PDA

View Full Version : Въпрос



kamelchety
01-09-2010, 14:34
Искам да ви питам дали след като правих секс с приятеля ми е възможно да съм забременяла ,защото го правихме без кондом и той свърши на вън но не се изми а само се изтри със салфетка и пак продалжихме да го правим ...Питам ви защото чух разни неща като : "че може да е останало нещо по члена му въпреки това че се е изтрил с салфетка "

aloveyou
01-09-2010, 14:49
Ми не знам..Доколкото знам,че има вероятност ( + това не се е измил,а само се е изтрил )
Не мога да ти кажа дали си бременна или не = най-добре си направи един тест за бременност

kamelchety
01-09-2010, 14:50
е ще си направя но трябва да мине поне месец защото това стана онзи ден

theinfamous
01-09-2010, 14:53
:shock: :shock: :shock: :shock: това е тема номер 10492 "може ли да съм бременна,правихме го без кондом" Първо се мисли после се прави.За протокола да може да си бременна и бих се радвал да е така поне малко да ви дойде акъла.

kamelchety
01-09-2010, 14:54
:shock: :shock: :shock: :shock: това е тема номер 10492 "може ли да съм бременна,правихме го без кондом" Първо се мисли после се прави.За протокола да може да си бременна и бих се радвал да е така поне малко да ви дойде акъла.
Да ти кажа чесно и аз бих се зарадвала ако разбера че съм бременна ...

FuReRa
01-09-2010, 14:56
Искам да ви питам дали след като правих секс с приятеля ми е възможно да съм забременяла ,защото го правихме без кондом и той свърши на вън но не се изми а само се изтри със салфетка и пак продалжихме да го правим ...Питам ви защото чух разни неща като : "че може да е останало нещо по члена му въпреки това че се е изтрил с салфетка "
От факта ,че сте го правили без кондом само може да си бремена ,независимо че не е свършил в теб :)

FuReRa
01-09-2010, 14:56
:shock: :shock: :shock: :shock: това е тема номер 10492 "може ли да съм бременна,правихме го без кондом" Първо се мисли после се прави.За протокола да може да си бременна и бих се радвал да е така поне малко да ви дойде акъла.
Да ти кажа чесно и аз бих се зарадвала ако разбера че съм бременна ...
Хахаха на колко години си мила :)) ?

theinfamous
01-09-2010, 15:00
да кажи кажи ни на колко си?

kamelchety
01-09-2010, 15:00
на 20 съм защо ?

theinfamous
01-09-2010, 15:03
ми в последно време теми от сорта "бременна ли съм" ги пускат момиченца на по 14-15 год. дет си нямат хал-хабер от живота.на 20 супер щом искаш дете давай

FuReRa
01-09-2010, 15:04
на 20 съм защо ?
И на 20 години искаш дете вече ? Абе хора оправете си живота първо после мислете за деца ,а не децата да страдат заради вашата НАИВНОСТ !! А и не съм обеден ,че си на 20 :)

kamelchety
01-09-2010, 15:21
на 20 съм защо ?
И на 20 години искаш дете вече ? Абе хора оправете си живота първо после мислете за деца ,а не децата да страдат заради вашата НАИВНОСТ !! А и не съм обеден ,че си на 20 :)
Абе мисли си квото искаш а и темата не съм я направила да ме питате кво искам или кво неискам и на колко години съм !!!

FuReRa
01-09-2010, 15:26
на 20 съм защо ?
И на 20 години искаш дете вече ? Абе хора оправете си живота първо после мислете за деца ,а не децата да страдат заради вашата НАИВНОСТ !! А и не съм обеден ,че си на 20 :)
Абе мисли си квото искаш а и темата не съм я направила да ме питате кво искам или кво неискам и на колко години съм !!!
Е страшно добра тема си пъснала хахахах ,щом си на 20 години (абсурдно е да си на толкова),но дори и така да е значи си адски глупава щом не знаеш елементарни неща в половия акт :)

kamelchety
01-09-2010, 15:32
на 20 съм защо ?
И на 20 години искаш дете вече ? Абе хора оправете си живота първо после мислете за деца ,а не децата да страдат заради вашата НАИВНОСТ !! А и не съм обеден ,че си на 20 :)
Абе мисли си квото искаш а и темата не съм я направила да ме питате кво искам или кво неискам и на колко години съм !!!
Е страшно добра тема си пъснала хахахах ,щом си на 20 години (абсурдно е да си на толкова),но дори и така да е значи си адски глупава щом не знаеш елементарни неща в половия акт :)
Бе я се грамни като си толкова умен щеше да видиш че има доста по големи хора от мен дето задават въпроси и споделят проблемите си в този форум

theinfamous
01-09-2010, 15:42
абе пич мн си зле.20 е супер възраст за деца.баба ти да не е чакала да стане на 30 да роди.на 20 сигурно вече е имала 2 деца.т'ва,че си егоист и не искаш да поемаш грижата за дете, не означава, че всички са като теб.

FuReRa
01-09-2010, 15:50
абе пич мн си зле.20 е супер възраст за деца.баба ти да не е чакала да стане на 30 да роди.на 20 сигурно вече е имала 2 деца.т'ва,че си егоист и не искаш да поемаш грижата за дете, не означава, че всички са като теб.
Добре направи си 3 деца на 20 години :) И ще ти обесня примерно защо бабите ни са имали по 2 деца на 20 години ,защото не е имало кой ПОДЯВОЛИТЕ ДА ИДЕ ДА КОПА НИВАТА ЗА ДА ИМА КВО ДА ЯДАТ ! Повече няма да пиша ,защото просто българина не си знае историята ,а човек който не знае историята е без бъдеще :)

kamelchety
01-09-2010, 19:21
пфф бе кво ми обясняваш за баба ми и деда ми .. отговаряи те ми на въпроса а не да ми развиваш теория за историята :D аз си я знам истоята на България спокоен бади !

vellvet
01-10-2010, 13:37
ако не искате деца приятелят ти е постъпил ужасно безотговорно. разбира се че може да е останало "нещо" за това е трябвало да отиде до тоалетна и след това много добре да се измие. ти казваш че би се зарадвала ако си бременна, но въпростът е таткото дали би се зарадвал ако на 20 си има бебче направи си тест може и по рано от месец

Stef93
01-10-2010, 13:48
Доколкото знам аз,сперматозоидите по пениса му са \\\"живяли\\\" много малко време,мисля че става въпрос за секунди,след това умират.Не съм сигурна дали е така,моля някой да ме поправи ако греша.
Относно теста за бременност може да се направи по-рано от месец след половия контакт.