PDA

View Full Version : Кафяво течение



victorim
01-09-2010, 19:26
От няколко дни имам странно кафяво течение . Все още нямам цикъл , но от доста време имам бяло течение . Незнам до колко е нормално, но не съм ходила на генеколог . От няколко дни се появи странно кафяво течение . Не е обилно и е със цвета на тъмен шоколад . Съжалявам ако ви е прекалено гнусно , но не карам никой да чете насила!
Ако някой е имал подобен проблем , моля да сподели как се е справил и дали изобщо е успял . Може би повечето ще ми кажете да отида на генеколог , обаче все още не мога да се пребора психически със тази мисъл . опитвам се но мие трудно да си представя как бих позволила на някой непознат да стигне до едва ли не "най пазената ми част от тялото " . Изпитвам страх и срам .... Мерси предварително за отговорите :)

PepSsS
01-09-2010, 19:29
Може вече да ти е дошло , на мен първия път ми беше така , но после се оправи

victorim
01-09-2010, 19:34
Амо странното е че не чувствам никъде болка . Може и да си права и се надявам да е така , ама все пак...

PepSsS
01-09-2010, 19:47
Амо странното е че не чувствам никъде болка . Може и да си права и се надявам да е така , ама все пак...
...и при мен беше така , но следващите пъти беше няква адска болка.. :( ...все пак ако до няколко дни не се е махнало , отиди на гинеколог...и няма от какво да те е страх...той не яде хора :-D

victorim
01-09-2010, 19:56
Абе че не яде хора ясно , но все пак имам някакво странно усещане като се сетя само . Самонавивам се че не е срашно и се надявам скоро да ми отшуми странното мислене , че ако е нещо серизоно няма къде да ходя...

PepSsS
01-09-2010, 20:00
дано да е мензиса ти и да ти няма нищо.. :-)

victorim
01-09-2010, 20:58
А дано ! :) :-) Мерси за подкрепата :)

Hayashi
01-09-2010, 23:52
И при мен беше така, както казаха вероятно ти е дошло.
Друга възможност е да си настинала и от това да се е получило така.

Diddy1936
01-10-2010, 01:03
Ами да ти кажа тоо щом нямаш цикъл , значи сигурно и полов живот не водиш така че няма как да е някаква болест .. според мен също е цикълът .. :)

aloveyou
01-10-2010, 13:15
И при мен първия ми път беше така..Нямах и все още нямам никакви болки преди и по време на цикъла :)

batkodoki
01-11-2010, 12:43
От няколко дни имам странно кафяво течение . Все още нямам цикъл , но от доста време имам бяло течение . Незнам до колко е нормално, но не съм ходила на генеколог . От няколко дни се появи странно кафяво течение . Не е обилно и е със цвета на тъмен шоколад . Съжалявам ако ви е прекалено гнусно , но не карам никой да чете насила!
Ако някой е имал подобен проблем , моля да сподели как се е справил и дали изобщо е успял . Може би повечето ще ми кажете да отида на генеколог , обаче все още не мога да се пребора психически със тази мисъл . опитвам се но мие трудно да си представя как бих позволила на някой непознат да стигне до едва ли не "най пазената ми част от тялото " . Изпитвам страх и срам .... Мерси предварително за отговорите :)

добре дошла в Света на Жените!!! :)

вече се смятай натоварена с най-великата отговорност на Земята, тази да възпроизвеждаш, опазваш, и възпитаваш Вида! :)

със или без "гинеколог" - просто си порастнала и трансформацията от момиче в жена става факт.

от тук на нататък бе регулярна консултация със "гинеколог" просто няма как да минеш, а те и уверявам, че ТОЙ/ТЯ съвсем не закусват с млади момичета ...:)))

djuki
01-11-2010, 18:37
мисля че ти е дошло ... честито !

Harum_Scarum
01-11-2010, 18:41
Гинеколога няма как да те качи на магарето(от което толкова се страхуваш),ако си девствена.Може и аз да бъркам нещо,защото не съм виждала да го споменавате по форумите,просто преди време една приятелка имаше проблеми и обикаляше по най-различни гинеколози.Успех! :)

Sigrina
01-11-2010, 18:46
Честито, вече си жена! :)
П.С. Не, че искам да те плаша, но това дали си девствена или не няма голямо значение, защото ако са решили да те прегледат на магарето, ще те прегледат анално, което е 100 пъти по-гадно, ама всичко се прижевява, така че споко.
И не се притеснявай от гинеколозите, на тях това им е работата :)

LuxurySk0B
01-11-2010, 19:28
Какви са тези течения по форума 8-) навсякаде има такива 8-) от всички цветове 8-)

LuxurySk0B
01-11-2010, 19:28
Изобщо нз кво е това 8-)

lovegaga
01-17-2010, 00:11
=D> честито миличка 8-) дошло ти е и това че не те боли корем не значи нищо :D може след това да те боли,но ако не те боли е по-гадно така поне си 100% сигурна че ти е дошло :D не като мене нито ме болят цици нито пъпчасвам корем не ме боли.. броя си дните по календарче и та чак ми плющят ушите.. :D