменка с тях, не е голямото чудо.

Като много знае момчето да ходи по мацките, ходи и ти при другите момчета да ги питаш по нещо.

gabrielich
01-11-2010, 18:57
Да, благодаря за идеята! И аз ще се заговарям постоянно с другите момчета и като ме попита защо - аз ще кажа "Ами ти как постоянно си намираш причина да отидеш при Петя?!" :-D

wizard9
01-12-2010, 03:32
Да, благодаря за идеята! И аз ще се заговарям постоянно с другите момчета и като ме попита защо - аз ще кажа "Ами ти как постоянно си намираш причина да отидеш при Петя?!" :-D
:D :D :D :smt023 :smt023 :smt023