PDA

View Full Version : Туника с пайети



roshlichka
01-09-2010, 14:48
Ккато знаете вече всички чалгаджийки започнаха да излизат на концерти с туники с пайети и черни приличащи на кожа клинове.. Тааа кажете каде мога да си намеря такава туника. Отт Варна съмм :grin:

tonie__
01-09-2010, 14:49
имам такава.марката е Страдивариус(Зара) .

BlackKeys
01-09-2010, 14:52
Тези дни гледах в последния брой на Хай Клуб точно такава рокличка, но не беше дълга, така че може да я ползваш като туника. Там пишеше, че я има в Тали Вейл(Tally Weijl). Ако искаш виж в списанието, то още трябва да го има, излезе четвъртък.

silviau66
01-09-2010, 15:00
BlackKeys моля те кажи ми на коя страница в Хай Клуб го видя.. За десети път разгръщам страниците на Хайчето и още не мога да я видя.. :( :( :-)

roshlichka
01-09-2010, 15:02
аз гледах последния брой ама на двете страници където попринцип има дрехи този път има някакви грозни аксесоари.. да не би да си гледала в предишния брой.

roshlichka
01-09-2010, 15:03
ии може ли да ми кажеш къде се намира тали вейл и какви са цените им горе долу защото не съм ходила а ми звучи малко тежкарско.

tonie__
01-09-2010, 15:05
^ средна работа.дънките са по 100 лева-в намаление са 30-40.пуловерите и блузите са между 30 и 50,поне по мои наблюдения.във вс случай е вдовйно по-скъпо от ТРН,където ги има същите неща.и все пак са хубави нещата(и имат малки номера дънки 8-) )

roshlichka
01-09-2010, 15:09
мхмм.. мерси :-)

BlackKeys
01-09-2010, 15:26
М, всъщност може и в предния брой, където имаше някакви класации да съм го гледала.
Последния брой беше онзи със статията за Лейди ГаГа, там наистина май има аксесоари.
Съжалявам, объркала съм се.

Иначе в Тали Вейл напоследък цените на дънките са или по 40 лв, или 80, виждала съм и около 50 и нещо май.
А ей тази рокля, която гледах, беше ако не се лъжа за 19.90(явно е от намаление).

tonie__
01-09-2010, 15:28
^уооу :shock: 20 лева? оле ако можеш да намериш подобна снимка в интернет ще си златна! :-) тъмно ми трябват някакви по-парти ( 8-) ) дрешки,че много рд-та се събират.. :-D

roshlichka
01-09-2010, 15:30
20 левааа... искам я.. само ако ми кажете къде във Варна се намира Тали Вейл ще сте златниии

BlackKeys
01-09-2010, 15:30
^уооу :shock: 20 лева? оле ако можеш да намериш подобна снимка в интернет ще си златна! :-) тъмно ми трябват някакви по-парти ( 8-) ) дрешки,че много рд-та се събират.. :-D
Ох, съжалявам, ама нямам списанието. Гледах го от една съученичка. Потърси в пикадили, Метро, книжарниците в Мола, ако имаш път натам, има вероятност да е останал някой брой.
Иначе наистина рокличката беше хубава и не беше въобще скъпа, като се има предвид, че цените в Тали Вейл не винаги са толкова ниски.

BlackKeys
01-09-2010, 15:31
20 левааа... искам я.. само ако ми кажете къде във Варна се намира Тали Вейл ще сте златниии
В по-големия Мол го има, до Есприта. По центъра и в другите молове май го няма.

roshlichka
01-09-2010, 15:33
ооо благодаря ти многооооо :-) :-) :-)

BlackKeys
01-09-2010, 15:33
Радвайте се, намерих снимката. :D
http://www.hiclub.bg/Article.asp?ArticleId=327248
Значи под снимаката на шапката отивате на 9 номер и... това е роклята.
Въпреки че в списаниео изглежда много по-добре, но карай.

tonie__
01-09-2010, 15:36
ох жалко,че нямам време за пазар :? иначе някой да знае къде сега има намаления на високи обувки.трябват ми затворени кафяви или черни евентуално.да не са много чалга :D

roshlichka
01-09-2010, 15:36
ммм суперр

silviau66
01-09-2010, 15:40
20 левааа... искам я.. само ако ми кажете къде във Варна се намира Тали Вейл ще сте златниии
В по-големия Мол го има, до Есприта. По центъра и в другите молове май го няма.

И сега ако можеш да го обясниш като за Балчиклийка.. :Д 8-) Смисъл нямам идея това в червеното какво е.. .. МОЛ Варна ?? Фое МОЛ ??? Кулите < май още не са го отворили ??? :-) Или някой голям обект нещо по - известно.. до този мол.. ? /Моля те..

BlackKeys
01-09-2010, 15:43
20 левааа... искам я.. само ако ми кажете къде във Варна се намира Тали Вейл ще сте златниии
В по-големия Мол го има, до Есприта. По центъра и в другите молове май го няма.

И сега ако можеш да го обясниш като за Балчиклийка.. :Д 8-) Смисъл нямам идея това в червеното какво е.. .. МОЛ Варна ?? Фое МОЛ ??? Кулите < май още не са го отворили ??? :-) Или някой голям обект нещо по - известно.. до този мол.. ? /Моля те..

Ами, не съм от Варна, ама имам предвид Варна Мол. А това Есприт е магазин в Мола, просто да се ориентираш по лесно.
Та... Тали Вейл е във Варна Мол, до Магазин Есприт, до едни от ескалаторите и мисля(но не съм сигурна), че беше на 1 етаж.

Абе с две думи-в Мола(Варна мол), ти като отидеш там ще го намериш. :)

silviau66
01-09-2010, 15:46
20 левааа... искам я.. само ако ми кажете къде във Варна се намира Тали Вейл ще сте златниии
В по-големия Мол го има, до Есприта. По центъра и в другите молове май го няма.

И сега ако можеш да го обясниш като за Балчиклийка.. :Д 8-) Смисъл нямам идея това в червеното какво е.. .. МОЛ Варна ?? Фое МОЛ ??? Кулите < май още не са го отворили ??? :-) Или някой голям обект нещо по - известно.. до този мол.. ? /Моля те..

Ами, не съм от Варна, ама имам предвид Варна Мол. А това Есприт е магазин в Мола, просто да се ориентираш по лесно.
Та... Тали Вейл е във Варна Мол, до Магазин Есприт, до едни от ескалаторите и мисля(но не съм сигурна), че беше на 1 етаж.

Абе с две думи-в Мола(Варна мол), ти като отидеш там ще го намериш. :)


Мерсии..Златна си.. :-) :-) Толкова пъти съм ходила в мола, а никога не съм виждала магазина Тали Вейл.. Колко съм завеяна.. :Д :shock: :lol:

galu6a
01-09-2010, 15:46
New Yorker ги има аз имам такава

BlackKeys
01-09-2010, 15:47
20 левааа... искам я.. само ако ми кажете къде във Варна се намира Тали Вейл ще сте златниии
В по-големия Мол го има, до Есприта. По центъра и в другите молове май го няма.

И сега ако можеш да го обясниш като за Балчиклийка.. :Д 8-) Смисъл нямам идея това в червеното какво е.. .. МОЛ Варна ?? Фое МОЛ ??? Кулите < май още не са го отворили ??? :-) Или някой голям обект нещо по - известно.. до този мол.. ? /Моля те..

Ами, не съм от Варна, ама имам предвид Варна Мол. А това Есприт е магазин в Мола, просто да се ориентираш по лесно.
Та... Тали Вейл е във Варна Мол, до Магазин Есприт, до едни от ескалаторите и мисля(но не съм сигурна), че беше на 1 етаж.

Абе с две думи-в Мола(Варна мол), ти като отидеш там ще го намериш. :)


Мерсии..Златна си.. :-) :-) Толкова пъти съм ходила в мола, а никога не съм виждала магазина Тали Вейл.. Колко съм завеяна.. :Д :shock: :lol:

За нищо. :)
Абе то и аз тей бях, докато не си купих нещо от там.
Сега вече си го посещавам..

mmKamm
01-09-2010, 15:48
ТАЛИ УЕЙЛ

silviau66
01-09-2010, 15:50
ТАЛИ УЕЙЛ

8-) Да де... ;) На български нямам никаква идея как се пише :Д

roshlichka
01-09-2010, 15:50
New Yorker ги има аз имам такава

мога ли да те помоля да ми кажеш цената и ако може да я снимаш за да не ходя напразно.

BlackKeys
01-09-2010, 15:51
ТАЛИ УЕЙЛ

Ок, де, може и Уейл да е, ама по етикетите МАЙ ги пишат Вейл.

galu6a
01-09-2010, 15:52
New Yorker ги има аз имам такава

мога ли да те помоля да ми кажеш цената и ако може да я снимаш за да не ходя напразно.

ми беше 16 лв то е като потник туника зависи колко си висока ама има и други модели :) утре ще го снимам и ще ти го покажа

roshlichka
01-09-2010, 15:53
окейй.. мерси много

mmKamm
01-09-2010, 15:53
ТАЛИ УЕЙЛ

Ок, де, може и Уейл да е, ама по етикетите МАЙ ги пишат Вейл.
По етикетите май ги пишат на латиница до колкото съм на ясно, от където следва, че всеки може да го прочете по различен начин, в зависимост от взика, който учи. (немски w <=> в, английски w <=> у)
Уточнявам просто за незнаещите, че е Тали Уейл.

silviau66
01-09-2010, 15:53
New Yorker ги има аз имам такава

мога ли да те помоля да ми кажеш цената и ако може да я снимаш за да не ходя напразно.

Хмм да и на мен ще ми бъде интересно.. Но доколкото съм гледала в Ню Йоркъра са доста евтинички дрешките... В сравнение с останалите в мола.. :) И да имам въпросче.. има ли някаква разлика в Ню Йоркъра в мола и на центъра (старата Валентина) ? :oops: (малко тъп въпрос ама... )

roshlichka
01-09-2010, 15:56
ами да ти кажа чесно имам чуството че в Мола има повече дрешки макар че е по малък може и така да ми се струва Иначе са еднакви то и една марка от едно място зареждат същото е

PinkFloydSound
01-09-2010, 15:57
ТАЛИ УЕЙЛ

Ок, де, може и Уейл да е, ама по етикетите МАЙ ги пишат Вейл.
По етикетите май ги пишат на латиница до колкото съм на ясно, от където следва, че всеки може да го прочете по различен начин, в зависимост от взика, който учи. (немски w <=> в, английски w <=> у)
Уточнявам просто за незнаещите, че е Тали Уейл.
Не че нещо, ама е ВЕЙЛ, тъй като името е немско, не английско. Като толкова не ти се вярва, влез в официалния сайт и прочети.

silviau66
01-09-2010, 16:04
ТАЛИ УЕЙЛ

Ок, де, може и Уейл да е, ама по етикетите МАЙ ги пишат Вейл.
По етикетите май ги пишат на латиница до колкото съм на ясно, от където следва, че всеки може да го прочете по различен начин, в зависимост от взика, който учи. (немски w <=> в, английски w <=> у)
Уточнявам просто за незнаещите, че е Тали Уейл.
Не че нещо, ама е ВЕЙЛ, тъй като името е немско, не английско. Като толкова не ти се вярва, влез в официалния сайт и прочети.
Хмм.. и аз си мислех, че е немско и така се чете, но не ми се спори, а и може и да бъркам.. ;) :-)

whitebunny
01-09-2010, 19:32
New Yorker ги има аз имам такава

мога ли да те помоля да ми кажеш цената и ако може да я снимаш за да не ходя напразно.

ми беше 16 лв то е като потник туника зависи колко си висока ама има и други модели :) утре ще го снимам и ще ти го покажа
ох и аз искам да си купя такъв но майка ми хич не одобрява пайетите :-x :-x :booooomb: :-x :-x

AbbeyDawn
01-09-2010, 19:38
ТАЛИ УЕЙЛ

Ок, де, може и Уейл да е, ама по етикетите МАЙ ги пишат Вейл.
По етикетите май ги пишат на латиница до колкото съм на ясно, от където следва, че всеки може да го прочете по различен начин, в зависимост от взика, който учи. (немски w <=> в, английски w <=> у)
Уточнявам просто за незнаещите, че е Тали Уейл.

Чете се Тали Вайл, тъй като марката е швейцарска.

silviau66
01-09-2010, 19:42
ТАЛИ УЕЙЛ

Ок, де, може и Уейл да е, ама по етикетите МАЙ ги пишат Вейл.
По етикетите май ги пишат на латиница до колкото съм на ясно, от където следва, че всеки може да го прочете по различен начин, в зависимост от взика, който учи. (немски w <=> в, английски w <=> у)
Уточнявам просто за незнаещите, че е Тали Уейл.

Чете се Тали Вайл, тъй като марката е швейцарска.

Шах и мат.. :shock: Айде сега.. някой да ми каже със сигурност как се чете.. и каква е марката.. Аз си мислех, че е немска и затова Тали Вейл.. ??? :lol: :shock: 8-) :shock:

BlackKeys
01-09-2010, 20:01
Написах го и по трите начина в гугъл-Вейл, Уейл, Вайл-и само при Вейл, както и аз си мислих, ми излизат нормални резултата.
Пък и аз си казах, че май на етикетите го пише Вейл.

ameli
01-09-2010, 20:03
в ню йокъра ги има подобни ...

viksit0y
01-09-2010, 20:59
В NewYorker има мноого такива туники.