PDA

View Full Version : Да се дистанцирам или да продължавам



claraa
01-09-2010, 15:09
Здравейте,ето я и моята история

Едно момче ме харесваше дълго време,но не получаване нужното внимание и от мен,исках го само като приятел,последните 3 седмици сме постоянно заедно и нещата се задълбочиха.Оказа се,че от скоро си има приятелка,на която,всъщност,много държи,но пък желае мен от доста време и твърди,че е объркан.Вчера поставих на въпрос отношенията и накарах да избира,като поставих срок от около 1 седмица.Защо точно 1 седмица?Защото той учи в друг град и след седмица се прибира.Въпросът ми е,дали да се дистанцирам,като не го търся,не му пиша постоянно смс-и или пък това ще ми донесе черни точки.Или пък да му покажа,че дърта на него и наистина искам да съм с него......Аз лично смятам,че е по-добре леко да се дръпна,защото вече съм казала това,което имам да казвам,сега всичко е в неговите ръце....

anyfany2
01-09-2010, 15:17
Направи това, което сметнеш за правилно.
:wink: :wink: :wink:
Това е най-доброто ! (според мен)

LadyDi
01-09-2010, 15:18
Аз пък лично смятам, че не си имала никакво право да му поставяш ултиматуми. Ако е умен и интелигентен, никога няма да те избере.

Колкото до най-умното решение сега - дистанцирай се.

ivcheto0o
01-09-2010, 15:24
Аз пък лично смятам, че не си имала никакво право да му поставяш ултиматуми. Ако е умен и интелигентен, никога няма да те избере.

Колкото до най-умното решение сега - дистанцирай се.

и престани да си играеш с него

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-09-2010, 15:25
ти просто не търпиш да не си единственна...въпреки,че си го отрязала,не приемаш да има чувства и да държи на друга...аман от пикли кат тебе..

claraa
01-09-2010, 15:26
Аз пък лично смятам, че не си имала никакво право да му поставяш ултиматуми. Ако е умен и интелигентен, никога няма да те избере.

Колкото до най-умното решение сега - дистанцирай се.

Не е ултиматум,мила....Просто избор,за да реша и аз самата какво точно да правя за напред.Защо смяташ,че "Ако е умен и интелигентен, никога няма да те избере." Нито съм се подигравала с него,нито съм злоупотребявала

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-09-2010, 15:30
Аз пък лично смятам, че не си имала никакво право да му поставяш ултиматуми. Ако е умен и интелигентен, никога няма да те избере.

Колкото до най-умното решение сега - дистанцирай се.

Не е ултиматум,мила....Просто избор,за да реша и аз самата какво точно да правя за напред.Защо смяташ,че "Ако е умен и интелигентен, никога няма да те избере." Нито съм се подигравала с него,нито съм злоупотребявала
само дето си го отхравлила,а после като е намерил човек за себе си,ти отново се появяваш...ето за това ако е умен не би те избрал..пронто? :?

LadyDi
01-09-2010, 15:33
Много време те е искал, но ти решаваш, че го искаш точно, когато той избира друга?
Сега ще ми заявиш сигурно, че ако избере теб, ти ще си с него, ще се обичкате много и всичко ще е розовинко.
Аз пък от опит знам, че в момента, в който избере теб, на теб ще ти доскучае. Мое мнение.

Всеизвестен факт е, че обикновено искаме това, което не можем да имаме. Веднъж стане ли наше, спре ли гоненицата, вече не ни е интересно.

На мен ми прилича точно на подигравка, колкото и да се опитваш да го наречеш с друга дума. Заради такива жени, мъжете спряха да вярват в жените :)

claraa
01-09-2010, 15:36
Аз пък лично смятам, че не си имала никакво право да му поставяш ултиматуми. Ако е умен и интелигентен, никога няма да те избере.

Колкото до най-умното решение сега - дистанцирай се.

Не е ултиматум,мила....Просто избор,за да реша и аз самата какво точно да правя за напред.Защо смяташ,че "Ако е умен и интелигентен, никога няма да те избере." Нито съм се подигравала с него,нито съм злоупотребявала
само дето си го отхравлила,а после като е намерил човек за себе си,ти отново се появяваш...ето за това ако е умен не би те избрал..пронто? :?

Не съм напълно съгласна с теб....Поради простата причина,че разбрах за приятелката му едва след като отношенията се задълбочиха,а ако тая е "човекът на него",то той нямаше да позволи развитие на нашите отношения

claraa
01-09-2010, 15:39
Много време те е искал, но ти решаваш, че го искаш точно, когато той избира друга?
Сега ще ми заявиш сигурно, че ако избере теб, ти ще си с него, ще се обичкате много и всичко ще е розовинко.
Аз пък от опит знам, че в момента, в който избере теб, на теб ще ти доскучае. Мое мнение.

Всеизвестен факт е, че обикновено искаме това, което не можем да имаме. Веднъж стане ли наше, спре ли гоненицата, вече не ни е интересно.

На мен ми прилича точно на подигравка, колкото и да се опитваш да го наречеш с друга дума. Заради такива жени, мъжете спряха да вярват в жените :)

Хех,ти ме изкара чудовище.....Сега остава да ми кажеш,че мъжете са си ангелчета и никога не прецакват,евала ти правя! :)

LadyDi
01-09-2010, 15:44
Хех,ти ме изкара чудовище.....Сега остава да ми кажеш,че мъжете са си ангелчета и никога не прецакват,евала ти правя! :)
Това не е целта на темата.
Нито пък моята :)

claraa
01-09-2010, 15:47
Хех,ти ме изкара чудовище.....Сега остава да ми кажеш,че мъжете са си ангелчета и никога не прецакват,евала ти правя! :)
Това не е целта на темата.
Нито пък моята :)

Просто ти подхвана темата и реших да продължа :P

TheGirlNextDoor
01-09-2010, 15:54
напълно съм съгласна с LadyDi,защото съм била в подобна ситуация(за което съжелявам)
а иначе по-добре като си му дала срок от 1 седмица не го притеснявай за да може да реши кое е по-доброто за него.

haritov
01-09-2010, 15:55
напълно съм съгласна с LadyDi,защото съм била в подобна ситуация(за което съжелявам)
а иначе по-добре като си му дала срок от 1 седмица не го притеснявай за да може да реши кое е по-доброто за него.